بازیهای موجود در بازار برای PC

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
میدونم:|
جایی دیدم زده بود با شبیه ساز خودمم تعجب کردم برا همین پرسیدم
اینا رو میشه با شبیه ساز ps3 بازی کرد
n2rh_screenshot_(122).png

• Like
Reactions: kamyy and CriRo7

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
کدوم بازی ارزش دانلود دارد؟

Play With Me
Cobalt
Gris
Below
Max: The Curse of Brotherhood
اول از هر چیز که gris
مکس هم چند سال پیش بازی کردم جالب بود تا جایی که یادمه
below هم زودتر از چیزی که فک کنی تکراری میشه و از پتانسیلش نمیتونه استفاده کنه (حیف اون طراحی هنری)
اون 2 تا رو هم نمیدونم والا ولی play with me به نظر پازل های باحالی داره

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
به جز Penumbra بقیه رو بازی کردم که خب اینم یکم زیادی قدیمیه D:

خب فهمیدم که طرفم یک خوره ژhنر وحشت هست.:) این لیست جدید و قدیم توش هست ببین خوشت میاد یانه:

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder (2007
Suffering: Ties That Bind
Cursed Mountain
Still Life 1&2
Memento Mori
Cryostasis: Sleep of Reason
Fibrillation
Remothered: Tormented Fathers
Sanitarium
DreadOut

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
Cobalt رو دانلود کردم و به شدت پشیمونم از دانلود این بازی. فکر کردم ازون دو بعدی های شوتینگ باحال هست در صورتیکه بازی به شدت خسته کننده است و محیط بازی هم به شدت تکراری است. سیستم آپگرید هم سطحی و سطح دشمنان نسبت به قهرمان بازی، چهار برار هستند .م ن که بهشون دو تا شلیک می کنم نمیمیرند اما اوناها با یک شلیک، من رو می کشند. چک پوینت هم هر بیست دقیقه میده. کلا پشیمون شدم از این بازی. اصلا دانلودش نکنید!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
1 بازی اومده به اسم dusk که متاش ترکونده 88 هست گرافیکش از doom 1 کمتره دانلود کردم ببینم چیه اما عجیب گیم پلیش حال می ده اگه پیرمرد گیمر باشید به دوران طلایی pc برمی گردونتتون البته الانم طلاییه اما کسایی که در جریانن می دونن چی می گم:D

اینکه حتی 1 نقد زرد یا قرمزم نداره خیلی جالبه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من 1 گیم پلی 4k 60 از crackdawn مشاهده کردم چقدر 1 بازی می تونه بد باشه اخه گرافیک با فیزیکش خیلی بده از نسخه 360 ش باور کنید بدتره یعنی 1 بازی انحصاری مشابهش spiderman میاد با اون گرافیک و فیزیک خوب 1 بازیم از این طرف میاد اصلا کاری با گیم پلی منسوخش ندارم مگه می شه 1 بازی انحصاری اینقدر تکنیکی ضعیف باشه اخه حتی گرافیک هنریشم بده حتی محیط هاش جزئیاتش از 360 ش کمتره اصلا 100 درصد باید کنسل می شد بازیساز مستقل با انریل 4 با بودجه مردمی بازی می ساخت حداقل گرافیکش دوبل این می شد.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
من 1 گیم پلی 4k 60 از crackdawn مشاهده کردم چقدر 1 بازی می تونه بد باشه اخه گرافیک با فیزیکش خیلی بده از نسخه 360 ش باور کنید بدتره یعنی 1 بازی انحصاری مشابهش spiderman میاد با اون گرافیک و فیزیک خوب 1 بازیم از این طرف میاد اصلا کاری با گیم پلی منسوخش ندارم مگه می شه 1 بازی انحصاری اینقدر تکنیکی ضعیف باشه اخه حتی گرافیک هنریشم بده حتی محیط هاش جزئیاتش از 360 ش کمتره اصلا 100 درصد باید کنسل می شد بازیساز مستقل با انریل 4 با بودجه مردمی بازی می ساخت حداقل گرافیکش دوبل این می شد.
منم ویدیوشو دیدم حدود 10 دقیقه نگاه کردم توی همون 10 دقیقه تکراری و خسته کننده بود. گرافیکشم مالی نبود
کلا بازی باید رایگان میدادن.

• Like
Reactions: s.1 and kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر