Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 - XBOX360 Version

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,928
نام
مهدی
دیشب توی گیم وان صحنه هایی از دموی این بازی رو نشون داد . خیلی هوایی شدم خدا کنه تاخیر نخوره . از نظر گرافیک هم کلی پیشرفت داشت :love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دیشب توی گیم وان صحنه هایی از دموی این بازی رو نشون داد . خیلی هوایی شدم خدا کنه تاخیر نخوره . از نظر گرافیک هم کلی پیشرفت داشت:love:.
:confused: مهدی جان اون CG یه رو میگی یا in game نشون دادن :eek:.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اینم باکس ارتش. قشنگه ها
mt79d4.jpg

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ولی به نظره من گیم پلیش خیلی خشکه(البته تو نسخه یه قبلیش). اگه با بازی هایه دیگه یه اول شخص میقاسه کنید به این نتیجه میرسید(COD4)
kane جان اشتباه بزرگی ست مقایسه 2 عنوان که از بیخ با هم فرق دارن!. Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas در سبک " اول شخص، تاکتیکال، اکشن " هست با فرمان های اسون و onfly فوق العاده کم دردسر و کار آمد که حرف اول و اخر رو توی این سبک میزنه اما CoD4 یه بازی بسیار خوش ساخت در سبک " اول شخص،اکشن" ـه. این حرف که " گیم پلیش خیلی خشک " نسبت به سبکش چیز عادی هست و باید این طوری باشه :biggrin1:.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
kane جان اشتباه بزرگی ست مقایسه 2 عنوان که از بیخ با هم فرق دارن!. Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas در سبک " اول شخص، تاکتیکال، اکشن " هست با فرمان های اسون و onfly فوق العاده کم دردسر و کار آمد که حرف اول و اخر رو توی این سبک میزنه اما CoD4 یه بازی بسیار خوش ساخت در سبک " اول شخص،اکشن" ـه. این حرف که " گیم پلیش خیلی خشک " نسبت به سبکش چیز عادی هست و باید این طوری باشه
دقيقاً همينطوره ، مثل اين که طرف بياد بگه forza خيلی خشکه و بازيرو بخواد با مثلاً most wanted مقايسه بکنه
سبک اين بازی با cod کاملا متفاوته و طرفدارای خاص خودش رو داره و هرکسيرو نمیتونه راضی کنه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه R6 بازان عزیز
یک سری اطلاعات جدید رسیده که دونستنش خالی از لطف نیست.

* در این قسمت شما در لوکیشن های متفاوت و متنوع تری از قسمت قبلی خواهید بود مانند پشت بام، پارک، معابر، پارکینگ و... .
* در ابتدای بازی این اختیار رو دارید که شخصیت خود را طراحی کنید. این سیستم جدید P.E.C نام دارد و کوچک شده Peristenet, Elite Creation میباشد که شامل جنسیت، نژاد، رنگ پوست، ... . در هر یک از موارد شما ده ها نوع انتخاب دارید.
* فیزیک بهتر و عالی رو شاهد خواهیم بود. تعداد ابجکتهای فعال و دارای واکنش بیشتر شده است.
* Exeience Points Ranks را میتوان بهترین و جالب ترین نکته در V2 دانست. امتیازاتی به شما و تیم تان در مبارزات و نوع عملکردتان داده میشود که برای ازاد کردن یا بدست اوردن وسایل بهتر و جدیدتری مورد استفاده قرار میگیرد. خریدن جلیقه، دوربین اسلحه، .... .
* سه نوع سبک یا کلاس برای حمله وجود دارد. استفاده از هر یک این موارد امتیازات خاص خود را دارد و روی کارائی شخصیت شما تاثیر مستقیم میگذارد.
Close Quarters .CQB در این روش شما شخصا وارد میدان خواهید شد و با استفاده از وسایل غیر تخریبی مثل Flashbang دشمن را نابود میکنید.
Assaulat مبارزات خشن تر با استفاده از C4 و Frag همراه با کار تیمی.

Marksmanship در این سبک شما میتواند توسط اسلحه دشمن را " Head shot " کنید.
و در نهایت میتوانید پیشت و Level Up شدن کاراکتر خود را در بخش My Character و زیر مجموعه A.C.E.S مشاهده کنید.
* میتوانید کاراکتر خود را با تمام قابلیتهای که کسب کرده در بخش: Single, Multi Player, Co op, Live استفاده کنید.
این مطلب رو از یک دمو به اسم 169_rainbow6vegas2_om_mul_011408_hr که در GS موجوده دیدم و براتون نوشتم. کم و زیادش رو ببخشید :biggrin1:.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
به چبره دبگه هم هست اینکه من اون روز یه تریلر دیدم که می تونستی مثل بازی Cod 4 با فشار دادن یک دکمه بدوی که به نظرم اینم می تونه حوصله خیلی ها رو از جمله خودم که تو نسخه قبلی به سر می برد رو از بین ببره ( به دلیل کند راه رفتن کارکتر ها )

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یه سوال
یارات رو هم میتونی level up کنی یا نه
به احتمال زیاد این قابلیت رو اونها هم دارن یعنی به مرور قابلیت هاشون ارتقاع پیدا میکنه.
به چبره دبگه هم هست اینکه من اون روز یه تریلر دیدم که می تونستی مثل بازی Cod 4 با فشار دادن یک دکمه بدوی که به نظرم اینم می تونه حوصله خیلی ها رو از جمله خودم که تو نسخه قبلی به سر می برد رو از بین ببره ( به دلیل کند راه رفتن کارکتر ها )
زدی تو خال علی جون :biggrin1:. ای میرفت رو اعصاب :cheesygri.
این هم چند تا شات از بخش Level Up شدن:

پ.ن. عجله بخرج ندن، این شماره عالی میشه :love:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر