Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 - XBOX360 Version

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
البته اکثر سایت ها زدن 18 مارچ
ولی با خود سازنده که مساحبه کرده بودن گفته بود 21 مارچ حالا نمیدونم اگه بقییه ی دوستان اطلاع دارن دقیقا کی میاد بگن

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
اقا چرا این عکسا یه جوریه؟؟؟
من چشام بد میبینه یا واقعا اینه مطمعنی Vegas 2 اینه؟
محیط به نظر من خیلی افتضاحه !!!!!
اصلا اگه این باشه که Vegas 1 خیلی شاخ تر بود.
شاید با PC هست اونم یه سیستم Low !!!!
خلاصه من شاکیم!!!! از Ubi بعیده ها !
بابا شخصیت ها هم مضحک هستن :((
(باید به خودم تلقین کنم. اشتباه دیدم....اشتباه دیدم.... :-" )

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
بنظر من که نسخه دوم اصلا پیشرفتی نداشته ، دموهاشو که دیدم حالم گرفته شد:( ، محیطها همون نسخه یک، تازه بعضی جاها بدتر هم بود در کل از بازی انتظار تغییرات آنچنانی رو نداشته باشید (مخصوصا از نظر گرافیک)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بنظر من که نسخه دوم اصلا پیشرفتی نداشته ، دموهاشو که دیدم حالم گرفته شد :(، محیطها همون نسخه یک، تازه بعضی جاها بدتر هم بود در کل از بازی انتظار تغییرات آنچنانی رو نداشته باشید (مخصوصا از نظر گرافیک)
مهدی جون چرا اینقدر شاکی هستی، پایه و اساس اصلی در تمام بازی که همون گیم پلی جذاب و درگیر کننده و خوش دست بود ان ست که خداروشکر Rainbow Six: Vegas 2 این محاسن رو داره :biggrin1:.

پ.ن. البته جمله بالا رو از روی گذشته و کارنامه خوب این عنوان گفتم .

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
فکر کنم یوبی میخواد این جوری همه رو غافل گیر کنه
حالا ببینید من کی گفتم:biggrin1:
فوق فوقش 10 روز مونده دیگه ............

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
مهدی راست میگه منم عشفم six vegas هست ولی این ها رو که دیدم حالم گرفته شد .خیلی گرافیکش زاقارته حتی hd . ادما انگار چندتا لوزی و مربع رو به هم چسبوندی .گیاه ها هم که انگار یه کاغذ سبز رو با قیچی بریدی گذاشتی بغل هم .اگه این گیم پلی رو نداشت دیگه اصلا حال نمیداد.ولی بازم من به ubi امید دارم شاید وقتی اومد یه چیزه دیگه بود و گرافیکش عالی بود .چون آخه هیچوقت کاراش از لحاظ گرافیک ضعیف نبوده .ولی سری rainbow همیشه یکم ضعیفتر بوده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر