آنچارتد 4 دوباره تاخیر خورد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نیل دراکمن و بروس استرلی در پستی که در بلاگ پلی استیشن منتشر کردند، اعلام نمودند که برای توسعه بزرگترین بازی سری آنچارتد نیاز به مقدار کمی زمان دارند. در ادامه با بازیسنتر همراه باشید

uncharted-4-thief-end-hd-wallpaper-uncharted-4-is-it-taking-this-from-the-last-of-us.jpeg

آنها در ادامه از هواداران، از صمیم قلب عذرخواهی کرده و گفته‌اند :

تاخیر بازی برای ما کار آسانی نیست و اگر با تمام وجود این گزینه را برای بهبود بازی لازم نمی‌دانستیم هیچگاه این کار را انجام نمی‌دادیم

تاریخ انتشار بازی آنچارتد 4 که قرار بود در تاریخ 18 مارچ منتشر شود، با این تاخیر به 26 آپریل 2016 تغییر یافت.

منابع :

منبع 1

منبع 2

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تاخیر پی در پی بازی ها همیشه خبر بدی بوده چرا که اکثرا این اتفاق برای بازی هایی می افته که دچار افت کیفیت شدن

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
تاخیر پی در پی بازی ها همیشه خبر بدی بوده چرا که اکثرا این اتفاق برای بازی هایی می افته که دچار افت کیفیت شدن
احتمالش خیلی کمه دچار افت کیفیت بشه چون قسمت آنلاین بازی ر تونستن با این گرافیک پیاده کنن چرا بقیش ر نتونن؟
تا حالا بازی بوده که نسخه ی آزمایشی هم ملت بازی کرده باشن بعد دان گرید بشه ؟ فکر نمیکنم
تا اونجا که میدونم دان گرید نیاز به وقت خیلی بیشتری میخواد نه یه ماه و نیم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

دقیقاً ! مثل Bioshock : I یا GTA V یا TLOU که بی کیفیت ترین بازیای سال خودشون بودن و افت کیفیت شدیدی داشتن !

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دقیقاً ! مثل Bioshock : I یا GTA V یا TLOU که بی کیفیت ترین بازیای سال خودشون بودن و افت کیفیت شدیدی داشتن !

گفتم تاخیر پی در پی اونم گفتم اکثرا ضمن اینکه این بازی با این نمایش هاش قطعا بازی نیست که خراب بشه اما ممکنه به نسبت قبل متاش کمتر بشه به هر حال ps4 من اماده ی اجرا 1 بازی واقعا حسابی هست چرا که تا الان فقط blood born رو داشته که من فن سبکش نیستم.

بهتره اینقدر سریع جبهه نگیرید اینکه بازی عالی بشه منم دوست دارم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
گفتم تاخیر پی در پی اونم گفتم اکثرا ضمن اینکه این بازی با این نمایش هاش قطعا بازی نیست که خراب بشه اما ممکنه به نسبت قبل متاش کمتر بشه به هر حال ps4 من اماده ی اجرا 1 بازی واقعا حسابی هست چرا که تا الان فقط blood born رو داشته که من فن سبکش نیستم.

بهتره اینقدر سریع جبهه نگیرید اینکه بازی عالی بشه منم دوست دارم

یعنی به نظر تو الان QB دچار افت کیفی شده؟ دیگه بدرد نمیخوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر