عرضه قاب باتری هوشمند اپل، راهکاری برای افزایش مدت زمان استفاده از آیفون

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بزرگترین مشکل کاربران تلفن‌های هوشمند، مدت زمان کم کارکرد تلفن‌های همراه و شارژ کردن‌های متوالی آنها است. کمپانی اپل برای حل این مشکل باز هم ایده ساده اما کاربردی را معرفی کرده که می‌تواند طول عمر استفاده از باتری را افزایش دهد. در ادامه با بازیسنتر همراه باشید

zb0p_smart_battery_case.0.0.png

1n4_mgqm2_av4.0.jpg

قاب باتری هوشمند، محصولی جدید از کمپانی اپل است. همانطور که در تصویر دیده می‌شود، این قاب دارای برآمدگی است که باتری اضافی داخل آن قرار گرفته و در نتیجه مدت زمان استفاده از تلفن همراه را افزایش می‌دهد.

جنس این قاب سیلیکونی و نرم است و آیفون به راحتی در داخل آن جای می‌گیرد. به گفته کمپانی اپل با استفاده از این قاب هوشمند می‌توان تا 25 ساعت مکالمه و تا 18 ساعت در حالت LTE، مدت زمان کارکرد آیفون را افزایش داد.

قیمت این قاب 99 دلار است.

آخرین ویرایش:

aram176

کاربر سایت
Apr 11, 2013
7
الان اگه یه شرکت دیگه این رو طراحی کرده بود ترولهای اپل دست از سرشون برنمیداشتند.از موقع فوت استیو جابز اپل شده بنگاه جیب خالی کن آی شیپ های اپل
sent from my Lumia 730 Dual SIM with Windows 10 Mobile

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
آقا جان طراحیش درست زشت هست ولی خب بهتر از اینه که موقع در آوردنش پدر آدمو در بیاره مخصوصاً که اگه از این طراحی های یکسره میخواست داشته باشه هم کلفت و سنگین میشد و هم موقع در آوردن اتصال لایتنینگ قاب به سختی از گوشی جدا میشد و سوکت شارژ گوشیو داغون میکرد. با این مقدار کارکردی که به گوشی اضافه میکنه به نظر من واقعاً میارزه اگه کسی توان خریدش رو داره به نظر من حتما بگیرتش رسماً گوشی با باتری خودش و باتری قاب با سنگین ترین استفاده به راحتی 2 روز کامل دووم میاره

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
اینجوری هم بازم میخواد از مردم پول بگیره،جالبه آیپد تولید میکنه بعد قلم باید جدا خریداری کنی

پ.ن:حالا بازم فنای اپل میان میگن نه اصلا روونی اپل ی چیز دیگس و...
sent with LG G4

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
اینجوری هم بازم میخواد از مردم پول بگیره،جالبه آیپد تولید میکنه بعد قلم باید جدا خریداری کنی

پ.ن:حالا بازم فنای اپل میان میگن نه اصلا روونی اپل ی چیز دیگس و...
sent with LG G4

هیچکس جرفی بهت نمیزنه عزیزم
اپل شما رو زور نکرده که محصولاتشو بخری
سعی کن از اندروید خودت لذت ببری به کسی هم که محصولات اپل رو میخره احترام بگذار همین

aram176

کاربر سایت
Apr 11, 2013
7
من یه چیز برام ثابت شده.مردم ما بهشون فحش هم بدی خوشحال میشن.ما از بوسنی تو جام جهانی سه تا خوردیم ملت ریخته بودند تو خیابون داشتند شادی میکردند چون آقای کیروش مربیه درسته یا نه؟!الان این باتریش که هیچ درباره آیپد پرو چی میگین؟پنج میلیون پول بیزبون رو بدی به تبلتی که فقط بشه باهاش انگری بردز بازی کرد؟اپل اومد از ایده محصولات سرفیس مایکروسافت استفاده کنه بدجور شکست خپرد.سیستم عامل ویندوز باعث میشه طرف بره سرفیس بخره.اما ایپد پرو فقط یه آیفون با صفحه نمایش بزرگتره.اگه سیستم عاملش او اس ایکس بود عالی میشد اما اپل و طرفداراش خودشون میدونند او اس ایکس از صفحات نمایش و کلا رابط لمسی پشتیبانی نمیکنه و براش بهینه سازی نشده.
ببخشید که طولانی شد ولی یکم فکر کنیم بعد پول بریزیم تو جیب تیم کوک.
آیفون ۶ اس برا اپل ۲۵۰ دلار حداکثر خرج داره بسازدش با همه ی پتنت و لایسنس ها اما میفروشه ۸۵۰ دلار.بعدشم صفحه نمایشش فول اچ دی نیست مدل ۶ اس.باتریش که دیگه نمیگم قابل تعویض نیست و ضعیف و ....عدم پشتیبانی از کارت حافظه.عدم پشتیبانی از او تی جی .و و و ....خداییش آدم چرا باید سه میلیون بده آیفون بخره؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
من یه چیز برام ثابت شده.مردم ما بهشون فحش هم بدی خوشحال میشن.ما از بوسنی تو جام جهانی سه تا خوردیم ملت ریخته بودند تو خیابون داشتند شادی میکردند چون آقای کیروش مربیه درسته یا نه؟!الان این باتریش که هیچ درباره آیپد پرو چی میگین؟پنج میلیون پول بیزبون رو بدی به تبلتی که فقط بشه باهاش انگری بردز بازی کرد؟اپل اومد از ایده محصولات سرفیس مایکروسافت استفاده کنه بدجور شکست خپرد.سیستم عامل ویندوز باعث میشه طرف بره سرفیس بخره.اما ایپد پرو فقط یه آیفون با صفحه نمایش بزرگتره.اگه سیستم عاملش او اس ایکس بود عالی میشد اما اپل و طرفداراش خودشون میدونند او اس ایکس از صفحات نمایش و کلا رابط لمسی پشتیبانی نمیکنه و براش بهینه سازی نشده.
آیفون ۶ اس برا اپل ۲۵۰ دلار حداکثر خرج داره بسازدش با همه ی پتنت و لایسنس ها اما میفروشه ۸۵۰ دلار.بعدشم صفحه نمایشش فول اچ دی نیست مدل ۶ اس.باتریش که دیگه نمیگم قابل تعویض نیست و ضعیف و ....عدم پشتیبانی از کارت حافظه.عدم پشتیبانی از او تی جی .و و و ....خداییش آدم چرا باید سه میلیون بده آیفون بخره؟
الان میان میگن دیگه.اولا که نود درصد واسه چشم و هم چشمی و کلاس میخرن،خودم با چشم خودم دیدم طرف نمیتونسته آیفونش سایلنت کنه.فنای اپل خیلی باحالن هرچیم بگی بازم میگن روونی اپل حرف نداره و جنس بدنه و...

sent with LG G4

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق

الان میان میگن دیگه.اولا که نود درصد واسه چشم و هم چشمی و کلاس میخرن،خودم با چشم خودم دیدم طرف نمیتونسته آیفونش سایلنت کنه.فنای اپل خیلی باحالن هرچیم بگی بازم میگن روونی اپل حرف نداره و جنس بدنه و...

sent with LG G4
هنوزم توی سال 2015 از این کل کلای بچه گانه و فن بازی داریم ؟ :|
دست بردارید.هر کسی هر چی دوست داره بر اساس نیاز هاش و استفاده ش میخره . به کسی مربوط نیست چی خوبه چی بده برای اون شخص.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
باطری و هزار تا چیز دیگه رو فدای باریک شدن میکنن بعد یه کیس گرون بیریخت میدن برای جبرانش ! :)) نقدهاش رو ببینید همه میگن حتی 0 تا 100 رو نمیتونه شارژ کنه ظاهرا قابلیت روشن/خاموش هم نداره.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
هیچکس جرفی بهت نمیزنه عزیزم
اپل شما رو زور نکرده که محصولاتشو بخری
سعی کن از اندروید خودت لذت ببری به کسی هم که محصولات اپل رو میخره احترام بگذار همین

این مدل حرف زدن که کسی مجبورت نکرده بخری هم دیگه قدیمی شده
حقیقت رو باید گفت

- - -ویرایش - - -

sent with LG G4

داداش دیگه خودت میدونی ملت واسه چی ایفون یا هر گوشی گرون قیمت دیگه ای میگیرن،
قرار نیست همه بلد باشن چطور باهاش کار کنن.با همین اندروید هم اکثرا بلد نیستن کار کنن!فقط در حد شبکه های اجتماعی...چون دلیل دیگه ای نداره مردم معمولی برن ته گوشی رو دربیارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر