DiRT Rally | PC

Genre: Racing, Simulation, Sports
Developer: Codemasters Racing Studio
Publisher: Codemasters
Release Date: Dec 7, 2015

جدیدترین بازی از سری بازی های Dirt توسط کمپانی Codemasters که در ساخت بازیهای Racing تبحر خاصی دارد, منتشر شد. در این شماره, کمپانی Codemasters قبل از انتشار بازی, آنرا مدت زمان زیادی در حالت Beta یا Early Access در اختیار گیمرها قرار داد تا بتواند با جمع آوری بازخوردها و نظرات, بازی کاملتر و بی عیب و نقص تری در اختیار هواداران رالی قرار دهد.

شامل 39 خودروی خارج از شهر می شود که در واقع مجموعه ایست از بهترین خودروهای قدیمی و جدید این رشته. 6 رالی مختلف که شامل بیش از 70 مسابقه ی جداگانه میشود و دارای تنوع بسیار خوبی هم هستند. از آب و هوای برفی و جنگل های سرسبز بگیر تا کوهستان های خطرناک و جاده های خاکی و گلی که تنها راننده های توانا از آن سر بلند بیرون می آیند.

امکان آپگرید و تعمیر خودروها, مسابقات چند نفره ی آنلاین, جاده های رسمی FIA WORLD RALLYCROSS از قابلیتهای دیگر موجود در این بازیست. حتی فیزیک خودروها در این بازی از نو نوشته شده تا قدرت شما را در آب و هواها و جاده های مختلف, به نزدیکترین حالت ممکن به واقعیت, بیازماید.

وبسایت رسمی:
https://www.dirtgame.com/uk/home

تصاویر:

آخرین ویرایش:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
من دیرت 2 و 3 رو ps3 تموم کردم و تا لحظه آخر فروختن کنسول هم بازی میکردم. کلا تو 4 سال کنسول داشتنم هفت هشتا بیشتر بازی نگرفتم که دوتاش همین دیرت بود. امشب ما هم میریم سراغش. دلم برا صدای سوپرشارژ و صدای جاده خاکی عجیب تنگ شده بود. تشکر از دوستان برای اطلاع رسانی.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
چی میگی باو. من فقط از قسمت پول اون ترینر استفاده کردم. بقیشونو که دیگه استف نکردم. پول داشتن تو این بازی اولت نمیکنه که! :p
اگه راست میگی تو برو با پول اول شو ببینم. :)

شانس ما هر چی بازی racing برا PC میاد, زده تو کار simulation.
(dirt-project cars-assetto corsa-WRC5)

نه که simulation بدم بیاد ولی همش simulation حال نمیده. اون دو تا هم که arcade بودن, تمام آنلاین از آب در اومدن (nfs-crew)

مجبورم بزنم تو کار امولاتور :p

چرا به خودت می گیری من از سختی بازی گفتم:d

متای بازی های ابر سخت همیشه بالا می شه این منتقدها عقده ی بازی سخت دارن اما این بازی ها برای اعصاب بسیار مضر هست تجربه ی گیمی که دارم ثابتش کرده

طبق چیزی هم که گفتم این بازی برای علاقمندان شبیه ساز رالی که عاشق بازی های سخت هم هستن عین بهشت می مونه اما برای ارکیدها بازا خوده جهنمه:d

1 عدد nfs دادن که ارکیده که متاش شد 64 من در ps4 همچنان با اجراش مشکل دارم بازی پر از مشکلاته در اتصال به ea server هم افتضاح عمل می کنه اخه چرا بازی انلاین می سازید؟؟؟؟ اینکه نسخه pc افتاد عقب خیلی به نفع pc بازا شد که حداقل پلیش شده با تمامی اپدیت هاش میاد اپدیت هاش تاثیر زیادی در بازی می ذارن

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
همین مسابقه اول که هفتم شدم فهمیدم جریانو....:d
این شبیه ساز های ریسینگ واقعا حوصله میخواد.اگه حوصله ندارید بیخیال بشید:d
منم احتمالا نصف بازی رو برم بعد بیخیال بشم

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
Dirt Rally
خیلی سخت
جالب
و هیجانیه !
سر هر پیچ ک میرسم با سلام و صلوات پیچ رو رد میکنم :))
مدل ماشین ها و تورنمنت هاش قابل قبول اند
با صدای ماشین ها،محیط اطراف،نور پردازی و Mapهاش خیلی حال میکنم
با اینکه بیش از اندازه حوصله میخواد و بد از مدت طولانی خسته کننده میشه ولی باز ارزش بازی کردنو داره !

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
خب منم نصبش کردم !بعد از دیدن متای بازی ( که البته خیلی وقته به متا توجه نمیکنم ! ) اما خب دلم هوس یه ریسینگ کرده بود با این که اصلا با بازی های simulation حال نمیکنم ! اما خب وقتی صد سال به صد سال یه ارکید خوب نمیاد مجبوریم !

گرافیک که به نظرم کاملا قابل قبول و فریم دهی خوبه . صداگذاری هم عالی کار شده . از نظر گیم پلی هم با توجه به اینکه قبلا همینجوری dirt 3 رو یه کمی بازی کرده بودم و این عقب بردن زمان رو دیده بودم وقتی اولین بار با ماشین پرواز کردم ته دره جای خالیش رو احساس کردم :d کنترل ماشین خیلی سخته و نمیدونم چرا بعضی وقتا سر پیچ هرکاری میکنم دیگه ماشین نمیپیچه :| به جز سختی بازی توی کنترل کردن ماشین اگه اخر بازی به جدول یه نگاهی بکنین یه بار که نفر چهارم شدم (با هزار زور و فلاکتی که فکرشو بکنین ! ) قشنگ 1 دقیقه با نفر اول اختلاف زمان داشتم !!!! :(( این یعنی رسمااااا خیال اول شدن رو باید از سرت بیرون کنی ! (همون اول گفتم این سبک رو بازی نکردم و اماتورم ! )
توی youtube یه کیلیپ گیم پلی دیدم یارو عین اب خوردن بازی کرد ( البته بهترین ماشین رو باز کرده بود نامرد ! ) و اول شد !
اما نمیدونم چرا بازم میرم سراغش یکمی بازی میکنم این داستان زیادی سخت بودن پیش میاد میام بیرون ! باز چند ساعت بعد همین داستانه !

حالا دوستانی که حرفه ای هستن ! اگه لطف کنن بگن تنظیمات کنترل ماشین رو چجوری بزاریم که راحت تر بشه بازی کرد ممنون میشم! مثلا منظور از break deadzone چیه بیشتر باشه یا کمتر ؟ چون با این بازی از این سبک خوشم اومده ! :bighug:

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
خب منم نصبش کردم !بعد از دیدن متای بازی ( که البته خیلی وقته به متا توجه نمیکنم ! ) اما خب دلم هوس یه ریسینگ کرده بود با این که اصلا با بازی های simulation حال نمیکنم ! اما خب وقتی صد سال به صد سال یه ارکید خوب نمیاد مجبوریم !

گرافیک که به نظرم کاملا قابل قبول و فریم دهی خوبه . صداگذاری هم عالی کار شده . از نظر گیم پلی هم با توجه به اینکه قبلا همینجوری dirt 3 رو یه کمی بازی کرده بودم و این عقب بردن زمان رو دیده بودم وقتی اولین بار با ماشین پرواز کردم ته دره جای خالیش رو احساس کردم :d کنترل ماشین خیلی سخته و نمیدونم چرا بعضی وقتا سر پیچ هرکاری میکنم دیگه ماشین نمیپیچه :| به جز سختی بازی توی کنترل کردن ماشین اگه اخر بازی به جدول یه نگاهی بکنین یه بار که نفر چهارم شدم (با هزار زور و فلاکتی که فکرشو بکنین ! ) قشنگ 1 دقیقه با نفر اول اختلاف زمان داشتم !!!! :(( این یعنی رسمااااا خیال اول شدن رو باید از سرت بیرون کنی ! (همون اول گفتم این سبک رو بازی نکردم و اماتورم ! )
توی youtube یه کیلیپ گیم پلی دیدم یارو عین اب خوردن بازی کرد ( البته بهترین ماشین رو باز کرده بود نامرد ! ) و اول شد !
اما نمیدونم چرا بازم میرم سراغش یکمی بازی میکنم این داستان زیادی سخت بودن پیش میاد میام بیرون ! باز چند ساعت بعد همین داستانه !

حالا دوستانی که حرفه ای هستن ! اگه لطف کنن بگن تنظیمات کنترل ماشین رو چجوری بزاریم که راحت تر بشه بازی کرد ممنون میشم! مثلا منظور از break deadzone چیه بیشتر باشه یا کمتر ؟ چون با این بازی از این سبک خوشم اومده ! :bighug:
کلا این بازیو ساختن که نبره آدم! خیلی غیره منطقیه اختلاف زمان ها تو بعضی مسیر ها. رو چه حساب اینجوریه نمیدونم. فقط مسیرهای آلمانه که توش من چند بار اول شدم بقیه بینه دوم تا پنجم همش.
نپیچیدنه ماشینم سر پیچ stability رو خاموش کنید همون 0 یعنی درست میشه. من که با دسته one بازی میکنم فک میکنم تو بهترین حالته دیفالته تنظیمات کنترلی. حالا با کیبورد یا دسته های دیگرو نمیدونم.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من که بازی رو پاک کردم رفت. به همه هم پیشنهاد میکنم بیخودی اعصابشونو با این بازی سخت خورد نکنن. چند ساعت برای دیدن مناظر محدود بازی (جاده های کم) و اون 4 تا ماشین کافیه.
من جدیدن یه بازی ریسییگ دیگه (آرکید) نصب کردم دارم میرم به اسم Motorcycle Club که خیلی خیلی از این Dirt rally بهتره. درسته که فقط موتورسیکلت داره ولی باز هم از این "سخت رالی" بهتره. بریزین حالشو ببرین!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بازی عالیه یه حس الد اسکولی توش هست :d گیم پلی بعد Grid 1 بهترین چیزی هست که تو کل ریسینگ ها دیدم ! به طرز عجیبی هم بازی خوب پولیش شده.

تنها مشکلش بنظرم کمبود محتواست ولی بازم میگم CM با این بازی به روزای اوجش برگشته.ممتظرم تا Grid و Dirt های بهتری هم بسازه.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مشخصه بازی برای قشر سیمولیتور باز ساخته شده
اگه دنبال درت 2-3 هستید اینجا کاملا ناامید برمیگردید
فقط یه چیزی هست اینکه من هر چی زور زدم هم نتونستم یه پیچ تند رو با دریفت کشیدن رد کنم. به نظرم میاد اینا رو واسه اون سیستم های شبیه ساز اتوموبیل ساختن که با اونا عین خودرو واقعی دریفت بکشی و الا با دسته بعید می دونم بشه
همش باید کامل سرعتت رو کم کنی با دنده یک دور بزنی! :D
برای منم درت 2 بهترین شماره درت بود چون اگه بلد بودی واقعا قشنگ میشد پیچ ها رو دور زد و قشنگ بازی کرد
البته خیلی ها میگن درت 1 خوبه ولی من با 2ش خیلی بیشتر حال کردم.3 هم بدک نبود ولی بخوبی 2 باز نبود

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مشخصه بازی برای قشر سیمولیتور باز ساخته شده
اگه دنبال درت 2-3 هستید اینجا کاملا ناامید برمیگردید
فقط یه چیزی هست اینکه من هر چی زور زدم هم نتونستم یه پیچ تند رو با دریفت کشیدن رد کنم. به نظرم میاد اینا رو واسه اون سیستم های شبیه ساز اتوموبیل ساختن که با اونا عین خودرو واقعی دریفت بکشی و الا با دسته بعید می دونم بشه
همش باید کامل سرعتت رو کم کنی با دنده یک دور بزنی! :D
برای منم درت 2 بهترین شماره درت بود چون اگه بلد بودی واقعا قشنگ میشد پیچ ها رو دور زد و قشنگ بازی کرد
البته خیلی ها میگن درت 1 خوبه ولی من با 2ش خیلی بیشتر حال کردم.3 هم بدک نبود ولی بخوبی 2 باز نبود

من با دسته با دستی راحت پیچ های سخت با دریفت می زنم در واقعیت هم 1 ضرب با دستی کار می کنن البته برای راحتی کار دستی 1 میله بلند شده

کلا کنترل بازی عالیه اما بقیه ظاهرا عالی کار می کنن که اول نشی

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
بعد از افتضاح showdown خیلی ب این نسخه امیدوار بودم .اولین نکته ای ک زیاد ب چشمم خورد استایل گرافیکی عنوان جدیده ک دیگه توش از اون افکت های پرزرق و برق 3 و نورپردازی های showdown خبری نیست و اصطلاحا گرافیک بازی خیلی رئال شده و و با گیمپلی ک میتونم بگم بهترین شبیه سازی توی این سبک هست هماهنگه.طبق نظرات بچه ها انتظار درجه سختی خاصی و داشتم ک واقعا هم خاصه.دیگه قرار نست مثل نسخه showdown با گرفتن دکمه گاز و steer ب راحتی اول بشید.توی rally اگ سرعتتون رو بیشتر از 110 تا ببرین واقعا توی بعضی استیج ها ریسک بزرگی کرده اید!سنگینی ماشین ها واقعا احساس میشه و باید بگم دقیقا هیچ راهی هم برای دور زدن درجه سختی بازی مثل میانبر زدن و... نیست.برخورد با بوته ها ب طرز فجیهی سرعتتون رو کم میکنه و 80 درصد جاده از جمله علائم رانندگی تخریب پذیر نیستن و برخورد باهاشون مثل برخورد ب دیوار چین میمونه :d خدایی توی 5 نفر اول بودن واقعا چالش برانگیزه.

- - -ویرایش - - -

من با دسته با دستی راحت پیچ های سخت با دریفت می زنم در واقعیت هم 1 ضرب با دستی کار می کنن البته برای راحتی کار دستی 1 میله بلند شده

کلا کنترل بازی عالیه اما بقیه ظاهرا عالی کار می کنن که اول نشی

توی tuning ماشینت دنده رو short تر کن acceleration توی دریفت خیلی بیشتر میشه اما توی استیجایی ک snow زیاد داره باعث میشه موقعی ک تایر میخوره ب لبه جاده دور 360 درجه بزنه من خودم موندم چطوری :d

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
خب بنده هم بعد تجربه چند تا فصل خیلی از بازی لذت بردم
دوستان فقط باید حوصله داشته باشید تا بتونید به چیزی که میخواهید برسید
خب دوستانی که مثل من از قدیم colin mcrae rally بازی کردن باهاش راحت ترن اما dirt بازها شاید براشون سخت باشه

فقط حوصله کنید ، گاز اضافی ندید ! و منتظر باشید تا بعد چند تا champion بالاخره برید بالای جدول !

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,291
نام
مــاکــان
بهترین فرصت برای خرید بازی هست، 70% تخفیف خورده، استور هند بازی تخفیف خورده شده 354 روپیه یعنی 5.5 دلار!
کرکی از بیرون بخواین بخرین خیلی بیشتر میشه:))
فرصت رو از دست ندین که عنوان فوق العاده خوش ساختی هست.
========
پ.ن: تاپیک 2 سال بود بالا نیومده بود!!!
مگه میشه؟!!

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
بهترین فرصت برای خرید بازی هست، 70% تخفیف خورده، استور هند بازی تخفیف خورده شده 354 روپیه یعنی 5.5 دلار!
کرکی از بیرون بخواین بخرین خیلی بیشتر میشه:))
فرصت رو از دست ندین که عنوان فوق العاده خوش ساختی هست.
========
پ.ن: تاپیک 2 سال بود بالا نیومده بود!!!
مگه میشه؟!!
آقا نمیدونی ماه پیش این بازی و همین طور inside تو پکیج ماهانه humble bundle بود رو 12$!!!!! من که گرفتم، تازه جز اینا یک سری بازی کوچیک اینا بهت میده آخر ماه که البته از اول ماه معلوم نیست، (چند ماه قبل هم War Hammer: total war به همین صورت 12$ با یک سری خورد ریز) یکی از بهترین offer ها هست!!!
این تازه تکی داره میده 18$!!!!

• Like
Reactions: m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر