DiRT Rally | PC

Genre: Racing, Simulation, Sports
Developer: Codemasters Racing Studio
Publisher: Codemasters
Release Date: Dec 7, 2015

جدیدترین بازی از سری بازی های Dirt توسط کمپانی Codemasters که در ساخت بازیهای Racing تبحر خاصی دارد, منتشر شد. در این شماره, کمپانی Codemasters قبل از انتشار بازی, آنرا مدت زمان زیادی در حالت Beta یا Early Access در اختیار گیمرها قرار داد تا بتواند با جمع آوری بازخوردها و نظرات, بازی کاملتر و بی عیب و نقص تری در اختیار هواداران رالی قرار دهد.

شامل 39 خودروی خارج از شهر می شود که در واقع مجموعه ایست از بهترین خودروهای قدیمی و جدید این رشته. 6 رالی مختلف که شامل بیش از 70 مسابقه ی جداگانه میشود و دارای تنوع بسیار خوبی هم هستند. از آب و هوای برفی و جنگل های سرسبز بگیر تا کوهستان های خطرناک و جاده های خاکی و گلی که تنها راننده های توانا از آن سر بلند بیرون می آیند.

امکان آپگرید و تعمیر خودروها, مسابقات چند نفره ی آنلاین, جاده های رسمی FIA WORLD RALLYCROSS از قابلیتهای دیگر موجود در این بازیست. حتی فیزیک خودروها در این بازی از نو نوشته شده تا قدرت شما را در آب و هواها و جاده های مختلف, به نزدیکترین حالت ممکن به واقعیت, بیازماید.

وبسایت رسمی:
https://www.dirtgame.com/uk/home

تصاویر:

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نسخه ی بتای بازی که تعریفی نداشت کنترل بازی سخت بود البته نه خیلی گرافیکشم هم در حد این عنوان نبود کاملا معمولی

مگر اینکه نسخه نهایی خیلی پیشرفت کرده باشه

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
نسخه ی بتای بازی که تعریفی نداشت کنترل بازی سخت بود البته نه خیلی گرافیکشم هم در حد این عنوان نبود کاملا معمولی

مگر اینکه نسخه نهایی خیلی پیشرفت کرده باشه
گیم پلی بازی از بهترین ها توی این سبک هست. فقط چون سخت بود بازی تعریفی نداشت؟ توی بازی فاکتور هایی مثل شیب جاده . نوع جاده (یخ .برف . خاک . آسفالت و ...) آب و هوا ، نوع خودرو به بهترین شکل ممکن طراحی شده بعلاوه یه سیستم Card Setup فوق العاده گسترده و کارآمد که بازی رو به بهترین Rally simulation موجود تبدیل کرده. تنها مشکل بازی اینه که تعداد ماشین ها و مکان ها بنظرم میتونست بیشتر باشه.
“Meet Dirt Rally: Codemasters' best new game in years”
PC Games N

“This is shaping up to be one of Codemasters’ best driving games.”
PC Gamer

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
من ریسینگ بازم اما این مفت هم ارزش نداره
هنوز هیچ بازی رو دست dirt 2 نیومده
انیمیشن های خشک دست پشت فرمون - لوکیشن های تکراری با همون گرافیک نسخه های قبل
من چیز تازه ای تو این نسخه ندیدم که مجاب به بازی کردنش بشم .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
گیم پلی بازی از بهترین ها توی این سبک هست. فقط چون سخت بود بازی تعریفی نداشت؟ توی بازی فاکتور هایی مثل شیب جاده . نوع جاده (یخ .برف . خاک . آسفالت و ...) آب و هوا ، نوع خودرو به بهترین شکل ممکن طراحی شده بعلاوه یه سیستم Card Setup فوق العاده گسترده و کارآمد که بازی رو به بهترین Rally simulation موجود تبدیل کرده. تنها مشکل بازی اینه که تعداد ماشین ها و مکان ها بنظرم میتونست بیشتر باشه.

پس چون سخته قشنگه؟ کنترل ماشین های رالی جز بهترین ها هستن لذت خیلی زیادی هم داره اما در این بازی خبری از چیزا نیست مدام ماشین لیز می خوره یادمون باشه DIRT از زمانی پر فروششد که حالت ارکید گونه گرفت گرافیکشم عالی شد حالت های دیگه می شه طرفدارهای خاص بی دلیل هم نیست این بای اینقدر بی سر و صدا هست.

از اینا گذشته اینا نظر منه شما با بازی حال می کنی مبارک باشه کی می خوایم یاد بگیریم به نظر هم دیگه احترام بذاریم مشخص نیست. تازه من راجب نسخه ی ابتدایی بتا نظر دادم.

این چیزایی هم که شما گذاشتی از نقد بازی نیست بذارید نقدها بیاد متای بازی مشخص بشه فروش بزی مشخص بشه بعد می شه بهتر نظر داد

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
برای این بازی باید فرمون بگیرید, بازی با دسته و کیبورد رو فراموش کنید.
تو یوتیوپ پر از ویدئوی رانندگان واقعی رالی هست که با چه مهارتی این بازی رو انجام میدن و هنوز کسی نتونسته به گرد رکوردشون تو leadrboard بازی برسه.
دوستان آرکید باز لطف کنن سمت این بازی نیان که به شدت پشیمون میشن.

بازی تا الان 200 هزار نسخه رو استیم فروخته و الان که از early access خارج شده, تو لیست بازی های پر فروش استیم, شماره 3 هست.

نسخه corepack با حجم 9 گیگ هم اومده.

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
اول از همه خوشحالی بی حد خودم رو از عرضه این عنوان ابراز میکنم !! wow !!!!!!!! :d:bighug:

همیشه بعد از سری colin mcrae منتظر یه نسخه کاملا شبیه سازی رالی بودم و با اینکه dirt رو بازی میکردم اما دلم جایه دیگه بود.

والا من که بازی نکردم ولی این جوری که دوستان از کنترلش میگن قند تو دلم آب میشه!

دوستانی هم که مثله خودمن ، خیلی نگران کسانی که بازی رو درک نمیکنن نباشن! حالشو ببرید عندالله

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
بعد از تجربه فجایاتی به نام WRC این گیم بسیار لذت بخشه تو سبکه رالی برام. گیم پلی عالی گرافیک خوب. دوستارانه ریسینگ اونم رالی باس تجربه کنند اینو حتما. البته پلن بی هم وجود نداره تو این سبک همون WRC هست که تو زمانه DX9 مونده هنوز.

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
خوب منم نصب کردم:
گیم پلی بازی کاملا شبیه سازی شده و رگه های ارکید دیگه دیده نمیشه که شخصا دوست ندارم
گرافیک خیلی خوبه و نسل 8 هست کاملا و خوب فریم میده بازیش و کاملا بهینه شده
ولی بچه ها خیلی سخته
همین سختیش باعث میشه طرفش نرم
لامصب یه لحظه اشتباه کوچیک کنی رفتی تو باقالیا!!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
از اونجایی که اکثر بازی ها در pc من نصب هستن می تونم با شماره ی 2 یا 3 مقایسش کنم.

بعد از 1 ساعتی بازی کردن می شه گفت بازی نسبت به نسخه ی بتاش پیشرفت های زیادی کردی فریم دهی بهتر شده گرافیک بهتر شده کنترل بازی هم بهتر شده

گیم پلی بازی کاملا حالت شبیه سازی پیدا کرده خیری از فلش بک که نیست هیچی تازه اگر restart هم کنید از میزان جایزه هم کم می شه کر کنم چندین باز restart کنید کلا دیگه نشه rstat هم کرد اگرم از جاده خارج بشید 15 ثانیه پنالتی می شه که میزان خیلی زیادی هست کلا برای اینکه رتبه ی 1 بشید باید پاره هم بشید. در کل بازی سیستم خیلی سخت گیرانه ا داره که ادم یاد dark souls می افته.

کنترل بازی با دسته x1 کاملا قابل بازی هست کنترل دقیقی براش تعبیه شده شوک دستههم عالی کار می کنه اما در کل کنترل بازی حتی در بهترین حالت تنظیمات در اپشن بازی بازم سخت هست تنها 1 اشتباه کافیه تا نابود بشید.

گرافیک بازی با اینکه خوبه اما بازم به پای زیبایی شماره 2 بازی نمی رسه بزرگترین ضعفشم پلیگان ها خیلی خسته با تسکچرهای بی کیفیت بازی هستن با این حال فریم دهی بازی بدک نیست. غیر از حالت ultra می شه 1 گزینه تهش هم on کرد advanced bleding که فریم گیرم هست.

صدا گذاری بازی عالی هست صای سنگ ریزه کاملا از باندهای پشتی حس می شه detail صدا هم عالیه اگر کارت صدای حرفه ای(غیر انبرد) با سیستم صوتی مناسب دارید مطمئنا لذت زیادی می برید.

در کل از فاجعه های wrc که بگذریم این بازی بهترین بازی شبیه ساز رالی حال حاضر هست که بسیار هم سختگیرانه ساخته شده اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید قطعا بهتر از بازی پیدا نمی کنید اما اگر دنبال چیزی مشابه dirt 1-2-3 هستید اصلا سمت این بازی نرید.

نسخه ای هم که بازی کردم reloaded بود هیچ مشکلی هم بازی نداره. کرک بازی هم کاملا ساده هست خبری از انتخاب cpu اینا نیست

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
با سری مجموعه های dirt تو نسل هفت زندگی کردم ولی خب مثل بازی Project CARS باید بی خیال بشیم ولی ای کاش مثل فورزا هورزیون نیمه آرکید میشد

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
این گیم پلیه چالش برانگیزش باحاله ولی اینم که آدم میدونه نمیبره یکم حال گیریه! همش یاد جمله یکی از استادام میوفتم میگه 20 ماله خداست. اینجا هم بردن ماله خداست مثینکه. یه استیجو بی اشتباه تو بهترین حالت طی میکنی باز میبینی 20 ثانیه تو مسیره 3 دقیقه ای کندتر بودی. آخه میشه مگه! ریست کردنم که جزو حقوقه حقه ی گیمره محدودیت داره آدم توش !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر