PlayStation Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom | PS4

xgfmj2uux7ew9hq52pzr8.jpg

Developer: Level-5
Publisher: Bandai Namco
Director: Takafumi Koukami
Writer: Akihiro Hino
Composer: Joe Hisaishi
Genre: Role-playing
Platform: Microsoft Windows, PlayStation 4
Release: March 23, 2018
جمعه 3 فروردين 1397

xl1tfz741gnjm2kclzm.jpg

دانلود تریلر PSX 2016 با کیفت 1080

لینک دانلود تریلر با کیفیت 720p

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
جالبه دقیقا من برعکس شما فکر میکنم کاشکی این شماره هم مثل نسخه اولی مبارزات نوبتی داشت.قبلا هم گفتم به نظر من اگه سبک jrpg مبارزات نوبتی نداشته باشه میشه دکمه زنی و عملا چلنج خاصی تو بازی نداریم .همین بازی را من پلات کردم تو کل بازی 2 بار هم نمردم .یا مثلا افتضاح فاینال 15 با اون مبارزات مسخره اش که گند زد به بازی فقط دکمه میزدی.
حالا پیشنهاد میکنم اگه واقعا به سبک jrpg علاقه داری فقط چند ساعت اول پرسونا 5 را بازی کن تا متوجه بشی با چه گوهری روبرو هستی و ببینی سبک مبارزات نوبتی چه عمق و استراتژی تو مبارزات داره .

اره به سبک JPRGعلاقه دارم ولی اصلا با سبک مبارزه نوبتی حال نمیکنم کلا تمیتونم با این سبک مبارزه ارتباط برقرار کنم

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من چون اصلا بازيهاي مبارزه نوبتي نميرم، يكشم علي رغم علاقم بازي نكردمش.

الان اتفاقي ويديو از دوش ديدم كه ظاهرا مبارزات نوبتي را برداشته، اون وقت از لحاظ داستاني ارتباط مستقيمي بين نسخه 1 هست؟ چون ميخوام بخرمش و نميخوام داستانش برام گنگ باشه. اگه هم هست كه برم ويديوهاي داستاني يكشو ببينم كه حداقل مشكل خاصي براي اين نسخه نداشته باشم.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان من چون اصلا بازيهاي مبارزه نوبتي نميرم، يكشم علي رغم علاقم بازي نكردمش.

الان اتفاقي ويديو از دوش ديدم كه ظاهرا مبارزات نوبتي را برداشته، اون وقت از لحاظ داستاني ارتباط مستقيمي بين نسخه 1 هست؟ چون ميخوام بخرمش و نميخوام داستانش برام گنگ باشه. اگه هم هست كه برم ويديوهاي داستاني يكشو ببينم كه حداقل مشكل خاصي براي اين نسخه نداشته باشم.

نه ارتباطی با نسخه قبلی نداره یه داستان جدیدی داره

• Like
Reactions: THE BEST BOY

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بالاخره رفتم سراغ بازی و پلاتش کردم:D

اول از خوبی هاش بگم!
بخش ساخت کشور و اینا خیلی خوب بود، گرفتن شهروندهای جدید، حل مشکلاتشون، آپگرید شهر و به دست اوردن امکانات بیشتر و ... !

بخش استراتژیک رو هم دوست داشتم! جالب بودن! و مراحل زیادی هم داشت این بخش:D اون خط داستانیشم خوب بود:p

گرافیک گوگولی این ها رو هم هنوز داشت:D

مبارزاتم...خوب بود، تنوع Higgledyها هم خوب بود، و میشد ترکیبای خوبی ازشون در اورد که به سبک بازی بخوره:D

دانجن ها خوب بودن و چالش برانگیز میشدن...مخصوصا وقتی بیشتر از تعداد طبقاتی که انتظار داشتی میشدن و اورب هم نداری درجه سختیش رو بیاری پایین! و ... مجبور میشی مثلا با lvl70 ، باس lvl120 بزنی=))

تنوع سلاح ها هم خوب و زیاد بودن! یک سری هم که فکر کنم فقط با بالابردن lvl ساختمون ها میشد ساخت که خودش انگیزه بیشتری بود:D

نکات منفی :
چیزی که از اول معرفی میگفتم، دلیلی که من علاقه مند به بازی شدم این حالت دیجیمون/پوکمون مانندش بود! که خوب دود شد رفت هوا:( ( و Higgledyها هم جانشین مناسبی نبودن:D )

تنوع دشمن ها چقدر کم بود! هرجا میرفتی دقیقا همون دشمن های قبلی رو میدیدی، فقط با رنگ دیگه:-"

بازی به شدت آسون بود، اول رو نرمال شروع کردم، دیدم خبری نیست، زدم رو هارد...بازم هیچ خبری نبود! زدم رو درجه expert که اینم اخیرا با آپدیت اضافه کردن، این هم همچین فرقی نداشت! فقط یکجا کارم گیر افتاد و مجبور شدم برم یکم فارم کنم و lvl بالا ببرم، و تا حدودای lvl40 که کلا هیچ چالشی نداشت!

بخش شهرسازی که گفتم خیلی خوب بود، ولی سطح آخرش رو اعصاب بود! و رسما بیفایده! وقتی پیش نیازش خالی کردنه بازیه، دیگه چه فایده داره ؟
و درسته گفتم دانجن ها خوب بودن؛ ولی دیگه نه اونقدر که معتاد کننده بشن و بخوام دوباره و ده باره برم...انگیزه خاصی وجود نداره!(نه تروفی DLC هم انگیزه نمیده:p )،پس قفل بودن یه سری آیتم بعد از پلات بازی،بی فایده ست:D

جای خالی انیمیشن های Ghibli هم حس میشد:( ، به صداگذاری هم دیدم زیاد گیر دادن ولی خو بازی های ژاپنی زیاد دیده میشن صداگذاری ندارن،اذیتم نمیکرد:D

---
آهنگ ها هم یک سریش خوب بودن(مثل آهنگ evermore ) ، یک سریش(یکی از آهنگ های شهر آبی) افتضاح! اینی که گفتم رسما یه جوری بود که خواب میکرد! موقع ماموریت گرفتن و ... امیدوار بودم فقط زودتر از شهر بیام بیرون:))
آها.... فاز باندای هم نمیفهمم چرا این سری باید اسم کاراکترهاش تو زبون ژاپنی و انگلیسی فرق داشته باشه! زیرنویس یه چی میبینی، حرف زدنشون یه چی دیگه میگن! آخرش این میشه هیچکدوم رو یاد نمیگیری:))

---
در کل بازیه خوبی بود، ولی NNK1 عالی بود!:D به قول یکی از بچه ها NnK1 یه جوری حس جادویی داشت که اینجا این مورد حس نمیشد! :D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
من بازیو تازه امروز شروع کردم یه ۳ ساعتی بازی کردم بدون اینکه گذشت زمانو بفهمم :D
شماره یک رو هم زمان خودش پلات کرده بودم فکر کنم ولی هیچی ازش یادم نمیاد!
توصیه ای چیزی ندارید برای کسی که میره برای پلات بازی؟! راستی درجه سختی نذاره که ،با آپدیت اضافه شده امیر بالا گفت درجه سختی؟!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بعد از 91 ساعت پلات شد !
اول که تبریک :D
دوم...پست قبلیت رو تازه دیدم:)) خسته نباشم! :D ولی بازی درجه سختی داره، توی Setting که برید میباشد!(شاید به درد آیندگان بخوره:D )
فکر کنم موقع شروع ازت نمیپرسه و خودت باید از تو تنظیمات تغییرش میدادی،شاید برای همین اون موقع ندیدیش:D

---
DLCـهای بازی هم اومدن و سومیش هم داره میاد و فکر کنم آخریشه....هنوز نمیدونم ارزشش رو داره یا نه! شماره ی قبلی بود حتما میگرفتم،ولی این یکم... این جدیده که داره میاد هم به بک استوری کاراکترها قراره بپردازه که از این نظر وسوسه میکنه:-"

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
منم بازی رو چند روزی هست دارم میرم
از اونجایی که کلا زیاد اهل نقد نیستم فقط میتونم بگم لذتی که داره بهم میده برام کاملا تازگی داره ، یک حس جدید بعد سالها گیمریم داره بهم هدیه میده :Crying1::love:
اصلا باورم نمیشه عاشقش شدم

• Like
Reactions: Sorcerer 17

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بالاخره تریلری از بازی موبایل NnK اومد!

Ni-no-Kuni-Cross-Worlds_09-22-20.jpg

Ni no Kuni: Cross Worlds animated teaser trailer - Gematsu

داستان بازی، بیشتر شبیه ایده دیجیمون هست برام:))
ولی... تریلر کاملا همون حس NnK رو داره:x

اما مورد تعجب برانگیز برام! بازی اصلا و ابدا حس گاچا نمیداد تو تریلر! و تصورش برام سخته از ژاپن بازی موبایلی بیاد که گاچا نباشه!(امکان نداره و باور نمیکنم:)) )

بازی به نظر میاد مثل تمام بازی های کنسولی یه پارتی انسانی ثابت داره ، بازی مثل شماره اول نیست و با جک و جونورها نمیجنگیم! اصل مبارزات با همین افراد پارتی هست؛ و فقط شخصیت اصلی یک جونور همراه خودش داره(که بهش نمیاد یا نشون ندادن تنوع داشته باشه یا evolve بشه و ...)

کلا بازی حس بازی موبایل نمیداد! میدونم انیمیشنه و نه گیم پلی! اما بازم خو... :D
البته از اتاق فرمان میگن گاچاهای جدید به جای کاراکتر، زدن تو خط سلاح و ... برای گاچا! اینجوری شاید...وای دوز ندارم:-"

به هر حال، تریلره خوب بود:x منتظر اطلاعات بیشتر و تاریخ عرضه تو غربم! :D

@kiya
@vayne solidor
@END_BOY
@NINJѦ
@Z-fan (میدونم احتمالا نزدی...ولی خو:-")
@Arima Kishou
@FrankinG
@vaan 2
@FUTURE

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
@Z-fan (میدونم احتمالا نزدی...ولی خو:-")

اون موقع که تو نمیدونستی نینو کونی فحشه یا اسم بازی، من داشتم به اجداد سونی بابت انحصاری کردنش رو PS3 فحش می دادم :D (این مخصوصا به دورانی برمیگرده که من شدید تو نخ گیبلی بودم... حرصم از انحصار بازی غیر قابل وصف بود)
و خب بازم نتونستم تا امروز که روزه بازیش کنم :))

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
اون موقع که تو نمیدونستی نینو کونی فحشه یا اسم بازی، من داشتم به اجداد سونی بابت انحصاری کردنش رو PS3 فحش می دادم :D
من همین الان هم نمی دونم
به عجب نکته ای اشاره کردی:))

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اون موقع که تو نمیدونستی نینو کونی فحشه یا اسم بازی، من داشتم به اجداد سونی بابت انحصاری کردنش رو PS3 فحش می دادم :D (این مخصوصا به دورانی برمیگرده که من شدید تو نخ گیبلی بودم... حرصم از انحصار بازی غیر قابل وصف بود)
پس درست گفتم:p >:)
البته بازی که مال خودتون بوده اول:D فقط ورژن کنسول خانگی شده ش(بازسازی) + یه آرک ته بازی جدید بود:-"

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
سید برای این که نمکی روی زخمت پاشیده باشم... در نظر بگیر یه بار روی پس۳ و یه بار روی پی سی با شبیه‌ساز و رزولوشن 2K:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر