Vampyr

vbmu4tn81wju5ff7i8zz.png

Vampyre بازی ـه جدید Dontnod Entertainment سازنده ی Life Is Strange و Remember Me معرفی شده! :x

دنیای بازی
بازی در سال 1918 جریان داره. در حالی که انگلیس در حال بازسازیه بعد از جنگ جهانی ـه اول ـه، اپیدمی آنفولانزای اسپانیایی هم راه خودش رو به خیابون ها باز کرده!
خیابون ها مملو از جنایت و مرگه اما در همین حال به دنیال یه تولد دوباره و تغییر در جامعه و سیاست هم هست! با گسترش علم،خرافات هم در بین جامعه کمتر میشه...اما... همچنان زنده ـن... و ... واقعی!
توی این دنیا ، باید خودتون رو برای رویارویی با موجودات فراطبیعیه دیگه ای هم آماده کنید! >:)

شخصیت اصلی
Jonathan Raid شخصیت اصلیه بازی، در زمان جنگ دکتر بوده(دانشمند، متخصص خون! ) اما الان...اون خون آشام ـه! >:)
به عنوان یک متخصص، به دنبال شناخت شرایط جدیدش ـه(خون آشام بودنش) و به صورت یک وضعیت پزشکی بهش نگاه میکنه و به دنبال درمانش هست. اما با گذر زمان متوجه میشه که اوضاع خیلی پیچیده تر از این حرفاست!

گیم پلی
بازی در سبک Action RPG هست، اما مثل Life Is Strange انتخاب های شما در مسیر داستان تاثیر خواهد داشت!
Raid به عنوان یک جراح از سلاح هایی مثل اره استفاده میکنه،اما سلاح های گرم هم توی بازی وجود دارن! در کنار این ها قدرت های خون آشامایه Raid رو فراموش نکنید! >:)

تاثیر انتخاب ها
هرچیزی بهایی داره! بهای نامیرایی هم کشتن انسان های بیگناه ـست! هر کسی رو که توی بازی میبینید،میتونید هدف خودتون قرار بدید...اما چطور هدفتون رو انتخاب میکنید؟ Raid خون آشامی ـه که زمانی انسان بوده،انتخاب هدف به همین آسونیه؟ با استفاده از اطلاعاتی که به دست میارید،چیزایی که میبینید و روابطتون ، همه ی این ها هدف بعدی شما رو تعیین میکنه! اما در آخر نمیتونید از کشتن فرار کنید! شما خون آشامید و نیاز به تغذیه از انسان ها دارید!
و هر کسی که هدفتون باشه فقط از دنیا محو نمیشه! انتخابتون باعث تاثیر روی داستان به صورت آنی و یا بلند مدت خواهد بود!

آخرین ویرایش:

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
بازی مثل اینکه قراره توی Q4 2017 (سه ماهه‌ی چهارم 2017) عرضه بشه:
Vampyr - Focus Home Interactive
انتظار داشتم زودتر عرضه بشه ولی هر چقدر که از این شلوغی‌های نیمه اول 2017 دور باشه بهتره. البته معلوم نیست اواخر 2017 خلوت‌تر باشه و ممکنه از الانم شلوغتر بشه :D:|
[/QUOTE
والا اون دمویی که من دیدم فضاسازی خوبی داشت ولی گیمپلی و مبارزاتش به شدت تو دیوار بود و فکر کنم خودشون به این مورد پی بردن و در تلاش برای بهبود گیمپلی هستند

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
کاش Q3 میومد که معمولا بی بازی میمونیم:-"
آخر سال... امیدوارم حداقل با بازی هایی که میخوام و تاریخ میخورن؟ تفاوت تاریخ عرضه ی معقولی داشته باشه:-"

ولی خیلی وقته بازی معرفی شده و تو کفیم:( ، زودتر بیاد و برن سراغ بازی بعدیشون.... LIS2 یا یک چیز متفاوت مثل LIS :-" (ایده ی جدید و این چیزا:-")
و امیدوارم این بازی هم مثل LIS از نظر داستانی منهدممون کنه:-" (و آهنگ ها!:x)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
دوست عزیز شما که خبر داری بازی از دید سوم شخصه؟
آره بازی از دید سوم شخصه... تا حالا یک(شایدم دو:-") نمایش گیم پلی داشته :

البته مال خیلی وقت پیشه و توی چند روز آینده قراره یک نمایش طولانی از بیلد جدید ببینیم:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
نمتیش گیم پلی E3 هم اومد! البته هنوز خودم ندیدم:-"
Vampyr E3 2017 gameplay walkthrough - Gematsu
تو نظرات گفتن اگر میخواد بخشی از سیستم مبارزات رو ببینید، از 4:40 شروع کنید:-"
خیلی خوبه بازی،حسی که 15-14 سال پیش با BloodRayne داشتم دوباره زنده شد، حس خون آشام بودن خیلی باحاله:D
اصلا انتظار نداشتم خوشم بیاد ازش، فکر میکردم خیلی ضعیف باشه.
داستان به نظر خیلی جدی و تاریک هست، تجربش رو بی شک تو این چند سال نداشتم.
گیم پلی خوبیه حتما ببینید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cj_sa and Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
به نظرم خبر خوبیه کلا سر این استدیو خیلی شلوغ شده بود

در کل پاییز و زمستون امسال پربار هست میشه تا بهار صبرکرد مشکلی نیست :D
اتفاقا الان کار خاصی ندارن:-" LIS2 هست ولی بعید میدونم تا قبل از تموم شدنه LIS:BTS خبری ازش بشنویم حتی:-" ، و فکر کنم تیم این بازی و LIS جدا هستن...
Q4 امسال هم تو لیست من فقط AC هست:)) ولی Q1 و Q2 سال دیگه خیلی شلوغ تر از این حرفا میشه:-"

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اتفاقا الان کار خاصی ندارن:-" LIS2 هست ولی بعید میدونم تا قبل از تموم شدنه LIS:BTS خبری ازش بشنویم حتی:-" ، و فکر کنم تیم این بازی و LIS جدا هستن...
Q4 امسال هم تو لیست من فقط AC هست:)) ولی Q1 و Q2 سال دیگه خیلی شلوغ تر از این حرفا میشه:-"

فکر کنم خبر تایید IP جدیدشون که با همکاری bandai namco میسازند رو فراموش کردی :D

• Like
Reactions: Akiba

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
Vampyr Will Not Get Any DLC

ومپیـر قرار نیست DLC داشته باشه و در صورت موفقیت سازنده ها واسش دنباله میسازند تا ارائـه DLC
رئیس فوکوس اینترتینمنت گفته که Dontnod Entertainment از الان ایده هایـه زیاد واسه دنباله و دنیایـه ومپیر داره .
جناب سدریک لاگاریگ اضافه کرده که اگه ومپیـر بتونه 500000 نسخه بفروشه به سوددهی میرسه
و در صورت فروش یک میلیون موفقیت بزرگ واسه استودیو محسوب میشه !
خوبـه نمیخوان تیکه تیکه اش کنین و تو قالب DLC بفروشنش به ملت :D

این منبع نوشته که L'E3, une vitrine pour la création française هزینه ساخت ومپیـر بدون احتساب هزینه هایـه بازاریابیش و تهیه نسخه هایه فیزیکیش 11 میلیون یـورو هست !

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
ومپیـر فنـها بشتابید قراره هفته آینده اپیزود اولش عرضه بشه :D

CaptureE.PNG

لیست اپیزودها :

Episode I: Making Monsters
Episode II: Architects of the Obscure
Episode III: Human After All
Episode IV: Stories From the Dark

فاصله عرضه بین هر اپیزود همـ یک هفته هست ، 18 ژانویه میکینگ مانسترز پخش میشه !
gameinformer

اشتباه شد تاریخ عرضه نیست گیمـ اینفورمر اطلاعات غلط داد !!!

Its a webseries on the development of the game
GI you might wanna do more research before you post

این 4 اپیزود ویدیوهائیه که هر هفته مراحل ساخت ومپیـر نشون میده ... هفته آینده قسمت اولش پخش میشه و تا یک ماه ادامه داره ! :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر