دانلود نرم افزار Remote Play PC – ریموت پلی PS4 روی PC + کرک

javad_b76

کاربر سایت
Apr 25, 2014
124
سلام
راهی هست که بشه مستقیم به PS4 وصل شد مثل ویتا بدون روتر ؟
سلام آره تو تنظیمات remote connection دومین تیک رو فعال کنید سپس در بخش وای فای لپتابتون وای فای که با PS4 شروع میشه رو وصل بشید ( رمز عبور را از داخل برنامه remote pc باید بردارید تو تب های بالا هست ( باید قبل از زدن تیک دوم بردارید پسورد رو که بتونید وصل بشید. ))

بعدشم به search and join متصل بشید.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام آره تو تنظیمات remote connection دومین تیک رو فعال کنید سپس در بخش وای فای لپتابتون وای فای که با PS4 شروع میشه رو وصل بشید ( رمز عبور را از داخل برنامه remote pc باید بردارید تو تب های بالا هست ( باید قبل از زدن تیک دوم بردارید پسورد رو که بتونید وصل بشید. ))

بعدشم به search and join متصل بشید.
ممنون از پاسختون اما این بخشش رو نفهمیدم:
"
( رمز عبور را از داخل برنامه remote pc باید بردارید تو تب های بالا هست ( باید قبل از زدن تیک دوم بردارید پسورد رو که بتونید وصل بشید. ))"
بعد از تو PS4 برای اینکه به روترم وصل نشه تیک Connect to internet رو باید بردارم درسته ؟
درضمن اسم PS4 میاد ولی رمز داره، این رمزش رو نفهمیدم چطور بردارم.​

javad_b76

کاربر سایت
Apr 25, 2014
124
ممنون از پاسختون اما این بخشش رو نفهمیدم:
"
( رمز عبور را از داخل برنامه remote pc باید بردارید تو تب های بالا هست ( باید قبل از زدن تیک دوم بردارید پسورد رو که بتونید وصل بشید. ))"
بعد از تو PS4 برای اینکه به روترم وصل نشه تیک Connect to internet رو باید بردارم درسته ؟
درضمن اسم PS4 میاد ولی رمز داره، این رمزش رو نفهمیدم چطور بردارم.​

مجددا مثل حال قبل وصل شو به کنسول ( با استفاده از روتر یا مودم )‌ بعد که صفحه اومد و متصل شد از تو برنامه تب PS4 > PS4 information میتونی پسورد رو برداری. (‌یخورده نا مفهومه پسورد ولی سالمه. )

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
این آموزش یکم نا مفهوم هست....کسی اگه بتونه توضیح بده فوق العاده میشه.... تست شده؟کار میکنه؟ورژن جدید ازش اومده؟

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
داداشم کلا remote play یعنی اعصاب خوردی و نا مفهمومه,چه برسه به اموزشش,من موندم اگر قراره ریموت پلی بشه,پس هر دفعه نیاز به یه tv داره که بری تو تنظیمات ps4 بعد ریموت کنی,خوب این چه کاریه؟؟؟من برم یه مانیتور اشغالی بخرم که اینقدر دردسر نمیکشم

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
سلام دوستان عزیز من برنامه ps4 remote play دانلود کردم از لینک زیر سایت خود سونی ویندوز من 7 64 بیتی هستش هر کاری میکنم ارور زیرو میده

لینک دانلود برنامه

بعد اروری که میده این هستش

بعدش من یه اموزشی دیدم که طرف خیلی راحت خود کنسول تصویرشو کنار برنامه psx جفتشو کنار هم داشت اون برنامه همین برنامه بالا هستش من اومدم نصب کنم تا حی تو مانیتور که دیتا میریزم برا کنسولم حی تن تن کابل hdmi که به ps4 وصل با کابلی که pc وصل حی دارم تغییر میدم تا بتونم ببینم تو کنسول چه خبره یا تو برنامه psx چه خبره الان موندم چیکار کنم جفت برنامه یجا داشته باشم تو pc دیگه حی تن تن جابه جا نشم اینم عکسش که عالیه هم تصویر پلی 4 تو تصویر هستش تو pc هم تصویر برنامه psx بابت انقال برنامه . این عکسشم زیر میزارم خواهشا کمکم کنین تا بتونم ازین روش استفاده کنم نمیدونم چرا حی ارور میده ایا باید برنامه دیگه ای نصب کنم یا کار دیگه ای انجام بدو خواهشا کمکم کنین سپاس .

-AliReza-

کاربر سایت
Nov 4, 2018
17
ویندوز 7نصب داری؟
ریموت پلی روی ویندوز 8 و 10 جواب میده

سلام دوستان عزیز من برنامه ps4 remote play دانلود کردم از لینک زیر سایت خود سونی ویندوز من 7 64 بیتی هستش هر کاری میکنم ارور زیرو میده

لینک دانلود برنامه

بعد اروری که میده این هستش

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
موقع ریموت پلی اینترنت کم میکنه؟

میدونم این تاپیک قدیمی هست ولی تاپیک دیگه ای در این باره نیست
اگه توی یه شکبه باشن از اینترنت چیزی کم نمیشه
فقط در حد معمولی که ps4 به اینترنت وصل باشه مصرف میشه