The Game Awards 2015

بهترین بازی سال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    373

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
4gxgzu9hzunov49bkvec.jpg

3 دسامبر 2015 / 12 آذر 1394

همایش TGA که حکم اسکار (:d) دنیای بازی رو داره، قراره برای دومین بار توسط Geoff Keighley برگزار بشه. تا پیش از این میزبان این برنامه Spike TV و اسم برنامه Video Game Awards بود که بنا به دلایلی جف جدا میشه و برنامه خودش رو در سال 2014 درست میکنه.

همونطور که میدونید، نامزدهای بازی های مختلف در ژانر های مختلف انتخاب و اعلام میشن و به زودی نظر سنجی براشون در نظر گرفته میشه (ما نه، اونا در نظر میگیرن که میریم و رای میدیم:p). بازی سال یا همون گوتی (Game of The Year حالا هر چی:d) هم توی این مراسم انتخاب میشه. مهم ترین چیزی هم که خیلیا در مورد این همایش دوست دارن -علاوه برا انتخاب بازی سال- معرفی بازی های جدید هست که طبق رسم هر ساله شاهدشون بودیم و خواهیم بود.

همایش توی لس آنجلس و تئاتر مایکروسافت اجرا میشه. میشه انتظار داشت که بتونیم مثل پارسال، برنامه رو به صورت زنده از Xbox Live و PSN و Steam ببینیم.

هیئت مشاور:

• Activision (Eric Hirshberg, CEO)
  • Electronic Arts (Peter Moore, COO)
  • Hideo Kojima
  • Microsoft Xbox (Phil Spencer, Head of Xbox)
  • Nintendo of America (Reggie Fils-Aime, President)
  • Rockstar Games
  • Sony Computer Entertainment America (Shawn Layden, CEO)
  • Telltale Games (Steve Allison, SVP Publishing)
  • Ubisoft (Yves Guillemot, CEO)
  • Valve
  • Warner Bros. Interactive Entertainment (David Haddad, President)

نامزدهای منتخب:

Game Of The Year

Bloodborne
Fallout 4
MGSV: TPP
Super Mario Maker
The Witcher 3

Developer Of The Year
Bethesda Game Studios
CD Projekt Red
From Software
Kojima Productions
Nintendo

Best Independent Game
Axiom Verge
Her Story
Ori And The Blind Forest
Rocket League
Undertale

Best Mobile/Handheld Game
Downwell
Fallout Shelter
Lara Croft GO
Monster Hunter 4: Ultimate
PAC-MAN 256

Best Narrative
Her Story
Life is Strange
Tales From The Borderlands
The Witcher 3
Until Dawn

Best Score/Soundtrack
Fallout 4
Halo 5
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

Best Performance
Ashly Burch as Chloe Price : Life is Strange
Camilla Luddington as Lara Croft : Rise Of The Tomb Raider
Doug Cockle as Geralt :The Witcher 3
Mark Hamill as The Joker : Batman: Arkham Knight
Viva Seifert : Her Story

Games For Change
Cibele
Her Story
Life is Strange
Sunset
Undertale

Best Shooter
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Splatoon
Star Wars Battlefront

Best Action/Adventure
Assassin's Creed Syndicate
Batman: Arkham Knight
Ori And The Blind Forest
Rise Of The Tomb Raider

Best RPG
Bloodborne
Fallout 4
Pillars of Eternity
The Witcher 3
Undertale

Best Fighting Game

Guilty Gear Xrd -SIGN-
Mortal Kombat X
Rise of Incarnates
Rising Thunder

Best Family Game
Disney Infinity 3.0
LEGO Dimensions
Skylanders: Superchargers
Splatoon
Super Mario Maker

Best Sports
FIFA 16
Forza 6
NBA 2K16
Pro Evolution Soccer 2016
Rocket League

Best Multiplayer
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Rocket League
Splatoon

Best Art Direction
Batman: Arkham Knight
Bloodborne
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

اجرای موسیقی مراسم:

Deadmau5
Chvrches

به وقت ایران فکر کنم میشه جمعه 13 آذر ساعت 5:30 صبح. اگر اشتباه میکنم بگین تا تصحیحش کنم.

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خوب، اون نظر شما هست که در اقلیت هستی...

حتما شما اکثریت هستی :)) تا الان همین ارکهام نایتو 7 بار استوری مودش رو تو پلتفرم های مختلف تموم کردم دو بار هم پلات 100 درصد چه برسه به قبلی ها که باهاشون زندگی کردم :D اون وقت اصلا ارزش نداره بیام حداقل وقتم هم با کسی که نمیدونه گیم چیه بحث کنم :bighug:
موفق باشی جوون :-*

شاهد فکت های اساتید هستیم با موضوعاتی مثله: آرکهام نایت چیز دندون گیری نیست و گیم پلی آرکهام سیتی بعد نیم ساعت تکراری میشد :-j

فکت عالی بود :D اخه میدونی همون ارکهام سیتی از بس گیم پلیش بی نقص بود که نیازی نبود که مدام عوض شه ! اپگرید هاشم که هر کدوم بهتر از قبلی و اخر بازی تازه متوجه قدرتش میشدی . ولی من کلش رو به خاطر داستان و موسیقی متن عالیش رفتم بار ها و بارها :|
راک استیدی دید گیم پلی تکراری شده بعد ارکهام اوریجینز گفت اوکی اینم ارکهام نایت که خیلی عالی بود از این نظر و نمراتش خیلی خوب بود :D این که یه عده پایین دادن همه و همه هم تقلید از منتقدی بود که از این سبک سر در نمیاورد :| یعنی یه جمله اون عزیز که نمیخوام باز سرش بحث شه باعث شد منقدایی که اصلا مورچه هم نیستن اون جمله رو تکرار کنن و بازی بشه "وابسته به بتموبیل" :| عین این میموند من بیام برای ac بگم وابستگی زیاد به hidden blade یا برای spiderman بگم وابستگی به تار ! نیست اون منتقد عزیز rpg باز بود و ازادی بیش از اندازه داشت ، اینا براش محدودیت محسوب میشد ...

ﻣﻮﻧﺪﻩ ﻧﺒﺎﺷﻲ ﭘﺪﺭ ﺟﺎﻥ, ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﺴﺘﻢ ﻣﻘﻴﺎﺱ ﮔﻴﻤﺮ ﺑﻮﺩﻥ ﺷﻮﻧﺼﺪ ﺑﺎﺭ ﺗﻤﻮﻡ ﻛﺮﺩﻥ ﻳﻪ ﺑﺎﺯﻳﻪ. ﻛﻼ ﻫﻤﻪ ﻋﺎﻟﻢ و ﺁﺩﻡ اﺷﺘﺒﺎﻩ ﻣﻲ ﻛﻨﻦ ﺷﻤﺎ ﻳﻜﻲ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﻲ ﮔﻲ, ﺑﺮﻭ ﻳﻪ ﺳﺎﻳﺖ ﺑﺰﻥ ﻧﻘﺪ ﺑﻨﻮﻳﺲ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﻣﺸﺘﺮﻱ ﭘﻴﺪا ﻣﻲ ﻛﻨﻲ.

این گوی و این میدان ! تاپیک سالم سالم سرجاشه تا چشمی که خدا داده رو باز کنی ببینی این اکثریت میگن بازی عالی بود یا نه ... جالبی همه پستات اینه که نظر شخصیتو نظر عالم و ادم حساب میکنی :))
فعلا با وجود شما نیازی به سایت نیست که :x فقط کافیه که شما استخدام شی تو همین gamespot تا جامعه گیمرا رو متحول کنی . البته خیلی هم دور از انتظار نیست چون واقعا بهت نیاز دارن :D خدا وکیلی تو که این قدر تو تاپیک ها از گوشه و کنار پستای ملت ایراد گرفتی یکم فقط دو صفحه اخر رو نگاه میکردی این قدر ادم ادم نمیکردی ... یا من نمیبینم که یه عده ناراحت شدن واسه این که این بازی جایزه نگرفت یا شما خیلی تو رویایی :D کلا هنرت ایراد گرفتن از زمین و زمانه ...
ارزش نداشت به وجود اوردن پست جدید فقط واسه نقل قول پستت به خاطر همین همین جا گذاشتم :x

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
شاهد فکت های اساتید هستیم با موضوعاتی مثله: آرکهام نایت چیز دندون گیری نیست و گیم پلی آرکهام سیتی بعد نیم ساعت تکراری میشد :-j

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
اوشون هم گفتن یـ بازی با گیم پلی تکراری منم جواب داد اولا این دوتا هیچ ربطی به هم ندارن دوما هردو برا خودشون شاهکارن و اصلا هم درست نیست با هم مقایسه بشن ! سوما من خودم فن بتزدا و بازیاشم باید بفهمی که قصدم ترولی چیزی نبود در ضمن به اون کسی هم که اومد بحث گوتی بردن Skyrim رو زیر سوال برد رو هم یـ جورایی جواب خودمو دادم حالا لایک کرده بماند که با اون پستش پست من کاملا در تضاده . سوما خوشکل ترین پست مال همین نفر قبلی و پست الان شماست که از Batman چهار تا کومبو دیدین و قصدتون پایین کشیدن بازی نه چیز دیگه ای ...
دوست عزیز مطمئن باش من از Arkham City 4 تا کمبو ندیدم و خیلی بیشتر لذت بردم. ولی سطح گیم پلیش به هیچ وجه قابل مقایسه با یه بازی مثل Skyrim نیست که میاین اسکایریم رو میکوبین و میگین حقش نبود GOTY شه ;)

فکر میکردم اینجا فرق فکت رو با نظر شخصی بدونن. کلا نظریو که مخالفیم باهاش به عنوان "فکت" عنوان میکنیم و بعد مسخرش میکنیم. مثلا خیلی Cool هستیم /:)

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خب تبریک به بروبچه ها ویچر باز، من خودم بدون دخالت احساس شانس ویچر رو بیشتر می دونستم و بعدش هم MGSV که احتمال میدادم یکی از این دوتا بشن که ویچر شد.
به هر حال تبریک به دوستانی که منتظر گوتی شدن ویچر بودن، که حقش هم بود.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
حتما شما اکثریت هستی :)) تا الان همین ارکهام نایتو 7 بار استوری مودش رو تو پلتفرم های مختلف تموم کردم دو بار هم پلات 100 درصد چه برسه به قبلی ها که باهاشون زندگی کردم :D اون وقت اصلا ارزش نداره بیام حداقل وقتم هم با کسی که نمیدونه گیم چیه بحث کنم :bighug:
موفق باشی جوون :-*

ﻣﻮﻧﺪﻩ ﻧﺒﺎﺷﻲ ﭘﺪﺭ ﺟﺎﻥ, ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﺴﺘﻢ ﻣﻘﻴﺎﺱ ﮔﻴﻤﺮ ﺑﻮﺩﻥ ﺷﻮﻧﺼﺪ ﺑﺎﺭ ﺗﻤﻮﻡ ﻛﺮﺩﻥ ﻳﻪ ﺑﺎﺯﻳﻪ. ﻛﻼ ﻫﻤﻪ ﻋﺎﻟﻢ و ﺁﺩﻡ اﺷﺘﺒﺎﻩ ﻣﻲ ﻛﻨﻦ ﺷﻤﺎ ﻳﻜﻲ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﻲ ﮔﻲ, ﺑﺮﻭ ﻳﻪ ﺳﺎﻳﺖ ﺑﺰﻥ ﻧﻘﺪ ﺑﻨﻮﻳﺲ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﻣﺸﺘﺮﻱ ﭘﻴﺪا ﻣﻲ ﻛﻨﻲ.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام و درودی گرم خدمت اعضای محترم بازیسنتر :D
آقا عجب سال پر تنشی بود برای دنیای گیم ! بازی های عظیمی مثل بلادبورن و ویچر جلوی متالگیر وفال اوت بودن و واقعا رقابت زیبایی داشتند . هر چهارتاشونم به معنای واقعی کلمه معرکه هستند ! به عبارتی امسال ، سال گیمر ها بود چون بهترین بازی های ممکن رو تجربه کردند :D
یادش بخیر مدتها پیش که فال اوت معرفی شد دوستان بازی نکرده پروندشو پیچیده بودند و به عبارتی به دو دسته تقسیم میشدند . کسانی که میگفتند بازی بدرد نمیخوره و کسانی که میگفتند بازی گوتی میشه . این دسته دوم خیلی حرکات انتحاری شدیدی تو تاپیک های مختلف فروم خصوصا ویچر داشتند و به هر نحوی دعوا راه مینداختند تو فروم :D به شکلی که میگفتی ویـ... یهوی دو سه نفر وارد V.A.T.S. ـشون میشدن و مورد عنایت قرار میدادنتون :D البته خودشون بعد از مدتی اون حالت‌ها از سرشون پرید و فروم به حالت نرمال برگشت :D من هم از این امر خیلی خوشحالم که دیگه بین این دو بازی دعوایی نیست و نخواهد شد :D برای متالگیر ، هم خوشحالم هم ناراحت ؛ خوشحال برای جوایزی که برد و ناراحت بخاطر کوجیما ... البته فن ها حسابی از خجالت کونامی در آوردن و دارن هم از تمامی شبکه های اجتماعی Unfollow میکننشون و هم حسابی مورد عنایت ویژه قرارشون میدند :D البته قرارداد ـیه که خود کوجیما امضا کرده ولی کلا قضیه مزخرفیه . از اینکه ویچر GOTY شد بینهایت خوشحالم . چون جزو محبوب ترین بازی های عمرمه و واقعا دوست داشتم پاسخ اون همه تلاش CDPR و اون همه محتوا و DLC مجانی و ... به بهترین نحو ممکن داده بشه که خب شد :D
ودر کل به مناسبت گوتی شدن ویچر یه گیفی رو برای علاقمندان تهیه کردم که حالشو ببرن :D خیلی ساده ـست و پرنقص دیگه ببخشید من وُسع ـم در همین حده :D

s09vlt1t20qbngxe0l3p.gif

کانسپت قضیه هم اینه که اسنیک آیینه ( fo4 ) رو میشکونه ولی میبینه گرالت پشتشه و گوتی رو برده مثلا :D

پ.ن : این گیف صرفا برای شوخی ساخته شده و جنبه فان داره

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
دوست عزیز مطمئن باش من از Arkham City 4 تا کمبو ندیدم و خیلی بیشتر لذت بردم. ولی سطح گیم پلیش به هیچ وجه قابل مقایسه با یه بازی مثل Skyrim نیست که میاین اسکایریم رو میکوبین و میگین حقش نبود GOTY شه ;)
فکر میکردم اینجا فرق فکت رو با نظر شخصی بدونن. کلا نظریو که مخالفیم باهاش به عنوان "فکت" عنوان میکنیم و بعد مسخرش میکنیم. مثلا خیلی Cool هستیم /:)
برادر من خودتو خسته نکن هر کی هر حرفی بزنه یکی بیاد نقل کنه مسخرش کنه طرفدار پیدا میکنه اصلا مهم نیست حرفش منطقی باشه یا نه
بعدش میان صدبار پستو ویرایش میکنند هر بار یه خط توهین اضافه میشه:dدر مقابل سخن بزرگان فقط باید سکوت کرد!:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
مبلغ جمع شده واسه Psychonauts 2 از مرز 1.5 میلیون دلار گذشت، خیلی خوبه :D امیدوارم علاوه بر اینکه از هدف اولیه رد میشه، اینقدر جمع بشه که تیم شفر بتونه یه بازی Perfect بسازه. واسه دوستانی که در جریان نیستم بگم این بازی یکی از عجیب ترین بازی های دو نسل قبل هست که امتیازات خیلی خوبی هم گرفت (به گمونم متاش نزدیک 90 بود)، حالا بعد از 10 سال خبر ساخت نسخه دومش تایید شده. ضمن اینکه گفتن اگه این بازی موفق باشه میتونیم منتظر Brutal Legend 2 هم بمونیم که اینم یکی از بازی های عجیب نسل قبل بود :D

s_erosennin

کاربر سایت
Apr 5, 2012
235
نام
Salah
سلام!

مراسم رو امروز دیدم با تمام جزئیاتش! منم نظرمو میگم، به نظر همه ی دوستان هم احترام میذارم به هر حال نظرات با هم فرق می کنن.

اول اینکه به نظر من در کل مراسم خیلی خوبی بود. سیستمش با E3 و غیره فرق داره و جای مقایسه ای هم نیست، صرفا اینکه چنتا بازی جدید معرفی بشن رو برای اینکه بخوایم با E3 و امثالش مقایسش کنیم درست نمی دونم.

دوم اینکه خیلی خوشحال شدم ازینکه نه به Call of Duty BO III چیزی دادن و نه به Batman AK! اگر استودیو های سازنده 100 سال هم زحمت کشیده باشن روشون، ولی چیزی که در عمل با PC بازها تحویل دادن به جز توهین خالص هیچی نبود. کافی بود روی سیستم خونشون نصب کنن بازی رو تا به همین نتیجه برسن و نیازی به عرضه ی جهانی و عذر خواهی هم نبود! بتمن بعد از عرضه ی دوباره هم به دلیل مشکلاتش به PC بازها اجازه ی پس گرفتن پولشون رو داده، Activision حتی این کار رو هم نکرده! به نظر من به همین دلیل حتی در حدی نبود که برای بخش مولتی هم لیاقت کاندید شدن رو داشته باشه! در کل اینکه Batman رو حداقل روی پلتفرم PC جزء کاندیدای Goty بذاریم مضحک هست! بازی ای که روی یکی از پلتفرم های اصلیش اینجور باشه، خود به خود از شانس جایزه گرفتنش کم میشه و به نظرم نبودش خیلی هم عادلانه بود.

سوم در مورد MGSV TPP هست! این بازی هم نقاط ضعف و قوت خودش رو داشت، به عنوان مثال اگر یه PC با 900 هزار تومان هم می بستین احتمالا قادر به بازی کردنش بودین! و اگر یه PC خیلی قوی هم داشتین بهتر از هر کسی می تونستین بازیش کنین! این دلیلی برای Goty شدن یک بازی نیست، ولی نشون میده از نظر تاکتیکی به خوبی روی بازی ای به این وسعت کار شده! برخلاف بازی هایی که نام بردم! یکسری دوستان هستن که انتظار داشتن Goty بشه، یکسری دیگه هم چنان بازی رو کوبوندن که حضورش در این مراسم جای سوال شد! من شخصا دوست داشتم این بازی Goty بشه ولی این صرفا علاقه ی من بود و خودم هم می دونستم بعید هست که بتونه با Fallout و Witcher رقابت کنه.

چهارم در مورد انتخاب هاست. به نظرم انتخاب همه ی بازی هایی که جایزه گرفتن یه جورایی قابل دفاع بود!

من Her story رو به پیشنهاد یکی از دوستان نصب کردم و مطمئنم اونقدر با بقیه ی بازی ها متفاوت هست که توی این مراسم حضور داشته باشه و اونقدر هم برای کسانی که ازش خوششون اومده خوب بوده 2 تا جایزه هم ببره! اینکه چرا این بازی جایزه برد، چرا اون یکی نبرد خیلی حرف ابتدایی هست، برای یک بازی حضور در لیست کاندیداها یعنی از بهترین های یکسال بودن، انتخاب نهایی رو جزئیات و نظرات شخصی تعیین می کنه. ممکنه یکی خوشش بیاد و یکی دیگه نیاد!

انتخاب MGSV: TPP به عنوان بهترین Sound Track قابل دفاع بود، روی همین قضایا هم بود که کوجیما کارش رو از دست داد! ولی علیرغم این موضوع، به نظرم موسیقی Ori، حتی بیشتر از طراحی بینظیرش عامل موفقیتش بود و به نظرم باید Ori این جایزه رو می برد. همچنین در انتخاب بهترین طراحی که Ori جایزه رو برد، بهتر بود 2 تا جایزه می دادن و یکی هم به Bloodborne می دادن! بنظرم هر دو بازی با فاصله از بقیه بهترین بودن!

در نهایت انتخاب Goty رو هم عادلانه می دونم. حداقل برای مشخص بود که یکی از بین Witcher یا Fallout برنده هست! متاسفانه به دلیل عدم علاقه ی من به این ژانر هیچکدوم رو بازی نکردم! نظری هم در این مورد ندارم!

پ.ن: دیدم یکی از دوستان نوشته بود از زمانی که GTA و Skyrim شدن Goty دیگه مراسم رو تحریم کرده! باید بگم به نظر من یکی GTA تا زمانی که نسخه ی بعدیش بیاد با هر بازی دیگه ای مقایسه بشه بدون شک Goty هست، با عرض پوزش از فن های متعصب سونی! خیلی خوبه که افرادی با همچین نظراتی این مراسم رو دیگه نگاه نکنن! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر