بهترین بازیهای سال 2015 از نگاه سایتها و مجلات

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,432
نام
محمد
@metal gear
جوايز جديد رو توي كامنت مجزا هم بزاري بهتره به نظرم، البته اينكه پست اول رو اينقدر سريع آپديت ميكني انصافا جاي تقدير داره :d
===
NDTV (IN) : The Witcher 3: Wild Hunt
Quarter to Three (US) : Massive Chalice
WatchMojo (CA) : The Witcher 3: Wild Hunt
The Bitbag (AU) : Fallout 4
Games.it Readers' Choice (IT) : The Witcher 3: Wild Hunt
Blick (CH) : The Witcher 3: Wild Hunt
TONIGHT (DE) : The Witcher 3: Wild Hunt
Millenium (FR) : The Witcher 3: Wild Hunt
GamesVillage (IT) : The Witcher 3: Wild Hunt
XGN (NL) : The Witcher 3: Wild Hunt
Nerd Reactor (US) : Fallout 4
Details Magazine (US) : Life Is Strange
Jagat Play (MY) : The Witcher 3: Wild Hunt
Junkee (AU) : The Witcher 3: Wild Hunt
The Games Cabin (UK) : Batman: Arkham Knight

اختلاف جوايز TW3 با بقيه بازي ها خيلي جالب داره ميشه، به شخصه انتظارش رو نداشتم :d

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
Techly (AU) : Fallout 4

Kill Screen
(US) : The Witcher 3: Wild Hunt

Dorkly
(US) : Rocket League
.................................................................
تا کنون 120 GOTY به ثبت رسیده است
The Witcher 3: Wild Hunt بیش از نیمی از جوایز را به خود اختصاص داده.
فاصلهٔ ویچر با رقبا داره روز به روز بیشتر میشه
- اگر GOTY تمام بازیها به غیر از ویچر را با هم جمع کنیم و ۱۰ تا سیلی‌ هم به KONAMI بزنیم همگی‌ با هم +10 باز هم به رتبه اول نخواهند رسید :d
- اگر تعداد GOTYهای رتبه دوم و سوم را با هم جمع کرده ضرب در ۲ کنیم و +10 (10 سیلی‌ به KONAMI) باز هم به رتبه اول نخواهند رسید :d

از فنهای KONAMI عذرخواهی می‌کنم.

آخرین ویرایش:

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
همین Gwent به تنهایی قابلیت گوتی شدن داره

واقعا بازی بهتر از bloodburn تا حالا درست شده؟!! هم خودش بی نظیر هم DLC یش.

اره خیلی وقته ساخته شده بهش میگن The Witcher 3 Wild Hunt . یکی از ویژگی ها شم اینه انحصاری نیست و هیچ گیمری تو کف نمیزاره همه میتونن ازش لذت ببرن
از نظر مقایسه DLC هم که حرفشو نزنیم بهتره
کلا مقایسه ابر گیم ویچر3 با بلادکفر درحد جوکه

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اینکه از MGS بدش میومد :d با MGSV حال کرده؟ :d فکر کنم به MGS4 صفر داده بود, به این چند داده؟ :d

همچین Travesty ی واقعا اتفاق افتاده؟ :d مردک دیوانست......

- - -ویرایش - - -

اره خیلی وقته ساخته شده بهش میگن The Witcher 3 Wild Hunt . یکی از ویژگی ها شم اینه انحصاری نیست و هیچ گیمری تو کف نمیزاره همه میتونن ازش لذت ببرن

TW3 واقعا بازی فوق العادییه و برندگی حقشه ولی مقایسه بلادبورن و ویچر اصلا جوک نیست.....بازیها خیلی نزدیک ترین از سطح کیفیتی که فکر میکنی هستن.....توی یه کلاسن کاملا....TW3 فقط بزرگتره، ولی مثلا گیم پلی و صد در صد کامب BB به صورت عجیب غریبی بهتره.....

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا

بحث انحصاری حالا یه حرفی اما بزرگی دلیلی بر بهتر بودن نیست. من ویچر و بیشتر از یه بار حوصلم نکشید تموم کنم اما بلاد بورن و بیشتر از 10 باره تموم کردم و هنوز هم دارم بازیش میکنم. از نظر گیم پلی که به نظر من اصلی ترین معیار سنجش خوب بودن بازیه باز هم بلادبورن یه سر و گردن بالا تره. ظراحی دشمنا و جونورا و کریچر ها و مخصوصا باس ها در بلاد بورن یه سرو گردن بهتر.گرافیک هنری هم که دیگه مشخصه. اما بیشرین تفاوت بعد از گیم پلی موسیقی بلادبورنه که ویچر با اینکه موسیقیش خوبه اما به پای بلابورن نمیرسه. بلادبورن محیط کوچکتری داره نسبت به ویچر اما اونقدر گیم پلیش جذابه که مدت زمان بازی کردنش شاید چندین برابر ویچر بشه. ویچر بازی عالی بود اما بلادبورن واقعا بهتر بود . فقط درسته قبول دارم اگر انحصاری نبود قطعا اول میشد.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بحث انحصاری حالا یه حرفی اما بزرگی دلیلی بر بهتر بودن نیست. من ویچر و بیشتر از یه بار حوصلم نکشید تموم کنم اما بلاد بورن و بیشتر از 10 باره تموم کردم و هنوز هم دارم بازیش میکنم. از نظر گیم پلی که به نظر من اصلی ترین معیار سنجش خوب بودن بازیه باز هم بلادبورن یه سر و گردن بالا تره. ظراحی دشمنا و جونورا و کریچر ها و مخصوصا باس ها در بلاد بورن یه سرو گردن بهتر.گرافیک هنری هم که دیگه مشخصه. اما بیشرین تفاوت بعد از گیم پلی موسیقی بلادبورنه که ویچر با اینکه موسیقیش خوبه اما به پای بلابورن نمیرسه. بلادبورن محیط کوچکتری داره نسبت به ویچر اما اونقدر گیم پلیش جذابه که مدت زمان بازی کردنش شاید چندین برابر ویچر بشه. ویچر بازی عالی بود اما بلادبورن واقعا بهتر بود . فقط درسته قبول دارم اگر انحصاری نبود قطعا اول میشد.

با تمام این حرفا و اینکه من bloodborne رو بسیار راضی بودم و تمومش کردم، در حالی که Witcher حوصله ام نشد (این ربطی نداره به خود بازی، من کلا خیلی کم پیش میاد بازیی رو بیشتر از 20-25 ساعت بازی کنم، یا اینکه بازیی رو دو بار تموم کنم). ولی! در اینکه Bloodborne به خاطر سختی بالاش همه پسند نیست نمی شه شک کرد. تقریبا هر کسی می تونه Witcher رو بازی کنه ولی Bloodborne و کلا سری Souls کار هر کسی نیست. خود این به نظرم می تونه نکته منفی حساب بشه برای بازی.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
واقعا کی فکرش رو میکرد سال 2015 بین این همه رقیب قدرتمند یه استدیو بی حاشیه مثل CPR بیاد یه بازی عرضه کنه و با اختلاف رقبا رو کنار بزاره ؟!
استدیویی که نه استاد کوجیما داره و نه استاد تاد هاوارد و نه استاد میازاکی ! نه هزینه ی سرسام آور کمپانی های ناشر رو داره مثل EA , ACTI , UBI و ...
نه زیر بار سیاست های کثیف پولی ناشرین میره و نه بازی هاش رو ناقص عرضه میکنه تا از DLC و Season Pass و اینا پول در بیاره و نه بازیش رو طی دو قسمت عرضه میکنه !!!
با این شرایط میان بازی رو عرضه میکنن که انقلابی رو توی بازیهای RPG و داستان سرایی و شخصیت پردازی عمیق توی صنعت گیم به وجود میاره !
چه خوب که این استدیو استاد! نداره .

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,103
نام
حامد
واقعا کی فکرش رو میکرد سال 2015 بین این همه رقیب قدرتمند یه استدیو بی حاشیه مثل CPR بیاد یه بازی عرضه کنه و با اختلاف رقبا رو کنار بزاره ؟!
استدیویی که نه استاد کوجیما داره و نه استاد تاد هاوارد و نه استاد میازاکی ! نه هزینه ی سرسام آور کمپانی های ناشر رو داره مثل EA , ACTI , UBI و ...
نه زیر بار سیاست های کثیف پولی ناشرین میره و نه بازی هاش رو ناقص عرضه میکنه تا از DLC و Season Pass و اینا پول در بیاره و نه بازیش رو طی دو قسمت عرضه میکنه !!!
با این شرایط میان بازی رو عرضه میکنن که انقلابی رو توی بازیهای RPG و داستان سرایی و شخصیت پردازی عمیق توی صنعت گیم به وجود میاره !
چه خوب که این استدیو استاد! نداره .
وجدانن بی اساس ترین صحبت های تاریخ به حساب میاد.
الان مثلا استدیو فرام سافت چه حاشیه داشته ؟
چون سازندش اسم داره؟
بکشید بیرون از این رویا پردازیا لااقل شان بازی بزرگی مثل ویچر رو هم زیر سوال نبرید.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

در اینکه Witcher 3 و علی الخصوص همین Gwent ـش فوق العاده اند هیچ شکی نیست ولی خداییش اینکه دیگه بخاطر انحصاری بودن یه بازی بیایم لقبای ترول آمیز بهش بدیم و بگیم بازی بدیه هم اصلا حرکت درستی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر