OUTLAST 2 | PC

Developer:
Red Barrels
Genre: Survival-Horror
Platform: Mac, PC, PS4, Xbox One
Release date: 25 April 2017
5 اردیبهشت 96

بالاخره و بعد از مدت ها Red Barrels به قول خود عمل کرده و از شماره دوم این بازی زیبا رونمایی و اعلام کرد تاریخ انتشار پاییز 2016 در نظر گفته شده است.
اظهارات فیلیپ مورین موسس استدیو در مورد بازی:
این بازی ایمان و باور شما را خواهد سنجید و تا جایی پیش خواهید رفت که دیوانه شدن عاقلانه ترین کار است!
:|
هم چنین بازی دارای ویژگی ها، مکان ها و شخصیت های جدید می باشد. هم چنین دوربین دید در شب نیز در اختیار بازیباز است.
منتظر مناطق اتمسفریک و سیاه و بسیار تاریک باشید همراه با دوقلوهای افسانه ای:d

در زیر می توانید تیزر تریلر بازی را دانلود کنید.

3vcr3pib99aonnl3jdeo.jpg

Download 720p
ویدئو از mehran maker

آخرین ویرایش:

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
از دوستانی که بازی کردن یه سوال داشتم:
این دشمنان بازی مثل اینکه از قبل از محل ما اطلاع دارن !
مثلأ در اولین رویارویی با دشمن در همون اوایل بازی ،، من بعنوان مثال پشت یه دیوار پناه گرفتم ولی اون زن جادوگر یه جیغ میزنه و صاف میاد طرف محل اختفا من ، انگار که از قبل میدونه من کجا هستم !!!
میخواستم بدونم که بازی شما هم اینجوریه ؟؟؟
البته من روی درجه سختی hardcore دارم بازی میکنم ... ممکنه به همین دلیل درجه سختی بالا که من انتخاب کردم باشه ؟؟؟
اگه اینجوری باشه که خیلی الکی و مسخره میشه که دشمن از قبل محل شما رو بدونه !

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
از دوستانی که بازی کردن یه سوال داشتم:
این دشمنان بازی مثل اینکه از قبل از محل ما اطلاع دارن !
مثلأ در اولین رویارویی با دشمن در همون اوایل بازی ،، من بعنوان مثال پشت یه دیوار پناه گرفتم ولی اون زن جادوگر یه جیغ میزنه و صاف میاد طرف محل اختفا من ، انگار که از قبل میدونه من کجا هستم !!!
میخواستم بدونم که بازی شما هم اینجوریه ؟؟؟
البته من روی درجه سختی hardcore دارم بازی میکنم ... ممکنه به همین دلیل درجه سختی بالا که من انتخاب کردم باشه ؟؟؟
اگه اینجوری باشه که خیلی الکی و مسخره میشه که دشمن از قبل محل شما رو بدونه !

نه اینجوری نیستش .

من دفعه اول همین جوری مستقیم می رفتم تو تاریکی اون منو دید و حمله کرد و کشت . دفعه دیگه هوشیارتر رفتم و تونستم دورش بزنم و فرار کنم

بازی به شدت زیباست . گرافیک عالی . محیط بازی به شدت تاریک . بدون دوربین هیچی نمی بینید . مذهب رو بازی هدف قرار داده . چون اسلحه ندارید حس ترس رو به راحتی حس می کنید .

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
نمرات اومده و باید بگم نسبت به نمرات نسخه اول پیشرفت داشته:x|-)
داشتم همینطوری میگشتم یهو نظر شما رو دیدم حقیقتش اینه که این بازی از لحاظ فهمیدن داستان کاملا به عملکرد خود شما در گیم یستگی داره و باید همه ی داکیومنت ها و رکوردینگها رو پیدا کنی و ضیطش کنی تا متوجه بشی داستان چیه. و از لحاظ داستانی این نسخه هر چند کاراکترهای جدید داره و ظاهرن تازه ست مثل یک پازل در کنار نکات مبهم شماره ی قبلی قرار میگیره و داستان اونو کامل می کنه و با یافته های گیم قبلی متوجه داستان این قسمت هم میشید.

از لحاظ گیم پلی این شماره فوق العاده خسته کننده و تکراری بود و شما فقط چند ثانیه ی کوتاه استراخت دارین و بقیه ش ادرنالین راشه. شماره ی اول تقسیم بندی بین حس ساسپنس و فرار خوب بود اینجا همش فراره و این فرار فقط بار اول ترسناکه یعنی یه بار وقتی بمیرید ترسش از بین میره. باطری زودتر تموم میشه منظور اینکه شاید فقط چند ثانیه می تونید قایم بشید و بقیه ش رو باید و گیم مجبورتون می کنه فرار کنید. از لحاظ داستانی با این وجود بهتر شده بود و شما رو مدام وادار به تئوری پردازی می کنه. چون باطری محدوده توصیم اینه که بار اول رو روی نرمال بازی کنید که بتونید همه جا رو خوب بگردید و داکیومنت ها رو پیدا کنید و خوب مطالعه کنید چون تنها در این صورت داستان و به خصوص پایان عجیبش مفهوم پیدا می کنه.

اوت لست معمولن پشت وقایعش یک دید علمی و قابل توجیه داره و اینبار هم همینطوره. سازنده توی بازی جدید همه ی مرزهای اخلاق رو شکسته و شما رو وارد دنیایی می کنه که توش هیچ چیزی معنا نداره

من واقعن لذت بردم ولی نمره ی 6 از 10 رو بهش میدم اونم بخاطر گیم پلی ضعیف و صد البته داستان گنگی که مشخصا یه دی ال سی احتیاج داره تا بهش مفهوم ببخشه.

هنوز شماره اول منو می ترسونه بعد از 8 بار بازی کردن ولی این یکی رو فکر نمی کنم.

و یه نکته ی دیگه کسایی که بازی رو تموم کردن می دونن چی میگم بلیک (کاراکتر اصلی) یکی از بدبخت ترین و بدشانس ترین شخصیت های فیکشنالی هست که تا به حال توی دنیای فیکشن حالا گیم فیلم یا کتاب دیدم. یعنی ادم انقدر دیگه...

• Like
Reactions: ROONEY190 and raya2

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من تو آپدیت بازی به مشکل برخوردم بخاطر یه فایل کوچیک.

میشه یه نفر فایل 6 مگابایتی SB_OL2_VO_SE_LouterMilch.bnk رو از آدرس زیر آپلود کنه برام؟

OLGame\CookedPCConsole\French(Canada)\SB_OL2_VO_SE_LouterMilch.bnk

ویرایش: فایل به دستم رسید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر