OUTLAST 2 | PC

Developer:
Red Barrels
Genre: Survival-Horror
Platform: Mac, PC, PS4, Xbox One
Release date: 25 April 2017
5 اردیبهشت 96

بالاخره و بعد از مدت ها Red Barrels به قول خود عمل کرده و از شماره دوم این بازی زیبا رونمایی و اعلام کرد تاریخ انتشار پاییز 2016 در نظر گفته شده است.
اظهارات فیلیپ مورین موسس استدیو در مورد بازی:
این بازی ایمان و باور شما را خواهد سنجید و تا جایی پیش خواهید رفت که دیوانه شدن عاقلانه ترین کار است!
:|
هم چنین بازی دارای ویژگی ها، مکان ها و شخصیت های جدید می باشد. هم چنین دوربین دید در شب نیز در اختیار بازیباز است.
منتظر مناطق اتمسفریک و سیاه و بسیار تاریک باشید همراه با دوقلوهای افسانه ای:d

در زیر می توانید تیزر تریلر بازی را دانلود کنید.

3vcr3pib99aonnl3jdeo.jpg

Download 720p
ویدئو از mehran maker

آخرین ویرایش:

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
عجیبه که این بازی برای من فقط 10 دقیقه اول استرس زا بود ولی وقتی با رفتار غول ها آشنا شدم دیگه هیچ ترسی نداشت بازی ولی گیم پلی برای من یکی شدیدا اعتیاد آور بود جوری که همون روزی که نصبش کردم تا تهش رفتم منم منتظر نسخه دوم هستم ولی با توجه به گیم پلی که دیدم بازم حس ترسی بهم نداد به نظرم ترس بازی هایی مثل silent hill 3 خالص تره و بیشتر اتمسفر و داستان ترسناکه که باعث تداوم حس ترس میشه ولی این حالت jump scare داره و اتمسفر قوی هم من یکی مشاهده نمیکنم ولی به این معنی نیست که با این بازی حال نکردم بسیار هم خوب است.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
دقیقا. منم با تمام احترامی که برای بازی و طرفداراش قائلم ولی به هیچ وجه برام جزو عناوین خوب به حساب نمیاد. البته من کلا دیدم نسبت به تمامی عناوین pure horror به همین شکل هست. از لحاظ ارزش گذاری واقعا در حد عناوین sh نیست. والا من بر خلاف بقیه که عنوان اویل ویتین رو زیاد مثبت قلمداد نکردن‌ولی به جدیت میتونم بگم اویل ویتین فوق العاده عالی تر و مهیج تر از این عناوین بود برام. نه amnesia نه outlast و نه هیچ بازیه دیگه توی ژانر وحشت به زیباییه evil within جذاب نبود برام، جزو ۳ بازی برتر سبک وحشت به حساب میاد برام.
ولی خب به هر جال نظرات متفاوته، تعداد کثیری هم بر خلاف نظر من از این دست بازی ها بیشتر استقبال میکنن.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
پیشنهاد میکنم تریلر جدید رو دوستان ببینند. از لحاظ گرافیکی که بازی کاملا پیشرفت داشته. طراحی محیط هم خیلی خوبه و احساس ترس و تعلیق رو کاملا منتقل میکنه. ولی چیزی به شخصه برای من آزار دهنده هست گیم پلی بازی هست که صرفا به پنهان شدن و فرار کردن ختم میشه. دیگه خیلی کلیشه ای میشه این گیم پلی . الان چندین بازی داریم تو این یکی دوسال که صرفا همین شده گیم پلیشون. به نظر من یه مقدار کاراکتر بازی باید با محیط بازی بیشتر تعامل داشته باشه.

• Like
Reactions: Polaris

ash.navid

کاربر سایت
Jun 21, 2013
159
واو عجب تریلری فکرشو کنین مسیر و نمیشناسین و نمیدونین چیکار باید بکنین کجا برین محیطش خیلی بزرگ شده گرافیکشم خوبه .ادامه نداشت تریلری که دوستان گذاشتن؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من بازیش کردم کلا 15 مین بیشترم نیست شایدم کمتر دقیقا گیم پلی قسمتی هست که قبلا هم نمایش دادن گرافیک بازی خوب هست اما چه مشکلی هست که من 4k اجراش می کنم بعد از چند مین بازی فریز می شه نفهمیدم.

حس ترس کمتر از حس هیجانش هست اما در کل با صدای 5.1 چیز مخوفی می شه. فریم دهی هم مشکلی نداره ای کاش مدت زمان انجام بیشتر بود تا می شد بیشتر باهاش اشنا شد.

• Like
Reactions: Polaris

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
چقدر مسخره... رفتم تو دمو یکم رفتم جلو یه صدایی از تو چاه میومد سرمو کردم تو چاه افتادم توش الان تاریکی مطلقه یعنی سیاهی محض هرچقدر هم Gamma رو ببری بالا فایده نداره. یخورده راه رفتم ولی الان دیگه راهم نمیره. اینا فکر کنم شبیه ساز تاریکی ساختن بجای بازی ترسناک.

Pois0nous

کاربر سایت
Sep 12, 2016
82
نام
Pooya
دمو بسیار ضعیف بود! Outlast 1 و Whistleblower کجا، این کجا!
رسما هیچ چیز ترسناکی نداشت فقط چند تا Jumpscare بود! اون حس ترس و هیجان نسخه اول رو اصلا نداشت!
ولی آخرش رو جالب تموم کرد!

چقدر مسخره... رفتم تو دمو یکم رفتم جلو یه صدایی از تو چاه میومد سرمو کردم تو چاه افتادم توش الان تاریکی مطلقه یعنی سیاهی محض هرچقدر هم Gamma رو ببری بالا فایده نداره. یخورده راه رفتم ولی الان دیگه راهم نمیره. اینا فکر کنم شبیه ساز تاریکی ساختن بجای بازی ترسناک.

با دوربین دید در شب هم چیزی دیده نمیشه؟ چون باید توی یک کانال کولر افتاده باشید.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
رسما هیچ چیز ترسناکی نداشت فقط چند تا Jumpscare بود! اون حس ترس و هیجان نسخه اول رو اصلا نداشت!
دقیقا؛ طراحی محیط و اینا خوبه ولی اصلا من نترسیدم هر چقدر چیز میز پرید تو صورتم. کلا انگار بلد نیستن حس ترس دائم رو بیارن وسط مثل amneisa. حالا شاید بازی کامل بهتر باشه.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان

با دوربین دید در شب هم چیزی دیده نمیشه؟ چون باید توی یک کانال کولر افتاده باشید.
دوربین رو هم در میارم هیچ فرقی نمیکنه، نمیدونم باگه یا چیزی دیگه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر