PlayStation Detroit: Become Human

d598246_.png
Detroit: Become Human یک بازی هیجان انگیز سوم شخص مربوط به آینده ، با سبک اکشن ماجراجویی ، توسط استودیوی رویاپرداز Quantic Dream توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment در تاریخ 25 می 2018 برای PS4 منتشر خواهد شد .
Quantic Dream از موتور گرافیکی جدیدی برای ساخت این بازی بهره برده ، و از 100ها بازیگر در لس آنجلس ، لندن و پاریس برای ساخت انیمیشنها و خلق دنیایی پویا استفاده کرده .
نوشتن داستان بازی بیش از دو سال زمان برده که به عنوان پیچیده ترین کار دیوید کیج شناخته می شود .
بازی از PS4 PRO پشتیبانی خواهد کرد .
d42617_.png

داستان اینگونه است که هوش مصنوعی در آینده توانست اندرویدهایی را خلق کند که داوطلبانی برای تبدیل شدن به انسان باشند . انسانها برای هر چیزی از اندرویدها استفاده می کنند ، آنها کارآگاهان ، خدمتکاران و نیروی کار انسانها هستند .
تصمیماتی که در طول بازی میگیرید بسیار مهم هستند و بر روند داستان تاثیر مستقیم خواهند گذاشت . انتخابها گسترده تر ، پیچیده تر و متفاوت از بازیهای قبلی کیج خواهند بود .

s77674_.png

در بازی با 3 شخصیت اندرویدی کاملا متفاوت روبرو هستیم ، کارا به عنوان خدمتکار در خانه ی مرد مرموزی کار میکند که باید از کودکی معصوم به نام آلیس مراقبت و محافظت ! کند ، مارکوس اندرویدیست که برخلاف آب شنا می کند و قصد دارد جامعه ی انسانها را خالی از بردگی و آزار اندرویدها کند و به همین دلیل به عنوان رهبر با جمع کردن اندرویدهای دیگر دست به شورش میزند و به دنبال انقلابی جدید است ، در مقابل شخصیت کانر را داریم که یک کارآگاه است ! ، کانر طبق تریلرها مشخص شده یک اندروید با توانایی های بسیار بالاست که می تواند هر سرنخ کوچکی را تجزیه و به مقصود اصلی خود برسد ، چنین اندرویدی که اطلاعات و مهارتهای زیادی در رابطه با جرم و جنایت دارد مطمئنا کار را برای مارکوس سخت خواهد کرد !
w460561_.png

در بازی می توانید به نقاط خاصی از داستان بازگردید تا تصمیهایی که گرفتید را در صورت رضایت نداشتن تغییر دهید ، دریافت سرنخ اجازه خواهد داد تا رویدادهای رخ داده را بازسازی و پخش کنید ، یا می توان با گشتن در محیط با تجزیه و تحلیل موارد به آن دست پیدا کرد . کانر می تواند عناصر صحنه جرم را قبل از رفتن به بالکن و شروع مذاکره ، تجزیه و تحلیل کند ، اینها مشابه بخش های کارآمد در بازی Heavy Rain است ، جایی که از حالت کارآگاهی استفاده و برای تجزیه ، تحلیل و بازسازی دنباله ای از وقایع قبل از ورود به صحنه استفاده می کنید . تقریبا همانند همه ی بازیهای دیوید کیج که با همه چیز در محیط میتوان ارتباط برقرار کرد ، و از این حیث برتر می باشد . بطور مثال متوجه شدن کانر در قسمت قفسه ی اتاق که اندرو مسلح است .
وضعیت گروگانگیری دختر تنها یکی از سناریوهاست ، اندرو که وظیفه ی مراقبت از خانواده را بر عهده داشته ، اعضای خانواده را کشته و دختر را ربوده است ، تریلر کار بزرگی انجام می دهد ، نشان می دهد را ه های بی شماری در صحنه می توانید انجام دهید . امیدوارم در برخورد اول موفق باشین !!
Detroit: Become Human دقیقا تداعی گر دیگر عناوین Quantic Dream است ، با پیچ و تاب و چرخش آنالوگها برای تعامل با محیط ، همراه با صفحه لمسی و کنترل حرکتی ، که در این مورد از معدود توسعه دهندگانیست که از تمام مزایای DS4 استفاده می کند .

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,515
نام
Iman
درود دوستان من به مشکلی بر خوردم تو مرحله The Bridgeهر کاری می کنم این تروفی JUST A MACHINE Trophy نمی گیرم اخرش این هنگ کانر نمیکشه
من از اول سعی کردم باهاش دوست باشم ولی بعد چپتر هارو دوباره رفتم تو کلاب هم اهرش 2 تا اندروید های زن رو کشتم اون مرحله قبل هم هم که اندروید هنگ حل میده نجاتش ندادم ولی بازم بهم شکلیک نمیکنه کسی میدونه مشکل کجاست
منم اول فکر میکردم که نمیشه. تازه من تو مرحله Eden Club اون 2 تا زن رو هم نکشتم وقتی رسیدم به مرحله The Bridge کلا رفتم رو اعصابش بعد که میرسه آخرش Hank تفنگش رو یه لحظه میاره پایین بعد دوباره میاره بالا شلیک میکنه. من تا اسلحه رو میاورد پایین فکر میکردم که نمیکشتش و دوباره میزدم از اول مرحله بیاد ولی اینجوریه

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
واقعا بازی فوق العاده زیبایی بود.....مخصوصا مراحل آلیس و کارا!!!!
تنها بازی هست از بازیهای ساخت استاد کیج که بنظرم واقعا پتانسیل نسخه دوم داره.
دیترویت بنظرم از نظر جذابیت و زیبایی بالاتر از هوی رین و بیاند هست ولی خب جو خوفناک هوی رین یه چیز دیگست
چقدر سلایق متفاوته واقعا، بنظرم ضعیف ترین بازی کوانتیک دریم تا به امروز بود. به قول یکی از مصاحبه های خود دیوید کیج، بازی واقعا هدف خاصی نداشت و اخرش نمیشد ازش برداشت خاصی کرد و کاملا بی هدف تموم میشه.
تا الان بنظرم کیفیت بازی های این استدیو به ترتیب عرضه بوده: اول از همه فارنهایت و بعدش هوی رین و بیاند و این یکی. (که برا من مهم ترین مسائل تو بازی های این استدیو داستان، شخصیت پردازی و موسیقی بوده) که اوجش رو تو فارنهایت دیدم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
چقدر سلایق متفاوته واقعا، بنظرم ضعیف ترین بازی کوانتیک دریم تا به امروز بود. به قول یکی از مصاحبه های خود دیوید کیج، بازی واقعا هدف خاصی نداشت و اخرش نمیشد ازش برداشت خاصی کرد و کاملا بی هدف تموم میشه.
تا الان بنظرم کیفیت بازی های این استدیو به ترتیب عرضه بوده: اول از همه فارنهایت و بعدش هوی رین و بیاند و این یکی. (که برا من مهم ترین مسائل تو بازی های این استدیو داستان، شخصیت پردازی و موسیقی بوده) که اوجش رو تو فارنهایت دیدم.
فکر کنم نظر اکثریت همین باشه که بهترین ساخته کیج بدون شک همین دیترویته !

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
فکر کنم نظر اکثریت همین باشه که بهترین ساخته کیج بدون شک همین دیترویته !
اگه منظورتون از اکثریت بچه های همینجا باشه که هیچی، شاید سن خیلیا قد نده به فارنهایت اینا، ولی یه سر میتونی متای فارنهایت و دترویت رو مقایسه کنی. گر چه متا معیار خیلی درستی هم نیست.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اگه منظورتون از اکثریت بچه های همینجا باشه که هیچی، شاید سن خیلیا قد نده به فارنهایت اینا، ولی یه سر میتونی متای فارنهایت و دترویت رو مقایسه کنی. گر چه متا معیار خیلی درستی هم نیست.
میتونی نقدای بازی رو هم بخونی خیلی ها به این موضوع اشاره کردن !میانگین رنج سنی اینجا هم بیشتر از سن شما نباشه کمتر نیست!

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
بازی از همه لحاظ عالی بود ضعیف چیه حاجی اصلا شوخیشم قشنگ نی:|

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
خب نبایدم بشه ازش برداشت داشت چون تصمیمات خودت بازی رو رقم زده.بازی بیشتر از اون که بخاد بفهمونه خوب و بد چیه میخاد نتیجه رفتار خودت رو بهت نشون بده

• Like
Reactions: Blood Brothers

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
خب نبایدم بشه ازش برداشت داشت چون تصمیمات خودت بازی رو رقم زده.بازی بیشتر از اون که بخاد بفهمونه خوب و بد چیه میخاد نتیجه رفتار خودت رو بهت نشون بده
این که انتخاب هات تاثیر داشته باشه، از همون زمان فارنهایت هم وجود داشته و منتها پایان های بازی کمتر بوده و مثلا زمان فارنهایت 3 تا پایان کلی داشت بازی. بحثم اینه که جای پرداختی نداشت اصلا داستانش. همه چیز در سطحی ترین شکل ممکن بود بنظرم.
بنظرم این بازی میتوتنست زودتر از این حرفا منتشر بشه و خیلی پروسه ساختشو طول دادن. و بجاش یه پروژه درست حسابی جدید میتونستن شروع کنن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
هنوز باری رو تموم نکردم و چشم بسته فقط اومدم تاپیک پست بدم و بگم که بسی کف کردم!!! :D

اول اینکه دیروز تو main menu بودم، قبل اینکه شروع کنم بازی کردن یکم سرم تو موبایل بود که یهو تبریک سال نو گفت و کفم بریییید! :| چنین چیزی تو بازی های سینگل پلیر، فقط MGS4 رو یادم میاد! اما در کل بسی حرکت خوفی بود:D
و ... کلا عالیه این بخش، از همون اول تنظیمات بازی و بعد همینطور که میمونی و باهات صحبت میکنه و یه سری جملات جالب نقل قول میکنه و ...! خیلییی خوبه:x

آها اون نظرسنجی تو بخش Extra هم جالبه و خوشم اومد و سوال های جالبی داشت، و وقتی درصد نظرها رو میبینی، به خودت میگی به کجا چنین شتابان واقعا؟

در مورد خود بازی... به شدت خوبه!!! عالی! پر از انتخاب های سخته و تا جایی که بازی کردم از انتخاب هام پشیمون نیستم ولی کاملا راضی هم نیستم! اینجور بازیا به نظرم باید پر از اینجور انتخاب ها باشن! ولی چون اکثرا بازی این سبکی فقط ایپزودی ها میان، نمیتونند چنین انتخاب هایی جلوی پات بزارن و کلا بازی جمع و جور ترین!
نشون دادن فلوچارت انتخاب ها هم حرکت خوبیه! یه جورایی میبینی چه چیزایی از دست دادی، چه اتفاقاتی ممکن بود بیفته و برای دورهای بعدت اگر میخوای بری، راحت تر به بقیه پایان ها و صحنه ها برسی:D
و کلا چقدر گسترده ست انتخاب ها و تاثیر گذاریشون :D

در مورد داستان...هر سه کاراکتر عالین، هر سه بخش با حال و هوای مخصوصشون جذبت میکنند و من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم کدوم رو بیشتر دوست دارم! هر بخشی که تموم میشه میگم "لعنت بهشون! من ادامه این بخشو میخوام! بخش بعدی فعلا حسش نیست! " ، و میرسم به ته بخش بعدی و دوباره همین چیزا رو با خودم میگم! :|

در کل داستان عالی پیش میره، پر از صحنه های دوست داشتنی و تلخ بوده تا اینجا.... و خدا تا آخر بازی بهم رحم کنه! :D

---
در کل شرم بر من که به عنوان طرفدار کیج انقدر دیر رفتم سراغش:|

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
هنوز باری رو تموم نکردم و چشم بسته فقط اومدم تاپیک پست بدم و بگم که بسی کف کردم!!! :D

اول اینکه دیروز تو main menu بودم، قبل اینکه شروع کنم بازی کردن یکم سرم تو موبایل بود که یهو تبریک سال نو گفت و کفم بریییید! :| چنین چیزی تو بازی های سینگل پلیر، فقط MGS4 رو یادم میاد! اما در کل بسی حرکت خوفی بود:D
و ... کلا عالیه این بخش، از همون اول تنظیمات بازی و بعد همینطور که میمونی و باهات صحبت میکنه و یه سری جملات جالب نقل قول میکنه و ...! خیلییی خوبه:x

آها اون نظرسنجی تو بخش Extra هم جالبه و خوشم اومد و سوال های جالبی داشت، و وقتی درصد نظرها رو میبینی، به خودت میگی به کجا چنین شتابان واقعا؟

در مورد خود بازی... به شدت خوبه!!! عالی! پر از انتخاب های سخته و تا جایی که بازی کردم از انتخاب هام پشیمون نیستم ولی کاملا راضی هم نیستم! اینجور بازیا به نظرم باید پر از اینجور انتخاب ها باشن! ولی چون اکثرا بازی این سبکی فقط ایپزودی ها میان، نمیتونند چنین انتخاب هایی جلوی پات بزارن و کلا بازی جمع و جور ترین!
نشون دادن فلوچارت انتخاب ها هم حرکت خوبیه! یه جورایی میبینی چه چیزایی از دست دادی، چه اتفاقاتی ممکن بود بیفته و برای دورهای بعدت اگر میخوای بری، راحت تر به بقیه پایان ها و صحنه ها برسی:D
و کلا چقدر گسترده ست انتخاب ها و تاثیر گذاریشون :D

در مورد داستان...هر سه کاراکتر عالین، هر سه بخش با حال و هوای مخصوصشون جذبت میکنند و من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم کدوم رو بیشتر دوست دارم! هر بخشی که تموم میشه میگم "لعنت بهشون! من ادامه این بخشو میخوام! بخش بعدی فعلا حسش نیست! " ، و میرسم به ته بخش بعدی و دوباره همین چیزا رو با خودم میگم! :|

در کل داستان عالی پیش میره، پر از صحنه های دوست داشتنی و تلخ بوده تا اینجا.... و خدا تا آخر بازی بهم رحم کنه! :D

---
در کل شرم بر من که به عنوان طرفدار کیج انقدر دیر رفتم سراغش:|
میرسی به جایی که برا تروفی مجبور میشی انتخابی کنی که به خودت بد و بیراه میگی
تصمیمات تو این بازی به شدیدترین نحو ممکنه موثر هستن طوری که کف ممتد خواهی کرد:D

برا من بهترین QTE بود\m/

• Like
Reactions: porfesor

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
میرسی به جایی که برا تروفی مجبور میشی انتخابی کنی که به خودت بد و بیراه میگی
تصمیمات تو این بازی به شدیدترین نحو ممکنه موثر هستن طوری که کف ممتد خواهی کرد:D

برا من بهترین QTE بود\m/
به نظرم مهم دور اوله که تو دور اول تروفی اصلا مهم نیست و فقط داستان و انتخاب های آزادانه ی خودم:-" ولی فعلا همینجوریشم کم به خودم بد و بیراه نگفتم:))
بعید میدونم دور دوم و برا تروفی، تاثیر گذار باشه اونقدر روم:D مگر اینکه دیگه خیلی بیشعورانه باشه انتخاب:|

در کل تا الان شدید از بازی راضیم! :x

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
به نظرم مهم دور اوله که تو دور اول تروفی اصلا مهم نیست و فقط داستان و انتخاب های آزادانه ی خودم:-" ولی فعلا همینجوریشم کم به خودم بد و بیراه نگفتم:))
بعید میدونم دور دوم و برا تروفی، تاثیر گذار باشه اونقدر روم:D مگر اینکه دیگه خیلی بیشعورانه باشه انتخاب:|

خب آره اینکه مشخصه دور اول انتخاب فقط از روی سلیقه و لذت
بیشعورانه که البته نه ولی ... بماند ... در حد ruin everything >:)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

اصلا بحث تروفی نیست، بازی تو بخش های مارکوس و کانر، بار ها تو شرایطی قرارت میده انتخاب هایی پیش روت میزاره که نشونت میده چه جور آدمی هستی یا میخوای باشی! قشنگ بازتاب شخصیت خودت رو تو انتخاب های دور اول بازی میبینی، من که شدیدا آدم مردد و فراری از مسئولیت بودم!
بخش کارا هم که یه سوروایور بی نظیره!

• Like
Reactions: ARTHUR WESKER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر