Super Mario Galaxy

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
وقتی میزنی توی پنچره سمت چپی چی میاد ؟ اصلا بازی رو میشناسه؟!
فکر کنم مشکلش رو فهمیدم وقتی شما آپدیت کردین اون خط تا ته رفت؟من وقتی برای اولین بار بازی رو گزاشتم اون خط تا نزدیکای وسط رفت دیروز دوباره گزاشتم دیدم دوباره داره داره کنسول رو آپدیت میکنه ولی همون اول تموم شد چند بار دیگه گزاشتم بالاخره یک بار دقیقا تا وسط رفت که تازه اون موقع کانال اولی (اسمش رو نمیدونم:blushing:) رنگش آبی شد دوباره چند بار گزاشتم بالاخره دوباره رفت و این دفعه بیشتر از نصف اون موقع کانال بعدی هم رنگش سبز شد دیگه هر کاری کردم جلوتر نرفت.چند بار آپدیت کردن مساله ای نداره؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
فکر کنم مشکلش رو فهمیدم وقتی شما آپدیت کردین اون خط تا ته رفت؟من وقتی برای اولین بار بازی رو گزاشتم اون خط تا نزدیکای وسط رفت دیروز دوباره گزاشتم دیدم دوباره داره داره کنسول رو آپدیت میکنه ولی همون اول تموم شد چند بار دیگه گزاشتم بالاخره یک بار دقیقا تا وسط رفت که تازه اون موقع کانال اولی (اسمش رو نمیدونم:blushing:) رنگش آبی شد دوباره چند بار گزاشتم بالاخره دوباره رفت و این دفعه بیشتر از نصف اون موقع کانال بعدی هم رنگش سبز شد دیگه هر کاری کردم جلوتر نرفت.چند بار آپدیت کردن مساله ای نداره؟

:eek: یعنی دفعه اول نصفه آپدیت کردی؟! امکان نداره، اصلا وسط آپدیت نمیشه خارج شد. دستگاه داغون میشه. اشتباه میکنی...

احتمالا DVD بازی شما مشکل داره...

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
نه اینکه وسط آپدیت قطع بشه انگار آپدیت تموم شده دستگاه ریست میشه ولی خط تا ته پر نشده من هم فکر کنم بازی خرابه البته یک مساله هست وقتی اون پیغام میاد که باید Ok رو بزنم تا آپدیت شروع بشه یک پیغام دیگه هم میاد بعد آپدیت شروع میشه اون پیغام همش ژاپنیه

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
نه اینکه وسط آپدیت قطع بشه انگار آپدیت تموم شده دستگاه ریست میشه ولی خط تا ته پر نشده من هم فکر کنم بازی خرابه البته یک مساله هست وقتی اون پیغام میاد که باید Ok رو بزنم تا آپدیت شروع بشه یک پیغام دیگه هم میاد بعد آپدیت شروع میشه اون پیغام همش ژاپنیه

دقیق یادم نیست ولی فکر کنم بعد از اون پنجره که OK داشت دیگه چیز دیگه ای نیومد و آپدیت شروع شد...
حالا الان فیرمور دستگاه شما چیه ؟!

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
بچه ها اگه بازيه galaxy رو اورجينال براي j بگيريم ديگه ميشه بازي كرد و ربطي به آپديت و مدچيپو اينا پيدا نميكنه؟
ميشه تو تهران از جايي اورجشو گير آورد؟!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بچه ها اگه بازيه galaxy رو اورجينال براي j بگيريم ديگه ميشه بازي كرد و ربطي به آپديت و مدچيپو اينا پيدا نميكنه؟
ميشه تو تهران از جايي اورجشو گير آورد؟!
اولش رو که باید بهنام جون نظر بده :biggrin1:.
فکر کنم بتونی از یگانه بگیری ;)

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بله ؛ راحت اجرا میشه! ولی حالا یه کم دیگه هم صبر کنیم بد نیست! شاید Wiikey (:sick:) یه کاری کرد!
فکر کنم بتونی از یگانه بگیری
osos جان : Yegane SUCKS خودت که بهتر میدونی... ;)

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
دوستان من تازه فهمیدم که چرا GameSpot از بین این همه بازی شاخ سال 2007 ، Super Mario Galaxy رو بازی سال انتخاب کرد...

قبل از اینکه خودم بازی کنم؛ فکر میکردم که مثل بقیه بازی های Platform ـی ، هی باید "بپر بپر" کنی و سکه جمع کنی و...

ولی واقعا SMG یه سبک جدیدی داره واسه خودش. تا بازی نکنید نمیتونید درک کنید. واقعا چیز عجیبی ـه. الان به GameSpot حق میدم که Crysis و CoD4 گذاشت کنار و این بازی رو انتخاب کرد. واقعا نو آوری داره. حتی یک سیاره نمیتونید پیدا کنید که شبیه یکی دیگه باشه تو بازی. واقعا متنوع هستش. خودتون تعجب میکنید...

خیلی راحت میتونم بگم Super Mario Galaxy بهترین بازی Wii بوده از اول تا الان...

• Like
Reactions: masoud101

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من مدتی هست که دارم دل و روده این بازی رو درمیارم
الان 116 تا ستاره دارم
5 تا مونده تا همه رو بگیرم ولی این مراحل آخر دمار از روزگار آدم درمیاره.حالا می خواستم بدونم اصلا ارزش داره من این 5 تا رو بگیرم؟سیاره جدید میده یا همش فقط برای رکورد زدنه؟این خانم خوشگله(:D) که می گفت مرحله جدید بهت می دم!حالا نمی دونم راست می گه یا دروغ
در مورد بازی باید بگم که
Most fun and entertaining game i've ever played in my whole life!!!
همون جور که این دوستمون بالا گفته تنوع توی این بازی اینقدر بالا هست که فکر نمی کنم توی هیچ بازیه دیگه نظیرش وجود داشته باشه

• Like
Reactions: masoud101

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
وقتی فامیلم داشت این بازی تو wii ش بازی میکرد دیدم واقعا خیلی تعجب کردم کف کردم خیلی خوشم اومد واقعا عالی بود ایده ها دیونه کننده ای داشت الانم خودم WII دارم بازیش میکنم هر روز بیشتر عاشق WII میشم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دوستان من تازه فهمیدم که چرا GameSpot از بین این همه بازی شاخ سال 2007 ، Super Mario Galaxy رو بازی سال انتخاب کرد...

قبل از اینکه خودم بازی کنم؛ فکر میکردم که مثل بقیه بازی های Platform ـی ، هی باید "بپر بپر" کنی و سکه جمع کنی و...

ولی واقعا SMG یه سبک جدیدی داره واسه خودش. تا بازی نکنید نمیتونید درک کنید. واقعا چیز عجیبی ـه. الان به GameSpot حق میدم که Crysis و CoD4 گذاشت کنار و این بازی رو انتخاب کرد. واقعا نو آوری داره. حتی یک سیاره نمیتونید پیدا کنید که شبیه یکی دیگه باشه تو بازی. واقعا متنوع هستش. خودتون تعجب میکنید...

خیلی راحت میتونم بگم Super Mario Galaxy بهترین بازی Wii بوده از اول تا الان...

ماریو گلگسی 1 واقعا محشر بود تو عمر گیمریم بازی که عاشقشم سری ماریو گلگسیه

یه بازی واقعی

یه انقلاب بزرگ تو سبک پلتفرمره

بازیا نینتندو تا بازی نکنی درکشون نمیکنی وقتی بازی کنی میفهمی چی هست عاشقش میشی

وقتی دفعه اول ماریو گلگسی 1 تو wii اجرا کردم از چیزی که دیدم تعجب کردم کف کردم معرکه بود وقتی تو کهکشان بین سیاره ها میرفتم هیجان زیادی داشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر