Super Mario Galaxy

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
بزرگترین و بهترین بازی کنسول Wii که خیلی هااز جمله خودم فقط برای این بازی قصد دارن Wii بخرن.
بازی منتشر شده تو ایران هم امده ولی نمیدونم دوستانی که Wii دارن چرا دست رو دست گذاشتن :-". اگر مشکلی هست لطف کنید توضیح بدید و اگر این شاهکار رو انجام دادی یکم ( خیلی مفصل :biggrin1: ) شرح وقایع بدید لطفا.

پ.ن. بازی چند گیگه؟ چند ساعت گیمپلی داره؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خوب شد تاپیک زدی واسه ی این بازی...

اول بگم اگه میخواید فقط واسه همین بازی ، Wii بگیری ؛ یه کم بیشتر فکر کنید... ;)

قضیه اینه که:

روی SMG یه قفل نرم افزاری خاص گذاشتن که Wiikey های با فیرمور پایین قادر به اجرای اون نیستن... (نینتندو هم خوب حال همه رو گرفت!)

سازنده های Wiikey هم دست به کار شدن و یه فیرمور جدید اختصاصی برای SMG دادن بیرون... اسمش هم اینه: Hotfix 1.9g

حالا مشکل اینه که این آپدیت یه کم مشکل داره و روی همه چیپ ها ریخته نمیشه (به دلایل نامشخص...)

فعلا همه منتظریم که Wiikey یه فیرمور جدید بده بیرون که دیگه از این مشکلات نداشته باشه...

این بود جریان Super Mario Galaxy. ;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خوب شد تاپیک زدی واسه ی این بازی...

اول بگم اگه میخواید فقط واسه همین بازی ، Wii بگیری ؛ یه کم بیشتر فکر کنید... ;)

قضیه اینه که:

روی SMG یه قفل نرم افزاری خاص گذاشتن که Wiikey های با فیرمور پایین قادر به اجرای اون نیستن... (نینتندو هم خوب حال همه رو گرفت!)

سازنده های Wiikey هم دست به کار شدن و یه فیرمور جدید اختصاصی برای SMG دادن بیرون... اسمش هم اینه: Hotfix 1.9g

حالا مشکل اینه که این آپدیت یه کم مشکل داره و روی همه چیپ ها ریخته نمیشه (به دلایل نامشخص...)

فعلا همه منتظریم که Wiikey یه فیرمور جدید بده بیرون که دیگه از این مشکلات نداشته باشه...

این بود جریان Super Mario Galaxy. ;)

شرمنده که اسم شریفت رو نمیدنم. ولی این شد یه ضد حال بسیار اساسی:(. خیلی ناراحت شدم :((. حالا هیچ راهی نداره. باید شانس بیارم یا...... .

پ.ن. درضمن فکر همه چیز رو کردم. Sadness هم در راه :biggrin1:.
پ.ن.2. یکی نیست این رو انجام داده باشه. ناز نکنید دیگه (0.0)

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
شرمنده که اسم شریفت رو نمیدنم.
بهنام هستم!
ولی این شد یه ضد حال بسیار اساسی
بله متاسفانه... ;)
خیلی ناراحت شدم
ما هم همینطور... :(
حالا هیچ راهی نداره. باید شانس بیارم یا...... .
تا الان که مثل اینکه همش شانسیه ، حالا شاید شما شانست خوب باشه...
درضمن فکر همه چیز رو کردم. Sadness هم در راه
مبارکه! :cheesygri
یکی نیست این رو انجام داده باشه. ناز نکنید دیگه
تا الان که کسی موفق نشده ، تا اونجایی که من میدونم.... باید خود Wiikey یه کاری بکنه...

==================================================================

قفط یه چیزی : همه دوستانی که هنوز فیرمور دستگاهشون رو با این بازی آپدیت نکردن ؛ اول آپدیت خود Wiikey رو امتحان کنن و بعد دستگاهشون رو آپدیت کنن به 3.0. شاید مشکل اینطوری حل بشه...

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
دوستان یه سوال برام پیش اومده
از بین شما که این کنسول رو دارین تا حالا کسی تونسته mario galaxy رو اجرا بازی نکنه:confused:
و همچنین یه توضیح کوتاهی از بازی هم بده:-"

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
من هنوز تست نكردم آخه اون موقع كه رفتم بگيرم يدونه خراب بود، اگه آپديت بشه چه اتفاقي مي افته؟ يه صفحه ي سياه بياد و كلمات ژاپني توش باشه معنيش چيه؟! ببينم اگه مد چيپمون wiikey نباشه و بازي رو تو دستگاه بزاريم دستگاه كه بريك نميشه؟ اصلا مدچيپهاي ديگه به ورژنهاي پايين ترم آپديت نميشن؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بهنام جون یه کسی گفت سورس بازی ایراد داره :confused:. راست که نگفته درسته :-".
نه مطمئن باشید مشکل از بازی نیست، اگه گرفته باشید میبینید که logo بازی ، کاملا توی channel بازی میاد ، و دستگاه رو هم درست آپدیت میکنه...
فقط یه error ای میده که اونهایی که کنسول انگلسیی دارن میگن که نوشته : این بازی اریجینال نیست...
اگه موفق بشیم Wiikey رو آپدیت کنیم ، میبینیم که این بازی هم مثل هلو اجرا میشه... ;)
من هنوز تست نكردم آخه اون موقع كه رفتم بگيرم يدونه خراب بود، اگه آپديت بشه چه اتفاقي مي افته؟ يه صفحه ي سياه بياد و كلمات ژاپني توش باشه معنيش چيه؟! ببينم اگه مد چيپمون wiikey نباشه و بازي رو تو دستگاه بزاريم دستگاه كه بريك نميشه؟ اصلا مدچيپهاي ديگه به ورژنهاي پايين ترم آپديت نميشن؟

کلا هر بازی ای که آپدیت داشته ، وقتی میذاری تو Wii ، توی پنجره سمت چپی ، لوگوی اون بازی نمیاد و مجبوری که روی اون کلیک کنی.
معمولا هم یه صفحه به زبون ژاپنی میاد که فقط یه گزینه OK داره ، وقتی ok رو میزنی شروع میکنه به آپدیت...
آپدیت فیرمور Wii هم ربطی به مادچیپ نداره ، مشکلی پیش نمیاد...

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
بچه ها من بازي رو تو دستگاه گذاشتم ولي هيچ چيزي نشد و لوگوي بازي توي اون پنجره ي سمت چپ نيومد! چند تا بازي ديگم هست كه ميزارم اصلا دستگاه نمي خونه و لوگوش اونجا نمياد كه روش بزنم وبره تو بازي!:confused:
چيكار ميشه كرد كه همه ي بازيها اجرا بشه؟! دستگاه رو ببرم دات كام آپديت ميكنه و درستش ميكنه يا مدچيپو عوض ميكنه كه همه ي بازيها اجرا بشه؟!

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
خيلي وي توي ايران فروش داشت حالا به اين مشكلا هم بر خورد:biggrin1:
البته مطمئنا اين مشكل حل ميشه فقط كمي زمان لازمه

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بچه ها من بازي رو تو دستگاه گذاشتم ولي هيچ چيزي نشد و لوگوي بازي توي اون پنجره ي سمت چپ نيومد! چند تا بازي ديگم هست كه ميزارم اصلا دستگاه نمي خونه و لوگوش اونجا نمياد كه روش بزنم وبره تو بازي!:confused:
چيكار ميشه كرد كه همه ي بازيها اجرا بشه؟! دستگاه رو ببرم دات كام آپديت ميكنه و درستش ميكنه يا مدچيپو عوض ميكنه كه همه ي بازيها اجرا بشه؟!

خوب شما روی اون پنجره باید کلیک کنی ، میخواد دستگاه رو اول آپدیت کنه ، بعدش لوگوش میاد... ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر