نظرتون درمورد زیرنویس فارسی کردن بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain چیه؟

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
ممنون از جوابتون دوست عزیز ولی اگه یکی از خوده سازنده های این زیرنویس جواب درستی بهم بده حتما پیش خرید میکنم. در ضمن این سایت نماد اعتماد الکترونیکی نداره؟ 3000 تومن پول زیادی نیست ولی دوس ندارم همش الکی و فیک باشه. چیزای سرکاری که توی اینترنت کم نیست.
متال گیر اولین و آخرین کار این گروه نیست.
شما میتونی بازیای قبلیشون مثل 4قسمت life is strange و فصل دوم مرده متحرک و اویل ویتین رو ببینی!
تو نظرات کاملا مشخصه که مشکلی نداشتن تاحالا.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
ممنون از جوابتون دوست عزیز ولی اگه یکی از خوده سازنده های این زیرنویس جواب درستی بهم بده حتما پیش خرید میکنم. در ضمن این سایت نماد اعتماد الکترونیکی نداره؟ 3000 تومن پول زیادی نیست ولی دوس ندارم همش الکی و فیک باشه. چیزای سرکاری که توی اینترنت کم نیست.

همنطور که اون یکی دوستمون گفتن این تنها پروژه ما نیست. ضمنا ما کسی رو مجبور نکردیم میتونید صبر کنید وقتی منتشر شد بخرید.

من با نسخه های اورجینال پی سی زیاد سر و کار ندارم ولی به گمونم با فارسی ساز کارتون راه بیفته.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
همنطور که اون یکی دوستمون گفتن این تنها پروژه ما نیست. ضمنا ما کسی رو مجبور نکردیم میتونید صبر کنید وقتی منتشر شد بخرید.

من با نسخه های اورجینال پی سی زیاد سر و کار ندارم ولی به گمونم با فارسی ساز کارتون راه بیفته.

نظرات رو که خوندم واقعا به پیش خرید این زیرنویس ترغیب شدم. بله تنها پروژه ی شما هم نیست. فقط توی توضیحات چند تا از بازی هاتون (مثلا Life is strang) خوندم که در موقع عرضه قسمت جدید زیرنویس قبلی قابل استفاده نیست. مثلا اگه پکیج زیرنویس 1-3 روی نسخه ی بازی که 5 تا قسمت داره رو نصب کنی اصلا قابل اجرا نیست. ممکنه زیرنویس این بازی هم با عرضه آپدیت برای اوریج داران اجرا نشه و مشکل ساز بشه؟ نسخه ی کرکی هنوز 1.0.0.5 هست ولی نسخه ی اوریج فکر کنم 1.0.4.3 باشه.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
فقط یک مسئله ای هست،
نوار کاست ها هم به صورت کامل ترجمه میشن؟
و چند تا سوال:
برنامه ای برای زیرنویس Witcher 3 ندارید؟
زیرنویس Metal Gear رو برای نسخه PS3 منتشر میکنید؟ (این رو بالاتر پرسیدم اما جواب ندادید!)

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
نظرات رو که خوندم واقعا به پیش خرید این زیرنویس ترغیب شدم. بله تنها پروژه ی شما هم نیست. فقط توی توضیحات چند تا از بازی هاتون (مثلا Life is strang) خوندم که در موقع عرضه قسمت جدید زیرنویس قبلی قابل استفاده نیست. مثلا اگه پکیج زیرنویس 1-3 روی نسخه ی بازی که 5 تا قسمت داره رو نصب کنی اصلا قابل اجرا نیست. ممکنه زیرنویس این بازی هم با عرضه آپدیت برای اوریج داران اجرا نشه و مشکل ساز بشه؟ نسخه ی کرکی هنوز 1.0.0.5 هست ولی نسخه ی اوریج فکر کنم 1.0.4.3 باشه.

والا اطلاع دقیقی از نسخه های اورجینال ندارم ولی فک نکنم زیرنویس کاری به کرک و نسخه های مختلف داشته باشه.

- - -ویرایش - - -

فقط یک مسئله ای هست،
نوار کاست ها هم به صورت کامل ترجمه میشن؟
و چند تا سوال:
برنامه ای برای زیرنویس Witcher 3 ندارید؟
زیرنویس Metal Gear رو برای نسخه PS3 منتشر میکنید؟ (این رو بالاتر پرسیدم اما جواب ندادید!)

بله کاملا فارسی میشه تا جایی که اطلاع دارم.
برای اونم برنامه داریم که به احتمال زیاد بعد از این بریم سراغ ویچر.
برای PS3 به احتمال 99 درصد بله.

- - -ویرایش - - -

برنامه ای برای نسخه 360 ندارید؟

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

برای اونم شاید ریلیز کنیم.

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
یعنی میشه مثل فیلم روزی همه بازیها هم زیرنویس فارسی داشته باشند:-s

مطمئن هستم پروژه شما موفق میشه من که حتما بسته فارسی ساز شما را میخرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر