Far Cry: Primal | PC

news_far_cry_primal_announced-17176.jpg

جزئیات:

• بازی توسط استدیو Ubisoft Montréal با همکاری Ubisoft Toronto ،Ubisoft Shanghai و Ubisoft Kiev ساخته می شود.
  • نسخه PS4 و Xbox One در 23 فوریه 2016 و نسخه PC دقیقا یک هفته یعد یعنی اول مارس 2016 عرضه خواهد شد.
  • Far Cry Primal تجربه ای کاملا تک نفره (فاقد بخش چندنفره) است، وقایع بازی 10,000 سال قبل از میلاد و زمان حکمرانی ماموت ها و ببرهای تیزدندان بر زمین رخ می دهد.
  • شخصیت اصلی TAKKAR نام داد، او تنها بازمانده یک گروه شکارچی است.
  • تنها هدف TAKKAR زنده ماندن در دنیایی است که انسان ها شکار به حساب می آیند. در جریان پیشبرد بازی شخصیت اصلی با افرادی آشنا می شود که در غلبه بر خطرات دنیای وحش او را همراهی خواهند کرد.
  • بازیکن ها در Far Cry Primal با اولین انسان های رام کننده حیات وحش که برای غلبه بر انقرض تلاش می کنند، همراه خواهند شد. در این مسیر برای غذا شکار می کنند، آتش می سازند با شکارچیان مقابله می کنند، با استفاده از استخوان های جانواران سلاح ابزار می سازند و برای مقابله با قبیله های دیگر و حاکمیت بر Oros (نام سرزمین بازی) تلاش می کنند.

تهیه کننده ارشد بازی یعنی Dan Hay در مورد Far Cry Primal می گوید: "مهم ترین ویژگی فرنچایز Far Cry، انعطلاف پذیری آن است. از این رو وقتی که تیم ایده یک Far Cry در عصر حجر را پیشنهاد داد، ما بالافاصله از آن استقبال کردیم و هر چقدر که در مورد این ایده می شنیدیم، به فوق العاده بودن آن بیشتر پی می بردیم."

کارگردان بازی یعنی Jean-Christophe Guyot نیز اظهار داشت: "عصر حجر گزینه خوبی برای سری Far Cry است. Far Cry معمولا شما را بر روی لبه دنیای شناخته شده قرار می دهد. مرزی میان زیبایی، خشونت و بی قانونی. عصر حجر نیز به نحوی اولین مرز انسان ها است، زمانی است که انسان ها بر روی زمین پا گذاشته و سرزمین ها را به مالیک خود در آوردند. آن زمان بود که آنها وارد زنجیره غذایی شدند. همه این اتفاق ها از طرفی با درگیری میان یکدیگر و از سوی دیگر با طبیعیت همراه بود."

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
میزان حافظه مورد نیاز: 4GB RAM
کارت گرافیک:. (NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350
میزان حافظه مورد نیاز: 8GB RAM
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

منبع: Ubisoft blog

ویدیوها و تصاویر مربوط به مراسم The Game Award 2015:

تشکر از @armin_shadow بابت تصاویر و تریلرها.

آخرین ویرایش:

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
واقعا خسته نشدی تو همه تاپیک های بازی های یوبی سافت میای اینو میگی؟:-/
تو که به صورت پیش فرض از همه بازی های یوبی سافت بدت میاد، مشکلت چیه که همه شون را هم بازی می کنی و میای این جوری پست میدی؟

تو این یه مورد (فار کرای) واسه من سواله که واقعا بازی را خریدی یا اینکه این پستت هم یکی از همون پست هایی هست که به صورت پیش فرض و از قبل آماده میدی؟:-/

اتفاقا برعکس... من خیلی هم از عناوین یوبی سافت خوشم میاد... منتها وقتی می بینم چنین عنوان های بزرگی به این روز میوفتند ناراحت میشم... متاسفانه قبلا اساسینز به این روز افتاده بود حالا فارکرای...
بازی واقعا پس رفت داشته... گیم پلی رو نمی دونم چی بهش بگم... تکراری خسته کننده فاقد نواروی بدون چالش بدون جذابیت... الان کجای گیم پلی قابل دفاع هست...
اگه من بخوام به این وضع بازی با تیکه و کنایه با شما صحبت کنم خیلی واژه و لغت هست که بتونم به کار ببرم... اما خوب میبینید که کنایه امیز حرف نمی زنم و نظرم رو صریح بیان می کنم...

توی فروم های خارجی و ایرانی میبینم که هی میان میگن فلان بازی بده، ارزش نداره، و .... من خودم از این بازی خوشم نمیاد. نخریدمش و بازیش نمیکنم و اصلا هم نمیام اینجا نظر بدم. شما هم نیاین. ولی یکی دیگه خوشش میاد. این کارا چیه که بریم توی هر تاپیکی نظرات منفی بدیم.
خوب خیلی ها هستند برای سرگرمی بازی مینند و پول اورجینال می دند و از همه مهمتر وقت می زارند برای بازی... حالا یکی خوشش میاد یکی نه... من نظر منفی می دم خوب شما دلیل قانع کننده بیار که مثلا گیم پلی بازی تکراری و خسته کننده نیست... یا مثلا داستان بازی خطی نیست... نه اینکه صورت مساله رو پاک کنی بیای بگی که شما حق نظر بر خلاف میل من و امثال من رو نداری! الان این حرف شما منطقیه!؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
خوب خیلی ها هستند برای سرگرمی بازی مینند و پول اورجینال می دند و از همه مهمتر وقت می زارند برای بازی... حالا یکی خوشش میاد یکی نه... من نظر منفی می دم خوب شما دلیل قانع کننده بیار که مثلا گیم پلی بازی تکراری و خسته کننده نیست... یا مثلا داستان بازی خطی نیست... نه اینکه صورت مساله رو پاک کنی بیای بگی که شما حق نظر بر خلاف میل من و امثال من رو نداری! الان این حرف شما منطقیه!؟

دوست عزیز اتفاقا منم میگم که این بازی اصلا خوب نیست. اگه چند صفحه قبل رو هم نگاه کنی میبینی که نوشتم بازی خوبی نیست و دارن یه فرمول و یه نوع گیم پلی از فار کرای 3 رو هی تکرار میکنن و امیدوارم کرک بشه. حتی نقشه ی این بازی هم شبیه شماره چهارش هست و اصلا لیاقت قیمت یه بازی کامل رو نداره. باید مثل Blood dragon با قیمت معقول عرضه اش کنه. ولی یه جو علیه بازی های یوبی راه افتاده که نگو. هر بازیش کلی کامنت منفی میان میگن. خیلی ها هم اصلا بازی نکردن و فقط نظر منفی میدن. تکرار چند باره ی هر چیزی اصلا خوشایند نیست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: s.1

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
بنده هم شماره های سه و چهارو مثه خیلی از دوستان تجربه کردم
همه اینایی هم دوستان منتقد بازی میگن حس کردم
اما...
بنده تقریبا مطمینم نود و نه درصد افرادی که بازیرو رد میکنن حتی یک دقیقه هم بازی نکردنش
اصولا بشر جماعت گرایش به اعتماد به نظر جمعش زیاده
یعنی به قول معروف هرچی همه بگن!!!!
ولی بنده به شخصه خیلی بازی ها بوده که زیر آماج انتقادات مدفون شده اما بشخصه امتحانش کردم چون نظر خودم مهم بوده و بس
در مورد این شماره هم بگم که با اینکه عالی نبود اما تجربه خوبی بود و حقش این نظرات بدون بررسی نیست

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بالاخره نظر هر شخصی فرق داره اما من به شخصه شماره ی 4 خیلی بازی کردم بیشتر از نصف حقیقتا برام خسته کننده بود بر عکس 3 که خیلی باهاش حال کردم 4 هم عین شماره 2 بازی خسته کننده و خواب اور بود باز اینا نظره شخصیه قرار نیست همه با بازی حال نکنن خیلی ها هم فن بازی هستن به هر حال در نقدها هم این نکته اشاره شده.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بنده هم شماره های سه و چهارو مثه خیلی از دوستان تجربه کردم
همه اینایی هم دوستان منتقد بازی میگن حس کردم
اما...
بنده تقریبا مطمینم نود و نه درصد افرادی که بازیرو رد میکنن حتی یک دقیقه هم بازی نکردنش
اصولا بشر جماعت گرایش به اعتماد به نظر جمعش زیاده
یعنی به قول معروف هرچی همه بگن!!!!
ولی بنده به شخصه خیلی بازی ها بوده که زیر آماج انتقادات مدفون شده اما بشخصه امتحانش کردم چون نظر خودم مهم بوده و بس
در مورد این شماره هم بگم که با اینکه عالی نبود اما تجربه خوبی بود و حقش این نظرات بدون بررسی نیست
یه چیزی هست به نام تحقیق قبل از خرید، خیلی هم عجیب نیست. خیلی طبیعیه کسی بره تحقیق کنه در مورد یه بازی یه نظر پیدا کنه در بارش. حالا شما راحت میری 60 تا پیاده میشی واسه یه بازی که حتما خودت تجربه کنی نمیتونی از بقیه هم انتظار اینو داشته باشی. پول کمی نیست.

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
آیات جان عزیز خب گرون بودن با نقد غیر منصفانه خیلی فرق داره
اصولا ربطی هم بهم دیگه ندارن
بنده هم قبول دارم که 60 دلار خیلی زیاده
بحث سر محتواس
هرچند خیلی شباهتا هست
اما جالبه بگم که برعکس من این شماره زیاده احساس تکراری بودن بهم دست نداد در طول بازی
اما سری های قبل برعکس هممون از وسطای بازی فقط میخواستیم زودتر تموم شه چون روند تکراری به خودش میگرفت بازی

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
بچه ها من نسخه apex edition رو از طریق اک اشتراکی یوپلی به راحتی بازی میکردم تا اینکه رسیدم به quest visons of fire .وقتی تمومش میکنم و completed میاد توی لودینگ گیر میکنه.بعد صدای ی ارور ار سیستم میاد و صفخه بازی کلا سیاه میشه

rezvan13

کاربر سایت
Feb 19, 2016
36
بچه ها من نسخه apex edition رو از طریق اک اشتراکی یوپلی به راحتی بازی میکردم تا اینکه رسیدم به quest visons of fire .وقتی تمومش میکنم و completed میاد توی لودینگ گیر میکنه.بعد صدای ی ارور ار سیستم میاد و صفخه بازی کلا سیاه میشه
یه بار بازی رو آنلاین اجرا کن شاید درست بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر