Far Cry Primal

Xbox One & PS4
February 23 2016

نسخه ی جدید از سری فار کرای تحت عنوان Primal توسط یوبی سافت معرفی شد. بازی در دوران ماقبل تاریخ است و February سال آینده برای Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد. با استفاده از قابلیت جدید بازی به نام Beast Master می توانید از حیوانات علیه دشمنان استفاده کنید.

Ubisoft Montreal’s next Far Cry game is a Stone Age-era open world game called Far Cry Primal, and it launches for PS4 and Xbox One on February 23, 2016. A PC release will follow in March, 2016.

Set in 10,000 BC, Far Cry Primal follows Takkar, "a seasoned hunter and the last surviving member of his hunting group." As players survive in the land of Oros, "they will have to craft weapons and tools partly from the bones of slain beasts, hunt for food, master fire, fend off fierce predators and face off against other tribes to conquer Oros."

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
خوب بازی تمام شد واقعا حالش به من داد یک چند مورد زیادی بود تو بازی اما واقعا حال عصر پاره سنگی کاملا انتقال میداد واقعا لذت بردم .:x

امیدوارم شماره بعدی هم داشته باشه اما از طرف دیگه امیدوارم یکی دوتا سوتی که این وسط داده بودن تکرار نشه .;)

دوست عزیز به پایان رسوندن بازی سخت نیست ؟؟ چند ساعت زمان نیازه تا بازی تموم بشه ؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوست عزیز به پایان رسوندن بازی سخت نیست ؟؟ چند ساعت زمان نیازه تا بازی تموم بشه ؟

بعضی مراحل بازی واقعا سخته اگه قبل از اینکه مراحل بری جلو skill هات آپگرید نکرده باشی و یا یک حیوان خاص رام نکرده باشی که همراهت باشه یکی دو مرحله کاملا نیاز به یک حیوان همراه هستش .
من دقیقا زمان نگرفتم چقدر طول کشید اما یکشنبه بازی گرفتم یکم روز اول بیشتر بازی کردم بیکار بودم اما بقی روز ها 3-4 ساعت بازی کردم روز جمعه بازی 100% کردم حالا برای بعضی ها شاید بیشتر طول بکشه برای بعضی ها کمتر اما بازی حالش میده اگه از اون دوران خوشت بیاد .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منم بازیو تموم کردم البته ۱۰۰٪ نکردم . نمره ای که میدمم ۱۰/۱۰ ـه چون باهاش خیلی حال کردم و خیلی متفاوت بود . کلا از این سبک بازیا خیلی استقبال میکنم ( بزودی WiLD هم میاد که تقریبا تو همین مایه هاست :D ) همه چیز بازی بنظرم عالی بود . کلی اسکیل و کلی اسلحه و ... اخرای بازی هم واقعا سخت میشد . رام کردن حیوانات Legendary ـشم سخت و باحال بود . خصوصا Bloodfang sabertooth :D کلا به همه پیشنهاد میکنمش . با یه باگم رو به رو نشدم درطول بازی . هوش دشمناهم بنظر خیلی خوب بود :D گرافیکشم چشم نواز بود :D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
منم بازیو تموم کردم البته ۱۰۰٪ نکردم . نمره ای که میدمم ۱۰/۱۰ ـه چون باهاش خیلی حال کردم و خیلی متفاوت بود . کلا از این سبک بازیا خیلی استقبال میکنم ( بزودی WiLD هم میاد که تقریبا تو همین مایه هاست :D ) همه چیز بازی بنظرم عالی بود . کلی اسکیل و کلی اسلحه و ... اخرای بازی هم واقعا سخت میشد . رام کردن حیوانات Legendary ـشم سخت و باحال بود . خصوصا Bloodfang sabertooth :D کلا به همه پیشنهاد میکنمش . با یه باگم رو به رو نشدم درطول بازی . هوش دشمناهم بنظر خیلی خوب بود :D گرافیکشم چشم نواز بود :D
مولتی داره بازی؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من 4 رو اصلا نزدم بنابر این نمیتونم به این سوال پاسخ بدم :D

من 4 هم بازی کردم از اونم خوشم امده .:d کلا اگه به بازی های UBI به شکل ادامه سری نگاه نکنی بازی های بدی نیستن اما اگه بخوای نسخه با نسخه مقایسه کنی کلا UBI کرکرش پایینه .

آخرین ویرایش:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
کسی هست با نسخه ی قبلی حال نکرده باشه شماره 4 بگه خسته کننده بوده اما با این حال کرده باشه؟

این از اون خسته کننده تره یه جورایی البته من یه ساعت رفتم نسخه قبلی گراقیکش از این خیلی بهتر بود محیطش هم خیلی شاد تر بود . اکثر چیزای این نسخه هم کپی پیس شده تقریبا . یوبی باید یه فکری به حال بازیاش بکنه به نظر من :( همش داره تکرار میشه اون از اساسین اینم از فارکرای .

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستان تو بازی چه جوری سوار حیوانات میشه من یه تریلر دیدم سوار خرس شد الان یه دونه دارم سوار نمیشه چرا؟

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
میدونین کدوم قابلیت ؟سوار همه مگه نمیشه

نه فقط سوار سه چهار تا میشه . ابگریدش تو بخش fighting skill هست وقتی ابگرید کردی اسم اونایی که میتونی سوار شی رو میزنه تو همون منو . یه ابگرید دیگه هم هست میتونی سوار ماموت شی که اونو بخوای بازی رو تموم کنی حتما باید باز کنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر