Far Cry Primal

Xbox One & PS4
February 23 2016

نسخه ی جدید از سری فار کرای تحت عنوان Primal توسط یوبی سافت معرفی شد. بازی در دوران ماقبل تاریخ است و February سال آینده برای Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد. با استفاده از قابلیت جدید بازی به نام Beast Master می توانید از حیوانات علیه دشمنان استفاده کنید.

Ubisoft Montreal’s next Far Cry game is a Stone Age-era open world game called Far Cry Primal, and it launches for PS4 and Xbox One on February 23, 2016. A PC release will follow in March, 2016.

Set in 10,000 BC, Far Cry Primal follows Takkar, "a seasoned hunter and the last surviving member of his hunting group." As players survive in the land of Oros, "they will have to craft weapons and tools partly from the bones of slain beasts, hunt for food, master fire, fend off fierce predators and face off against other tribes to conquer Oros."

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اگه امکانش هست چندتا اسکرین شات میگیری. :d
بفرما همین جوری حدودی که یکم گشتم هنوز جنوب نرفتم تلاش کردم جوری عکس نگیرم که محیط بازی برای نفر بعدی که بازی میکنه تازگی نداشته باشه .;) البته بگم بازی به نسبت عکس ها شارپ تر هستش.

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
بفرما همین جوری حدودی که یکم گشتم هنوز جنوب نرفتم تلاش کردم جوری عکس نگیرم که محیط بازی برای نفر بعدی که بازی میکنه تازگی نداشته باشه .;) البته بگم بازی به نسبت عکس ها شارپ تر هستش.

دمت گرم
بازی گرفیک خیلی خوبی داره در این عکس ها نمیدونم بعضیا چرا بیخودی گیر میدن به همه چیه بازی ...حالا بگذریم گرافیکش جای ایراد نداره که

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دمت گرم
بازی گرفیک خیلی خوبی داره در این عکس ها نمیدونم بعضیا چرا بیخودی گیر میدن به همه چیه بازی ...حالا بگذریم گرافیکش جای ایراد نداره که

خواهش میکنم .;)
انتخاب بازی سلیقه ای هستش همین الان هم من میتونم از نبود عمق در بازی ایراد بگیرم و دیدگاه های که دوست داشتم در بازی باشه نیست و بیان کنم اما این نظر شخصی من میشه من که بازی نساختم بخوام از بالا تا پایین بازی با توجه به علاقه خودم بسنجم پس تا جایی که به علاقه من نزدیک باشه از بازی لذت میبرم حالا بعضی از دوستان دوست دارن همچی باب میلشون باشه که این اتفاق خیلی کم پیش میاد در بازی ها بیفته پس بهتره آدم از بازی که خوشش میاد لذت ببره.;)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تو روحشون این چرا انقدر بزرگه لعنتی تازه فکر کردم شمال تمام شده رفتم دیدم نه بابا من تازه یک بخشش دیدم .:d
فکر کنم عمرا کسایی که نقد کردن بازی رو تونسته باشن بازی تمام کنن یا اینکه همه جا و همچی بازی دیده باشن بازی واقعا بزرگه .:|

دوست عزیز میشه از محتویات دیسک عکس بزاری؟

چیزی نداره که عکس میخوای دوست عزیز یک دفترچه 2 صفحه ای هستش با یک برگه دیگه که کد DLC روش نوشته البته اگه نسخه اسپیشیال ادیشن مثل من بگیری همین .;)

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
معلوم بزرگتر نیست تازه نصفش من1 سال ویچر میرم هنوز همه جاش ندیدم این نقشه فار کرای 4 با حالت بدوی.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب بازی تمام شد واقعا حالش به من داد یک چند مورد زیادی بود تو بازی اما واقعا حال عصر پاره سنگی کاملا انتقال میداد واقعا لذت بردم .:x

امیدوارم شماره بعدی هم داشته باشه اما از طرف دیگه امیدوارم یکی دوتا سوتی که این وسط داده بودن تکرار نشه .;)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
خوب بازی تمام شد واقعا حالش به من داد یک چند مورد زیادی بود تو بازی اما واقعا حال عصر پاره سنگی کاملا انتقال میداد واقعا لذت بردم .:x

امیدوارم شماره بعدی هم داشته باشه اما از طرف دیگه امیدوارم یکی دوتا سوتی که این وسط داده بودن تکرار نشه .;)

از شروین پرسیدم از تو هم میپرسم
تکراری و خسته کننده نشد ؟ :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب بازی 100% کامل شد . :d

لذت بردم امیدوارم سریعتر شماره بعدی هم بسازن .:d

از شروین پرسیدم از تو هم میپرسم
تکراری و خسته کننده نشد ؟ :D
نه نوید جان برای من اصلا خسته کننده و تکراری نشد من با بازی خیلی حال کردم به خاطر محیط بازی و حیوانات مختلف و شب های زیبا و درگیری های جالب حالا شاید یکی از این مدل خوشش نیاد اما من با بازی خیلی حال کردم جز یکی دو مورد جزئی که واقعا ربط اون به دوران پاره سنگی متوجه نشدم بقیه موارد به نظرم خوب بود داستان هم خیلی ساده و روان بود اگه به اون دوران علاقه داشته باشی که ملت با چوب سنگ و ... به جون هم میفتن حتما از بازی خوشت میاد .:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر