Far Cry Primal

Xbox One & PS4
February 23 2016

نسخه ی جدید از سری فار کرای تحت عنوان Primal توسط یوبی سافت معرفی شد. بازی در دوران ماقبل تاریخ است و February سال آینده برای Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد. با استفاده از قابلیت جدید بازی به نام Beast Master می توانید از حیوانات علیه دشمنان استفاده کنید.

Ubisoft Montreal’s next Far Cry game is a Stone Age-era open world game called Far Cry Primal, and it launches for PS4 and Xbox One on February 23, 2016. A PC release will follow in March, 2016.

Set in 10,000 BC, Far Cry Primal follows Takkar, "a seasoned hunter and the last surviving member of his hunting group." As players survive in the land of Oros, "they will have to craft weapons and tools partly from the bones of slain beasts, hunt for food, master fire, fend off fierce predators and face off against other tribes to conquer Oros."

آخرین ویرایش:

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
42202701466717164408.jpg

تریلر معرفی بازی
دانلود با کیفیت 720p و حجم 38 مگابایت

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
این نسخه از بازی با این پتانسیل میتونست به ip حدید و جداگونه باشه ، ولی حیف که بعضی از این شرکت های بازی سازی دیگه جرعت زدن ip جدید ندارن ، میترسن ...

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
این نسخه از بازی با این پتانسیل میتونست به ip حدید و جداگونه باشه ، ولی حیف که بعضی از این شرکت های بازی سازی دیگه جرعت زدن ip جدید ندارن ، میترسن ...

کاملا موافقم
حالا ip جدید به کنار به نظر من این نسخه پتانسیل خیلی بالایی داره امیدوارم بتونن اونطور که باید انتظارات رو براورده کنن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
ولی همین یوبی فکر کنم نسبت به بقیه ی ناشرها IP جدیدهای بیشتری داشته تو نسل جدید! :D

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من که فک میکنم روو بازی کار ریادی انجام ندادن که اسفند هم دارن میدن بیرون ...همون fc4 رو یه دستی سر و روش کشیدن و تفنگاشو حذف کردن :|

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
ایده بازی که خوبه . بازی درست حسابی برای اون زمان نداریم . دایناسور اینا هم میزاشتن جالب میشد:d
فقط امیدوارم محیطش شباهتی به FC4 نداشته باشه. چون FC4 کپی 3 بود به جز بعضی قسمت ها , خیلی زود خسته کننده میشد.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
مظلوم فارکرای، انگار نه انگار این بازی وجود داره‌ ! :(:d
گیمرساید پیش نمایش از بازی گذاشته کلی هم ویدیو داره، خیلی هم عالیست :x

We previewed Far Cry Primal - Gamersyde

ارشيا اين اشغالي كه من ديدم كپي برابر اصل FC3 بود كه فقط فيل هاي 4 رو كرده بودن ماموت و يه گرگي خرسي چيزي هم داده بودن يار كمكي ايت و مي تونستي به جاي اسلحه گرز و پتك اسكلتي پرت كني :|

اخه اين چي داره :|

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
ارشيا اين اشغالي كه من ديدم كپي برابر اصل FC3 بود كه فقط فيل هاي 4 رو كرده بودن ماموت و يه گرگي خرسي چيزي هم داده بودن يار كمكي ايت و مي تونستي به جاي اسلحه گرز و پتك اسكلتي پرت كني :|

اخه اين چي داره :|
مهدی تو FC3 رو دوست نداشتی خب معلومه اینم بنظرت آشغال میاد :d
همون چیزی که FC3 داشت واسه من اینم داره + ماموت سواری :x :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر