UNDERTALE | PC

بازی UNDERTALE به تازگی به شکل انحصاری برای PC منتشر شده این بازی بازخوردهای بسیار عالی داشته به طوری که متای باور نکردی 97 از ان خودش کرده. بازی در سبک RPG با گرافیک حالت قدیمی پیکسلی 2D هست.

بازی دارای مبارزات به سبک J-RPG هست به همراه قسمت های معمایی تا بازی از حالت یکنواختی خارج بشه

undertale_2029.png

undertale-100618825-gallery.jpg

1450962938028738992.jpg

0Wz7ZdB.png

سیستم مورد نیاز بازی:
?:dARE YOU KIDDING
System Requirements

Minimum:

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 128MB

Hard Drive: 200 MB available space

Recommended:

Processor: 2GHz+

Memory: 3 GB RAM

Graphics: 512MB

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
YES :P
P:
P:

System Requirements

Minimum:

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 128MB

Recommended:

Processor: 2GHz+

Memory: 3 GB RAM

Graphics: 512MB

دیگه این بازی هست که با PENTIUM 1 هم اجرا می شه:d

با این حال اضافه شد.
متا از 11 نقد 97

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
What da actual faq

معرکه ست :d همون اول که گلِ قیافش اونطوری ترسناک شد کلا عاشق این بازی شدم :d

تایید میشه تا دسته!:D من معمولا بازیایه مستقل و کوچیک حوصلم نمیکشه(نه اینکه فک کنید حالا بازیایه بزرگ و هاردکورو اینا:|:D) ولی این یکی معرکس! اینو من تا تشو در نیارم ولش نمیکنم!:D

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
یک مقدار تعجب میکنم که میبینم تاپیک بازی این قدر خالیه/:)انتظار داشتم که بازی توی ایران خیلی محبوب نباشه ولی به هیچ وجه انتظار نداشتم وضع بازی تو بازی سنتر این جوری باشه:|
به حال:d بعد از یک ماه از خرید بازی،بالاخره تمومش کردم:bighug:
والا من از اون دسته ادم هاییم که فقط به طور کامل به بازی هایی میچسبه که از خیلی وقت پیش عاشقش شده بود و بعدش دیگه سراغ هیچ بازی نمیره.مثل موقعی که با سری Persona و The Elder Scrolls و Fallout حدودای 9 تا 6 سال پیش باهاش اشنا شده بودم و بهترین سری عمرم شدند و هیچ بازی ای دیگه رو هم سطح این سه تا سری های مورد علاقم نمیدادم
ولی این بازی خدایی یک چیز دیگه است.میتونم بگم در کنار اون سه تا سری مورد علاقم،این بازی یکی بازی های عمرمه:bighug:
با این که بازی کوتاهه،تجربه ی منحصر به فردی بود که 99 درصد بازی های امروزی نمیتونند هیچین حس رو بهت منتقل کنند.
شخصیت ها،موسیقی،داستان اگه بهترین های 2015 نباشند حتما یکی از بهتریناست
لحظاتی از بازی هستش که ادم از خنده اشکس در اومد و لحظاتی هم بود که از گریه اشکش در میومد
ممکن حرفم مسخره باشه ولی بعد از تموم کردن این بازی، GOTY سال 2015 من، همین بازیه:bighug:
حالا جالبیش هم این جاست تقریبا تمامی کار ساخت و ایده های بازی توسط یک نفر(Toby Fox) انجام شده:-oطرف واقعا نابغه هست:bighug:
به هر حال اگه میتونید بازی رو همراه با Soundtrackش رو از Steam بخرید واقعا ارزش خریدن رو داره:bighug:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
خیلی صبر کردم سومین دور رو هم تموم کنم و پست بدم، ولی یکی از باس های بازی به قدری سخت هست که رکورد قبلی بنده در مبارزه با باس ها در بین بازی های 2015 رو هم شکوند (شهید لگاریوس توی Bloodborne) و هنوز هم موفق نشدم ناکارش کنم و دیگه وقتش هست که پست رو بذارم! :D
این بازی واقعاً جزو عجیب ترین پدیده های چند سال اخیر هست و کسی که تجربه ـش نکنه، چیز معرکه ای رو از دست داده! بازی ای که کافیه یه کم درگیرش بشین تا انقدر جذبتون کنه که تا آخرش دست از سرش برندارین. پر از خلاقیت و ویژگی های محشر که بعضی جاها فقط و فقط میشه تحسینش کرد و به سازنده ـش تبریک گفت. کاراکترهایی که هرکدوم رو خیلی زیاد ملاقات نمیکنین، ولی برای همیشه توی ذهنتون باقی می مونن و عاشق تک تک ـشون میشین. گیم پلی متفاوت و جالبی که در ظاهر شبیه بازی های نوبتی قدیمی هست، ولی در باطن پر از نوآوری. از مبارزه با دشمن که خودش به دو بخش حمله و دفاع تقسیم میشه و در بخش دفاع، با مینی گیم های متنوع و جالبی طرف هستین. تا گذشتن از جون دشمن و رها کردنش که خودش ماجراهای خاصی داره. موسیقی های بازی به قدری زیبا و شنیدنی هستن که بعضی وقت ها مخصوصاً مبارزه رو کِش میدین تا موسیقی رو از دست ندین. داستان در کنار ساده بودن ظاهری، خیلی متفاوت هست و حتی میشه گفت ساختارشکنانه. کلاً این بازی معجونی هست که تک تک المان هاش به قدری عالی با هم ترکیب شدن که تا مدت ها ذهنتون رو مشغول نگه میداره.
همین الآن هرچی دم دستتون هست بذارین کنار و برین سراغ Undertale! مطمئن باشین از این تجربه کم نظیر پشیمون نمیشین و بیشتر از 5،6 ساعت هم وقتتون رو نمیگیره. البته تموم کردن بازی باعث میشه تازه سراغ 2 دست بعدی برین! :D 2 دستی که اصطلاحاً True Pacifist Route و Genocide Route نام دارن و توی یکی هیچ دشمنی رو نباید بکشین و توی اون یکی باید همه رو منهدم کنین (البته به همراه یه سری کارهای دیگه) و هرکدوم کلی تفاوت با اون یکی داره و کلاً داستان عوض میشه.

این gif هم برای اون هایی که بازی رو تموم کردن (مخصوصاً در حالت True Pacifist Route) خیلی دوست داشتنی و زیباست! :D

• Like
Reactions: Akiba

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یک مقدار تعجب میکنم که میبینم تاپیک بازی این قدر خالیه/:)انتظار داشتم که بازی توی ایران خیلی محبوب نباشه ولی به هیچ وجه انتظار نداشتم وضع بازی تو بازی سنتر این جوری باشه:|
ب
من کاملا در جریان بازی هستم حتی قبل از اینکه بخواد زیاد صدا در کنه ولی خوب من اهل این سبک بازی ها نیستم اصلا برای همین سراغش نرفتم. کلا RPG بهم نمی سازه. پشت پرده اش هم یه سری اتفاقات افتاد که یه جورایی زده کرد منو از امتحان کردن بازی.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
من کاملا در جریان بازی هستم حتی قبل از اینکه بخواد زیاد صدا در کنه ولی خوب من اهل این سبک بازی ها نیستم اصلا برای همین سراغش نرفتم. کلا RPG بهم نمی سازه. پشت پرده اش هم یه سری اتفاقات افتاد که یه جورایی زده کرد منو از امتحان کردن بازی.
اصلاً نمیخواد به چشم RPG بهش نگاه کنی. :D کل المان های RPG بازی خلاصه میشه توی 8،9 مدل اسلحه و پوشش که انتخاب بین اون ها هم به شدت راحته. به جز اون باید توی محیط راه بری و با کاراکترها صحبت کنی که در 90% موارد هم دیالوگی انتخاب نمیکنی و فقط بعضی جاها از بین 2،3تا گزینه یکی رو میزنی.
کلاً بازی خاص و متفاوتی هست و به نظرم توی دسته بندی دقیقی قرار نمیگیره. حتی مبارزاتش هم با بازی های نوبتی دیگه فرق میکنه و موقع حمله دشمن، یه مینی گیم میاد که باید جون سالم به در ببری. بازی هم دست اولش بیشتر از 5،6 ساعت طول نمیکشه و وقتی نمیگیره. :D

Ozzy the turtle

کاربر سایت
Sep 2, 2017
228
اصلاً نمیخواد به چشم RPG بهش نگاه کنی. :D کل المان های RPG بازی خلاصه میشه توی 8،9 مدل اسلحه و پوشش که انتخاب بین اون ها هم به شدت راحته. به جز اون باید توی محیط راه بری و با کاراکترها صحبت کنی که در 90% موارد هم دیالوگی انتخاب نمیکنی و فقط بعضی جاها از بین 2،3تا گزینه یکی رو میزنی.
کلاً بازی خاص و متفاوتی هست و به نظرم توی دسته بندی دقیقی قرار نمیگیره. حتی مبارزاتش هم با بازی های نوبتی دیگه فرق میکنه و موقع حمله دشمن، یه مینی گیم میاد که باید جون سالم به در ببری. بازی هم دست اولش بیشتر از 5،6 ساعت طول نمیکشه و وقتی نمیگیره. :D
۶ ساعت فقط؟!
من که ۳ ساعت بازی کردم تازه رسیدم به پاپیروس و داداشش
مطمئنی اینقد کوتاهه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر