بازي سنتر، يك دهه در اوج

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
من که اصالتا از 2010 یعنی تقریبا 5 ساله اینجام نصف راه رو باهاتون بودم و نصف دیگه رو بذارید به حساب بچه بودن و دسترسی سخت به اینترنت.
موفق باشیم و امیدوارم روز به روز انجمن کاملتری داشته باشیم.:d

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
تبریک به همهٔ دوستان بازی سنتری

برنامه‌ای چیزی به مناسبت ۱۰ سالگی بازی سنتر ندارید؟
یک پیشنهاد:
یه مسابقه‌ یا نظر سنجی جایزه دار به مناسبت دهمین سال بازی سنتر بذارید, استقبال خوبی میشه.

آخرین ویرایش:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
همین چند وقت پیش داشتم فکر میکردم این بچه ها تا کی میخوان به این سایت سر بزنن ؟ فرض کنید 40 50 سالمون شده هممون !! :D
البته یه سری ها رو تو خاطرم هست که دیگه الان نمیان مثل Gene :(

قالب سایت هم دوباره یه تغییری بکنه خوبه ! مردن تر بشه :D

supermir

کاربر سایت
Mar 29, 2013
86
من از سال 2003 اینجام ولی بن شدم ده سال دیگه برگشتم یادمه اونموقع 8 سالم بود الان 20 سالمهه.:d

ولی جدا از شوخی تو این دو سه سالی که تو سایت بودم واقعا یه احساسی بهش مثل خونه دوم دارم خدا میدونه چه روز و شبایی اینجا گذروندم.ممنون از همه اونایی که برای این سایت زحمت میکشن و البته از بچه های فعال و گل فروم که بدون هیچ توقعی از هر مطلب و کمکی فروگذار نیستند ممنون از همه.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
موردی که باعث شده بازیسنتر با بیشتر سایتهای گیم ایرانی متفاوت باشه این هستش که علاوه بر بخش های مرتبط به بازی در بقیه بخش هام فوق العاده است.به عنوان مثال من تو بخشهای عکاسی و فیلم و سریال و ماشین و فوتبال و موسیقی و رمان و..... هم فعالییت دارم تو هر بخش آدمای خبره و حرفه ای زیادی وجود داره که آدم رو از سایتهای جانبی بی نیاز میکنه.
تاپیک خارج از تاپیک هم که ماشالله پر افراد متخصص در رشته های مختلفه:d
تولد ده سالگی سایتمون مبارک.:x

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
درود !

با اینکه زیاد اینجا نبودم....
خخخخ...

:-" :-"

ولی کلا تنها {الکی نمیگم ها بچه ها منو میشناسن} تنها سایت ایرانی {یا کلا تنها سایتی} هست که بهش اعتیاد دارم...
با اینکه تو سر و کله ی هم میزنیم و حرص میخوریم و میخندیم و گریه میکنیم و تو دیوار میریم {از بعضی کامنت ها} و تغییرات میخوایم و نسبت به بعضی تغییرات واکنش نشون میدیم و بن میشیم و آزاد میشیم....
بازم خیلی حال میده کلا برای خودش یک MMO هست این سایت...

:d:d

من که خیلی حال میکنم...
مرسی از کسایی که اینجارو خلق کردن...

:bighug:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
من سال ها تو بازی سنتر میومدم. از سال 2009 یا 2010! اما متاسفانه دیر ثبت نام کردم! خیلی ناراحتم که چرا زودتر نیومدم. ولی به هر حال تبریک:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر