PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان شما رو چه مدی بازی میکنید؟ فریم بهتر یا گرافیک بهتر؟

من فریم میرفتم
با توجه به سبک بازی به نظرم بیشتر به دردت میخوره
البته پرو دارم نمیدونم رزول رو هم پایین میارد یا نه!

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اره میشه. بخش آپگرید و شخصی سازی خیلی گسترده ای داره:D
منکه باس سوم رو هم زدم ولی چیزی مثل +1 , +2 ندیدم !! منظورتون Soul Match هست که میشه سلاح هارو باهم ترکیب کرد؟ یا Familiarity ؟

آخرین ویرایش:

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
منکه باس سوم رو هم زدم ولی چیزی مثل +1 , +2 ندیدم !! منظورتون Soul Match هست که میشه سلاح هارو باهم ترکیب کرد؟ یا Familiarity ؟

familiarty عزیز یعنی میزان اشناییت با سلاح اون که پر بشه تا یه حدی قدرد میده به سلاحت .
ببین اصلا لول اپ کردن همونجور که دوستان گفتن تو سول مچه ولی این یه اساسی داره مثلا لول اسلحه ای که توی دیمون بهت میده تو سامورایی بهت نمیده یا اسلحه ای با لولی که میتونی توی ویس بگیری تو دیمون نمیگیری هر مپ که بری بالا اسلحه لول بالا تری بهت میده.

یه نکته در مورد سول مچ بگم بهت ( الته شاید متوجه شده باشی خود ) ببین وقتی میخوای سولمچ کنی حواست به ابیلیتی هایی که رویی سلاحی که میزاری باشه 2 اینکه سول مچ کردن مثبتشو موقعی میتونی ببری بالا که مثبت بالا تر داشته باشی اون نه خیلی زیاد.
ببین مثلا الان یه سلاح داری لولش 150 هست با مثبت 20 (20+150) شما یه دونه دیگه سلاح (20+150) داشته باشی باهاش ترکیب کنی میشه 21 اگه یه 21 هم ترکیب کنی میشه 21 ولی این کار به ضررته چراا؟ چون وقتی میتوی یه با یه 20 دیگه ترکیب کنی که بشه 21 و بعد 21 رو باز ترکیب کنی بشه 22 چرا همچین کاری کنی.

امیدوارم بد توضیح نداده باشم:D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
من تازه بازی رو شروع کردم
البته قبل از انتشار دمو رو بازی کرده بودم ولی خود بازی اصلی رو مدت کوتاهیه که تموم کردم

بازی در کل میشه گفت مجموع دارک سولز + بازیهایی مثه دیابلو هست که فارمینگ توش نقش خیلی اساسی داره

در کل بازی خوبیه ولی دو سه تا ایراد داره که بنظرم باعث میشه بازی هرگز مثه دارک سولز و بلادبورن و بقیه RPG ها موندگار نشه:
1- طراحی هنری بازی داغونه......اکثر مراحل تونلها و کوههای ساده و بیخوده و این مشکل کلا مشکل تیم نینجا هستش که تو طراحی هنری و مخصوصا طراحی محیط مشکل دارن (این مشکل تو نینجا گایدن هم بود)
2-داستان و شخصیتها عمق آنچنانی ندارن..........این مسیله خیلی برای فارمرا مشکل نیست ولی یکم بخوای عمیق بشی در باب خود بازی و داستان و ..... اش خیلی حال نمی کنی
3-گرافیکم که وقتی گرافیک هنری بالایی نداره حداقل انتظار میره گرافیک فنی بالایی داشته باشه که تو این زمینه هم خیلی چیزی برای عرضه نداره

در کل عشق شمشیر و فارمینگ و ...... باشی بازی بالانس و لذتبخش و اعتیاداوریه ولی تو برخی زمینه ها میتونست خیلی بهتر باشه....زمینه هایی که خیلی تو فاکتور موندگارتربودن بازی ثاتیر دارن

.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان این Kodamaهایی که از مراحل جمع میکنیم رو باید چیکار کنیم دقیقا؟! میدونم یه قابلیتی رو فعال میکنم ولی منظورم اینه فقط تو همون مرحله کاربرد دارن یا با آزاد کردنشون کلا تاثیرات و چیزایی که افزایش میدن تو کل بازی اعمال میشه؟!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان این Kodamaهایی که از مراحل جمع میکنیم رو باید چیکار کنیم دقیقا؟! میدونم یه قابلیتی رو فعال میکنم ولی منظورم اینه فقط تو همون مرحله کاربرد دارن یا با آزاد کردنشون کلا تاثیرات و چیزایی که افزایش میدن تو کل بازی اعمال میشه؟!
تو کل اون ریجن اعمال میشه. برید به یه ریجن جدید باز باید kodama های اونجارو جمع کنید
درکل اگه نمیخواید بازیو پلات کنید زیاد براشون وقت نذارید چون بجز تروفی ارزش خاصی ندارن

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
تو کل اون ریجن اعمال میشه. برید به یه ریجن جدید باز باید kodama های اونجارو جمع کنید
درکل اگه نمیخواید بازیو پلات کنید زیاد براشون وقت نذارید چون بجز تروفی ارزش خاصی ندارن
ممنون ، بازی که باید پلات بشه ولی فعلا دنبال Collectableها نیستم :D
دور بعدی ان شاالله :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ممنون ، بازی که باید پلات بشه ولی فعلا دنبال Collectableها نیستم :D
دور بعدی ان شاالله :D
من هم بعد از تموم کردن رفتم سراغشون چون خیلی راحت‌تر هست و برعکس بلاد و دارک اینجا تمام چیزا به NG+ منتقل میشه و ازونجایی که یه سری تروفیا گرفتنشون تو NG+ راحت‌تره اونجا میتونید شروع کنید به جمع کردن kodama ها یه چیز دیگه هم هست اونم اینه که میتونید بین NG های مختلف سوییچ کنید مثلا از NG+ برگردید رو درجه سختی قبلی
سعی کنید برا جمع کردن kodama ها یه پلیر دیگه رو احضار کنید خیلی وقتا کسایی که چند صد ساعت بازی کردن و انقدر آیتمای قوی دارن که باس هم تک میکنن میان و جای اینارو حفظ هستن بهتون نشون میدن. دیگه نیاز نیست با ویدئو بگردید جاشونو پیدا کنید

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من هم بعد از تموم کردن رفتم سراغشون چون خیلی راحت‌تر هست و برعکس بلاد و دارک اینجا تمام چیزا به NG+ منتقل میشه و ازونجایی که یه سری تروفیا گرفتنشون تو NG+ راحت‌تره اونجا میتونید شروع کنید به جمع کردن kodama ها یه چیز دیگه هم هست اونم اینه که میتونید بین NG های مختلف سوییچ کنید مثلا از NG+ برگردید رو درجه سختی قبلی
سعی کنید برا جمع کردن kodama ها یه پلیر دیگه رو احضار کنید خیلی وقتا کسایی که چند صد ساعت بازی کردن و انقدر آیتمای قوی دارن که باس هم تک میکنن میان و جای اینارو حفظ هستن بهتون نشون میدن. دیگه نیاز نیست با ویدئو بگردید جاشونو پیدا کنید
ممنون ، بازی تا NG چند سختیش میره بالا؟ و اینکه داستان هم ادامه داره یا بازی از اول شروع میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر