PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

ensadegh

کاربر سایت
Jun 18, 2019
8
دوستان توی بازی پلیر های دیگه رو که احضار میکنم یه سلاحهایی دارند که من تا حالا نداشتم مثل شمشیر بلند.این ها توی دی ال سی هست؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
درود

چندتا سوال داشتم از دوستان

از اونجایی که زیاد حوصله و وقت بازیهای چالشی رو ندارم سراغ سری دارک سولز هیچوقت نرفتم چون میدیدم دوستان میگن خیلی سخته و وقت زیادی برای بعضی باس هاش میزاشتن.

از جهت دیگه با بازیهایی که استرسی و ترسناک باشن مثل ( رزیدنت اویل ) و امثال اینها مشکل دارم و نمیتونم بازی کنم :D

حالا با توجه به موارد بالا بازیهایی مثل همین بازی یا بلادبورن رو پیشنهاد میدید امتحان کنم؟

البته سری Darksiders ، Devil May Cry و God of War رو همه نسخه ها رو تمام کردم ولی زیاد سخت باشه بیخیال بازی میشم :D

ensadegh

کاربر سایت
Jun 18, 2019
8
درود

از اونجایی که زیاد حوصله و وقت بازیهای چالشی رو ندارم سراغ سری دارک سولز هیچوقت نرفتم چون میدیدم دوستان میگن خیلی سخته و وقت زیادی برای بعضی باس هاش میزاشتن.

از جهت دیگه با بازیهایی که استرسی و ترسناک باشن مثل ( رزیدنت اویل ) و امثال اینها مشکل دارم و نمیتونم بازی کنم :D

حالا با توجه به موارد بالا بازیهایی مثل همین بازی یا بلادبورن رو پیشنهاد میدید امتحان کنم؟

البته سری Darksiders ، Devil May Cry و God of War رو همه نسخه ها رو تمام کردم ولی زیاد سخت باشه بیخیال بازی میشم :D
سلام دوست عزیز
بلادبورن و نیو درجه سختی بالایی دارن حوصله زیادی هم میخواد.اتمسفر بازی بلاد ترسناک هست ولی نیو اینطور نیست.برای این بازی ها باید بالای 150 ساعت زمان گذاشت.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

درود
بلادبرن و دارک سولز تا وقتی قلق گیم پلی بازی دستت بیاد سخته چون سبک تازه ای برات هست درابتدا چالش بزرگی برات داره اما بعد از اون تبدیل میشه به یکی لذتبخش ترین تجربه های گیمینگ
به حرفایی که از سختی بازی میشنوی توجه نکن همین سختی یک نکته مثبت تو این سری هست اگه گیمر هستی یا ps4 داری حرام است این سریو نزنی!
اگه ps4 داری همین حالا بلادبرن شروع کن
من nioh بعد از بلادبورن و دارکسولز بازی کردم به نسبت برام ساده تر بود البته هرکدوم جذابیتهای خودشونو دارن

• Like
Reactions: shakib zero

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
ممنون از دوستان که راهنمایی کردن

خب پس اول بلادبورن رو میزنم تا برسیم به بقیه...

والا هم کنسول ps4 هست هم کامپیوتر ولی بیشتر رو کنسول راحتم.

سوالی که پیش اومده دارک سولز از نسخه اول شروع کنم؟ یا فقط همین 3 رو بازی کنم

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
ممنون از دوستان که راهنمایی کردن

خب پس اول بلادبورن رو میزنم تا برسیم به بقیه...

والا هم کنسول ps4 هست هم کامپیوتر ولی بیشتر رو کنسول راحتم.

سوالی که پیش اومده دارک سولز از نسخه اول شروع کنم؟ یا فقط همین 3 رو بازی کنم

با درود
دارک سولز 1
دارک سولز 3
دارک سولز 2 زیاد جالب نیست

• Like

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوستان توی بازی پلیر های دیگه رو که احضار میکنم یه سلاحهایی دارند که من تا حالا نداشتم مثل شمشیر بلند.این ها توی دی ال سی هست؟
والا من همیشه پلاس داشتم بازی میکردم ولی الان یه سرچ زدم ظاهران پلاس میخواد
دومو nioh 2 دیگه نمیشه دانلود کرد؟اگه میشه راهنمایی بفرمایید.ممنون
میشه دانلود کرد ولی وارد بازی نمیتونی بشی.چون تاریخ پلی تایم تمام شده.

• Like
Reactions: ensadegh

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
سلام علیکم
چرا برای من Yokai Quelling Master باز نمیشه؟!! بازی رو یه بار تمام کردم.اگر یه باس رو با کمک بکشی اون جزو yokai های که باید بکشی نمیره؟
بعضی باس هارو باید چند بار بکشی تا تو رکورد بیاد. حالا حالا ها باید بری

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
سلام دوستان
ABYSS فقط برای اونهایی که دی ال سی دارند باز میشه؟
نه ولی بهتره اول کل دنیا های بازی رو بری بعد وارد ابیس بشی.باید سیستم مبارزت رو پیشرفت بدی مگرنه راه زیادی نمیتونی تو ابیس بری

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
درود

خودت که میگی حال بازی سخت نداری بازی های مثل بلاد بورن دارک نیهو بازی های رده سنی بالا هستن. که باید تمرکز زیادی داشته باشی روشون. سختیشونم زیاده . البته زیاد نیست واقعا باید حوصله کنی و بری .پس بهتره واردش نشی اگر حسش رو نداری. از این بازی بزن دروئی ها نیست البته بعد از اینکه لول آپ میشی و ماکس میکنی شاید بشه گفت بزن درویی هم میشه. ولی بازم حوصله میخواد.

• Like

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
نه احتمالا بخاطر اینه که بازی رو تازه شروع کردی. ولی زیاد فرقی نمیکنه باید دوجو رو بری همون قسمت آموزشی . اون روح های بازیکنای دیگه رو هم احضار کنی که شمشیر های متفاوت دارن تا بتونی ازشون بگیری.در کل بهترین شمشیرش کاسگارامی هست. زیاد نمیخواد رو شمشیر های دیگش وقت بزاری. باید ست لباست سبک باشه همراه با گریس های درست چیده بشه.اگر انلاین بازی میکنی میتونی منو اد کنی بهت ست لباسارو بگم. بتونی بهتر دمیج بزنی و راحت بری جلو

• Like
Reactions: ensadegh

ensadegh

کاربر سایت
Jun 18, 2019
8
نه احتمالا بخاطر اینه که بازی رو تازه شروع کردی. ولی زیاد فرقی نمیکنه باید دوجو رو بری همون قسمت آموزشی . اون روح های بازیکنای دیگه رو هم احضار کنی که شمشیر های متفاوت دارن تا بتونی ازشون بگیری.در کل بهترین شمشیرش کاسگارامی هست. زیاد نمیخواد رو شمشیر های دیگش وقت بزاری. باید ست لباست سبک باشه همراه با گریس های درست چیده بشه.اگر انلاین بازی میکنی میتونی منو اد کنی بهت ست لباسارو بگم. بتونی بهتر دمیج بزنی و راحت بری جلو
ID پلی استیشنت چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر