PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
فرقی نمیکنه ببین با کدوم حال میکنی خودت میتونی تقویتش هم بکنی مسلما لول بالاتر باشه دمیج بیشتر هست من با دو تا شمشیر و زنجیریه بیشتر میرفتم حالت کمبوهاش واسه من بهتر بود اسمشون یادم نیست ببینی خودت میفهمی کلا از رو لول فقط اسلحه انتخاب نکن ببین با کدوم حال میکنی رو همون کار کن و اسکیلشون را ازاد کن البته بالاتر بری ایتم گیرت میاد اسکیل هات را میتونی ریست کنی .زیاد خودت را درگیر نکن اگر یکوقت اسکیلی را اشتباهی ازاد کردی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: db07

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
دوستان من باز ی رو تازه میخوام شروع کنم,چند تا سوال دارم:
چطور میشه دی ال سی ها رو بازی کرد ؟نشخه کامپلیت ادیشن رو دارم
بازی مثل سولز بورن هست که ایتمهای از دست رفتنی داشته باشه و در روند بازی تغییر ایجاد کنه؟
بازی یک پایان داره یا بیشتر؟
کدام یک از بین body و heart نوار سلامت رو زیادتر میکنه؟
اگر نکته حیاتی هست که قبل از بازی کردن باید بدونم ممنون میشم بگید
خیلی نکات داره بازی از دارک سولز یکم سختره. تک محوره داستانش چند تا پایان نداره. نکته حیاتی اون این هست که از کوداما میتونی استفاده کنی که بیان کمکت و بتونی راحت مراحل بری.سعی کن روی یه اسکیل شمشیر وقت بزاری و اونو ارتقا بدی.اگر نمیتونی باس هارو بزنی میتونی به من در بازی پیام بدی بیام کمکت. آیدی من meisammir . کلا بازیش از اون بازیاس که باید با سبک سامورای و ژاپنی حال کنی. سعی کن تمرکزت رو روی 3 تا قابلیت بزاری که بسته به نوع وسیله جنگی میتونه تقیر کنه. در تنظیمات وسیله یکیشون b+ هست اون اسکیل رو باید بیشتر ارتقا بدی. و برای اینکه بتونی به یه حد خوبی برسی حداقل باید 500 ساعت بازی کنی.
البته با کمک میتونی سریعتر این راه رو بری. که گفتم من میتونم کمکت کنم.

دوستان از بین این همه اسلحه از کجا میشه فهمید که کدومش بهتره؟
از روی لولشون؟
بهترین اسلحه اونی هست که بهش مسلط بشی. و اشکالات ضربه زدنشونو درک کنی. اسلحه های که از فاصله دورتری به دشمن ضربه میزنه که باعث میشه احتمال کشته شدنت کمتر بشه اولویت دارن. زنجیره نیزه و شمشیر بلند/ با این حال اگر به شمشیر های کوتاه هم علاقه داری میتونی با ارتقاشون این نقطه ضعف رو پوشش بدی تقریبا

اگر کسی تو abyss هست بیاد با هم بریم من تو مرحله 120 هستم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: db07

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
گیم پلی که مثل قبل عالی به نظر میاد، اما چرا رو گرافیک یه دستی نکشیدن؟ من فرقی ندیدم نسبت به نسخه قبلش.امیدوارم بهتر شه تا زمان ریلیز

پ.ن:یکی نمیخواد تاپیک Nioh 2 رو بزنه؟چقد بی ذوقید :D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
خیلی خوب بود گیم پلی نسخه دوم. بی صبرانه منتظرم . نسخه اول بهترین بازی این نسل واسه من بوده . انقدر معتادش شدم مجبور شدم پاکش کنم :D

• Like
Reactions: farzad_angel

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
دوستان ی راهنمایی میکنید
ممنون
در ضمن کد بتای نیو 2 رو کسی خواست بگه
من لازمش ندارم
دوستان ی راهنمایی میکنید
ممنون
در ضمن کد بتای نیو 2 رو کسی خواست بگه
من لازمش ندارم
فرقشونو گفتم یبار بهت. ریفشن فقط ظاهر عوض میکنه . اسیسوری هم اضافه ها هست که کمک میکنه/
.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر