PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
سلام
کدوم سلاح ها بیشتر به کار میان ؟تک شمشیر و تبر ایتدای بازی انتخاب کردم .
بلادبورن میشد ایتم سلامتی و چیزای دیگه خرید ، اینجا جایی واسه خرید هست یا باید توی محیط بدست اورد ؟ توی منو و ... چرخیدم پیدا نکردم shop

سلاحها بستگی به سلیقه خودت داره که از چه چیزی خوشت بیاد و با اون سلاح بازی کنی،ولی بین سلاحها kusarigama یه چیز دیگس،البته نیزه هم خوبه چون میتونی دشمنا رو دور نگهداری و بکشی

توی nioh هم میتونی چیزایی رو که میخوای بخری هم میتونی توی محیط به دست بیاری و هم میتونی توی آهنگری خودت آیتم و اسلحه بسازی
اصلا نگران کمبود الکسیر نباش چون توی بازی اینقدر از اینا بهت میده که دیگه جا واسه نگهداشتنشون کم میاری

حتی میتونی اصلا الکسیر استفاده نکنی و با طلسمهایی که روی خودت اجرا میکنی میزان سلامتیت رو زیاد و یا حتی کم کنی
بهترین روش برای به دست آوردن الکسیر اینه که زره و اسلحه های به درد نخورت رو توی shrine رد کنی برن،یعنی اونا رو offer کن تا بهت الکسیر و آمریتا بده،توی قسمت kodama blessing هم میتونی جوری تنظیم کنی که با کشتن دشمنها توی مراحل هی واست الکسیر بندازه،کلا nioh خیلی دستت رو باز میزاره تا بتونی به شیوه خودت کارت رو پیش ببری و از بازی کردنش لذت ببری

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

آخرین ویرایش:

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلاحها بستگی به سلیقه خودت داره که از چه چیزی خوشت بیاد و با اون سلاح بازی کنی،ولی بین سلاحها kusarigama یه چیز دیگس،البته نیزه هم خوبه چون میتونی دشمنا رو دور نگهداری و بکشی

توی nioh هم میتونی چیزایی رو که میخوای بخری هم میتونی توی محیط به دست بیاری و هم میتونی توی آهنگری خودت آیتم و اسلحه بسازی
اصلا نگران کمبود الکسیر نباش چون توی بازی اینقدر از اینا بهت میده که دیگه جا واسه نگهداشتنشون کم میاری

حتی میتونی اصلا الکسیر استفاده نکنی و با طلسمهایی که روی خودت اجرا میکنی میزان سلامتیت رو زیاد و یا حتی کم کنی
بهترین روش برای به دست آوردن الکسیر اینه که زره و اسلحه های به درد نخورت رو توی shrine رد کنی برن،یعنی اونا رو offer کن تا بهت الکسیر و آمریتا بده،توی قسمت kodama blessing هم میتونی جوری تنظیم کنی که با کشتن دشمنها توی مراحل هی واست الکسیر بندازه،کلا nioh خیلی دستت رو باز میزاره تا بتونی به شیوه خودت کارت رو پیش ببری و از بازی کردنش لذت ببری

ممنون
قسمت خرید کجا هست ؟ اوایل بازی هستم هنوز باز نشده ؟

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
بعد 100 ساعت بازی بالاخره کامل شد و فقط بخاطر اون تروفی فروشگاه نتونستم پلاتش کنم. در حد بلاد و دارک سولز نیست و شاید یکم تکراری هم میشه ولی تجربه خوبی بود. فقط واقعا تو حرکت سازنده هاش موندم.

چون کلا با یکم سرعت بیشتر فرضش کنی دقیقا میشه نینجا گیدن حتی سلاح های اصلی و نحوه استفاده ازشون یا طراحی بعضی دشمنا هم دقیقا شبیه به همن، بعد اون وقت تو ساخت ادامش موندن.

کاری ندارم سر نسخه سه گند زدن و تو اون نسخه بهبود یافتشم اومده بودن گذشته را زنده کنن ولی سختیشو به طرز احمقانه ای بالا بردن و هیچ آیتم سلامتی هم در هنگام مبارزات بهت نمیداد، ولی به هر حال طرفدارای این سری خیلی زیاده و من نمیدونم واقعا ساخت دنباله نینجا گیدن سود بیشتری براشون داره یا این بازی.

آیا یه نسخه از نینجا گیدن واقعا نمیتونه مثل این بازی دو میلیون بفروشه؟

البته قشنگ میتونستن یه اسم نینجا گیدن بچبونن به این بازی و به هر دلیل آب دوغ خیاری داستانی هم ریو را ببرن به گذشته و قطعا این تغییرات را هم طرفدارا قبول میکردن همونجور که تغییرات god of war را قبول کردن و ترکوند.

• Like
Reactions: Syamak8808

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
بعد 100 ساعت بازی بالاخره کامل شد و فقط بخاطر اون تروفی فروشگاه نتونستم پلاتش کنم. در حد بلاد و دارک سولز نیست و شاید یکم تکراری هم میشه ولی تجربه خوبی بود. فقط واقعا تو حرکت سازنده هاش موندم.

چون کلا با یکم سرعت بیشتر فرضش کنی دقیقا میشه نینجا گیدن حتی سلاح های اصلی و نحوه استفاده ازشون یا طراحی بعضی دشمنا هم دقیقا شبیه به همن، بعد اون وقت تو ساخت ادامش موندن.

کاری ندارم سر نسخه سه گند زدن و تو اون نسخه بهبود یافتشم اومده بودن گذشته را زنده کنن ولی سختیشو به طرز احمقانه ای بالا بردن و هیچ آیتم سلامتی هم در هنگام مبارزات بهت نمیداد، ولی به هر حال طرفدارای این سری خیلی زیاده و من نمیدونم واقعا ساخت دنباله نینجا گیدن سود بیشتری براشون داره یا این بازی.

آیا یه نسخه از نینجا گیدن واقعا نمیتونه مثل این بازی دو میلیون بفروشه؟

البته قشنگ میتونستن یه اسم نینجا گیدن بچبونن به این بازی و به هر دلیل آب دوغ خیاری داستانی هم ریو را ببرن به گذشته و قطعا این تغییرات را هم طرفدارا قبول میکردن همونجور که تغییرات god of war را قبول کردن و ترکوند.
اون تروفی فروشگاه اگر نسخه فیزیکی دارید توی نسخه های اپدیت نشده گلیچ داره
بدون گلیج هم با سول مچ ایتم های لول بالا به راحتی میشه patronage levels فارم کرد

• Like
Reactions: THE BEST BOY

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام
-چطور میشه وسط مرحله انصراف داد و برگشت به مپ اصلی ؟؟؟
یک ایتم سیز هست ، به غیر از اون راه دیگه نیست ؟؟ این ایتم از کجا میشه بدست اورد؟؟؟
-چکار باید کرد بیشتر از هشتا اکسیر حمل کرد؟:

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام
لطفا میشه جوابم بدید
1- چکارکنم بیشتر هشتا اکسیر حمل کنم ؟؟
2- توی اهنگری ایتم میشه خرید ولی چرا اکسیر توشون نیست ؟ چایخونه مخفی کدوم مرحله باز میشه ؟
3- رسیدم به یک باس هشتا اکسیر داشتم هفتاش استفاده کردم کشته شدم . بعد که دوباره زنده شدم چهارتا دارم هی میمیرم و زنده میشم همین چهارتاست
، میشه کاری کرد وقتی زنده میشم هشتا داشته باشم ؟؟؟
4. سلاح هایی که داریم ولی ازشون استفاده نمیکنیم روی وزن تاثیر میزاره؟؟؟ منظورم سلاح هایی هست که از روی زمین برمیداری ولی استفاده نمیکنی .

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
اکسیر میخوای بیشتر بشه مراحل قبل را برو اکسیر جمع کن هر چی بیشتر از 8 تا برداری تو باکست ذخیره میشه بعد که مردی دوباره از همون هشتا شروع میشه تا باکست خالی بشه اکسیر جون هم مواردی هست که با باز کردنشون میتونی جونت خود به خود پر بشه واسه اینکار باید تواناییهات را بالا ببری تا اسکرولش برات باز بشه کلا بازی چون قدیمی هست از ذهن منم یکم پریده ولی باید بری تو یوتیوب همه چیزش را ببینی یا شانس بیاری دوستان الان یکی بازی کنه راهنماییت کنه

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
کاش این شاهکاره رو زود تر شروع میکردم . تا 2 هفته پیش تقریبا هیچی از بازی نمیدونستم و کاملا بدون هیچ یشینه ای رفتم سراغش فقط میدونستم بازی سختیه :D سری سولزبورن هم بازی نکردم هنوز تا اینجا
NIOH بهترین بازی این نسل بوده برام بدون هیج شکی. انقدر معتادش شدم که رسما جوییدم بازی رو لولم شده نزدیک 200 و 2 تا تروفی مونده تا پلاتش کنم :D

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
کاش این شاهکاره رو زود تر شروع میکردم . تا 2 هفته پیش تقریبا هیچی از بازی نمیدونستم و کاملا بدون هیچ یشینه ای رفتم سراغش فقط میدونستم بازی سختیه :D سری سولزبورن هم بازی نکردم هنوز تا اینجا
NIOH بهترین بازی این نسل بوده برام بدون هیج شکی. انقدر معتادش شدم که رسما جوییدم بازی رو لولم شده نزدیک 200 و 2 تا تروفی مونده تا پلاتش کنم :D
من با هزار و دویست ساعت بازی کردن nioh هنوز نتونستم ادعا کنم بازی رو جویدم شما که هنوز اول راهی

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
تروفی blacksmith خیلی رو اعصاب بود ولی یالاخره گرفتمش. البته میدونم همه با گلیچ این تروفی رو گرفتین :D از شانس من تو نسخه Complete پچ شد :D

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
راستی دوستان یه بار بازی رو شروع کردم اون باس اول تو کشتی هزار بار مردم. چجوری کشته میشه؟

Sent from my BND-L21 using Tapatalk
به راحتی چون این باس یکی از ساده ترین باسهای بازیه
نقطه ضعف همه باسها پشتشونه،وقتی باس ضربه میزنه برو پشتش چند ضربه بزنش سریع بیا عقب و اینکارو تکرار کن

• Like
Reactions: KiDD and Syamak8808

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر