SPOILER: The MGS V TPP Spoiler Thread

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
:d

این تاپیک واقعا نیازه؛ یعنی واسه هر بازی ای واقعا نیازه که یه تاپیک باشه در مورد داستان یک بازی بحث بشه بدون اینکه تو تاپیک اصلی چیز بزرگی اسپویل بشه.

نکات:

1- اسم تاپیک مشخصه؛ همه چی در مورد داستان بازی و بحث در موردش، حتی نکات غیر داستانی مثلا یه سری از ویژگی های گیم پلی و امکانات که شاید کسی نخواد بدونه و خودش میخواد کشفش کنه، این جا بحث میشه کلا.

2- از تگ اسپویلر لازم نیست استفاده کنید.

این آخرین هشدار بود. اگه هنوز بازی رو تموم نکردید این جا وارد نشید.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
کوئیت چرا اول بازی خواست ما رو بکشه؟؟؟؟ یعنی اونم اولش واسه اسکول فیس کار میکرد؟؟؟
آره کوایت عضو XOF بوده و هدفش کشتن اسنیکه.دلیل اومدنش به مادربیس هم کشتن اسنیک بود.با English strain داخل بدنش قرار بوده کل مادربیس رو نابود کنه،ولی تحت تاثیر شخصیت اسنیک قرار میگیره و منصرف میشه.

سلام دوستان من رسيده بودم اخر مرحله ١٢(ملاقات با dr.emmerich) كه يهو از منطقه اي كه تعيين كرده بود خارج شدم و بعد ماموريت لغو شد و بعد زدم باز ماموريت شروع بشه كه از اول ماموريت اومد هيچ راهي نيست از ادامه كارهايي كه انجام داده بودم بياد:(
نه متاسفانه.البته توصیه میکنم اینجا نیا چون بازی برات اسپویل میشه.

zagr0s

کاربر سایت
Sep 22, 2011
101
یعنی برای من این حال گیرانه ترین متالگیر بعد از متالگیر 2 بود!
کوجیما از متالگیر 2 درس نگرفت؟
یعنی دقیقاً روند متالگیر 2 رو تکرار کرد!
شروع بازی ک کاملاً خمیازه وار
روند تکراریه متالگیر 2, جایگزین کردن شخصیت دیگه جای شخصیت اصلی!

یعنی دقیقاً گراندزیرو قسمت اول متالگیر 2 بود که هممون داخل کشتی بود با این تفاوت ک باس فایت نداشت!
فانتوم پین هم ک دقیقاً بخش دوم متالگیر یعنی همون شِل ـها(سَکوها) بود!
دقیقاً توی قسمت دوم متالگیرسالید 2 داخل سکو ها رایدن معرفی میشه!همونطوری ک توی قسمت فانتوم پین درواقع ی شخصیت جدید رو داریم بازی میکنیم....
خوبه سر داستان متالگیر 2 کلی به کوجیما انتقاد شد و کلی بازخورد منفی داشت براش!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
یا امامزاده بیژن :D این چه پایانی بود دیگه !؟ خدا وکیلی به عنوان یه فن سر سخت کوجیما و این سری بازی فریاد می زنم و می گم هر کس با این قضیه ونوم اسنیک کنار بیاد یا چشماشو بسته و دوست نداره ببینه یا یه رگ ژاپنی ، هندی تو بدنش داره :D مگه همین اسماعیل که بیگ باس خودمون بود متاسفانه !! وقتی هلیکوپتر xof اومد تیر نخورد و مرد !؟ قشنگ اگه اشتباه نکنم یا هدشات شد یا خورد مستقیم تو قلبش که جا در جا جونش در رفت و افتاد رو فرمون و این تو همه دنیا نشونه مرگه ! ما تیری نداریم که بخوره به کسی بیهوشش کنه بعد نیم ساعت بعد بلند بشه بره سیگار روشن کنه و سوار موتور بشه و یا علی :D جاییشم که خونریزی نمی کرد دردم نداشت اصلا !! اول بازی که این اتفاق افتاد توجیهمون این بود که کلا این اسماعیل توهم بیگ باسه ! والا به پیر به پیغمبر این خیلی قابل هضم تر بود تا اینکه اسماعیل تیر خورده یهو بیگ باس بشه و هیچیشم نباشه بره موتور سواری بعد اسلات اون بدبخت رو ول کنه بره با بیگ باس یه سیگار بکشه و برگرده بیاد دنبال مدیک !!! دیگه می گذرم از اینکه چه جوری به این دقت جراحی کردن و هزار تا نکته ریز و درشت دیگه که می شه هندی بودن یا ژاپنی بودن این اندینگ رو تایید کرد . اصلا نیستم اقای کوجیما :D حال نکردم با این کارت :D فقط صحبت مستقیم با خودش اروم می کنه :D شاید یه چیزایی تو فکرش هست و گرنه این چه کاری بود دیگه !!

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
اقا ممنون میشم یکی یه توضیحی در مورد episode 0 بازی بده !!
اینکه این دختر کیه و اون یارو اتیشیه چی هستن !
شاید تو نسخه های قبل بوده اما من بازی نکردم متاسفانه ، ممنون میشم یه توضیحی بدین !

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
شاید تو نسخه های قبل بوده اما من بازی نکردم متاسفانه ، ممنون میشم یه توضیحی بدین !
این دختره که ماسک زده سایکو مانتیس با قابلیت خوندن و کنترل ذهن افراد هست . اون مرد اتشی هم ولگین شخصیت منفی هست که تو متال گیر 3 کشته می شه .

اقا در مورد اسماعیل و بیگ باس !!! یه نکته دیگه :D الان من متوجه نشدم کسی اگه فهمیده توضیح بده این بیگ باس بقل مدیک با هم 9 سال تو کما رو تخت بودن !؟ بعد همزمان با هم از کما در میان !!؟ منظورم اینه از کجا یهو سر و کلش پیدا شد با کوایت مبارزه کرد !؟ اونم 9 سال تو این بیمارستانه ؟ یکی این دوم اینکه تو تیپ ها به اینکه چرا اونجا کوایت تو بیمارستان اتیش گرفت اشاره کرد ولی من دقیق متوجه نشدم یکی هم اینو بهتر توضیح بده لطفا !

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
شاید تو نسخه های قبل بوده اما من بازی نکردم متاسفانه ، ممنون میشم یه توضیحی بدین !​
دندون رو جیگر بذار،معلوم میشه:dدرواقع یکیشون تو نسخه های قبلی هست ولی خیلی کمکی به دونستن اصل ماجرا نمیکنه.

وقتی هلیکوپتر xof اومد تیر نخورد و مرد !؟ قشنگ اگه اشتباه نکنم یا هدشات شد یا خورد مستقیم تو قلبش که جا در جا جونش در رفت و افتاد رو فرمون و این تو همه دنیا نشونه مرگه !
تو نوارها اشاره میشه که خاطرات ونوم دستکاری شده بوده(سری Truth Record بود فکر کنم).این کار هم برای این بوده که ونوم اون فرد رو مرده حساب کنه.

اقا در مورد اسماعیل و بیگ باس !!! یه نکته دیگه
biggrin1.gif
الان من متوجه نشدم کسی اگه فهمیده توضیح بده این بیگ باس بقل مدیک با هم 9 سال تو کما رو تخت بودن !؟ بعد همزمان با هم از کما در میان !!؟ منظورم اینه از کجا یهو سر و کلش پیدا شد با کوایت مبارزه کرد !؟ اونم 9 سال تو این بیمارستانه ؟ یکی این دوم اینکه تو تیپ ها به اینکه چرا اونجا کوایت تو بیمارستان اتیش گرفت اشاره کرد ولی من دقیق متوجه نشدم یکی هم اینو بهتر توضیح بده لطفا !
بعد دوسال بیدار میشه:d.سر ملاقاتش با زیرو بود اگه اشتباه نکرده باشم.اینم تو همون سری نواره.

یکی این دوم اینکه تو تیپ ها به اینکه چرا اونجا کوایت تو بیمارستان اتیش گرفت اشاره کرد ولی من دقیق متوجه نشدم یکی هم اینو بهتر توضیح بده لطفا !
اسنیک یه شیشه الکل رو سمت بنده خدا پرت کرد.میسوزه دیگه:dولی بعدش با انگلها ریکاوریش میکنن.

اتفاقا به نظر من خیلی خوب قضیه قضیه زنزیبار و Outer Heaven رو جمع جور کرد:d.همه انتظار داشتن که آخرین نسخه به این سوالا پاسخ بده.

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
اقا یه سوال اون یارویی ک اول بازی صورتش کلا مشخص نیست و خیلی هم کمکمون میکنه کیه:-/

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
اقا یه سوال اون یارویی ک اول بازی صورتش کلا مشخص نیست و خیلی هم کمکمون میکنه کیه:-/
ازونجایی که هنوز بازیو تموم نکردی همین الان از تاپیک برو بیرون که مهمترین قسمت اندینگ بازی برات اسپویل میشه :d

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
یا امامزاده بیژن :D این چه پایانی بود دیگه !؟ خدا وکیلی به عنوان یه فن سر سخت کوجیما و این سری بازی فریاد می زنم و می گم هر کس با این قضیه ونوم اسنیک کنار بیاد یا چشماشو بسته و دوست نداره ببینه یا یه رگ ژاپنی ، هندی تو بدنش داره :D مگه همین اسماعیل که بیگ باس خودمون بود متاسفانه !! وقتی هلیکوپتر xof اومد تیر نخورد و مرد !؟ قشنگ اگه اشتباه نکنم یا هدشات شد یا خورد مستقیم تو قلبش که جا در جا جونش در رفت و افتاد رو فرمون و این تو همه دنیا نشونه مرگه ! ما تیری نداریم که بخوره به کسی بیهوشش کنه بعد نیم ساعت بعد بلند بشه بره سیگار روشن کنه و سوار موتور بشه و یا علی :D جاییشم که خونریزی نمی کرد دردم نداشت اصلا !! اول بازی که این اتفاق افتاد توجیهمون این بود که کلا این اسماعیل توهم بیگ باسه ! والا به پیر به پیغمبر این خیلی قابل هضم تر بود تا اینکه اسماعیل تیر خورده یهو بیگ باس بشه و هیچیشم نباشه بره موتور سواری بعد اسلات اون بدبخت رو ول کنه بره با بیگ باس یه سیگار بکشه و برگرده بیاد دنبال مدیک !!! دیگه می گذرم از اینکه چه جوری به این دقت جراحی کردن و هزار تا نکته ریز و درشت دیگه که می شه هندی بودن یا ژاپنی بودن این اندینگ رو تایید کرد . اصلا نیستم اقای کوجیما :D حال نکردم با این کارت :D فقط صحبت مستقیم با خودش اروم می کنه :D شاید یه چیزایی تو فکرش هست و گرنه این چه کاری بود دیگه !!
خاطرات مدیک دستکاری شده برای اینکه اون شخص کلا از ذهنش خط بخوره . اگه دقت کرده باشی توی اپنینگ بازی یه جایی هست که سربازا دارن تیرخلاص می زنن به آدمای بیمارستان وقتی نزدیک اسماعیل میشن می بینیم که خودشو خیس کرده . من می تونم هضم کنم که بیگ باس از یه هدشات جون سالم به در ببره اما اینکه خودشو خیس کنه :d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
تو نوارها اشاره میشه که خاطرات ونوم دستکاری شده بوده(سری Truth Record بود فکر کنم).این کار هم برای این بوده که ونوم اون فرد رو مرده حساب کنه.
سیاوش خاطرات دیگه ای دستکاری شده که این ونوم فکر کنه بیگ باسه ولی ربطی به اون اتفاق های غیر منتظره ای که هیچکس فکرش رو نمی کرد نداره . بازی واسه ما از اونجا شروع می شه و ما داریم از دید سوم شخص به قضایا نگاه می کنیم و اصلا کاری به خاطرات ونوم نداریم . بعد اگر به فرض محال این فرضیه رو هم زوری قبول کنیم :D واسه اینکه الکی مثلا توجیه کنیم و ماست مالی کنیم :D یعنی اون هلکوپتر و شلیک به ماشین یک خاطره دستکاری شده بوده !!!؟ تو کل این اتفاقات فقط همین یه تیکه خاطرات دست کاری شده بود بقیش همش درست بود و اتفاق افتاد !!؟:D خداییش تو کت ادم نمی ره ! ضمنا باز چندین سوال دیگه به وجود میاد مثل اینکه خود بیگ باس هم که داشت می دید اون هلکوپتر رو !! یا اینکه پس چرا وقتی اسلات اومد بالا سر ماشین و بیگ باس رو اورد پایین شیشه ماشین و جای تیر های هلکوپتر رو صندلی بود !؟ من که اصلا این برام باور پذیر نیست . یعنی کوجیما شوکم کرد اولش ولی وقتی دو دقیقه فکر می کنی به چیپ بودن این شوک می رسی :D واقعا نیازی به معرفی این شکلی بیگ باس نبود !!
بعد دوسال بیدار میشه:dاینم تو همون سری نواره.
خوب تو اون بیمارستان با لباس مریض چیکار می کرد !؟ اینو می خوام بدونم اگه امارشو در اوردی به منم بگو . راستی این اتیش گرفتن کوایت رو هم اگه فهمیدی توضیح بده .

اتفاقا به نظر من خیلی خوب قضیه قضیه زنزیبار و Outer Heaven رو جمع جور کرد:d.همه انتظار داشتن که آخرین نسخه به این سوالا پاسخ بده.
تو این مورد باهات موافقم ولی مشکل اصلی من سر نحوه معرفی بیگ باسه ! خیلی بی کلاس و بچه گانه است قبول کردن اسماعیل !! من می گم می رفتیم ماموریتی چیزی اونجا یهو بیگ باس رو می دیدیم یا خلاصه یک مدل معرفی دیگه . ولی این دیگه هیچ جوره تو کت ادم نمی ره .

خاطرات مدیک دستکاری شده برای اینکه اون شخص کلا از ذهنش خط بخوره . اگه دقت کرده باشی توی اپنینگ بازی یه جایی هست که سربازا دارن تیرخلاص می زنن به آدمای بیمارستان وقتی نزدیک اسماعیل میشن می بینیم که خودشو خیس کرده . من می تونم هضم کنم که بیگ باس از یه هدشات جون سالم به در ببره اما اینکه خودشو خیس کنه
yahoo_4.gif

اینو منم می خواستم بهش اشاره کنم که چه جوری سربازی مثل بیگ باس از ترس ادرار می کنه ولی فکر کنم اون ادرار نبود . کیسه ابی بود که زیر بدنش بود :D چون سرباز کیسه اب رو کشید کنار و نشون می ده دقیقا ! در مورد خاطرات مدیک هم ربطی به اون صحنه هلکوپتر نداره ها :D واسه سیاوش توضیح دادم . حالا باز بریزید وسط همه ایده هاتون رو شاید یه نتیجه ای داد :D

آخرین ویرایش:

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
سیاوش خاطرات دیگه ای دستکاری شده که این ونوم فکر کنه بیگ باسه ولی ربطی به اون اتفاق های غیر منتظره ای که هیچکس فکرش رو نمی کرد نداره . بازی واسه ما از اونجا شروع می شه و ما داریم از دید سوم شخص به قضایا نگاه می کنیم و اصلا کاری به خاطرات ونوم نداریم . بعد اگر به فرض محال این فرضیه رو هم زوری قبول کنیم :biggrin1: واسه اینکه الکی مثلا توجیه کنیم و ماست مالی کنیم :biggrin1: یعنی اون هلکوپتر و شلیک به ماشین یک خاطره دستکاری شده بوده !!!؟ تو کل این اتفاقات فقط همین یه تیکه خاطرات دست کاری شده بود بقیش همش درست بود و اتفاق افتاد !!؟:biggrin1: خداییش تو کت ادم نمی ره ! ضمنا باز چندین سوال دیگه به وجود میاد مثل اینکه خود بیگ باس هم که داشت می دید اون هلکوپتر رو !! یا اینکه پس چرا وقتی اسلات اومد بالا سر ماشین و بیگ باس رو اورد پایین شیشه ماشین و جای تیر های هلکوپتر رو صندلی بود !؟ من که اصلا این برام باور پذیر نیست . یعنی کوجیما شوکم کرد اولش ولی وقتی دو دقیقه فکر می کنی به چیپ بودن این شوک می رسی :biggrin1: واقعا نیازی به معرفی این شکلی بیگ باس نبود !!
من هم اول دقیقا همین فکرو کردم،ولی یکی از نوارها(بدبختی همینجانس:dمیگن روایت بازی ضعف داره همینه.نوار ایده جالبیه،ولی آخه استفاده ازش تا این حد؟؟)قضیه رو روشن میکنه.تو نوار اسنیک به آسلات میگه "به نظرت اون میتونه جای منو پر کنه؟میتونی باهاش عادت کنی؟"اینجاس که آسلات میگه:"نه،من قراره خاطرات خودم هم دستکاری کنم."از اونجایی که لحظه آخر آسلات کامل از قضیه خبر داشته(همونجا که ونوم رو فراری میده و اسنیک سوار موتور میشه)نتیجه میگیریم که احتمالا تو راهشون به افغانستان تو کشتی بخش عمده انتقال خاطرات و دستکاریشون انجام میشده!برا همین هرجا ونوم یسری مغایرت با بیگ باس نشون میده(زبون روسی،آشنا نبودن با رهبری یا فولتون کردن و این آموزشها:d)آسلات برا خودش کمای ونوم و اون ترکش تو کلش رو استدلال میکنه:d.

خوب تو اون بیمارستان با لباس مریض چیکار می کرد !؟ اینو می خوام بدونم اگه امارشو در اوردی به منم بگو . راستی این اتیش گرفتن کوایت رو هم اگه فهمیدی توضیح بده .
برای محافظت از ونوم.برای همین هم صورتش رو باند پیچی میکنه تا یوقت شناسایی نشه.در مورد کوایت هم اون پستم رو ویرایش کردم:d.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من هم اول دقیقا همین فکرو کردم،ولی یکی از نوارها(بدبختی همینجانس:dمیگن روایت بازی ضعف داره همینه.نوار ایده جالبیه،ولی آخه استفاده ازش تا این حد؟؟)قضیه رو روشن میکنه.تو نوار اسنیک به آسلات میگه "به نظرت اون میتونه جای منو پر کنه؟میتونی باهاش عادت کنی؟"اینجاس که آسلات میگه:"نه،من قراره خاطرات خودم هم دستکاری کنم."از اونجایی که لحظه آخر آسلات کامل از قضیه خبر داشته(همونجا که ونوم رو فراری میده و اسنیک سوار موتور میشه)نتیجه میگیریم که احتمالا تو راهشون به افغانستان تو کشتی بخش عمده انتقال خاطرات و دستکاریشون انجام میشده!برا همین هرجا ونوم یسری مغایرت با بیگ باس نشون میده(زبون روسی،آشنا نبودن با رهبری یا فولتون کردن و این آموزشها:d)آسلات برا خودش کمای ونوم و اون ترکش تو کلش رو استدلال میکنه:d.
خوب همه اینا قبول . ولی مسئله اینه که این دستکاری ذهن و ... همش مربوط به اینه که مدیک خودش رو به عنوان بیگ باس بپذیره و اسلات هم خودشو گول بزنه که این اسنیکه تا از شر اسکول فیس خلاص بشن و از اون طرف هم بیگ باس کارش رو انجام بده . ولی باز من می گم معرفی اسماعیل به عنوان بیگ باس در نهایت توجیه پذیر نیست و خیلی فانتزی و هندیه :D ما مدرکی دال بر اینکه اون هلکوپتر و تیر خوردن بیگ باس خیالات دستکاری شده مدیک بوده نداریم . و فقط داریم این حدس رو می زنیم که چون ذهن دستکاری شده و ... این بوده . ولی مسئله اینجاست که ما اون اتفاقات رو از دید افرادی که ذهنشون دستکاری نشده بود مثل بیگ باس هم می بینیم !!! ( یعنی اسلات رو هم فاکتور گرفتم :D )پس ما تو بیمارستان دید سوم شخص و کلی داریم نه یک دید اول شخص و توهمی یا دستکاری شده از طرف مدیک ! چون توی اون اتفاقات تمامی افراد سالم و غیر سالم ، دستکاری شده ذهن و دستکاری نشده با هم تداخل دارن . از سرباز های xof بگیر تا بیگ باس و مدیک و اسلات ، این وسط اگه ذهن دست کاری شده مدیک و اسلات رو هم به ماستمون اضافه کنیم :D باز بیگ باس و دیدن اتفاقات توسط این فرد که پشت فرمونه و داره فرار می کنه ماست مالی ما رو خراب می کنه :D نمی دونم خلاصه من که نتونستم با این اسماعیل کنار بیام ! شایدم چون من خیلی واقع گرا هستم تو کتم نمی ره و گیر دادم :D

برای محافظت از ونوم.برای همین هم صورتش رو باند پیچی میکنه تا یوقت شناسایی نشه.در مورد کوایت هم اون پستم رو ویرایش کردم:d.
نه محافظتش رو می دونم . فقط می خوام بدونم کی از کما بیدار شده !؟ گفتی دو سال بعد یعنی 7 سال زودتر از مدیک ؟ خوب تو این 7 سال چیکار می کرده بیگ باس !؟ بعد اینکه چرا لخت و پتی اومده مدیک رو نجات بده . خودشو یه سرباز دیاموند داگز جا می زد و سرشم می پوشوند و با اسلحه میومد دیگه :D همون اولم یه احترام نظامی بهش می ذاشت که قشنگ تلقین بشه این بیگ باسه :D

در مورد کوایت مگه الکل خالی رو سمت کسی پرت کنی اتیش می گیره ؟ :D مشکلم اینجاست :D

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
خوب همه اینا قبول . ولی مسئله اینه که این دستکاری ذهن و ... همش مربوط به اینه که مدیک خودش رو به عنوان بیگ باس بپذیره و اسلات هم خودشو گول بزنه که این اسنیکه تا از شر اسکول فیس خلاص بشن و از اون طرف هم بیگ باس کارش رو انجام بده . ولی باز من می گم معرفی اسماعیل به عنوان بیگ باس در نهایت توجیه پذیر نیست و خیلی فانتزی و هندیه
:biggrin1:
ما مدرکی دال بر اینکه اون هلکوپتر و تیر خوردن بیگ باس خیالات دستکاری شده مدیک بوده نداریم . و فقط داریم این حدس رو می زنیم که چون ذهن دستکاری شده و ... این بوده . ولی مسئله اینجاست که ما اون اتفاقات رو از دید افرادی که ذهنشون دستکاری نشده بود مثل بیگ باس هم می بینیم !!! ( یعنی اسلات رو هم فاکتور گرفتم
)پس ما تو بیمارستان دید سوم شخص و کلی داریم نه یک دید اول شخص و توهمی یا دستکاری شده از طرف مدیک ! چون توی اون اتفاقات تمامی افراد سالم و غیر سالم ، دستکاری شده ذهن و دستکاری نشده با هم تداخل دارن . از سرباز های xof بگیر تا بیگ باس و مدیک و اسلات ، این وسط اگه ذهن دست کاری شده مدیک و اسلات رو هم به ماستمون اضافه کنیم
باز بیگ باس و دیدن اتفاقات توسط این فرد که پشت فرمونه و داره فرار می کنه ماست مالی ما رو خراب می کنه
نمی دونم خلاصه من که نتونستم با این اسماعیل کنار بیام ! شایدم چون من خیلی واقع گرا هستم تو کتم نمی ره و گیر دادم
چرا سوم شخص؟تمام وقایع بیمارستان از دید ونومه(بجز بخش نشون دادن بیگ باس اصلی).بیمارستان اتفاق افتاده فقط یه بخش هایی ازش دستکاری شده.البته واجب شد یه نکته دیگه هم بگم:تمام پرستارها،دکترها و دست اندرکارای بیمارستان برای زیرو کار میکنن.همه چی زیر نظارت زیرو بوده و وقتی حمله XOF شروع میشه همه تلاش می کنن که یه صحنه سازی خوب درست کنن تا نه ونوم نه XOF شک نکنن.فقط این وسط بیمارها قربانی میشن.برا همین میگم بازی بسی دارکه:d.
اون نوارهای Truth record رو حتما بگوش.
ه محافظتش رو می دونم . فقط می خوام بدونم کی از کما بیدار شده !؟ گفتی دو سال بعد یعنی 7 سال زودتر از مدیک ؟ خوب تو این 7 سال چیکار می کرده بیگ باس !؟ بعد اینکه چرا لخت و پتی اومده مدیک رو نجات بده . خودشو یه سرباز دیاموند داگز جا می زد و سرشم می پوشوند و با اسلحه میومد دیگه
همون اولم یه احترام نظامی بهش می ذاشت که قشنگ تلقین بشه این بیگ باسه
این یخورده غیر منطقی بود:dیه سرباز دایموند داگز،که میلر تاسیسش کرده،میلر هم دست راست بیگ باس بوده،دایموند داگز هم که تازه اول کارشه،بیاد برای محافظت از یه بنده خدایی که تو یه حادثه کما رفته،بعد اسکال فیس شک نکنه؟اسکال فیس XO زیرو بوده و راه و چاه هاشو بلده.تو این ۷ سال بالاخره میفهمید یجوری.
در مورد کوایت مگه الکل خالی رو سمت کسی پرت کنی اتیش می گیره ؟
مشکلم اینجاست
یدور دیگه ببین پرولاگ رو :dوقتی کوایت داره ونوم رو خفه میکنه،صدا فندک میاد:d

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
یه مسئله برای من موندش . اینکه زیرو از بیگ باس برای به ثمر رسوندن ایدئولوژی باس محافظت کردش قابل قبول . ولی خب چرا توو وقایع PW Cipher میخواست بیگ باس رو از طریق پاز و ZEKE از بین ببره ؟

در مورد بخشهای حذف شده
میشه گفت بیشتر این صحنه ها رو توو تریلر Nuclear دیده بودیم . مثلا همون اول تریلر که بیگ باس در یک منطقه سوخته در حال راه رفتنه که بنظر میاد مربوط به همون اپیزود 51 باشه ( بعد نبرد با متالگیر ) . همینطور اواخر همون تریلر هم بیگ باس در حال فریاد زدن نشون میده که اونم احتمالا همون فریادیه که موقع تیر زدن به Eli میزنه باشه . ولی یه صحنه ی دیگه ام هست که سربازها در Mother Base در حال تمرین هستن و بیگ باس داره چاقوی یکی از سربازارو در حالی که سربازه داره مقاومت میکنه ، به خودش میزنه ، که این صحنه ام من ندیدم . اگه کسی دیده ( که بعید میدونم ) به مام اطلاع بده :D
ویرایش : این صحنه دومیه که گفتم مثکه توو بازی هست :D

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر