World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,147
نام
هادی
واقعا كسي هنوز توانايي مالي داره wow بازي كنه؟
من كه گذاشتم كنار این بازی رو.900 هزار تومن كم پولي نيست.با اينكه واقعا عاشق اين بازي بودم ولي واقعا نميتونم اين پول ها رو پرداخت كنم.تو اين مملكت تنها تفريحمون رو هم ازمون گرفتن.بايد بريم معتاد بشيم يا تو قهوه خونه ها پلاس شيم.خدا ازشون نگذره.

آخرین ویرایش:

Shimura

Guardian of the Horde
کاربر سایت
Feb 2, 2016
39
سلام
توی سایت قیمت بازی 500 تومن هر دو ماه هم 315
روش ارزون برای بازی کردن نیست؟

سلام خسته نباشید.
شما میتونید از پرشین بلیزارد محصولات رو تامین کنید. قیمت ها با توجه به وضعیت دلار از تمامی جاها ارزان تر و مطلوب تر هست و دوز و کلکی هم در کارشون نیست.

سایت: www.PersianBlizzard.com
آی دی تلگرام: @Persian13666
کانال تلگرام: @Persianblizzard
شماره تماس: 09352176316
نام و نام خانوادگی: مهران فروزان دوست.

عضو کانالشون بشید و لیست تمامی قیمت ها رو میتونید مشاهده کنید. وقتی تصمیم به خرید گرفتید از لینک های پرداخت آنلاین استفاده کنید.
فعلا به دلیل حجم زیاد خریداری که دارند خرید ها نسبتا تحیولشون طول میکشه منتهی با گذشت یکی دو ماه از اکسپنشن جدید تحویل ها نسبتا فوری میشه.

چقدر اینجا خلوته انگار نه انگار اکسپنشن جدید اومده. البته با این قیمتا طبیعیم هست

قیمت ها چندان زیاد نیست ولی اگرم بازیکن باشه اکثرا مشغول لول آپ هستند.
آلت ها هم اندازه ی مین اهمیت دارن.

من كه گذاشتم كنار.900 هزار تومن كم پولي نيست.با اينكه واقعا عاشق اين بازي بودم ولي واقعا نميتونم اين پول ها رو پرداخت كنم.تو اين مملكت تنها تفريحمون رو هم ازمون گرفتن.بايد بريم معتاد بشيم يا تو قهوه خونه ها پلاس شيم.خدا ازشون نگذره.

خدا رو شکر هنوز 900 هزار تومن نشدده! فقط کسایی که دوست دارن پول زور و ناحق بخورن با چنین قیمت هایی می فروشن.
با پرشین بلیزارد شما میتونید اکسپنشن رو با 430 هزار تومن و گیم تایم رو با 85 هزار تومن هر ماه بخرید. منتهی اندکی صبر لازم داره که برای چنین قیمیتی کاملا ارزش داره

• Like
Reactions: NewEvil

shahin1995

کاربر سایت
May 18, 2018
17
من كه گذاشتم كنار.900 هزار تومن كم پولي نيست.با اينكه واقعا عاشق اين بازي بودم ولي واقعا نميتونم اين پول ها رو پرداخت كنم.تو اين مملكت تنها تفريحمون رو هم ازمون گرفتن.بايد بريم معتاد بشيم يا تو قهوه خونه ها پلاس شيم.خدا ازشون نگذره.
والا چی بگم!رسما ما رو زندانی کردند.دلار شده ۱۲ هزار تومن !حالا این به کنار ما مردم به خودمون هم رحم نمیکنیم

shahin1995

کاربر سایت
May 18, 2018
17
سلام خسته نباشید.
شما میتونید از پرشین بلیزارد محصولات رو تامین کنید. قیمت ها با توجه به وضعیت دلار از تمامی جاها ارزان تر و مطلوب تر هست و دوز و کلکی هم در کارشون نیست.

سایت: www.PersianBlizzard.com
آی دی تلگرام: @Persian13666
کانال تلگرام: @Persianblizzard
شماره تماس: 09352176316
نام و نام خانوادگی: مهران فروزان دوست.

عضو کانالشون بشید و لیست تمامی قیمت ها رو میتونید مشاهده کنید. وقتی تصمیم به خرید گرفتید از لینک های پرداخت آنلاین استفاده کنید.
فعلا به دلیل حجم زیاد خریداری که دارند خرید ها نسبتا تحیولشون طول میکشه منتهی با گذشت یکی دو ماه از اکسپنشن جدید تحویل ها نسبتا فوری میشه.

قیمت ها چندان زیاد نیست ولی اگرم بازیکن باشه اکثرا مشغول لول آپ هستند.
آلت ها هم اندازه ی مین اهمیت دارن.

خدا رو شکر هنوز 900 هزار تومن نشدده! فقط کسایی که دوست دارن پول زور و ناحق بخورن با چنین قیمت هایی می فروشن.
با پرشین بلیزارد شما میتونید اکسپنشن رو با 430 هزار تومن و گیم تایم رو با 85 هزار تومن هر ماه بخرید. منتهی اندکی صبر لازم داره که برای چنین قیمیتی کاملا ارزش داره
داداش کجا ارزشش رو داره من پارسال ۲۴۰ تومن bfa رو خریدم رو چه حساب ۴۳۰ هزار تومن منطقی هست؟الان من ترک وو کردم چون حاضر نیستم خدا تومن پول گیم تایم بدم اینترنت هم که یا قطعه یا وصل نیست!(نت 4g ایرانسل جواب بلیزارد رو نمیده مملکت صاحب نداره دیگه)بگذریم به قول یکی یا باید معتاد بشیم یا تو قهوه خونه پلاس بشیم من که گزینه دوم رو انتخاب کردم.

Shimura

Guardian of the Horde
کاربر سایت
Feb 2, 2016
39
داداش کجا ارزشش رو داره من پارسال ۲۴۰ تومن bfa رو خریدم رو چه حساب ۴۳۰ هزار تومن منطقی هست؟الان من ترک وو کردم چون حاضر نیستم خدا تومن پول گیم تایم بدم اینترنت هم که یا قطعه یا وصل نیست!(نت 4g ایرانسل جواب بلیزارد رو نمیده مملکت صاحب نداره دیگه)بگذریم به قول یکی یا باید معتاد بشیم یا تو قهوه خونه پلاس بشیم من که گزینه دوم رو انتخاب کردم.

شما هرروز توی قهوه خونه پلاس بشی پولی که توی یک ماه میدی بیشتر از هزینه ی wow میشه. آب معمولی رو می فروشن پنج هزارتومن. بقیه ی محصولات جای خود داره ورودی کافه هم که حساب نیست
شما اگه خریدار بودید پارسال می خریدید. نه اینکه الان بخواید بخرید. هر چقدر دست دست کنید قیمت میره بالا.
بهر حال آخر کار این شمایی که تصمیم میگیری که آیا 240 تومن یا 430 تومن برای دو سال و چند ماه ارزشش رو داره یا نه! اکثر بازیکن های واقعی هم دیگه مشکل گیم تایم رو ندارند. اکثرا با گلد توکن به راحتی گیم تایمشون رو در میارن.

آخرین ویرایش:

shahin1995

کاربر سایت
May 18, 2018
17
شما هرروز توی قهوه خونه پلاس بشی پولی که توی یک ماه میدی بیشتر از هزینه ی wow میشه. آب معمولی رو می فروشن پنج هزارتومن. بقیه ی محصولات جای خود داره ورودی کافه هم که حساب نیست
شما اگه خریدار بودید پارسال می خریدید. نه اینکه الان بخواید بخرید. هر چقدر دست دست کنید قیمت میره بالا.
بهر حال آخر کار این شمایی که تصمیم میگیری که آیا 240 تومن یا 430 تومن برای دو سال و چند ماه ارزشش رو داره یا نه! اکثر بازیکن های واقعی هم دیگه مشکل گیم تایم رو دارند. اکثرا با گلد توکن به راحتی گیم تایمشون رو در میارن.
شما که حاضر نیستی یه نوشته رو دقیق بخونی برای چی تز میای؟فقط همون قسمت قهوه خونه رو یه نگاه کردی و بس!
من گفتم پارسال بازی رو خریدم ۲۴۰ تومن الان رو چه حساب دارن میدن ۴۳۰تومن؟من اسم سایت نمیارم یکی از اون سایتای معتبر محصولات بلیزارد قیمت گیم تایم هاش رو کرده ۱۵۰هزار تومن در صورتی که تمام این گیم تایم هایی که الان داره با قیمت نجومی میفروشه تو جمعه سیاه ۱۵ هزار تومن هم به پاش در نیومده!رو این حسابه که میگم ما مردم به خودمون هم رحم نمیکنیم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Adroit

shahin1995

کاربر سایت
May 18, 2018
17
بهر حال آخر کار این شمایی که تصمیم میگیری که آیا 240 تومن یا 430 تومن برای دو سال و چند ماه ارزشش رو داره یا نه! اکثر بازیکن های واقعی هم دیگه مشکل گیم تایم رو دارند. اکثرا با گلد توکن به راحتی گیم تایمشون رو در میارن.
جملات متناقضت منو کشته خخخ!خودت نگاه کن چی تایپ کردی:
"اکثر بازیکن های واقعی هم دیگه مشکل گیم تایم رو دارند. اکثرا با گلد توکن به راحتی گیم تایمشون رو در میارن."

• Like

shahin1995

کاربر سایت
May 18, 2018
17
سلام
توی سایت قیمت بازی 500 تومن هر دو ماه هم 315
روش ارزون برای بازی کردن نیست؟
والا یه روشی هست اما باید یه کم صبور باشی!تا جمعه سیاه دندون رو جیگر بزار بعد بازی و گیم تایم رو نصف قیمت بخر.(خودت هم مستقیما از بلیزارد خرید کنی بهتر از این هست که بری از دلال های کلاه بردار ایرانی خرید کنی!)

• Like

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام،

والا این بنده خدا پیشنهاد داده، کسی هم شمشیر نذاشته بیخ خرمون که از این آقا بخریم.

ولی من وقتی می بینم، سایت طرف بالا نمی یاد، چجوری X تومن پول بدم !!! میشه فکر کرد و تصمیم گرفت. نظر هر کس هم برای خودش محترم.

منم نظرم رو گفتم.

یا علی ...

• Like

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,147
نام
هادی
بیایید حداقل یه بار هم شده اتحاد حودمون رو به نمایش بذاریم و این بازی رو نخریم.تمرین نخریدن رو از اینجا شروع کنیم.مثل ملت ایران نباشیم تا یه چیزی گرون میشه همه میریزن تا تهش رو میخرن.باور کنید کسی با WOW بازی نکردن نمرده.ولی اگه نخریم قیمتها میاد پایین.پایین هم نیومد حداقل به این سودجویان میفهمونیم که هر جوری بخوان نمیتونن با ما رفتار کنن.باور کنید تو کشورهای دیگه هرچی گرون میشه همه به صورت خودجوش اون کالا رو تحریم میکنن و نمیخرن.نمیدونم اینجا چرا اینطوریه.به هر حال من که با این قیمتها امکان نداره این بازی رو بخرم.

Shimura

Guardian of the Horde
کاربر سایت
Feb 2, 2016
39
شما که حاضر نیستی یه نوشته رو دقیق بخونی برای چی تز میای؟فقط همون قسمت قهوه خونه رو یه نگاه کردی و بس!
من گفتم پارسال بازی رو خریدم ۲۴۰ تومن الان رو چه حساب دارن میدن ۴۳۰تومن؟من اسم سایت نمیارم یکی از اون سایتای معتبر محصولات بلیزارد قیمت گیم تایم هاش رو کرده ۱۵۰هزار تومن در صورتی که تمام این گیم تایم هایی که الان داره با قیمت نجومی میفروشه تو جمعه سیاه ۱۵ هزار تومن هم به پاش در نیومده!رو این حسابه که میگم ما مردم به خودمون هم رحم نمیکنیم.

دقیقا نوشته شما چی داشت که نیاز به دقیق خوندن داشته باشه چز غر زدن الکی؟
پارسال بازی رو 240 تومن خریدید آفرین. بین پارسال که پیش خرید اومد تا الان شش هفت ماه میگذره! شما انتظار داری وقتی قیمت دلار داره روز به روز بالا میره و مردم هر روز خرید میکنند و کالا ها باید مجددا برای فروش خریداری بشه و الان با دلار بالاتر از 10 هزار تومن هست 430 تومن ندن؟ شما لازم نیست اسم سایتی بیارید چون حرفتون کلا اشتباهه توی هفت سالی که من بازی میکنم یک دفعه هم نشده گیم تایم های بلیزارد تخفیف بخوره! چه برسه کسی زیر 15 تومن خریداری کرده باشه. تمامی محصولات دیگه بلیزارد تخفیف میخوره منتهی گیم تایم جداگونه حساب میشه و همیسه خواهد شد.
ما با دروغ گفتن و پا گذاشتن توی هر حیطه که چیزی در موردش نمیدونیم به مردم خودمون رحم نمیکنیم نه با این خرید و فروش ها. کسی که فروشگاه داره دسترسی مستقیم به محصولات نداره! دلار رو باید از صرافی بخره و واریز کنه به کارت اعتباریش . مالیات ایران و کشور خارجی + شرکت کارت اعتباری رو بده و پول واسطه رو هم بده تا این که محصولات دست شما برسه. شما قبول نداری راه باز هست جاده دراز. تا وقتی که توی ایران هستید یا بازی های کرکی انجام بدید و یا از سرور فری استفاده کنید یا مستر کارت و ویزا کارت جور کنید و سختی هایی که این عزیزان میکشن رو بکشید و خودتون خرید خودتون کنید.
سرور های مجانی که پر طرفدار زیاد هست! حتما هر کسی نباید برای بازی کردن پول پرداخت کنه!

جملات متناقضت منو کشته خخخ!خودت نگاه کن چی تایپ کردی:
"اکثر بازیکن های واقعی هم دیگه مشکل گیم تایم رو دارند. اکثرا با گلد توکن به راحتی گیم تایمشون رو در میارن."
شما متوجه اشتباه تایپی نشدید. موفق باشید.

سلام،

والا این بنده خدا پیشنهاد داده، کسی هم شمشیر نذاشته بیخ خرمون که از این آقا بخریم.

ولی من وقتی می بینم، سایت طرف بالا نمی یاد، چجوری X تومن پول بدم !!! میشه فکر کرد و تصمیم گرفت. نظر هر کس هم برای خودش محترم.

منم نظرم رو گفتم.

یا علی ...

سایتشون تا هفته پیش بالا میومد و مشکلی نداشت! منتهی وب هاستینگ طرف سرور هاش به مشکل بر خورده و ایشون تا از دستش بر میاد داره پی گیری میکنه. اگه نشد انتقال میدن به هاست دیگه!

shahin1995

کاربر سایت
May 18, 2018
17
دقیقا نوشته شما چی داشت که نیاز به دقیق خوندن داشته باشه چز غر زدن الکی؟
پارسال بازی رو 240 تومن خریدید آفرین. بین پارسال که پیش خرید اومد تا الان شش هفت ماه میگذره! شما انتظار داری وقتی قیمت دلار داره روز به روز بالا میره و مردم هر روز خرید میکنند و کالا ها باید مجددا برای فروش خریداری بشه و الان با دلار بالاتر از 10 هزار تومن هست 430 تومن ندن؟ شما لازم نیست اسم سایتی بیارید چون حرفتون کلا اشتباهه توی هفت سالی که من بازی میکنم یک دفعه هم نشده گیم تایم های بلیزارد تخفیف بخوره! چه برسه کسی زیر 15 تومن خریداری کرده باشه. تمامی محصولات دیگه بلیزارد تخفیف میخوره منتهی گیم تایم جداگونه حساب میشه و همیسه خواهد شد.
ما با دروغ گفتن و پا گذاشتن توی هر حیطه که چیزی در موردش نمیدونیم به مردم خودمون رحم نمیکنیم نه با این خرید و فروش ها. کسی که فروشگاه داره دسترسی مستقیم به محصولات نداره! دلار رو باید از صرافی بخره و واریز کنه به کارت اعتباریش . مالیات ایران و کشور خارجی + شرکت کارت اعتباری رو بده و پول واسطه رو هم بده تا این که محصولات دست شما برسه. شما قبول نداری راه باز هست جاده دراز. تا وقتی که توی ایران هستید یا بازی های کرکی انجام بدید و یا از سرور فری استفاده کنید یا مستر کارت و ویزا کارت جور کنید و سختی هایی که این عزیزان میکشن رو بکشید و خودتون خرید خودتون کنید.
سرور های مجانی که پر طرفدار زیاد هست! حتما هر کسی نباید برای بازی کردن پول پرداخت کنه!

شما متوجه اشتباه تایپی نشدید. موفق باشید.

سایتشون تا هفته پیش بالا میومد و مشکلی نداشت! منتهی وب هاستینگ طرف سرور هاش به مشکل بر خورده و ایشون تا از دستش بر میاد داره پی گیری میکنه. اگه نشد انتقال میدن به هاست دیگه!
۷ ساله داری بلیزارد پلی میدی اما فکر میکنی که سایتای ایرانی با دلار بازی و گیم تایم میخرن؟!اونم با دلار ۱۰هزار تومنی؟ جالبه بالاخره اعتراف کردی چند بار در سال محصولات بلیزارد تخفیف میخوره اما نمیدونم چه اصراری داری که ملتو به سمت قیمت خداتومنی هول بدی. اون کسی که سودش در نفهمیدنه....بگذریم!من دیگه با شما بحثی ندارم.

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر