خبر ساخت Rainbow Six Vegas 2 رسما تایید شد (اولین تصویر رسمی)

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
:biggrin1: سلام

خدایی باید یوبی سافت رو ماچ کرد :biggrin1:

عنوان Rainbow Six Vegas 2 رسما از سوی سوبی سافت تایید شد این عنوان نام آشنا و بسیار عالی با شماره اول خود در کد Vegas بسیار غوغا کرد حال شماره دوم این بازی در حال ساخت میباشد این بازی برای PS3, Xbox 360 و PC مارچ 2008 هم زمان عرضه خواهد شد و سوپرایز بسیار بزرگ برای بخش co-op modes خواهد داشت.

rainbow-six-vegas.jpg

اولین تصویر رسمی از RS V 2

منتظر اعلام GRAW 3 باشید ;)

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
خوب ما براي اواخر 2008 روش حساب باز مي كنيم چون با اين روندي كه اين شششششركت داره پيش مي ره باز مي يان يهو مي زنن تو پرمون .

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
you make me hot :biggrin1:
ولی دیگه تابلو بود با اون پایان مزخرف vegas و تهش به اون گندگی نوشت to be continued ... خو دیگه در تابلو ترین حالت در کمتر از 2 سال برای بازی ادامه ای ساخته میشه :biggrin1: حالا باید منتظر خبر تاخیر خوردنش هم باشیم :sick:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نمیدونم چرا چند روز بود تو فکر ادامه ی این بازی بودم انگار بهم الهام شده بود.ولی دور از انتظار نبود چون داستانش تابلو اخرش نوشته ادامه داره.ولی هیچ شرکتی مثل یوبیسافت نمیشه چقدر ماهه همینطوری بازیهای توپ میده بیرون.دوباره وگاس میخواد بیاد یکه تاز اول شخص ها بشه.:love:

armin_next

کاربر سایت
Oct 22, 2007
125
نام
ارمين
نمیدونم چرا چند روز بود تو فکر ادامه ی این بازی بودم انگار بهم الهام شده بود.ولی دور از انتظار نبود چون داستانش تابلو اخرش نوشته ادامه داره.ولی هیچ شرکتی مثل یوبیسافت نمیشه چقدر ماهه همینطوری بازیهای توپ میده بیرون.دوباره وگاس میخواد بیاد یکه تاز اول شخص ها بشه.:love:
لابد علم غيب داري ميشه بگي چه بازي هاي ديگه اي قراره نسخه ي جديدش بياد:biggrin1:

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
اگه این بازی مارچ 2008 اومد من اسممو میزارم صفدر قلی
Haze که ماله اون وقت پیشه این جوری شد
دیگه از تاخیر حالم به می خوره اگه Gta هم بخورده دیگه...

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
انقدر هم که میگید معلوم نبود که بعدیش میاد البته با توجه به صابقا UBI چون من یادمه برای XIII و Beyon Good And Evil هم یه همچین اتفاقی افتاد ولی ادامهای براش نیومد :mad:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
این بازی همون مارچ 2008 میاد.

دلیلی نداره چون خبرشو دیر دادن بازیشم تاخیر بخوره دیر بیاد! قبلا این بازی یه بار ساخته شده معمولا سری Tom`Clancy هم دست کمی از Expansion Pack نداره فقط مقداری گرافیکو ارتقاء میدن مگرنه بقیه چیزای بازی همونه.
حالا دلیلش چیه که تاخیر بخوره؟ نمیخوان بازی رو از نو بسازن که!! توی همون عکسی که منتشر شده مشخصه همه چیز ...
نمونش GRAW 1,2

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
پلتفورماش معلوم نیست ؟ :biggrin1:
من موندم اصلا خوندی خبر رو ؟! :D اگه خوندی که به یک چشم پزشک مراجعه کن :D
اینو رضا همون پست اول نوشته:
این بازی برای PS3, Xbox 360 و PC مارچ 2008 هم زمان عرضه خواهد شد.

پ.ن:شوخی کردم به دل نگیری یه وقت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر