Xbox Halo Wars 2

Developer : Creative Assembly
Publisher : Microsoft Studios
Platforms : Xbox One , Win 10
Genre : Real-time strategy
Release Date : Fall 2016

سرانجام عنوان Halo Wars 2 توسط مایکروسافت طی مراسم گیمزکام 2015 توسط بانی راس رئیس 343 معرفی شد.
قسمت اول این عنوان که توسط Ensemble Studios ساخته و در سال 2009 منتشر شد قسمت دوم بازی اینبار توسط استدیو مشهور Creative Assembly خالق سری محبوب Total War و همچنین عنوان موفق Alien: Isolation در دست ساخت است و قرار است پاییز 2016 برروی Xbox One و ویندوز 10 منتشر گردد.

تریلر معرفی:

mqdefault.webp

Halo Wars 2: Announce Teaser
720p||1080p

اطلاعات بیشتر بزودی.....​

آخرین ویرایش:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بازی نه گیگ اپدیت داده! انگار من نمیدونم چرا امروز بهم گفت اپدیت کن نه گیگ وقتی زدم اپدیت شه یهو گیر کرد بعد رفت رو موزده گیگ چه بدشانسی

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
اصلاً کسی رو اینجا داریم که تمومش کرده باشه ؟ :D

مهم شد.
من احتمالا تا جمعه تمومش کنم اگه امشب شاتل یاری بده
برعکس حرفایی که خیلیا میزنن بازی فوق العاده ای هست و من فوق العاده از وجود یه rts کنسولی خفن خوشحالم

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من احتمالا تا جمعه تمومش کنم اگه امشب شاتل یاری بده
برعکس حرفایی که خیلیا میزنن بازی فوق العاده ای هست و من فوق العاده از وجود یه rts کنسولی خفن خوشحالم

بخش سینگل پلیر بازی همش بلیتز هست یا نه مثل استراتژیک های دیگه باید با ساخت پایگاه و بدست اوردن منابع بری جلو ؟

چون من بتا رو بازی کردم اصلا از این مود بلیتز خوشم نیومد و اینکه دموش هم یک مرحله هست اونم با بلیتزه

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بخش سینگل پلیر بازی همش بلیتز هست یا نه مثل استراتژیک های دیگه باید با ساخت پایگاه و بدست اوردن منابع بری جلو ؟

چون من بتا رو بازی کردم اصلا از این مود بلیتز خوشم نیومد و اینکه دموش هم یک مرحله هست اونم با بلیتزه
کلا بلیتز یه مود بازی هست
و مثل استراتژی های کلاسیک دیگه مود مولتی کلاسیک ساخت پایگاه و ارتش هم داره
بخش کمپین هم ترکیبی بین این دوتا هست یعنی مراحل ساخت پایگاه و مراحلی شبیه بلیتز داره که البته کارتی نیستن ولی با یه سری نیروهای محدود اجرا میشن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cj_sa and Ali Venom

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بلاخره پچ رنکینگ هم اومد و از این به بعد رنک مود هم راه افتاد همین طور تو این پچ یه لیدر جدید برای human اضافه شده که متاسفانه پولیه و یا سیزن پس میخواد

ESIgamer

کاربر سایت
Jan 23, 2008
72
نام
اسماعیل
سلام
این چه اررور مسخره ای هست که می ده؟
با چهلتا فیلتذ شکن هم اکی نمی شه!!!
DEAR ‘HALO WARS 2’ PLAYER

The game was unable to launch because it could not establish a connection to the revalidation servers.
Please enable your internet connection and then restart the game to play.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سلام

The game was unable to launch because it could not establish a connection to the revalidation servers.
احتمالا اینترنتتون strict هست.
اگر امکانشو داری ببین با isp های دیگه هم مشکل داری؟!

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام

ارور از نتت هست اصلا فیتر شکم نمیخواد

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برای بازی 14 گیگ اپدیت اومده باز 1 بازی دیگه از مایکی 100 گیگ اپدیت در عرض 1 سال با این سرعت پایین استورشم له می شیم تا بگیریمش

• Like
Reactions: SHANSER

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
۱۴ گیگ که این روزا چیزی نیست دیگه

برای ایران خیلیم چیزیه برای ایرانی که گیگی 3 تومن پای شما حساب می کنن خیلیم زیاده تازه همین 1 بازی که نیست هر ماه کلی بازی با اپدیت ها هستن خود بازی ها هم به همراه مصارف دیگه بذارین روش ماهی این همه حجم اپدیت برای ما ایرانی ها خیلی خیلی هم زیاده دفاع الکی نکنید خواهشا اصلا چرا باید بازی ای که 1 ماه عرضه شده براش 14 گیگ اپدیت بیاد.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
برای ایران خیلیم چیزیه برای ایرانی که گیگی 3 تومن پای شما حساب می کنن خیلیم زیاده تازه همین 1 بازی که نیست هر ماه کلی بازی با اپدیت ها هستن خود بازی ها هم به همراه مصارف دیگه بذارین روش ماهی این همه حجم اپدیت برای ما ایرانی ها خیلی خیلی هم زیاده دفاع الکی نکنید خواهشا اصلا چرا باید بازی ای که 1 ماه عرضه شده براش 14 گیگ اپدیت بیاد.
نسل هشت کلا اینجوری ضده دیگه دوست من ضمن اینکه اونا اصلا بازار هدفشون ایران نیست و زیاد به مشکلات نت ایران فک نمیکنن و واقعا 14 گیگ هم برا یه بازییه که هدف اولش بخش مولتی پلیر هست و همیشه باید گیم پلیش در حال بالانس شدن باشه و محتواهای جدید بهش اضافه بشه تا زنده و تازه بمونه چیزی نیست و مطمئن باش اپدیتای این بازی حداقل تا پنجا گیگم میرسه
اما صرف راهنمایی اینکه الان همه دوستان برا دانلوداشون از طرح های شبانه ایرانسل و همراه اول استفاده میکنن که شاید برای حدود پنجاه تا شصت گیگ دانلود حدود پنج تومن هزینه میشه

• Like
Reactions: Spartan AR

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نسل هشت کلا اینجوری ضده دیگه دوست من ضمن اینکه اونا اصلا بازار هدفشون ایران نیست و زیاد به مشکلات نت ایران فک نمیکنن و واقعا 14 گیگ هم برا یه بازییه که هدف اولش بخش مولتی پلیر هست و همیشه باید گیم پلیش در حال بالانس شدن باشه و محتواهای جدید بهش اضافه بشه تا زنده و تازه بمونه چیزی نیست و مطمئن باش اپدیتای این بازی حداقل تا پنجا گیگم میرسه
اما صرف راهنمایی اینکه الان همه دوستان برا دانلوداشون از طرح های شبانه ایرانسل و همراه اول استفاده میکنن که شاید برای حدود پنجاه تا شصت گیگ دانلود حدود پنج تومن هزینه میشه
بازی که اینقدر اپدیت براش میاد بهینه نیست برای بازی انلاینم این حجم بسیار سنگینه مگر مدی چیزی اضافه شه.. واقعا کمر شکنه این حجما

• Like
Reactions: s.1

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
  • Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

این ایرانسل هم خیلی یا انتن ندارن یا تحت پوشش نیستن تازه خیلی شبا هم سرعت افت می کنه همیشه 60 گیگ نمی ده تازه حتما هم باید تا 2 بیدار باشی که 1 بار on off کنی و الا کار نمی کنه. بعد این استور خیلی بد قلقم هست 1 دفعه گیر می کنه چند دقیقه ای هیچی dl نمی کنه نمی تونید زمان هم بهش بدید عین idm نهایت باید تایم برای خاموشی pc بذارید. سرعت دانلودشم خیلی شبا افتضاحه با 3 ساعت رسما گاهی 6 7 گیگ بیشتر نمی گیره حالا هر سرعتی می خواید داشته باشید. بله مشکل ایرانم هست اما با این خارجی ها هم از این همه اپدیت خیلی خوشحال نیستن یکی 2 تا نیستن لعنتی ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر