Mafia III رسما تایید شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
mafia_3_wide_-600x222.png

کمپانی 2K دقایقی پیش به صورت رسمی سومین نسخه از سری پرطرفدار Mafia را تایید کرد.

بنابر ایمیلی که از جانب 2K فرستاده شده است، تریلر رسمی این عنوان 5 August و در خلال همایش Gamescom منتشر خواهد شد.

50506976457928101947.jpg

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
همه چی درسته اینبار با دار و دسته مافیای امریکایی یا dixie mafia سر و کار داریم تو اواخر دهه 60 میلادی این دار و دسته تشکیل شد تو جنوب امریکا
و مکانهای اصلیشون جنوب امریکا هست که ایالت لوییزیانا و شهر نئواورلئان هم همونجاست
بر خلاف مافیای سیسیلی که از یک منطقه هستند اونها از کشورها و مناطق مختلفند که تو بازی هم معلومه یه امریکایی یه ایتایایی یه افریقایی و یه بریتانیایی
کلاهبرداری، قمار غیر قانونی، رشوه، قاچاق مواد مخدر، سرقت، پول شویی، قتل، بعضی از شاهکاراشونه
دلیل تفاوت لباساشون هم همینه
دلیل اینکه از کشورهای مختلفند اینه که بتونن کنترل بهتری رو پول دراوردنهای غیر قانونیشون داشته باشن از طریق نفوذشون و رشوه به مقامات و قتل و ...........

به نظر میاد ابعاد مافیایی اینکار بالاتره چون دیگه محدود به یه کشور نیست و چندینکشور ومقاماتشون درگیر میشن اما خبری از اون ابهت و وقار و شخصیت مافیای سیسیلی نیست اما به نظر بد نمیاد یه مافیا به سبک امریکایی
پس مافیای ایتالیایی رو بریزید دور اگه میخواید اینو بازی کنید
چون از کشورهای مختلفند طرز لباساشون اینجوریه

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
این دیگه چی بود!! همون بلایی که سر گادفادر اومد سر مافیا هم اومد.
اینا راکستار بغل دستشونه نمیتونن توو قسمت فیزیک ازشون کمک بگیرن!!
فاجعه فاجعه!! چییییییییییییپ!!
مافیا کارش تموم شد اصلا دپرس شدم

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
دمو ها رو دیدم ولی گرافیک بازی که اصلا نسل بعدی نبود
روی داستان و گیم پلی نمیشه الان قضاوت کرد
ولی امیدوارم تا سازنده ها فرصت دارن یه دستی به سر و گوش بازی بکشن که با کله نخوره زمین

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
تریلر گیم پلی رو دانلود کردم و دیدم.

انقدر اینجا فیدبک منفی ملت داده بودند که من فکر کردم الان با یه چیز افتضاح و فاجعه آمیز طرفم. بعد از دیدنش به نظرم هیچ چیزی که انقدر منفی باشه پیدا نشد. اتفاقا گرافیک قشنگی داره و روی چهره ها خوب کار شده. یه کم انیمیشن ها و فیزیک بازی کار داره که اون هم توی نسخه نهایی ممکنه بهتر از این تریلر اولیه باشه.

در هر صورت من اصلا بدم نیومد.
winking.gif
دوست عزیز تا حالا مافیا بازی کردی؟!!این هیچیش به مافیا نمیخورد.

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
خوب یه GIF میخوام از عنوان BURNOUT واستون بزارم (نمیدونم قند شکن میخواد یا نه اگه وا نشد قندشکنا رو وصل کنید)
emQGEDf.gif
1- ببینین تو BURNOUT 3 چطوری TAKEDOWN میکنیم
2- موقع برخورد آیینه هم نگاه کنید ( ماشین جلومونه بعد تو آینه پشت نشون میده)

دستت درد نکنه این نشون میده که واسه یه فیلم کوتاه برا تبلیغم زحمت نکشیدن خاک تو سرشون

- - -ویرایش - - -

متا ۶۹. 69.

چی میگی داداش اگه این باشه 33 هست

- - -ویرایش - - -

راست میگه بازی کردی ؟

- - -ویرایش - - -

بازی رو نگین مثل gta رسما saintrow shode

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
مافیا یعنی نیویورک...مافیا یعنی ساختمونای سر به فلک کشیده...مافیا یعنی دهه 40تا 50...مافیا یعنی فضای سرد و یخ زده...مافیا یعنی کت و شلوار اتو کشیده...مافیا یعنی یه جوون خوشتیپ ایتالیایی...مافیا یعنی...تو این تریلر که هیچ کدوم از این موارد نبود فقط اسم مافیارو یدک میکشید

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
آقا این شخصیت اصلی نسبتی با محمد علی کلی نداره؟:d هم شکل و هم فامیلیشون شبیه همه خو:d
جدای از شوخی، شخصیت پردازی بازی خیلی لنگ خواهد زد به نظرم

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود

راست میگه بازی کردی ؟

بله عمو جان!
129fs4468377.gif

همون سال 2002 که مافیا اومد بازی کردم و تمومش کردم. قبلا هم توی تاپیک نوشتم که به خاطر داستان فوق العاده و گیم پلی سختش دوستش داشتم. مافیای دو هم یه قسمت هایی از اوایلش رو بازی کردم.
129fs4468377.gif

الان هم از روی یه تریلر نتیجه نگرفتم که قراره داستانش ضعیف باشه یا گیم پلیش بیخود و آسون باشه که بخوام بگم قرار نیست ازش لذت ببرم.
129fs4468377.gif

شما هم تا چهار نفر اومدند نوشتند بازی جالب نیست فوری جوگیر نشید! هنوز دو تا تریلر اومده ازش فقط!
129fs4468377.gif

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
کلا من یه نظر کاملا مثبت در مورد نمایش ندیدم واسه همین یه فاجعه ازش تو ذهنم ساختم ولی الان که دیدم به نظرم واقعا انقدر هم بد نبود....

شاید انتظار دوستان خیلی بالا بوده ولی تریلر به نظرم خوب بود، نکات منفی ــش اول به نظرم همین رانندگی بود، نه به نسخه قبل که آروم می خوردی به یه چیزی کلی آسیب می دیدی نه به این، کلا این بخش ویدیو خیلی مشکل دار بود تا جایی که به نظرم دیگه مسخره شده بود، تو نسخه قبل یه تیر به باک ماشین میزدی می رفت رو هوا ولی اینجا فقط کافی بود با شات گان یه شلیک کنی سمتش، خیلی غیر طبیعی هست این مورد ....

همین مورد میتونی کافیه که به گیم پلی ضربه بزنه، وقتی ماشین انقدر راحت بره هوا تخریب پذیری چی میشه؟ کلا این مورد رو درگیری ها هم تاثیر میزاره باید رفع بشه....

نکته بعد تم بازی بود که چیزی تو تریلر نشون نمی داد اما امیدوارم بتونه تم یه بازی مافیایی واقعی رو القا کنه نه حس GTA .... استدیو سازنده هم جدید هست واسه همین نمیشه رو این مورد نظر داد امیدوارم تو این مورد هیچ مشکلی نباشه ....

شوتینگ مافیا 2 انصافا یه مقداری خشک بود، اینجا هم چیزی مشخص نبود اما امیدوارم خیلی بهتره بشه ....

من بیشتر از همه به داستان بازی امیدوار هستم، سازنده ها رو این مورد خیلی ادعا دارند حتی زمان معرفی استدیو هم کلی در این مورد صحبت کردند، فکر نکنم ایرادی رو این مورد باشه ....

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
تریلر بد نبود اصلا ، شاید فضا آدم رو یاد یه خانواده ایتالیایی نندازه ولی بازی حول داستانش میگرده تو یه تریلر نمیشه کل داستان رو روایت کرد که نتیجه بگیریم بازی بدی از آب در میاد. انقدر با دیدن کوچکترین فاکتور ها نتیجه گیری های بزرگ نکنید!

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
بله عمو جان!
129fs4468377.gif

همون سال 2002 که مافیا اومد بازی کردم و تمومش کردم. قبلا هم توی تاپیک نوشتم که به خاطر داستان فوق العاده و گیم پلی سختش دوستش داشتم. مافیای دو هم یه قسمت هایی از اوایلش رو بازی کردم.
129fs4468377.gif

الان هم از روی یه تریلر نتیجه نگرفتم که قراره داستانش ضعیف باشه یا گیم پلیش بیخود و آسون باشه که بخوام بگم قرار نیست ازش لذت ببرم.
129fs4468377.gif

شما هم تا چهار نفر اومدند نوشتند بازی جالب نیست فوری جوگیر نشید! هنوز دو تا تریلر اومده ازش فقط!
129fs4468377.gif

شما توقعتون خیلی پایینه معلومه ادم راضی ای هستین.خدا قوت عمر گیمری طولانی ای خواهید داشت:d

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
تخریب چی داریم در حد بوندس لیگا
اگه یه تغییر ایده بده gta
بدون دیدن تریلر همه از دم براش میمیرن
زمان معرفی sleeping dogs همه اونو مسخره میکردن
بابا کلش یه تریلر 4 دقیقه ای اومده با یهبررسی گیم پلی
اگه بازی اماده بود که تاریخ 2016 نمیدادند تا زمان عرضه بین 5-17 ماه هنوزمونده
کلی کار میشه روش کرد
بابا اینا مافیای سیسلی نیستن برا همین فرق دارن
یکم صبر کنید سرعت و قدرت تخریبتونو کاهش بدید احتمالا بزودی ویدیوهای دیگه ای میاد که مشخص میکنه بازی چند چنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر