سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
درود خدمت همه دوستان عزیز
.
بچه ها من همیشه بازی رو با خود ps4 دانلود میکردم اولین باره از psx استفاده کردم ، برای بازی Days gone , تنظیمات رو تنظیم کردم ، و بازی داشت نصب میشد ، که نرم افزار ارور Stop working داد ، نزدیک به ۳۰ گیگ ریخته بود بازی رو ، بعد که نرم افزارو بستم دوباره باز کردم ، از ادامه فایل ۰۹ شروع به دانلود کرد ولی زده ۱۷ گیگ ریخته تا الان، و الان داره فایل دوم اپدیت رو میریزه ، چکارش باید کنم این رو ؟! مگه خود نرم افزار نمیشناسه که از ادامه اش بریزه ؟!
.
دوستان لطف کنید راهنمایی کنید ، با تشکر

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
درود خدمت همه دوستان عزیز
.
بچه ها من همیشه بازی رو با خود ps4 دانلود میکردم اولین باره از psx استفاده کردم ، برای بازی Days gone , تنظیمات رو تنظیم کردم ، و بازی داشت نصب میشد ، که نرم افزار ارور Stop working داد ، نزدیک به ۳۰ گیگ ریخته بود بازی رو ، بعد که نرم افزارو بستم دوباره باز کردم ، از ادامه فایل ۰۹ شروع به دانلود کرد ولی زده ۱۷ گیگ ریخته تا الان، و الان داره فایل دوم اپدیت رو میریزه ، چکارش باید کنم این رو ؟! مگه خود نرم افزار نمیشناسه که از ادامه اش بریزه ؟!
.
دوستان لطف کنید راهنمایی کنید ، با تشکر

توی Setting برو تیک Auto Replace File رو بزارم و آدرس فولدر که دیتا داخلش هست رو بهش بده بعد وقتی داره دیتا انتقال میده روی یکی از تب ها به جر Log وایسا که برنامه Close App نده

• Like
Reactions: emad-360

Goyafilter

کاربر سایت
Jun 11, 2019
29
درود.

من تو سایت asus برای لبتابم چک کردم انگار lan من گیگابایتی هست اگر کابل cat6 بگیرم امکان داره با سرعت بالا دیتا رورمنتقل کنم ؟؟
لبتابم قدیمی هست

من پارتها رو هم دانلود کردم همون آخرین ورژن آپدیت کافیه یا باید تک تک آپدیتها رو بگیرم؟؟

SADRAAMPER

کاربر سایت
Jun 25, 2018
45
شما کافی یه ip جدید به صورت دستی تعریف کنین بدین صورت که, از منوی change adaptor گزینه Local connection قسمت inter port 4 برین up جدید مثل 192.168.43.200 و subnet 255.2555.2555.0 تعریف کنین. و بعد در کنسول در network use LAN cable, برین و گزینه custom. گزینه Manuel برین و گزینه ip باید ip کامپیوترو +1 کنین یعنی 192.168.43.201 و و بعدی 255.255.255.0 و گزینه default gateway رو همون ip کامپیوتر بزنین 192.168.43.200 و برین مراحل بعد تا proxy اینجا هم همون ip کامپیوترو بزنین.مشکل حله.
داداش واقعا دمت گررررررررررررم قربونتم❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Mosi69

کاربر سایت
Apr 10, 2010
66
نام
مصطفی
سلام دوستان یه مشکلی این برنامه داره با بازی های مثل cod:ww2 ..shadow of tomb raider که مثلا 5 گیگ رو آفلاین میریزم بعد ارور ce-30045-2 میده که حتما باید یخرده از اینترنت دانلود کنه.اینم بگم اخرین اپدیت و ریجن دیتا هم درسته.فایل خراب هم نیست.دقیقا همین بازی ها تو همه ی دستگاه های که زدم همین مشکل رو داشت.بعد میگن راهی هست که به اینترنت وصل بشی دیتا بریزی ولی بازی قفل نشه.کسی میدونه چجوریه؟
چون دیدم حالتی هست که دستگاه اینترنت داره ولی به psn وصل نمیشه

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
سلام بر‌دوستان عزیز من شنیدم وقتی بازی اکانت ترکیبی میزنی میشه افلاین شد و راحت دیتارو افلاین زد با هر اپدیتی که داری اگه دوستی عزیزی این روش و میدونه و یا اموزش خاصی داره برام بزاره ممنون

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
502
سلام بر‌دوستان عزیز من شنیدم وقتی بازی اکانت ترکیبی میزنی میشه افلاین شد و راحت دیتارو افلاین زد با هر اپدیتی که داری اگه دوستی عزیزی این روش و میدونه و یا اموزش خاصی داره برام بزاره ممنون
شما واسه هردفعه کانکت شدن pc و کنسول نیاز به اتصال به نت داری ، بعد میتونی دیتا رو بریزی حتی با قطع کردن سیم تلفن از مودم ( به شرط قرار داشتن بازی در لیست دانلود) ، حتی تا چندتا بازی که تو لیست دانلود قرار دارن رو هم میتونی به اینصورت بریزی بدون هیچ مشکلی اما مثلا وسط کار کنسول خاموش کردی وبعد خواستی دیتا رو بریزی دوباره نیاز به چند لحظه اتصال به نت داری

• Love
Reactions: moein274

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
شما واسه هردفعه کانکت شدن pc و کنسول نیاز به اتصال به نت داری ، بعد میتونی دیتا رو بریزی حتی با قطع کردن سیم تلفن از مودم ( به شرط قرار داشتن بازی در لیست دانلود) ، حتی تا چندتا بازی که تو لیست دانلود قرار دارن رو هم میتونی به اینصورت بریزی بدون هیچ مشکلی اما مثلا وسط کار کنسول خاموش کردی وبعد خواستی دیتا رو بریزی دوباره نیاز به چند لحظه اتصال به نت داری
سلام . یعنی من اکانت هکی وارد میکنم فعالش میکنم بعد میزنم تو لیست دانلودم بازیارو بعد ساین اوت میکنم از اکانت بعد سیم تلفن از مودم بکنم به نت وصل نباشه حالت افلاین باشه شما میفرمایید راحت میشه ریخت دیتای بازیارو درسته دوست عزیز .
مودم هستش فقط به تلفن وصل نیستش پس روش افلاین که میگن اینجوریه .

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
فقط یه چیزیم هستش ازونجا که سونی هر روز اپدیت بازیارو میده و برای منکه اکانت میزنم واقعا ازار دهنده این اپدیتاش یکی میگفت تو روش افلاین میشه گول زد مثلا دیروز بتل فیلد وی اپدیت 01.20 که حجمش Total Size: 37.3GB هستش و این واقعا برا منکه هر لحظه نمیتونم 40 گیگ 50 گیگ همون ثانیه دانلود کنم یا داری بازی میریزی یهو میبینی 20 گیگ دیز گان اپدیت داد و گیر کردم ، میگن تو افلاین ریختن روشی هستش مثلا همین بتل فیلد وی که اخریش دیروز اومد 1.20 هستش میشه با اپدیت های قبلی ریختش راحت بی اینکه مهم باشه برا برنامه psx که حتما اخرین اپدیت نمیخاد بدی این چطوری هستش دوست عزیز .

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
برای من خیلی مهمه بتونم اموزش ریختن بازی بدون داشتن اخرین اپدیتو یاد بگیرم میدونم این روش هستش مثلا بتل فیلد وی 1.20 اخرین اپدیتشه ولی من 1.19 دارم میخام اونو بریزم چطور بریزم کسی اموزشی داره برام بزاره یه دنیا ممنون . چون موقع ریختن بازی ادم تنو بدنش میلرزه اپدیت جدید داده یا نداده ولی این روشو بلد باشم دیگه خیالم راحت هر چنتا هم اپدیت داده باشه میشه نسخه پاینترشو راحت زد .

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
دوستان کانالی سایتی که هر لحظه بروز باشه و جدیدترین بازی هایی که اپدیت دادنو میزارن محض اطلاع رسانی کسی داره مثلا خبر میزاره فلان بازی اپدیت جدید داد تا ادم بدونه بازی اپدیت داده یهو وسطش گیر نکنیم چون شاتل لند یا پارسی گیم سریع بروز نیستن با تاخیر میزارن دیتا بیس سونیم که میزراره خودت باید دونه دونه چک کنی رو مخه کامل .

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
502
سلام . یعنی من اکانت هکی وارد میکنم فعالش میکنم بعد میزنم تو لیست دانلودم بازیارو بعد ساین اوت میکنم از اکانت بعد سیم تلفن از مودم بکنم به نت وصل نباشه حالت افلاین باشه شما میفرمایید راحت میشه ریخت دیتای بازیارو درسته دوست عزیز .
مودم هستش فقط به تلفن وصل نیستش پس روش افلاین که میگن اینجوریه .
ببین شما یه بار با psx helper به نت وصل بشی تا لحظه ای که کنسول،pc یا مودم خاموش نشه میتونی بدون نیاز به نت دیتا رو منتقل کنی حتی چندتا بازی مختلفو (البته تجربه ثابت کرده همیشه یه مشکلی پیش میاد :D )
فقط یه چیزیم هستش ازونجا که سونی هر روز اپدیت بازیارو میده و برای منکه اکانت میزنم واقعا ازار دهنده این اپدیتاش یکی میگفت تو روش افلاین میشه گول زد مثلا دیروز بتل فیلد وی اپدیت 01.20 که حجمش Total Size: 37.3GB هستش و این واقعا برا منکه هر لحظه نمیتونم 40 گیگ 50 گیگ همون ثانیه دانلود کنم یا داری بازی میریزی یهو میبینی 20 گیگ دیز گان اپدیت داد و گیر کردم ، میگن تو افلاین ریختن روشی هستش مثلا همین بتل فیلد وی که اخریش دیروز اومد 1.20 هستش میشه با اپدیت های قبلی ریختش راحت بی اینکه مهم باشه برا برنامه psx که حتما اخرین اپدیت نمیخاد بدی این چطوری هستش دوست عزیز .
اگه وسط نصب باشی اپدیت جدید بده به شرط اینکه به نت وصل نباشی مشکلی پیش نمیاد ، ولی تا جایی من میدونم قبل از شروع اپدیت جدید بده باید اون اپدیت دانلود بشه حالا اگه روشی هست بشه این قضیه رو دور زد اطلاع ندارم متاسفانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر