Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
یه دکلمه زیبا که نویسنده ش شخص Yoko Taro هست و به اتفاقات بعد از پایان E بازی می پردازه.
بعد از پایان E بازی 2B بیدار میشه و pod ها اتفاقاتی که افتاده رو براش توضیح میدن ، 2B متوجه میشه که مشکلی در دیتای 9S وجود داره که جلو بیدار شدن ش رو میگیره به همین دلیل 2B به دنبال راه حلی برای نجات 9S می گرده...
این یعنی این که قصد ساخت ادامه بازی رو دارن؟من که به شخصه امیدوارم ادامش رو زود بسازن.چ.ن پتانسیل برای ادامه بازی هست!

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,723
prologue بازی خیلی نامردیه:D
نیم ساعت بازی کردم بعد باختم اومدم دوباره برم دیدم از اول اومد! خلاصه حواستون باشه نبازید:D
یه سوال:
وقتی اونجا جعبه سیاه ها رو به هم میزنن خودشون میمیرن و این 9s و 2b توی ایستگاه در واقع یه ورژن دیگه هستند؟ و اون دوتا همونجا مردن؟
چون اندروید هستن جسم شون مهم نیس تا وقتی که اطلاعات شون بصورت بکاپ در بانکر موجود باشه اطلاعات رو میریزن روی یک جسم مشابه و ادامه میدن،جلو تر موقع بازی کردن هم میبینی که وقتی کاراکتری که باهاش بازی میکنی جایی بمیره جسمش همونجا میمونه و سری بعد که بهش برسی میتونی چیپ هایی که رو جسم قبلی گذاشته بودی برداری
این یعنی این که قصد ساخت ادامه بازی رو دارن؟من که به شخصه امیدوارم ادامش رو زود بسازن.چ.ن پتانسیل برای ادامه بازی هست!
در مورد ساخت ادامه nier با توجه به موفقیت automata مسلما این اتفاق میفته ولی تاریخ ش مشخص نیست و خبری هم در مورد ش نشنیدم، اون دکلمه هم که گذاشته بودم بیشتر به عنوان مخلفات بازی در نظرش بگیر که خواستن برا طرفدارای بازی جذاب باشه اما قصدشون معرفی بازی جدید نبوده.

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
در جلد جدید مجله ی Famitsu مصاحبه ای با سازنده های بازی ( Yoko Taro کارگردان ، Yosuke Saito تهیه کننده ، Takahisa Taura طراح بازی ، Keiichi Okabe آهنگساز و Asahiko Yoshida طراح کاراکتر بازی ) انجام گرفت که یه قسمت از اون راجع به آینده ی سری NieR هست :

Famitsu :هنوز کالاهایی از بازی هست که در آینده منتشر خواهند شد مثل فیگورها و عروسک های شخصیتای 2B و 9S . آیا معرفی ها یا گسترش دهنده های دیگه ای در آینده خواهیم داشت ؟ مثلا فیگور برای Machine Lifeforms ؟

Saito : این یه رازه ! با این حال با درنظر گرفتن Blu-ray کنسرت که در زمان TGS منتشر میشه ، صحبتایی بوده که برای اون موقع یه سری کالا از بازی بسازیم . همچنین قبل از اون یه چیزی که بهش فکر میکنم ... نمیدونم الان برام مشکلی نداره که بگم یا نه . راجع به آینده ی سری NieR هم ، این قضیه به عهده ی Yoko-san ـه .

Famitsu : یوکو-سان ، نظرتون راجع بهش چیه ؟

Yoko : من اصلا هیچ فکری نمیکنم ! ترجیح میدم همه چیزو به عهده ی Taura-san بزارم .

Famitsu : احتمال یک ریمیک از Prequel بازی چقدره ؟

Yoko : به Square Enix بستگی داره .

Saito : ما واقعا میزان درخواست و انتظار براش رو نمیدونیم . درنتیجه حتی اگه قصد انجامش رو داشتیم باید اول یه سری مسائل رو در نظر میگرفتیم و زمانی که واقعا انجامش بدیم دوست داریم Yoko-san به تیم اضافه بشه و یه سری محتویات جدید اضافه کنه .

Famitsu : سه سال دیگه سالگرد ۱۰ سالگی سری NieR ـه .

Saito : من همچنین دوست دارم یه کاری برای اون موقع انجام بدیم .
Yoko : بیاین به جاش یه Social game مزخرف بسازیم . حالا که صحبت از Social game ها شد خیلی از مردم برای SINoALICE ثبت نام کردن . و زمانی که سرورها Down شد من احساس کردم که NieR : Automata چطور انقدر فروخته و تاثیراتش رو اینجا هم گذاشته .

Famitsu : همکاری SINoALICE و NieR : Automata قراره که در تابستون انجام بشه ، درسته ؟

Yoko : واقعیتش من هنوز سناریویی براش ننوشتم . هرچند ما الان تو فستیوال پایدار کردن سروریم و با تشکر از اینکه فضای کار پر جنب و جوش شده کسی متوجه کم کاری من نشده و فعلا از این موضوع نجات پیدا کردم .

Famitsu : در نهایت میتونین هرکدوم با نگاه کردن به NieR : Automata یه پیام براش بدین ؟

Okabe : درست مثل Prequel ، من فکر میکنم که NieR عنوانیه که محیط اطراف منو تغییر میده . من خوشحالم که در ساخت بازی ای دخیل بودم که توسط خیلی از مردم دیده شد ( بهش توجه شد ) .

Taura : به عنوان نماینده ی Platinum Games ، ما راضییم که تونستیم این رو به عنوان یه بازی با اتمسفر غیر معمول و حالت خیلی خوبی تموم کنیم . همچنین امیدوارم که براش Sequel بسازیم به علاوه چیزای بیشتر .

Famitsu : پس شما اشتیاقش رو دارین .

Taura : من خیلی اشتیاق دارم براش . البته نه برای بخش شوترش .

Yoko : پس به درد نمیخوره . ( خنده )

Famitsu : در آخر آیا دلیل دیگه ای به غیر از اینکه این عنوان Sequel ـه برای گذاشتن NieR تو اسم بازی داشتین ؟

Yoko : نه ، هیچی . چون این یه Sequel ـه NieR مثل یه نفرین باهاش میمونه . ولی از زمانی که تصمیم گرفته شد که ما با همکاری PG این کارو انجام بدیم ما شروع کردیم به بحث کردن راجع به اینکه به جای Sequel یه چیز جدید بسازیم برای همین من با خودم فکر میکنم که آبا لازم بود NieR رو تو اسم بازی بزاریم یا نه .

Yoshida : نسخه ی قبلی محتویات و طراحی خیلی خوبی داشت . با اینکه من اولش خیلی استرس داشتم اما تاثیرپذیری این نسخه خیلی زیاد بود برای همین این از سختی کار من کم کرد . اگه قرار به ساخت Sequel باشه دوباره منو خبر میکنین ؟ (خنده )

Saito : یوکو و من دوباره با اضطراب بهت درخواست میدیم ( خنده ) . این درمورد کار Yoshida-san بود اما کار من تا الان که اینجا جمع شدیم ۹۹٪ تموم شده و ما میتونیم که یه نشونه به جا بزاریم پس خوشحالیم ، همچنین خیلی از طرفدارها ممنونیم که بازی رو حمایت کردن . اگر همین اعضا یک بار دیگه بتونن جمع بشن ، احتمال اینکه یه Sequel ساخته بشه هست تا حدی که حتی اگه یک نفر از این جمع نباشه ما ترجیح میدیم که انجامش ندیم .

Yoko Taro, Yosuke Saito, Takahisa Taura & others discuss the future of NieR with Famitsu | RPG Site

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
توی این چند ساعت نخست که خیلی راضی ام از بازیش.
چیزی که بیشتر از همه توی داستان نگاهم رو جلب کرد، ماشین هایی بودن که دارن " زبان" و "موهبت" هاش رو تجربه میکنن.

I wonder if I ever get to kill him

• Like
Reactions: Masta_killa

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بازی رو جدیدا گرفتم و اوایلش رو رفتم ( همون گیم پلی دموی بازی ). سوالی که داشتم این هست که چرا در پست اول تاپیک انحصاری گفته شده به بازی؟ مگه روی PC هم نیومده ؟

• Like
Reactions: Tidus & Shayne

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
بازی رو جدیدا گرفتم و اوایلش رو رفتم ( همون گیم پلی دموی بازی ). سوالی که داشتم این هست که چرا در پست اول تاپیک انحصاری گفته شده به بازی؟ مگه روی PC هم نیومده ؟

راست میگین. نسخه PC هم داره که چند وقت پیش BALDMAN اون رو کرک کرد و بعدش هم CPY کرک کرد.

که FitGirl هم می گفت کرک BALDMAN با این که یک نفره انجام شده اما از کرک گروه CPY هم بهتره.

ضمن اینکه اسم بازی رو که توی گوگل بزنیم، می بینیم که نوشته برای پلتفرم های PS4 و Microsoft Windows عرضه شده.

• Like
Reactions: Armin.jrpg

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
زمانی که بازی ساختش تایید شد به عنوان انحصاری یه جورایی خبراش اومد بیرون مخصوصا که حرفی هم از pc نبود اگه به سالی که تاپیک زده شده دقت کنید میفهمید... زمانی هم که تایید شد برای پی سی هم میاد کسی که تاپیک رو زد کلا ناپدید شد که بیاد تاپیک رو تغییر بده
درضمن بازی انحصاری کنسولی هست چون نه برایه ایکس وان و نه برای مایکروسافت ویندوز منتشر نشده بازی وقت تو استیم موجوده

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
الان بازی رو تموم کردم . عالی بود هم موسیقی هم گیم پلی تنها ایرادی که داشت گرافیک بازی بود که من تو هیچ بازی اصلا به گرافیک توجه نمیکنم

• Like
Reactions: arsenalmom

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
بازی فوق العاده هست . حرف نداره . حدود 5 ساعت بازی کردم خیلی لذت بردم . مخصوصا باس فایت ها که خوب و چالشی طراحی شده . پیشنهاد میکنم حتما رو درجه سختی بالا بازی کنید . شک نکنید از بهترین بازیهای نسله .
نکته منفیش هم فقط گرافیک فنی هست که با اینکه بازی گرافیک هنری بسیار خوبی داره ولی گرافیک فنی در حد نسل قبله !
من امروز بازی رو برای بار اول تموم کردم . اخر بازی نوشت دوباره برای دیدن پایان های بعدی بازی کنید . میخوام بدونم از نظر محیطها و مبارزات با شروع دور دوم تفاوتی داره یا همون حالت ng+ مثل بقیه گیم ها هست ؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من امروز بازی رو برای بار اول تموم کردم . اخر بازی نوشت دوباره برای دیدن پایان های بعدی بازی کنید . میخوام بدونم از نظر محیطها و مبارزات با شروع دور دوم تفاوتی داره یا همون حالت ng+ مثل بقیه گیم ها هست ؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
بازیو دوباره لود کنید اصلا همون اولش میبینید بازی فرق داره
کلا همه چیز متفاوته البته دور دوم داستان 9s روایت میشه بعد از اینکه اونو تموم کردید بازیو دوباره لود کنید از اونجا به بعد خط داستانی هم عوض میشه و درواقع بازی تازه شروع میشه

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دفعه نخست تموم میشه هنوز خیلی معما ها بی پاسخ میمونه، من همینجوری بی توجه به اینکه دارم به پایان نزدیک میشم رفتم، تازه آخرش فهمیدم که داستان توی چند تا گیم پلی روایت میشه....همین الانم داستان 9s یه سری فرق های ریز داره.....از یه طرف این کار هیجان انگیز کرده قضیه رو ولی از یه طرفم تکراری و خسته کننده، امیدوارم که این کار بیهوده نبوده باشه[-o<

• Like
Reactions: emperaturs

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
دفعه نخست تموم میشه هنوز خیلی معما ها بی پاسخ میمونه، من همینجوری بی توجه به اینکه دارم به پایان نزدیک میشم رفتم، تازه آخرش فهمیدم که داستان توی چند تا گیم پلی روایت میشه....همین الانم داستان 9s یه سری فرق های ریز داره.....از یه طرف این کار هیجان انگیز کرده قضیه رو ولی از یه طرفم تکراری و خسته کننده، امیدوارم که این کار بیهوده نبوده باشه[-o<
دفعه سوم همه چیز جدید خواهد بود و همنیطور در ادامه ها

.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دفعه دوم و سوم لوکیشنا عین همیناس که الان با 2B داریم میریم یا فر دارن یکم؟
فعلا دور اولم و بازی فوق العادس.مدتها بود همچین بازی انجام نداده بودم داستان و گیم پلی حرف نداره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: emperaturs

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
دفعه دوم و سوم لوکیشنا عین همیناس که الان با 2B داریم میریم یا فر دارن یکم؟
فعلا دور اولم و بازی فوق العادس.مدتها بود همچین بازی انجام نداده بودم داستان و گیم پلی حرف نداره.
حتما تا دور سوم بازی کن که اصل ماجرا اونجاست .دفعه دوم بازی نگاهش از سمت 9s تقریبا همون قبلی هاست ولی اصل و اوج بازی دفعه سوم که اصلا بازی تازه شروع می شه و همه خط داستانی و مراحل جدید می شن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر