Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خیلیا ممکن ندونن بازی چتد روز دیگ همیاد بحرحال یا شایدم خب اطلاعا نداشته باشن بلاخره بازیسنتر یک مرجع مخصوص بازی هست من خودم هر جا رفتم تو گوگل زدم تاریخ Nioh هیپی اخرم دستگیرم نشد
کافیه فقط گوگل کنی Nioh
سمت راست تاریخ انتشارش هست : 7 فوریه (سه روز دیگه)

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
حالا که بحثش کشیده شد درخواست میکنم اگه کسی توانش رو داره یه دستی به پست اول بکشه:D
======================

من دارم میگم خیلیا تو این انجمن گیر دادن به این که پست اول باید بروز باشه و از این حرفا من نمیفهمم الان پست اول بروز نباشه شما لذتت از بازی کم میشه؟:| این که اطلاع از بازی هم نداری تقصیر خودته ادم اگه بخواد از یه بازی اطلاع داشته باشه میره تو سایت های خبر رسانی چه خارجی چه ایرانی درموردش تحقیق میکنه(شما الان برو سرچ کن بازی nier یا ساخته های پلاتینیوم گیمز:D) الان هم بازیسنتر سایت رسانه خبر های بازی داره اگه قرار بود فقط تو انجمن خبرها پخش بشه پس چرا اصلا اون سایت رو زده:D اینجا بیشتر برا بحث ازاد در مورد بازیه(البته من بیشتر اینجوری فکر میکنم:D) این که پچسبی به سر در تاپیکی که معلوم نیست کی بروز میشه یا اصلا میشه باعث میشه شاید ارزش واقعی یه بازی درک نکنی... دارم برا بروز بودن خودت میگم تا هم از بیشتر بازی ها اطلاعت کافی داشته باشی هم نیازی نداشته باشی کسی برات توضیح بده اگه هم می خوایی بچسبی به به یه سر در تاپیک خب پس موفق باشی:D

میگم جدیدا اطلاعات بازی فقط شامل تاریخ انتشار میشه؟:D
بعدشم چه زبطی به لذت بردن بازی داره؟ خیلی ها ممکنه از اومدن بازی بی اطلاع باشن و اینجا بهترین مکان برای کسب اطلاعاته.:D
پست اول هر بازی هرچه کامل تر باشه بهتره. هم بقیه رو با سبک و سیاق بازی آشنا میکنه و هم اطلاعات ریزی رو در اختیار گیمر قرار میده. همه مثل شما شاید پیگیر اخبار بازی نبودن یا حتی ممکنه دسترسی به اینترنت پرسرعت یا منابع خبری نداشته باشن... نمیشه که بگیم همه برن خودشون دنبال اطلاعات بگردن. اینجوری پست اول دیگه فرقی با بقیه ی پست ها نمیکنه.
الان بازی هایی مثل استریت فایتر یا پرسونا یا مس افکت تاپیک های کاملی دارن و به خوبی گیمر رو با بازی آشنا میکنن و گیمر میفهمه با چه بازی ای رو به رو هست. البته پست اول Nier خیلی خوبه ولی جا برای ویرایش و کامل شدن زیاد داره و فکر نکنم اینکه بخواهیم پست اول به روز تر باشه به گیر دادن ربطی داشته باشه:-"

• Like
Reactions: Witch of Ashes

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
یکی یه آهنگی گذاشت از بازی، دوزبانه بود چرا؟ یعنی بسته به زبان بازی، آهنگ هم تغییر میکنه؟
اون غیرانگلیسیه چه زبانی بود؟

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
یکی یه آهنگی گذاشت از بازی، دوزبانه بود چرا؟ یعنی بسته به زبان بازی، آهنگ هم تغییر میکنه؟
خب طبیعتاً ژاپنی بوده. فکر نمیکنم تو بازی آهنگارو هم دوبله کنن. یا آهنگ جداگونه انگلیسی بذارن.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
خب طبیعتاً ژاپنی بوده. فکر نمیکنم تو بازی آهنگارو هم دوبله کنن. یا آهنگ جداگونه انگلیسی بذارن.

درود...

البته کار جالبیه هااا...
مثلا سری کینگدام هارتز آهنگ تم بازی در دو زبان هست و بنا به بازی و رجین اون آهنگ ژاپنی هست یا دوبلش...

یا یک نمونه دیگ..
سری بازی های تیلز آف...
که نسخه های انگلیسی بعضی اوقات کلا کلام رو حذف میکردن و موسیقی خالی رو برای رجین خارج از ژاپن میزاشتن...
خخخخخ...

• Like
Reactions: KingAmir

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
فکرکنم منظورتون تم اصلی بازیه؟
تم اصلی بازی توسط دو فرد جداگانه اجرا شده
J’Nique Nicole که زبان انگلیسی

Emi Evans که این زبانش مال زبان خود nier

اسکور انیکس هر دو نسخه رو با هم منتشر کرد ولی یادمه گفته بودن نسخه J’Nique Nicole اصلی

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
شماره یک بازی بر اساس Ending های بازی زبان آهنگ آخر بازی فرق میکرد . فرانسوی داشت انگلیسی داشت و زبون من درآوردی بازی هم بود که اگه اشتباه نکنم Ending چهارمی به اون زبون بود و از همشونم کامل تر و قشنگ تر بود . من تو بایکوت اطلاعاتم ولی فکر کنم تو این شماره هم از این چیزا ببینیم .

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
rk37_zoxbepz.jpg

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا

موهای A2 رو کوتاه تر کردن :-<

چطوری فرزاد؟ :D

خیالت تخت، موهای A2 کوتاه نشده!
من خودم ویدیو رو ندیدم، ولی مطمئنم که بازی تایم لاین‌های مختلف داره که تو یکیش A2 این شکلی میشه! :D
از همون دمو هم مشخص بود همچین چیزی.
همونجوری که از تارو انتظار میره مطمئناً با داستانه خیلی خری طرفیم. >:D<

پ.ن: همینجوری اومدم سایت پستتو دیدم گفتم بهت اینو بگم که احیاناً یه وقت خدایی نکرده به استاده اعظم شک نکنی!
استاد خودش یکی از ماست و درجه استاد تمامی تو معقوله هنتای‌ئیسم داره. :D
مطمئناً جوری برنامه ریزی کرده که تمام سلایق و پوشش بده! :D
+
Short Hair FTW
=P~:D

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
چطوری فرزاد؟ :D

خیالت تخت، موهای A2 کوتاه نشده!
من خودم ویدیو رو ندیدم، ولی مطمئنم که بازی تایم لاین‌های مختلف داره که تو یکیش A2 این شکلی میشه! :D
از همون دمو هم مشخص بود همچین چیزی.
همونجوری که از تارو انتظار میره مطمئناً با داستانه خیلی خری طرفیم. >:D<

پ.ن: همینجوری اومدم سایت پستتو دیدم گفتم بهت اینو بگم که احیاناً یه وقت خدایی نکرده به استاده اعظم شک نکنی!
استاد خودش یکی از ماست و درجه استاد تمامی تو معقوله هنتای‌ئیسم داره. :D
مطمئناً جوری برنامه ریزی کرده که تمام سلایق و پوشش بده! :D
+
Short Hair FTW
=P~:D

ممنون :D
امیدوارم از همون اول A2 با موهای بلند توی ذهن مون هک شده سخته با موهای کوتاه دیدنش :D
مگه میشه به استاد اصلا شک هم کرد اعتماد کامل داریم :>:D
----------------------------------------------------
11 روز مونده

jyuh_c4deohcucaacxgr.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر