امتیاز شما به کنفرانس های E3 2015

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
e3-2015-trip-competition.jpg

سلام
دیدم بحث امتیاز دادن به کنفرانس ها داغه گفتم یه تاپیک جدا واسش بزنم !
امتیازتون رو بدون ترول و مسخره بازی بدین و سعی کنین در مورد امتیازتون یه توضیحی بدین...
ممنون

پست های حاوی ترول و مسخره بازی پاک میشن حالا هر چه قدرم میخواد طولانی باشه !

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
من هم با منطق بعضی از دوستان میام اینطوری می گم و به ماکرو 2 می دم
(اشاره به انها که ff vii که انحصاری زمانی هستش رو انحصاری نمی دونند)
اولا نمایش گرز با اون کارکتر مسخرش اصلا جذابیتی نداشت
فورتزا هم که هر سال یه نسخه ازش میاد
تومب رایدر هم که انحصاری نیستش:D
میمونه یه هیلو ٬ هیلو هم که عنوان گوتی بگیری نیست پس کنفرانس بس مضخرف بود:|
---------------------------------
نمره خودم به کنفرانس ماکرو 8 هستش اگه پارسال کلی بازی رو نمی کرد الان شاید 10 رو می دادم و سورپرایز های بیشتری می دیدیم
در کل کنفرانس جالب و خوبی بود
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
سونی هم 9.5 اون نیم رو هم کم کردم تا یاد بگیره هیچوقت سر صبح با قلب های بچه های مردم بازی نکنه:D
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اسکوئر هم از الان 10 چون تا خر خره عنوان با عظمت داره:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
فارغ از این بحث این بهتره یا اون، اکثر سایت ها دارن میگن امسال بهترین کنفرانس تاریخ رو داشتیم که خودش نکته بسیار مهمی هست :D به قول GameSpot امسال گیمرها برنده اصلی E3 بودن. حالا خیلی نگران این هستید کدوم خفن تر بوده تا فردا صبر کنید تا سایت های مهم نظرشون رو بگن :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
فارغ از این بحث این بهتره یا اون، اکثر سایت ها دارن میگن امسال بهترین کنفرانس تاریخ رو داشتیم که خودش نکته بسیار مهمی هست :D به قول GameSpot امسال گیمرها برنده اصلی E3 بودن. حالا خیلی نگران این هستید کدوم خفن تر بوده تا فردا صبر کنید تا سایت های مهم نظرشون رو بگن :D

نگران؟

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
مایکروسافت 9/10
+همه چی بغیر از منفیا
-یوبیسافت
-نمایش TR (انتظار بیشتری داشتم)
-اوبی سافت
-لوگوی یوبیسافت
-division و R6
-نداشتن نقطه اوج زیاد به جز بازی Rare و BC سورپرایز های خوبی بودن

EA 2/10
بمیر

سونی
+نمایش آنچارتد
+نمایش هورایزن
+انتخاب مولتی ها خوب بود
-TLG
-کیک استارتر!!
-ریمیک
-آقای ریش

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
مایکروسافت 9/10
+همه چی بغیر از منفیا
-یوبیسافت
-اوبی سافت
-لوگوی یوبیسافت
-division و R6

EA 2/10
بمیر

سونی
+نمایش آنچارتد
+نمایش هورایزن
+انتخاب مولتی ها خوب بود
-TLG
-کیک استارتر!!
-ریمیک
-آقای ریش

TLG و Shenmu رو موافقم ... Remake چرا ؟!!!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Sony :نظرم روی 8 الی 9 هست ولی متاسفانه خیلی از بازیهایی که معرفی شد مثل FF , Shenmue رو بازی نکردم قبلا و علاقه ای هم ندارم پس میشه :8
MS : انتظار کنفرانس بهتری داشتم تا کنفرانسی که همش جیغ و دست و هورا برای بازیهای تکراری و سکوت برای بازیهای خوب باشه مثل DS3 :): امتیازم 7
Ubi , EA بجز یکی دو تا نمایش مثل NFS , Ghost recon , ME این دوتا چیز خاصی نداشتن :|: 6.5
یه سری بازیها مثل Ashen , Cuphead ,Dreams , Horizon هم با اینکه انحصاری بودن ولی بشدت عالی بود نمایششون ! امیدوارم که بتونم بازیشون کنم.بازی Rare هم صد البته.

Bethesda : بهترین کنفرانس هم برای من وقتی دومین بازی برتر عمرم ادامه اش ساخته فقط میتونه امتیازی در حدحداقل 9.5 بگیره!:bighug:
0.5 هم به خاطر BattleCry , Dishonored DE کم میکنم! رفت تا سال 201x که به احتمال قوی Quake , TES , DS3 بعدی معرفی می شند که اون موقع هم صرف نظر از بقیه کنفرانس ها برام بهترین میشه :d
حالا هرکی ، هرچی حال میکنه معرفی کنه! Fallout , Elder scrolls , Doom , Quake برای کل عمر گیمریم کافیه :bighug:

در کل امسال چند لول از کنفرانس های پارسال بهتر بودن همه کنفرانس ها! ولی چون سال دیگه به احتمال زیاد Bethesda نباشه به مدت چندسال برمیگردیم به زمان قدیم و تکرار مکررات 8-| تا اینکه دوباره Bethesda ظهور کنه.البته دفعه بعدی نوبتی هم باشه نوبت HL , Portal تا بقیه سلاخی بشن.:dاون موقع با ماسک اکسیژن میشینم پای مراسم Vavle یا Bethesda .:d

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
خب از اونجایی که قراره نمرات مد نظر خودمو بدم پس میدم.

بتسدا : 1/10
هیچ کدوم از بازی هایی که نمایش دادن برام مهم نبود. چون هیچ کدومشونو قبلا بازی نکرده بودم. البته دووم بود که خوشم نیومد.
سونی : 9/10
کراشم معرفی میکردن 10 میشد

مایکروسافت رو ندیدم چون xbox one ندارم پس هیچی
Ea. هم ندیدم

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
خب از اونجایی که قراره نمرات مد نظر خودمو بدم پس میدم.

بتسدا : 1/10
هیچ کدوم از بازی هایی که نمایش دادن برام مهم نبود. چون هیچ کدومشونو قبلا بازی نکرده بودم. البته دووم بود که خوشم نیومد.
سونی : 9/10
کراشم معرفی میکردن 10 میشد

مایکروسافت رو ندیدم چون xbox one ندارم پس هیچی
Ea. هم ندیدم
آخر استدلاله ها، خوب TLG و Dreams و کلا همه ی New IP ها رو هم بازی نکردی، برات مهم نیستن؟:| باز مثلا بگی من نمی تونم بازی کنم(مثل X1) یه چیزی، اینجوری که تا آخر عمرت بازی جدید بازی نمی کنی همش Sequel میشه:D

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
Bethesda - 4 out of 5
Doom خوب بود ولی با روحیات من سازگار نیست. نمایش Dishonored 2 و Fallout 4 عالی بودند. Battlecry هم که هیچ.

Microsoft - 4 out of 5
Recore چندان نظرم رو جلب نکرد. Fallout 4 بیشترش حرف های تکراری کنفرانس Bethesda بود ولی خب یکم گیم پلی جدید داشت که دیدنش خالی از لطف نبود. Backward compatibility هم سورپرایز خوبی بود ولی به راحتی گذاشتن دیسک بازیهای 360 و بازی کردنشون نیست و فعلاً تو لیست بازیهایی که ساپورت میشه اکثراً بازیهای کوچولو و رنگارنگ دیده میشه! Rise of the Tomb Raider هم خوب بود و خوشم اومد ولی خیلی آشنا به نظر میومد. Dark Souls III هم که گم شد بین این همه هایپ. و اما گیرز 4 که اونم نسبتاً خوب بود. اون چیزی نبود که انتظار داشتم ولی بازهم خوب بود و مطمئنم با توجه به اینکه حدود 1 سال و نیم تا تاریخ عرضه اش باقی مونده خیلی بهترم میشه. و اینکه فکر نکنم شخصیت اول بازی این باشه! احتمالاً فقط یه مرحله برای مقدمه چینی با این شخصیت بازی می کنیم. HoloLens هم فوق العاده بود و قشنگ حس و حال فیلم های علمی تخیلی به آدم دست می داد. در مورد بقیه موارد هم no comment.

EA - 2 out of 5
شروع عالی با یه تیزر هایپ کننده از Mass Effect: Andromeda! سیاره هایی که نشون دادن قشنگ مشخص میکنه که تو این نسخه هدفشون اکتشاف تو سیارات ناشناخته هست که خیلی خیلی خوبه! یاد و خاطره ی نسخه اول برام زنده شد. اسمش هم جالبه و کلاً به زبون آوردنش باحاله :d Need For Speed هم نمایش جالبی داشت. من هنوزم مطمئن نیستم اون دو نفر دو گاراژ آدمای واقعی بودن یا نه! اسپورت کردن و دنیای بزرگ Open World نشون میده که این بار میدونن دارن چیکار میکنن و به درخواست فن ها اهمیت میدن فقط این چرخش دوربین سر پیچ ها از دور چندان جالب به نظر نمیومد و باید دید وقتی بازی می کنیم چطوری میشه. در مورد Mirror's Edge Catalyst هم هنوز مطمئن نیستم چه حسی دارم! از Open World شدن بازی که خوشحال نیستم و ترجیح می دادم خطی باشه ولی به هر حال هرچی باشه Mirror's Edge هست و Faith خانم! منتظرشم. Star Wars: Battlefront هم از نظر گرافیکی فک برانداز بود ولی از اونجایی که سینگل پلیر نداره چندان علاقه ای بهش ندارم. بقیه کنفرانس هم به جز این چهار تا جزو خسته کننده ترین قسمت های E3 تو این چند سال اخیر بود. EA باید تو نیم ساعت فقط همین 4 تا بازی رو نشون میداد!

Ubisoft - 1 out of 5
اوایل نمایش For Honor خیلی خوشحال بودم که قراره یه بازی این سبکی داشته باشیم ولی بعداً معلوم شد که Multi Player هست و حسابی Epic Fail شدم. کاش Campaign هم داشته باشه. بقیه بازیهاش هم برای منی که فقط سینگل پلیر میخوام راضی کننده نبود. Ghost Recon جدید هم به نظر میومد از همون فرمول بازیهای دیگه یوبی سافت پیروی می کنه. در کل کنفرانس برای من هیچی نداشت و الکی نصف شب 1 ساعت و نیم مجری نچسبشون رو تحمل کردم.

Sony - 4.5 out of 5
کنفرانس طوفانی شروع شد و هرچند The Last Guardian چندان تغییری نسبت به نمایش 2009 نداشت ولی باز هم عالی بود. صحنه ای که یوشیدا اومد و حرف هایی که زد خیلی cute بود و معلوم بود که پشت پرده حسابی تلاش کرده تا این بازی کنسل نشه. خیلی دوست داشتنیه این بشر! در ادامه که بلافاصله بازی جدید Guerrilla معرفی شد و حسابی شگفت زدم کرد. اینا چند نفر از افراد مهمی که روی The Witcher 3 کار کرده بودن رو استخدام کردن و به نظر میاد از نظر RPG بودن کم نخواهد آورد. شخصیت اول بازی و محیط و کلاً کانسپت بازی فوق العاده جذاب و جالبه. اون روبات هایی که سرشون دایره ای بود و از دور رد می شدن یعنی حال کردما باهاشون! از اون بازی هاست که میشه ساعت ها توی محیط هاش گشت و لذت برد. فقط تنها نکته منفیش به نظرم این حرف هایی بود هر چند ثانیه شخصیت اول بازی می گفت، انگار داشت مستقیم با ما صحبت می کرد. امیدوارم تو بازی نهایی اینطوری نباشه. موزیکش هم رویایی بود. Black Ops III هم بسیار بسیار بد بود. یه عنوان تقلیدی و بی هویت که اصلاً معلوم نبود چی به چی بود. شاید می تونم بگم تنها نکته منفی کنفرانس سونی همین بازی بود. تریلر هیتمن جدید هم باحال بود و همینطور No Man's Sky. البته این No Man's Sky اونطوری که هایپ میکنن به نظرم نیست ولی بازهم ایده جالبی داره. Shenmue 3 هم باید خود سونی از بازی پشتیبانی می کرد و این که فقط شروع کمپین Kickstarter بازی رو اعلام کردن یکم ضایع بود ولی باز هم این که بازی تو کنفرانس سونی معرفی شد و بین کنسول ها فقط برای PS4 میاد سورپرایز خوبی بود و حسابی اینترنت رو ترکوند. Remake فاینال فانتزی هم که یکی دیگه از آرزوهای گیمرها بود و تو این کنفرانس برآورده شد. Uncharted 3 هم فکر کنم خوابم برد چون این چیزهایی که دیدم به نظر خواب میومد! اصلاً قابل باور نیست اینی که نمایش دادن، برای یه صحنه set piece که شاید خیلی ها اونو در عرض یکی دو دقیقه انجامش بدن و خیلی از قسمت ها رو اصلاً نبینن اینهمه کار کرده بودن و یه شهر کامل رو با تمام جزئیاتش ساخته بودن! NG کلاً یکی دو لول از همه بالاتره.

پ.ن: از بس زیاد شد که خودم حسش نبود یه بار بخونم ببینم چی نوشتم، از شما هم انتظاری ندارم :D در کل E3 رویایی بود و سال 2015 هم از نظر E3 و هم از نظر بازیهاش مدت ها تو ذهنمون باقی خواهد موند.

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
آخر استدلاله ها، خوب TLG و Dreams و کلا همه ی New IP ها رو هم بازی نکردی، برات مهم نیستن؟:| باز مثلا بگی من نمی تونم بازی کنم(مثل X1) یه چیزی، اینجوری که تا آخر عمرت بازی جدید بازی نمی کنی همش Sequel میشه:D
نه دیگه مثلاً dishonored بود که بازی نکردم. fallout بود بازی نکردم. بتسدا کنفرانسش واسه همین بازی ها نمره بالا گرفت. ولی من هیچ حسی نسبت بهشون ندارم چون بازی نکردمشون. شاید زمانی بازی کنم اون موقع شاید بفهمم در گمراهی آشکار بودم :d اما الان خنثی هستم!!

سونی که برام مهم بود. چون میدونم میتونم TLG و آنچارتد و بقیه بازیهاشو بازی کنم. بهش هم 9 دادم
ولی وقتی نمیتونم هیچ کدوم از بازی های xbox one رو بازی کنم دلیلی نداشت کنفرانسشم ببینم!!
EA هم که هیچی. اصن نمیدونستم کنفرانسی هم داره این بدبخت |-):d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Bethesda :10

+کل کنفرانس و آدم هاش
سه تا بازی نشون دادن AAA که از همه نظر کیفیت عالی. محتواش از کل EA بالاتر بود !

Microsoft 8

+هیلو ، Sea of Thieves ، BCC و کنترل جدید
- EA ، Ubisoft، لوگوی یو بی سافت ، Division، Gears 4

Sony 8
+ Uncharted، Horizon، No man's sky
- Shenmu

Ubisoft 5

+ Ghost Recon

EA: 2

- کلا این چی بود !

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza
مایکروسافت 9/10
+همه چی بغیر از منفیا
-یوبیسافت
-اوبی سافت
-لوگوی یوبیسافت
-division و R6

EA 2/10
بمیر

سونی
+نمایش آنچارتد
+نمایش هورایزن
+انتخاب مولتی ها خوب بود
-TLG
-کیک استارتر!!
-ریمیک
-آقای ریش
=)) ایول سر EA بسی خندیدم :D :D :D :D =))
واقعا No Man's Sky یا Dreams خوشت نیومد؟ :-O

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
سلام
بخاطر مشغله زیاد فقط تونستم کنفرانس Microsoft رو بینم و نمره من 9 هست,بنظرم همه چی خوب بود بهترهم میتونست باشه اگر یه سری بازیها رو برای گیمزکام نمیزاشتن;)

S.O.F

کاربر سایت
Oct 19, 2013
135
نام
Ardavan
یعنی منطق یه عده واقعا خنده داره !!! وفتی حرف از ماکرو میشه tomb rider رو که مشخصه فقط انحصاری زمانی هست و خودشون هم صد بار با زبون بی زبونی اعلام کردن رو انحصاری حساب میکنن بعد نوبت سونی که میرسه ffvii remake رو مولتی حساب میکنن که اونم مشخصه انحصاری زمانی هست!!!! (در حقیفت square اومده چون tomb rider رو انحصاری زمانی ماکرو کرده ، ffvii remake رو هم واسه سونی انحصاری زمانی کرده... که نه سیخ بسوزه نه کباب)

نمرات کنفرانسها:
sony 9.5
microsoft 8.5
bethesda 9
ea 8
ub 6
square 7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر