امتیاز شما به کنفرانس های E3 2015

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
e3-2015-trip-competition.jpg

سلام
دیدم بحث امتیاز دادن به کنفرانس ها داغه گفتم یه تاپیک جدا واسش بزنم !
امتیازتون رو بدون ترول و مسخره بازی بدین و سعی کنین در مورد امتیازتون یه توضیحی بدین...
ممنون

پست های حاوی ترول و مسخره بازی پاک میشن حالا هر چه قدرم میخواد طولانی باشه !

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
در کل هیچکدوم از کنفرانسها در حدی نبودن که بخوان نمره کامل بگیرن

خب اینم از امتیازهای من (جزئیات امتیازها در تاپیک مربوط هست :-")

کنفرانس Bethesda : امتیاز 8.6

کنفرانس Microsoft : امتیاز 7

کنفرانس Sony : امتیاز 6.8

کنفرانس EA : امتیاز 5.6

کنفرانس نینتندو : امتیاز 5

کنفرانس Ubisoft و Pc Gaming و Square رو هم ندیدم

یا خدا!داداش خوب شد منتقد نشدی وگرنه همه بازی ها رو از دم تیغ میگذروندی!#:-s

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یا خدا!داداش خوب شد منتقد نشدی وگرنه همه بازی ها رو از دم تیغ میگذروندی!#:-s

جزیات امتیازات توی تاپیکهای مربوط هست میتونید ببینید. مثلا در مورد Bethesda من اصلا با بازی کارتی Elder حال نکردم یا با Battlecry که خب این باعث میشه امتیاز کم بشه. یا بخش مورفیوس سونی واقعا مضخرف و فاجعه بود. البته امتیازهایی که به هرکدوم از بخشهای نمایش دادم بستگی به میزان لذتم از اون بخش نمایش بوده :d و صد البته که هیچکدوم نمره نقادانه نیست.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
در کل هیچکدوم از کنفرانسها در حدی نبودن که بخوان نمره کامل بگیرن

خب اینم از امتیازهای من (جزئیات امتیازها در تاپیک مربوط هست :-")

کنفرانس Bethesda : امتیاز 8.6

کنفرانس Microsoft : امتیاز 7

کنفرانس Sony : امتیاز 6.8

کنفرانس EA : امتیاز 5.6

کنفرانس نینتندو : امتیاز 5

کنفرانس Ubisoft و Pc Gaming و Square رو هم ندیدم

یه سوال سونی و مایکرو دقیقا دیگه باید چی نشون میدادن که شما از کنفرانسشون لذت ببرید ... ؟؟؟‌

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یه سوال سونی و مایکرو دقیقا دیگه باید چی نشون میدادن که شما از کنفرانسشون لذت ببرید ... ؟؟؟‌
شما برید جزئیات امتیازات رو بخونید متوجه میشید. کنفرانسها قسمت بد هم داشت که باعث میشه جمع امتیازهاش کم بشه. مثلا اون بخش موفیوس کنفرانس سونی به نظر شما جذاب بود یا بخش EA Access توی کنفرانس مایکرو ؟ ما قرار به کل کنفرانس امتیاز بدیم نه به بخشهای خاص کنفرانس.

من از هر دو کنفرانس هم لذت بردم ولی خب هر کنفرانسی معایب خودش رو هم داشت

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
Bethesda:
Doom + Fallout + Dishonored
:| 10

مایکروسافت:
حضور Dark Souls 3 کافیه تا یک عدد آدم مثل من خر کیف شه :d
حرکت ریر هم عالی بود. 30 تا بازی 30 دلار و بازی جدیدشون.
هیلو که بزرگی خودش رو نشون داد.
تومب رایدر خیلی خوب بود من یکی که با نمایشش حال کردن بر عکس خیلی ها. هرچی از جاهای کمتر بازی ببینم بیشتر سورپرایز میشم
گیرز عالی بود. مطئنا اینا مارکوس فنیکس رو دور ننداختن
هولولنز هم خدایی نمایشش عالی بود

- حضور پیتر مور :| تنها بدی کنفرانس بود
9.5
سونی:
هورایزن من رو دیوونه کرد! همه چیزش خوب بود. از شخصیتش تا انیمیشن و گرافیک و گیم پلی و اتمسفر! یه دلیل دیگه کنار بلادبورن که پول دستم اومد پی اس 4 بخرم
آنچارتد که شاهکار بود و هست از دیرباز :D
بازی های ژاپنی که من خوشم نمیاد پس هیچی

مورفیس رو که باید نشون میدادن چه خوشمون بیاد چه نیاد چون به هر حال باید بفروشنش دیگه.
مشکل فقط ثرد پارتی ها هستن که جمعشون جمع بود :d

یه خوبی بزرگ داشت کنفرانسشون حالا می خواین ترول حساب کنین می خواین جدی بگیرین :d
اینکه سونی یه کاری نکرد که من به خودم بقبولونم حتما امسال باید کنسول رو بخرم. ولی واسه 2016 ترافیک بازی ها شدیدا بالاست

9.5

EA:
مس افکت را دوست داشتم بسیار زیاد :d
نید فور اسپید هم که عالی بود از نظرم
باقی نمایش بسیار meh بود. حتی Catalyst.
البته بتل‌فرانت خوب بود ولی من جو گیر نشدن باهاش :d

6

Ubisoft:
نمیدونم چرا ولی کلا از آیشا تیلر خوشم میاد :d
For Honor خیلی خوب بود. او یارو ریشو ِ بسیار باحال بود :d
دیگه باقیش چرت بود تا Ghost Recon
مطمئنا رو کنسول یه چیز بول شت تحویل میدن ولی لعنتی همیشه آخر کنفرانسش با این جور بازیا سورپرایز میکنه آدم رو
7

خلاصه بهترین E3 بود از نظر من :d همه مدل بازی داشت توش. از دارک سولز که هیچ حرفی باقی نمی ذاره تا هورایزن و گیرز.
بهتره جنگ و دعوا با کنسول رقیب و کنار بذاریم و از سال 2015 و 2016 لذت ببریم :d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Bethesda :

Nintendo :
7.5
واقعا Fun بود . Developer Story ها واقعا زیبا بودن . بخشه MArio MAker عالی بود . هم خودش و هم اینگه چطوری به این ایده رسیدن . Metroid ناامید کننده بود . حصور Amibo عالی بود ... به نظرم تنها چیزی که ضربه زده بود بهشون حضور نداشتن Zelda بود . انتظار داشتم از XenxBlade هم gameplay بیشتر به نمایش بزارن . StarFox جالب بود . Mario Paper Jam خوب به نظر میرسه.
سری Animal Crossing مثل همیشه فوق القعاده عالی بود حضورش

من بخوام نمره بدم به مراسم امسال نینتندو (دیجیتال اونت) نمره ی 4 از 10 میدم حدودا اما به پارسالش 10 از 10 !!! (البته از لحاظ فان بودا به نظرم فان بود مراسمش و با مزه اما من بیشتر بازیهایی که نشون میدهند برام مهمه تا خود مراسم)
متریود هم باهات تقریبا موافقم ! زیاد خوشم نیمد (البته اسمش رو عوض کنند و بگن فلان بازی ! بیشتر مایلم ! :d ) حالا شاید تا 2016 بهتر شد بازیش و ...
برای 3ds که کلا متوسط به بالا یا خوب بود ! به نظرم
یکدونه legend of zelda ی جدید و metroid ی که من خیلی متریود نمیدونمش !! خخخ و چندتا بازی دیگه !
اما وی یو !! برهوت بیابان بود تقریبا !!!! خخخخ

من از نبود بازی رترو در مراسم دیجیتال اونت به شدت ناراحت شدم !!! خیلییییییییییییییییییییییییییییی
ممنون

Rolling coin

کاربر سایت
Jun 5, 2015
2
نام
کیوان
Bethesda: 8/10
EA: 9/10
Sony:6/10
ubisoft:6/10
Microsoft: 7/10
sony بیشتر انحصاریاشو از قبل اعلام کرده بود ..........ولی EA و Microsoft ترکوندن ........من خودم sony بیشتر خوشم میاد ولی Microsoft
انتقام پارسال رو از sony گرفتD:
ولی چرا از prince of persia که این همه بحثش بود خبری نشد.........نمیدونم

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
فکر کنین طرف رفته نمایشگاه بین المللی معرفی ماشین:d به دلایلی میخواد مرسدس بنز بکوبه. و این وسط هیچ بهانه ای جز سیستم صوتی ماشین پیدا نمیکنه ان همه عظمت ول میکنه به سیستم صوتی میچسبه:d بماند که سیستم صوتی بنز هارمون کاردن و جای ایراد نداره:d
بعضی از دوستان نظر میدهند و باید به نظرشان احترام گذاشت . ولی این دوستانی که هی به کیک استارتر فلان بیسار گدایی سونی کنفرانس پر از مولتی بود(:d) این حرف ها گیر میدن در واقع دنبال یک بهانه برای گیر دادن میگردند و حکم همین دوستمون تو نمایشگاه ماشین را دارند. بیشتر نشان میدید که کنفرانس سونی باعث شگفت زده شدنتان شده:d

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
sony : 10/10

کنفرانس امسال بازم نشون داد مهم ترین چیزی که باعث شده فن های سونی به این شرکت و بازی های انحصاری اش این همه علاقه داشته باشن تنوع فوق العاده بالا انحصاری هایش در انواع سبک های مختلف هست.اگر بعضی از سبک ها مثل ریسینگ هم نبودند اما می دونیم GT یا GOW در حال ساخت هستن و مطمئنا در زمان مناسب اون ها هم معرفی خواهند شد.کنفرانس امسال بهترین و رویایی ترین نمایشی بود که 1 سونی فن یا حتی 1 گیمر بدون تعصب می تونست انتظارش داشته باشه.از نمایش های فوق العاده آنچارتد و هورایزون و DREAMS گرفته تا بازگشت TLG و از همه مهم تر شکل گرفتن رویا چندین ساله عده زیادی از گیمرها یعنی ساخته شدن ریمیک FF VII و Shenmue 3 (ساخته شدن این 2 عنوان میتونه ساختن crash هم به دنبال داشته باشه)
کافیه 1 سر به سایت های بازی بزنید تا ببینید واکنش کارشناس ها و گیمر ها نسبت به کنفرانس چقدر فوق العاده بود(همین بس که موقع کنفرانس و معرفی بازی ها گف از دسترس خارج شد و انواع و اقسام واکنش های جالب تو twitch و you tube ببینید)

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
Bethesda: 10
نمایش crafting مخوووف Fallout 4 خودش یعنی 10 کامل! تازه به این Doom رو اضافه کنید با این برگشت وحشتنااااااک عالی با سایبر دیمون!
بعید می دونم تا معرفی Half Life 3 با هیچ انونسمنتی اینجوری ذوق زده بشم :D

Microsoft: 9
با اینکه احتمالا کنسولی نخرم این نسل اما خب باید بگم سلیقه ی من با بازی های مایکروسافت بیشتر هماهنگه :D Halo 5 عالی بود واقعا نمایش خوبی داشت و بهتری بخش کنفرانس بود. Gears 4 هنوز تا تبدیل شدن به مهره ی ارزشمند سال 2006 زمان و کار نیاز داره اما اتمسفر بازی عالی بود. در کل کنفرانس پر بود از نمایش های خوب به خصوص Hololens که واقعا شمایی از آینده ی سرگرمی ها بود.

Sony: 8
بهترین بخش کنفرانس سونی به نظر من نمایش عالی UC4 بود. بازی ها واقعا دارن از مرز هیجان بلاک باسترهای سینمایی رد می شن و این نمایش ثابت کننده همین بود. بقیه کنفرانس خیلی با ذائقه من جور نبود ولی خب قطعا سطح بالایی داشت. به خصوص Battlefront اما نکته ی نا امید کننده برای من TLG بود. کاری به این ندارم که چه قدر بازی خوبی خواهد شد یا Team ico بازی بد نمی سازه این جالب نیست که بعد چندین سال بیای همون نمایش رو تکرار کنی و همه هم وانمود کنند که WoW ما چه قدر شوکه شدیم! عجب مگاتنی!

EA : 8
EA واقعا در اجرا کردن کنفرانس هاش ضعیفه! با Mass Effect , ME , NFs و البته Battlefront دقیقا میشه کنفرانسی به خوبیه Bethesda داشت اما اجرا و نمایش ها خیلی خوب نبود. اما نمیشه از خوب بودن بازی های EA گذشت.

کنفرانس یوبی سافت رو هم کامل ندیدم اما Ghost Recon جدید و R6 بازی های بزرگی به نظر میان و در کنار Division به نظر می رسه لاین آپ شوترهای یوبی عالی شده.

در مورد اسکوئر هم نمایش Deus ex مثل همیشه عالی بود. هیتمن جدید و نمایش خوب Just cause در کنار FF VII Remake بعد از این همه سال نمره ی قبولی داره.

اما بریم سراغ کنفرانس PC Gaming که بی نهایت مسخره سطح پایین و بیخود بود :D بدون هیچ خبر یا معرفی مهمی! این کنفرانس باید برسه به دست صاحب اصلیش حضرت Gaben تا بشه اونی که باید بشه:D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
همه هم وانمود کنند که WoW ما چه قدر شوکه شدیم! عجب مگاتنی
با کمال احترام دوست عزیز. این فقط تصورات شماست که همه وانمود کردند. خیلی ها هنوز باورشون نمیشه این بازی را دیدند چه برسه به وانمود:d
تعامل ان بچه با trico به اندازه کافی wow داشت که کار به گرافیک نکشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر