امتیاز شما به کنفرانس های E3 2015

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
e3-2015-trip-competition.jpg

سلام
دیدم بحث امتیاز دادن به کنفرانس ها داغه گفتم یه تاپیک جدا واسش بزنم !
امتیازتون رو بدون ترول و مسخره بازی بدین و سعی کنین در مورد امتیازتون یه توضیحی بدین...
ممنون

پست های حاوی ترول و مسخره بازی پاک میشن حالا هر چه قدرم میخواد طولانی باشه !

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
Bethesda 10/10
کنفرانسی که توش Dishonored 2 معرفی بشه و Fallout و Doom داشته باشه اتوماتیک 10 میگیره.
Microsoft 9/10
عالی! از معرفی Dark Souls 3 تا نمایش جذاب Forza 6 و Tomb Raider. از فضاسازی گیرز 4 هم خیلی لذت بردم.
EA 5/10
یه کنفرانس مسخره و meh! نصف بیشتر کنفرانس به حرف زدن و نمایش عناوین مسخره گذشت. خیلی هنر میخواد Mass Effect, Star Wars, NFS و Mirror's Edge داشته باشی و کنفرانس به این ضعیفی اجرا کنی.
Ubisoft 8/10
نمایش عالی Rainbow Six + معرفی Ghost Recon جدید بهترین بخش کنفرانس بود.
Sony 9/10
نمایش فوق العاده جذاب Uncharted، معرفی هیتمن جدید و Horizon واقعا منو هیجان زده کرد.

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
Sony: 8
کنفرانس که حقش 10ـه، ولی خوب بازی هایی که به من ربط دارن میشه 8:D
Microsoft: 7
اینم مثل سونی، ولی کنفرانس حقش 9 بود:D
Bethesda: 10
این نمرش مثل سونیه، ولی چون همش به من ربط داره نمره کم نمی کنم ازش:D
PC Gaming: 10
اصلا حالیم نیست چی میشه، به هیچکی هم ربط نداره>:d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
در وصف کنفرانس سونی همین بس که سوپرفن های مکروسافت هم تو تاپیک کفشون بریده بود :D سونی رسماً پاره کرد رفت !
تاریخی ترین کنفرانس گیمینگ بود رسما ً ...

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
حتما یه چیزی میخوای که میگی 9 :d

:-j
تو نمیخواد فکر کنی برو آواتارتو بعد 1 سال عوض کن /:) :d
هیچ چیز Perfect نیست!:D
منتظر گیم پلی از Dishonored بودم:D

Dreams هم مخاطب خاص داره،اصلا شکی توش نیست!با اون فرم دسته دست گرفتن و کاراکتر ساختن اصلا حال نکردم!اون Mouse می خواد یا Move
برای اوتار هم یک چیزی بده من حوصله ندارم دنبال چیز خاصی بگردم:D

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اینو یه جا دیگه گذاشتم ولی جاش اینجاست :d جدا اصلا نمیتونم درک کنم این همه هایپو سر کنفرانس سونی چون فک کنم E3 جاییه که کمپانیا باید انحصاریاشونو به رخ هم بکشن نه مولتی پلتفرم نشون بدن تا مردم سرگرم شن.
امسال بهترین کنفرانسو همین مایکروسافت داشت. درسته نمایش TR و Gears اکشن نبود ولی بازم خوب بودن. Forza, Halo, Gears 4, GEOW Ultimate, بازی جدید Rare و Fable و TR رو انحصاری داشتن تازه 2-3 تا بازیم رد دادن برا GS. بعد از BC رونمایی کردن, دسته ی جدید نشون دادن و کلا شاید 3-4 تا بازی مولتی پلتفرم نشون دادن. از هر نظر نگاه کنی یکی از بهترین کنفرانسای تاریخ E3 بود هیچ حرف اضافی یا آمار و ... هم توش نبود اصلا.
دومین کنفرانس خوب مال Bethesda بود به خاطر Fallout و Doom اما چون از Dishonored گیم پلی نشون ندادن و اون یکی بازیشونم که خیلی فیک بود نمیشه با یه کنفرانسی که توش اونهمه بازی نشون دادن مقایسش کرد. (البته با اون نمایش عالی Fallout میشه براش پارتی بازی کرد :d )
از یوبی و EA خیلی انتظار نداشتم اما سورپرایزای خوبی داشتن مثل GR جدید که واقعا فوق العاده بود. اما واقعا توقعم از کنفرانس سونی بیشتر بود. جدا بدترین کنفرانسی بود که از سونی دیدم حتی بدتر از این 2 سال اخیرشون. فقط 2 تا نمایش خیلی خوب داشتن, یکیش که Uncharted بود که مثل همیشه بی نظیره یکیم بازی guerrilla بود که خیلی با کیفیت به نظر میرسید, نمایش Dreamers هم خوب بود ولی باید دید تو عمل چی میشه چون spark هم خیلی ایده های خوبی داشت ولی تو عمل اونقدرا جالب نبود. Last guardian بعد از اونهمه هایپ (که البته هنوز معلوم نیست دلیلش چیه چون نه چیزی از داستانش معلومه بعد اینهمه سال نه گیم پلی آنچنانی ازش نشون دادن) نمایشش به شدت معمولی بود نه پیشرفت گرافیکی داشت نسبت به اون چیزی که رو PS3 نشون دادن نه گیم پلیش چیز خاصی داشت فقط 2 تا پرش بود و 2 تا دونه اسکریپت. بقیه ی کنفرانسشونم که صرف بازیایی شد که یا مولتی پلتفرم کنسولی بودن یا برای PC میومدن. از اونور 10 دیقه از وقت کنفرانسشونو گذاشتن سر COD که اینقدر بده این بازی که مایکروسافت دیگه بیخیالش شد و 1 دلار حاضر نشد خرج مارکتینگش کنه, گرافیک بازی به حدی ضعیف و شرم آور بود تو اون دموی کمپین که قابل مقایسه با بازیای بزرگ فعلی که هیچ قابل مقایسه با نسخه های قبلی خودشم نبود. از یه طرف دیگه هم که اومدن 10 دیقه دیگه از وقت کنفرانسو راجع به سرویس موزیک و فیلم و تلویزیون حرف زدن. برام خیلی جالب بود مایکروسافتی که 1 شبه سر پرداختن به تلویزیون و نیاز به اینترنت منفور شد 3 ساله توی کنفرانساش فقط بازی نشون میده اونم فرست پارتی اما سونی که کل سود 2 سال اخیرشو سر ترول کردن اون سیاستای مایکروسافت برده میاد بازیای Always online مثل دستینی نشون میده و راجع به تلویزیون و ... وقت مخاطباشو حروم میکنه.
در کل امسال Bethesda کارش خیلی خوب بود مخصوصا بعنوان اولین کنفرانس, مایکروسافت خیلی خوب بود ولی میتونست با quantum break و sc بهترم باشه, یوبی کنفرانسش خوب بود به نسبت انتظارا مخصوصا با for honor و ghost recon خوب بود کارشون, ea بدترین کنفرانس رو داشت با تلف کردن وقت سر پله و نشون دادن اون بازی مضحک موبایلیشونو و نمایش ضعیف بازیای ورزشیشون که البته دست آخر star wars نجات داد کنفرانسشونو از فاجعه, سونی هم به شدت نا امید کننده بود نه خبری از کیج بود نه از گاد آو وار جدید نه یه ip خوب جدید جز بازی guerrilla خیلیم بیش از حد بازیای مولتی نشون دادن و راجع به اپا و تلویزیون حرف زدن و وقت تلف کردن و فقط نمایش بیش از حد خوب U4 بود که کنفرانسشونو متوسط نگه داشت.
برای من به شخصه نمره ی کنفرانسا اینجوری میشه :
Microsoft : 9.0 Bethesda : 9.0 UBI : 7.5 Sony : 6.5 EA : 5.0

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
گیم پلی نشون ندادن و اون یکی بازیشونم که خیلی فیک بود نمیشه با یه کنفرانسی که توش اونهمه بازی نشون دادن مقایسش کرد.
Fake؟؟:-/
یعنی چی بازیشون خیلی فیک بود ؟

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
کنفرانس سونی : ناامیدکننده. برای منی که که تقریبا از لانچ PS4 خریدم . سونی یدونه بلادبورن ، یدونم اینفیموس بازی انحصاری خوب داده. تا آنچارتد هم همینه و سونی تا اون موقعه هیچ چیزی نداره. کل کنفرانس نشستم ببینم واسه تعطیلات انحصاریشون چیه. واس من اومده با کلی اعتماد به نفس می گه فلان کارکتر تو بازی دیزنی اینفینیتی انحصاری ما واس تعطیلات. در این حد . :|Shame... .

نمایش آنچارتد بی اغراق بهترین نمایش کل نمایشگاه بود. وقعا بهترینن بچه ای ناتی داگ. عجب تخریب پذیری داشت. همه چی خراب می شد تو شهر. شوتینگ رو هم به نظرم بهتر کار کردن از نسخه های قبل و سنگین تر شده.
بازی گوریلا هم خیلی پرامسینگ بود. مبارزه با اون دایناسور خیلی با جزئیات بود و به نظر می رسید از راه های مختلف می شد دایناسور رو از پا در آورد. گرافیکش هم خیلی عالی بود. و رنگ بندی خیلی خوبی داشت. اما تو بازی های RPG ، کوئست و لوت یکی از مهم ترین چیزاست. و طراحی کوئست های با کیفیت کار هر کسی نیست واقعا. گوریلا اولین باره این سبکو امتحان می کنه. ولی نفرات خوبی رو هم جذب کرده. در آخر باید دید می تونه غیر از گرافیک ، توی ابعاد داستانی و گیم پلی هم خودشو نشون بده؟
از بازی مدیا مولکول زیاد خوشم نیومد. ، ولی احتمالا بازی خوبی از کار در بیاد.
TLG هم واقعا outdated بود. از انیمیشن و گرافیک و گیم پلی کلا همه موارد به نظر من یه بازی نسل قبلی بود.
FF هم که اصلا با سلیقه ما جور نیست. هیچ.
توی بازیای TP هم تیزر هیتمن خیلی خوب بود. بتمن جالب بود ولی یه ذره اضافی بود با توجه به اینکه هفته بعد همین موقع بازی دستمونه. میتونستن مدمکس رو نشون بدن. COD هم باز رکورد شکست. اولین بار تو تاریخ یه بازی گرافیکش از نسخه قبلیش پایین تره.:|. AC رو هم کاش گیم پلی نشون می دادن.

کنفرانس سونی: 8
کنفرانس مایکرو: 9
کنفرانس EA: فقط به خاطر لبه آینه 6.5
کنفرانس یوبی: 7.5
کنفرانس bethesda : 8

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
اینو یه جا دیگه گذاشتم ولی جاش اینجاست
:d
جدا اصلا نمیتونم درک کنم این همه هایپو سر کنفرانس سونی چون فک کنم E3 جاییه که کمپانیا باید انحصاریاشونو به رخ هم بکشن نه مولتی پلتفرم نشون بدن تا مردم سرگرم شن.
کافیه فقط گیمر باشید تا از معرفیه بازیهایی مثل Shenmue 3 و Final Fantasy 7 Remake و Hitmanبه وجد بیاد. مشکلت همینه.
حالا دیگه نمایش بینظیر Horizon و The Last Guardian و Uncharted 4 بماند چون جذابیت نداشتنش واست عادیه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
, نمایش Dreamers هم خوب بود ولی باید دید تو عمل چی میشه چون spark هم خیلی ایده های خوبی داشت ولی تو عمل اونقدرا جالب نبود. Last guardian بعد از اونهمه هایپ (که البته هنوز معلوم نیست دلیلش چیه چون نه چیزی از داستانش معلومه بعد اینهمه سال نه گیم پلی آنچنانی ازش نشون دادن) نمایشش به شدت معمولی بود نه پیشرفت گرافیکی داشت نسبت به اون چیزی که رو PS3 نشون دادن نه گیم پلیش چیز خاصی داشت فقط 2 تا پرش بود و 2 تا دونه اسکریپت.
اسمش dreams هست نه dreamers .
spark داری با بازیه MM مقایسه میکنی ؟
MM تو این زمینه ثابت کرده خودش رو D:

اون بخشه نظرت در مورده TLG که اصلا نمیدونم چی بگم ×_X

- - -ویرایش - - -

ک
TLG هم واقعا outdated بود. از انیمیشن و گرافیک و گیم پلی کلا همه موارد به نظر من یه بازی نسل قبلی بود.
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif

yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif