PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,551
نام
mohammad
تریلر خوب بود...ولی نمیدونم چرا دلم با بازی نیست...اتفاقا من موافق اکشن شدن بازی هستم...ولی این ریمیک برام حکم کمترین هزینه بیشترین سود رو برای اسکوئر داره...من انتظار یک ریبوت فوق خفن داشتم...حالا چون تو دنیای سینما و گیم خیلی از عناوین ریبوت گند زدن این نگرانی رو خیلیا دارن منم دارم...طبیعی هست ولی کلا میخواسم یک چیزه بی نظیر باشه این برای من بی نظیر نیست... خودمون رو که فریب نمیدیم...نسل بعد نزدیکه...اسکوئر همیشه تو مبحث گرافیک برای فاینال ها کم نزاشته ولی این نسل ابشون برای xv به خاطر لومینوس و الانم برای این قطعه...همین تریلر خوبه دقت کنید! شاید دیگه تک نباشه...:D تازه معلوم نیست همینی که نشون دادن رو چندساله دیگه میخوان تحویل بدن:D
طراحی ها هم به نسبت بد نیست از طراحی barret خوشم اومد ولی واقعا این لباس کلود انگار برای همون بیست سال پیشه:D
_
در نهایت باز تاکید میکنم خیلی نگران چندپارته شدن بازی هستم...خودشون گفتن هر نسخه یک بازی کامله...ولی الان منتقد ها میان مثلا می بینن یک بازی 60 دلاری مثل ویچر چقدر محتوا داشته و چقدر هر قسمت این پازل تکه تکه شده...اونوقت بدجور بازی ممکنه اسیب ببینه...که برای اسکوئر اعتبار این عنوان مهم نیست مهم شیردوشی که میخواد بکنه:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,521
Aerith خوش تراشه :D اصطلاحات فنی نتونستن عمق مطلبو بیان کنن ، رفتم تو اصطلاحات معماری !
تیفا سایز 85شو اوکی در بیارن :D (دستوپاگیر نباشه) توی چهره فکر نمیکنم با این طراحیای زیبایی که دیدیم تا الان ، کمو کاستی ای بزارن .

استارتر تاپیک اگر علاقه مند بود ، برا پلی استیشن وار کردن پست اول ، یا خودشون ، یا بهم پیام بدن تا پست اولو س ک س ی کنیم :D

توی این صحنه تیفا نامش فقط رویت شد !

e359050_.jpg

s47423_.jpg

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
طراحی جدید کلود و کلا کارکترها خیلی خوب بود. یعنی اون آشغال قبلی رو عوض کردن عالی شد. نمایش هم به نظر من عالی بود. یعنی اینکه ترن بیس نیست خیلی عذابه ولی منهای این و با توجه به اینکه دیگه با مرگ ترن بیس کنار امدم، روی هم رفته ریمیک خیلی خفنیه. من حال و هوای بازی رو بسیار پسندیدم.

آقا طرف این پست با کساییه که نسخه اورجینال ۷ رو بازی کردن نه دوستانی که فقط میخوان یه هک & اسلش که اسم فاینال روشه بازی کنن! حس نمی‌کردید یه جای کار میلنگه ؟؟؟ چه تو طراحی کارکتر ها و چه تو اتمسفر و فضا سازی دارک میدگار؟؟

نه. اتمسفر و فضاش که عالی بود. بهترین چیزیه که میشد در بیارن. طراحی کارکترها هم بالا گفتم، عالی شده. قبلیا خیلی زشت و بی ریخت بودن. تنها مشکل بازی که شاید باعث میشه اون حس خاص بازی اصلی رو درک نکنی توش همین اکشن شدن و حذف ترن بیسد کامبته. چون قبلا حتی گرافیک بازی هم سوییچ میشد و همین باعث میشه یه کانفلیکت فلسفی وجود داشته باشه.

من چون میدونم نومورا اکشن ساز خفنیه و هر اکشنی ساخته واقعا لذت بخش بوده سعی کردم با گیم پلی VII کنار بیام. البته هنوز تو خان داییم فرو نرفته که زدن اکشنش کردن ولی دیگه چه میشه کرد؟

پ.ن: اپیزودیک بودن بازی هم به نظرم خیلی بده. ایکاش بازی رو گرون تر میفروختن اما تکه پارش نمیکردن!

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,226
بازیی که از یک جهان باز و پیوسته و نسبتا غیر خطی بهره میبرده رو چجوری میخوان اپیزودی عرضه کنن؟ بغیر از اینه که بازی قرار خطی بشه و اون جهان باز دیگه نباشه؟
یا مثلا محدودیت دسترسی خواهیم داشت به ورلد مپ بازی؟:D واقعا نمیدونم چیکار میخوان بکنن. بخصوص که ساختن اون جهان با این گرافیکی که نشون دادن اصلا معلوم نیست شدنی هست یا نه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
بازیی که از یک جهان باز و پیوسته و نسبتا غیر خطی بهره میبرده رو چجوری میخوان اپیزودی عرضه کنن؟ بغیر از اینه که بازی قرار خطی بشه و اون جهان باز دیگه نباشه؟
یا مثلا محدودیت دسترسی خواهیم داشت به ورلد مپ بازی؟:D واقعا نمیدونم چیکار میخوان بکنن. بخصوص که ساختن اون جهان با این گرافیکی که نشون دادن اصلا معلوم نیست شدنی هست یا نه

بر اساس روند دیگه. مثلا VII اوایل خطی هست و خیلی باید بری جلو تا تازه به WM برسی. شاید مثلا تا اینجا بشه اپیزود اول. بعد که وارد WM میشه کلش اینجا هست اما به همه قسمت ها دست رسی نداری و این میشه اپیزود دوم و ....

ولی واقعا VII با مقیاس بازی های فعلی یه چیز خیلی بزرگ و ترسناکیه. بخوان همش رو در قالب یه بازی بسازن رو دست RDR2 بلند میشه و نمیتونن جمش کنن.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,226
بر اساس روند دیگه. مثلا VII اوایل خطی هست و خیلی باید بری جلو تا تازه به WM برسی. شاید مثلا تا اینجا بشه اپیزود اول. بعد که وارد WM میشه کلش اینجا هست اما به همه قسمت ها دست رسی نداری و این میشه اپیزود دوم و ....

ولی واقعا VII با مقیاس بازی های فعلی یه چیز خیلی بزرگ و ترسناکیه. بخوان همش رو در قالب یه بازی بسازن رو دست RDR2 بلند میشه و نمیتونن جمش کنن.
خب دیگه منم مشکلم همون بخش ورلد مپه. چجوری میخوان محدودش کنن. خب اگه محدودش کنن دیگه ورلد مپ نیست آخه:D بعدشم بخش ابتدایی بازی که کاملا خطیه نسبت به بقیه بازی خیلی کمه. البته ورلد مپ هم از همون اول همه بخشهاش در دسترس نیست ولی از یه جا به بعد که سفینه داری همه جاش در دسترسه. اینجوری تیکه پاره کردن بازی فکر میکنم باعث بشه بازی از اون فرم جهان بازش دورتر بشه و تجربه خیلی خطی تری رو ارائه بده

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

باید دید خریتشون در نحوه ساخت بازی چجوریه واقعا هیچ عقل سالمی نمیتونه درک کنه تو این دوره زمونه چجوری میخوان محدودیت تو جهان باز بازی ایجاد کنن که بازم با محدودیت به قول خودت جهان " باز " نیست دیگه

و اینکه گرافیک بازی اصلا چیز بالایی نیست که نشدنی باشه ها D: به نسبت بازیای 1-2 سال اخیر و شایدم قدیمی تر اصلا چیز جالبی نیست

تریلر هم کلا به شدت داغون بود هیچ چیز جالب و هیجان انگیزی که نداشت هیچ من یا مطمعنم این تریلر رو نومورا نساخته یا وقتی شدیدا مست بوده ساخته چون تریلرش خیلی بد بود خیلی. نومورا تریلراش همیشه پشم ریزونه ولی این یکی انگار دم دستی اومدن 4 تا صحنه و مبارزه رو بدون هیچ ارتباط و نشون دادن هیچ نکته جذابی کنار هم گذاشتن

کل تریلر هم که از بخشای اولیه بازی بود بعید میدونم جدی ساخت بازی بیشتر از 10 درصد جلو رفته باشه

• Smile
Reactions: Arima Kishou

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,962
نام
محمد
متن زیر درباره اون صحنه گل دادن ایریث به کلوده(داشتم مینوشتم نوکته. یادش بخیر :( ). یه اسپویل ریزی هم از داستان ۷ داره که اگه کلا از بیخ چیزی نمیدونید(!!!) نخونید بهتره

Many of you have noticed that the scene where Aerith meets Cloud for the first time has changed dialogue in the remake. In the OG Aerith sells the flower for 1 gil, but in the remake she gives it to him for free. There’s actually an important reason for this change. As the tumblr points out, in the new scene she isn’t looking at Cloud. She’s looking at the buster sword. Due to graphic limitations on the PSX, Cloud’s character model doesn’t render the buster sword during the same scene. One could make the argument that Cloud magically stuffs his sword in his pocket in the OG, which is why Aerith and other characters don’t see it. So before, there was really nothing that particularly stands out about him except maybe his Mako eyes. Cloud was another passerby to her so she would sell a flower to him.

• Like
Reactions: ce7en44

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,521
مدل سازی ها از دم بهتر شدن، اما قبلیه یه فیلتر رنگ سبز داشت که اینجا حذفش کردن و به نظرم خوب نیست. باعث میشد بیشتر حس و اتمسفر نسخه اورجینال رو بده.
اینو تو بهتر میدونی نمیتونم نظری بدم در موردش ، ولی به عنوان مقایسه ، دو تا تریلری که مقایسه کردم ، پویایی خیلی بهتر شده و حس زنده بودن دارن رنگها . نورپردازی هم خیلی خوبه .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cloud Strife

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,226
کل تریلر هم که از بخشای اولیه بازی بود بعید میدونم جدی ساخت بازی بیشتر از 10 درصد جلو رفته باشه
منم چنین برداشتی داشتم موقع دیدنش. حالا یا نمیخوان زیاد چیزی اسپویل کنن از الان، یا کلا در همین حد هستن و کل اپیزود اول میخواد میدگار باشه :D ببینیم تا ماه دیگه چه گُلی میخوان به سرمون بزنن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر