PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

behradbt

کاربر سایت
Sep 11, 2014
78
من كلا اين سري رو بازي نكردم :| يكم توضيح ميدين چ مدليه ؟ بعد داستان هر شمارش پيوستس يا مستقله ؟ يني من شماره هاي قبلي رو بايد بازي كنم ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من كلا اين سري رو بازي نكردم :| يكم توضيح ميدين چ مدليه ؟ بعد داستان هر شمارش پيوستس يا مستقله ؟ يني من شماره هاي قبلي رو بايد بازي كنم ؟
بله هر داستان فرق میکنه با سری قبلی
البته به عیر از ایتم و سبک مبارزه اش یکی بوده تقریبا
بستگی به خودت داره که خوشت بیاد از این نوع سبک ها یا نه
من که به شخصه خیلی زیاد طرفدار این نوع jrpg هستم شما رو نمیدونم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
گفتن یه سری از داستان رو میخوایم تغییر بدیم و نمیخوان بازی دقیقا کپی پیست باشه

امیدوارم نرینن توش :d که البته با سازنده ها و نومورایی که تو کار احتمال گند زدن تو این بازی 0ئه :d

خیلی ها هم خاک تو سرشون دارن جو را میندازن که میخوان بانوی محترمه رو زنده نگه دارن و نکشنش (- -)

خلاصه هرچی میخوان اضافه کنن اما چیزی کم نکنن ازش :d

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
از دو سال پیش همه اش به خانمم میگفتم چرا فاینال فانتزی ۷ رو ریمستر نمیکنند؟ محبوبترین قسمت از این سریه، کسانی که نمیدونن بازی و گیم چیه با کاراکترهاش آشنان. بالاخره باید این کارو میکرد.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من فقط آرزو میکنم نومورا اینو تا تهش بسازه و تهش بازی رو ندن دست تاباتا! انم بیاد کلا گند بزنه به بازی یه چیز دیگه بسازه. همین. وگرنه نومورا خودش میدونه چیکار کنه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
این تیکه ی کلود و برت اصن کند برد توی خاطره های اولای بازی :(( :D

اینو ساخته بودن بازگشت کلود و دوستان رو نشون بدن!:D

درکل من از یه ریمیک واقعی استقبال میکنم. یعنی بازی همون بازی 20 سال پیش با گرافیک بهتر نباشه. مدرن بشه قشنگ. حتی دوست دارم کامبتش تغییر کنه. اتفاقات مهم داستانی رو نگه دارن, باقی رو مدرن کنن. بشه یه ریمیک واقعی مطابق با نسل حاضر!:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینو ساخته بودن بازگشت کلود و دوستان رو نشون بدن!:D

درکل من از یه ریمیک واقعی استقبال میکنم. یعنی بازی همون بازی 20 سال پیش با گرافیک بهتر نباشه. مدرن بشه قشنگ. حتی دوست دارم کامبتش تغییر کنه. اتفاقات مهم داستانی رو نگه دارن, باقی رو مدرن کنن. بشه یه ریمیک واقعی مطابق با نسل حاضر!:D

اره از صحبت هایی که روی تریلر بود مشخص بود :D

اتفاقاً نظر من به نظرت نزدیکه :D مثل رزیدنت ایول ریمیک بشینن هر چی که لازمه رو از اول بر پایه ی نسل جدید بسازن :D کیفیت و بروز بودنش مثل XV ولی اون خط اصلی VII ـش باقی بمونه :D چی میشه ! :D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
منم با ماکان موافقم و بنظرم مطمئناً یه تغییراتی تو داستانه بازی میدن که شامل اضافه شدن و فلش بک زدن به جریان‌های CrisisCore‍ه.

امروز داشتم این IGN Live های E3 رو میدیدم...قسمت مربوط به FF VII Remake خیلی جالب بود...
Marty و Daemon (نویسنده‌های IGN) از «هاشیموتو» (تهیه‌کننده اسکوار) میپرسن که تو بازی بغیر از گرافیک نسل جدید قراره تغییرات دیگه‌ای هم بدین یا نه؟ (سیستم مبارزات و...)

هاشیموتو میگه: "بین Remaster کردن و Remake کردن یه بازی خیلی تفاوته... تو ریمستر فقط گرافیک بهینه شده ولی تو ریمیک همه چیز بهبود پیدا میکنه و به اصطلاح به روز میشه
FF VII حدود بیست سال پیش عرضه شد و ما از داشتن طرفدارهای خیلی دوست داشتنی مثل شما به خودمون افتخار میکنیم و blah blah blah...
ولی در حال حاضر خیل عظیمی از طرفداران فاینال فانتزی رو نسل جدید و کسانی تشکیل میدن که اصلاً فاینال 7 رو بازی نکردن و اطلاعاتی راجع بهش ندارن، پس ما میخوایم بازی رو طوری بسازیم که برای همه هیجان‌انگیز باشه"

یکجورایی غیر مستقیم تایید کرده که همه چیز بازی دگرگون میشه و قرار نیست همون بازی بیست سال پیش با گرافیک CG رو شاهد باشیم... احتمالاً سیستم مبارزات و به قول ماکان اضافه شدن المان‌های داستانی و شاید تغییر تو روند یکسری از مراحل و خیلی جیزهای دیگه رو شاهد باشیم. :d

تا یادم نرفته اینم بگم که هاشیموتو تو مصاحبه‌اش میگه اسم بازی هنوز مشخص نشده و اون Remake همراه با لوگو رو فقط برای این نشون دادن که همه مطمئن باشن که بازی قراره کامل بازسازی بشه (نه ریمستر و...)
گفته که اسم رسمی بازی رو در آینده مشخص میکنن، یعنی احتمال داره که اسم بازی FF VII Remake نباشه و یه چیز دیگه بزارن (شاید FF VII خالی یا با یه پسوند دیگه؟!) :-/

در کل تغییر ندادن سیستم مبارزات و نوبتی بودنش برای من و احتمالاً خیلی‌های دیگه زیاد مهم نیست، چون اصولاً اکثر JRPGبازها طرفدار این سبک مبارزات‌ان... اگرم مثل XV بیان و اکشن‌ همزمان بکننش که بازم فرقی نمیکنه و اتفاقاً خیلی استقبال هم میشه و با توجه به تجربه خوبی که از دمو XV داشتم بنظرم VII با سیستم مبارزات XV یه چیزی میشه بنام «Game of the Century» :d

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
جریان خیلی رویایی میشه اگه نومورا سیستم گیم پلی ای که می خواست توی XV پیاده کنه رو بیاره روی VII R :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
AsaraymA

آریا دقیقا حرف دل منو زدی!:D FFVII همون رو از اول بسازن جالب نمیشه. تو حرف خوبه فقط. این یه واقعیته انکار ناپذیره. FFVII الان دیگه بازی خوبی نیست! خیلی از رده خارج و قدیمیه! ما هم اگه دوست داریم و بازی میکنیم صرفا از سر نوستالژی و زنده شدن خاطرات خوب گذشتس نه چیز دیگه! بازی باید مردن بشه. SE نباید به ماها نگاه کنه! بیشتر کسایی که میان این بازیو میخرن برای اولین بار میخوان تجربش کنن! اینا همون گیم پلی و همون روند داستان رو ببینن کپ میکنن! و فکر میکنن دارن آشغال ترین بازی ساله تجربه میکنن!

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
شگفت انگیز تر از اینم میشه . میلیون ها فن و بیننده :d

KbyeM.jpg

تقریبا 8,000,000 بار بازبینی شده . :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر