PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
بله ، داستان انیمیشن نجات کودکان بعد از وقایع بازی صورت میگیره .
آهان!
پس بگو چرا ما اون زمان که انیمیشن رو دیدیم هیچی ازش نفهمیدیم و مجبور شدیم چندبار ببینیم!
یعنی توی این بازی هست که کلُد با اون دختره و اون شنل قرمزه و بقیه رفقاش آشنا میشه؟؟

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
آهان!
پس بگو چرا ما اون زمان که انیمیشن رو دیدیم هیچی ازش نفهمیدیم و مجبور شدیم چندبار ببینیم!
یعنی توی این بازی هست که کلُد با اون دختره و اون شنل قرمزه و بقیه رفقاش آشنا میشه؟؟

بله ،
البته پیش درآمدی هم بر داستان فاینال فانتزی 7 در یه قسمت دیگه به نام Crisis Core اومده که به یه سری قضایا قبل از بازی اصلی میپردازه .

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
بله ،
البته پیش درآمدی هم بر داستان فاینال فانتزی 7 در یه قسمت دیگه به نام Crisis Core اومده که به یه سری قضایا قبل از بازی اصلی میپردازه .

تو انیمیشنه که خیلی شمشیر و تفنگهای خفنی داشتن!
حسابی مشتاقم بازیش کنم......
راستی ما کلد هستیم دیگه مگه نه؟
شمشیر هاشون هم به قشنگی انیمیشنش هست؟؟ جنگیدن باهاشون حال میده؟

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
تو انیمیشنه که خیلی شمشیر و تفنگهای خفنی داشتن!
حسابی مشتاقم بازیش کنم......
راستی ما کلد هستیم دیگه مگه نه؟
شمشیر هاشون هم به قشنگی انیمیشنش هست؟؟ جنگیدن باهاشون حال میده؟

شخصیت اصلی بازی کلاد هستش .
سبک بازی Jrpg هست و مبارزات به صورت نوبتی هستن و به غیر از خود کلاد 2 نفر دیگه رو هم در مبارزات کنترل میکنید .

• Like
Reactions: g4mer

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آقا یاسر دمت گرم آماده زدن این تاپیک بودی :))

هیچکس که باور نمیکرد میخواد معرفی بشه حتی با اینکه Siliconera روز قبلش گفت بازم کسی باور نکرد

موقع معرفی هم من خودم انقدر شوکه شده بودم نیم ساعت بعد یادم افتاد گفتم برم تاپیکش رو بزنم که دیدم 3 تا تاپیک زده شده XD

• Like

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,499
نام
mohammad
صد در صد تایید شده که سیستم مبارزه نوبتی هستش؟؟
نومورا کارگردان بشه اونوقت نوبتی بسازه؟؟:D
والا نمی دونیم الان تو اسکوئر چخبره:D اسکوئر میاد ایده نومورا رو تو 15 خراب می کنه الانم نومورا بیاد بگه بزار حاشونو بگیرم:D
خیلی ها vii رو تازه بعد بازیش شناختن
به شخصه خیلی هارو می شناسم که ff vii رو بازی نکردن ولی تو کامپیوتر و در رو دیوار اتاقشون پر شخصیت های vii هست
خیلی ها هیچی از ff نمی دونن ولی ac رو دیدن و عاشقش شدن و همشون ارزو می کردن همون حرکات تو خود بازی باشه:D
می دونید با این حرکت چقدر میاد رو فروش بازی؟؟؟ اسکوئر هم که بدش نمیاد:D اصلا برای همین داره بازی رو می سازه:D فکر من و شما که فن هستیم نیست:D (اسکوئر دقیقا همینو می خواد کوچیک و بزرگ . فن یا غیر فن . غربی باز یا شرقی باز. دختر و پسر و... همه بازی رو با کله بخرن:D)
مهم اینه که از داستان چیزی کم نشه و به اتمسفر و شخصیت ها دست نمی زنند که این اصلی ترین چیز برای منه:D(وگرنه هیچجا ثبت نشده یه jrpg حتما نوبتی باشه یا... خوب باشه هم مردم راضی هستن و هم منتقدا:D)

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
^^^ معرفیش به قدری ناباورانه بود که شون صد ساعت بعدش من به یکی از بچه ها sms میدادم تا باورم بشه این معرفی شده ! :D یعنی میگفتن بازی ای رو نام ببر که مطمئنی توی E3 معرفی نمیشه می گفتم Remake :D یادش بخیر توی PSX توی امضا کوبوندم REMAKE ولی ترول نصیبمون شد ، ولی بالاخره Dreams come true :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر