PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
((یه قانونی هست که می گه مهم نیست درباره چه فاینال فانتزی بحث داره می شه اصلا مهم نیست درباره چه بازی داره بحث می شه ولی حتما یکی فاینال فانتزی 13 رو وسط می کشه و با بقیه می کوبنش این اتفاق از بین نمی ره تازه از تایپیکی به تایپیک دیگری منتقل می شه:D))
================================
به عنوان کسی که شماره 13 اولین فاینال فانتزیش نبوده بگم که از قسمت اولش خوشم امد (( همچنان اعتقاد دارم دو قسمت بعدش اصلا نباید ساخته می شد)) بازی ایراد زیاد داشت ولی در این حد که همه ازش متنفر هستن نبود اگه به مقایسه باشه 15 خیلی عقب تره از 13هستش ، حالا نمی دونم چرا کسی به اون بازی ناقص و تیکه پاره چیزی نمی گه .
===============================
اخرین فاینال فانتزی خوب شماره 9 بود!!!!! 12 رو درنظر هم نگیریم واقعا از نظر دوستان شماره 10 بازی بدی بوده ؟؟!!!
===============================
کی گفته 8 طرفدار نداره ،اتفاقا الان دارم ریمسترش رو دوباره بازی می کنم:D (هرچند ریمستری که کردن یه جورایی از سر باز کنی بوده چون فقط رو کارکتر ها کار کردن و تو اکثر جا ها اصلا دست به کیفیت محیط نزدن:|)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
همیطوری، گفتم اینجا هم بزارم .

باکیفیت تمام صفحه

k390204_.png

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
haters ALWAYS gonna hate و اینا
حالا خوبه ردیت و اینا نظرات تعدیل شده، اینجا هنوز همونه. لول
من اصلاً هیت خاصی نسبت بهش ندارم (که اگه داشتم نمیرفتم کل اینترنت رو درو کنم تا لینک های نسخه کاملش رو پیدا کنم) ولی اگه شما هم مثل من همه شماره های 7 به بعد (به جز 11) رو پشت سر هم بازی کرده بودی و میرسیدی به 13 متوجه میشدی بازی کلاً از همه نظر مشکل داره (روایت، شخصیت پردازی، گیم پلی و...) و اصلاً در حد نام فاینال نیست. شاید اگه یه بازی مستقل بود و موفقیت های شماره های قبلی پشتش نبود اینجوری بهش واکنش نشون نمیدادم.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
من اصلاً هیت خاصی نسبت بهش ندارم (که اگه داشتم نمیرفتم کل اینترنت رو درو کنم تا لینک های نسخه کاملش رو پیدا کنم) ولی اگه شما هم مثل من همه شماره های 7 به بعد (به جز 11) رو پشت سر هم بازی کرده بودی و میرسیدی به 13 متوجه میشدی بازی کلاً از همه نظر مشکل داره (روایت، شخصیت پردازی، گیم پلی و...) و اصلاً در حد نام فاینال نیست. شاید اگه یه بازی مستقل بود و موفقیت های شماره های قبلی پشتش نبود اینجوری بهش واکنش نشون نمیدادم.
ما این بحثو دیروز کردیم اینجا. برای همین ادامه نمیدم:D حرف شما درسته اما این همه هیت پشت ۱۳ هم بی معنیه.
تمت

• Like
Reactions: ce7en44

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
دقیقا حرفی که میزنی درسته. FFXIII برای فرست تایمرها عالی بود. چون هیچ پیش زمینه ای از FF نداشتن و ناخودآگاه با چیزی مقایسه نمیکردن. در نتیجه در قیاس با سایربازی های نسل خدا بود. ولی فن های قدیمی تر نمیتونستن کنار بیان باهاش. ولی با همه این تفاسیر من گیم پلی FFXIII رو دوست داشتم. بهترین بخش بازی به نظرم همین گیم پلی بود که کمک کرد 250 ساعت بازی کنمش:D ولی داستان و بخصوص شخصیت پردازی تو دیوار بود رسما.
بازی واقعا 250 ساعت کانتنت نداشت حدس میزنم خودت درگیر اون تروفی کذایی کردی :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان

گیم پلی اصلیش که فکر کنم 60 ساعت بود (شایدم 40 ساعت) ولی برای اینکه همه ال سی هارو بزنی باید خیلی بازی میکردی. همینطور آپگرید کردن همه اسلحه ها و ... واقعا تروفی های سرکاری بودن و خیلی طول کشید تا همشون رو بگیرم

• Like
Reactions: Oakenshield

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
گیم پلی اصلیش که فکر کنم 60 ساعت بود (شایدم 40 ساعت) ولی برای اینکه همه ال سی هارو بزنی باید خیلی بازی میکردی. همینطور آپگرید کردن همه اسلحه ها و ... واقعا تروفی های سرکاری بودن و خیلی طول کشید تا همشون رو بگیرم
۴۰ ساعت ۱۳-۲ بود.:D ولی در کل فکر کنم یه ۱۰۰ ساعتی زیاد بازی کردی. :D با ۱۵۰-۶۰ ساعت میشد کامل کرد بازیو:D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
فاینال 10 رو از اونجایی که تو دورانی بازی کردم که درگیر احساسات تینیجری بودم:D برام بهترین فاینال بود. ولی قبول دارم شخصیت تیدوس و دوبله بازی تو دیوار بودن. از طرفی همون دوران Crisis core رو بازی کردم که دیگه داغونم کرد :Dموزیک کلیساش واقعا خدا بود هنوزم گوش میدم گریم میگیره:((

این FF7 remaster به نظرم بهترین چیزی که یه فاینال فن میتونه درخواست کنه! تریلر هاش میدیدم واقعا فاینال فنتزی از فاک بود:D

یادم تم PS4 آزاد میکرد اگه پلات میکردی منم تا یه 150 ساعتی هی لانگ گوی میزدم یه آیتمی میداد خیلی ریر بود میفروختمش پول بگیرم برای آپگرید وسطش از خودم پرسیدم دارم با زندگیم چی کار میکنم؟:D کل سیو ها رو پاک کردم بعدش

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
۴۰ ساعت ۱۳-۲ بود.:D ولی در کل فکر کنم یه ۱۰۰ ساعتی زیاد بازی کردی. :D با ۱۵۰-۶۰ ساعت میشد کامل کرد بازیو:D

من سر یه تروفی لری رفتم جلو. برای آپگرید اسلحه ها به حالت التیمیت نیاز به یه آیتمی بود که از اون دایناسور گنده ها (آدامنتیس بود اسمشون؟) به احتمال خیلی کم دراپ میشد. یعنی کلی دهنت سرویس میشد که بزنی و حالا آیا دراپ میشد یا نه، سر همین خیلی رفتم تا اون ها رو بگیرم بتونم سلاح ها رو التیمیت کنم. بعد فهمیدم راهش این بود که اول ماموریت ال سی اون دایناسور متوسط هارو انتخاب کنی، بعد با ونیله دث رو کست کنی روشون که یهو شاننسی زود میمیرن و اون آیتمه رو حتما دراپ میکنن. خلاصه من دهنم صاف شد تا اینکارو بکنم سر همین خیلی صاف شدم وقت هدر دادم. البته آخرم سر یه تروفی که نمیدونم چی پلت نکردمش:D

• Like
Reactions: Oakenshield

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من چی باید بگم که خودم رو درگیر اون تروفی کذایی کردم آخرشم بهم ندادش ، باگ داد یا هر چی نفهمیدم چی شد! تو اینترنت هم کامل چک کردم همه چیز رو گرفته بودم و ارتقا دادم ! بدترین چیز :Whistling: زندگیم بود !

• Like
Reactions: Holy Diver

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
شرکت سونی (Sony) به تازگی اعلام نموده است که مجددا در مراسم دیگری واقع در کشور ژاپن، حضور پیدا خواهد کرد. مراسم یاد شده Matsuri Osaka 2019 نام دارد و قرار است در ماه جاری و در کشور ژاپن برگزار شود.
حضار قادر خواهند بود، بازی‌های به نمایش در آمده در این مراسم را تجربه کرده و پیشرفت‌های حاصل شده در فرایند توسعه‌ی آن‌ها را مشاهده نمایند. در لیست بازی هایی که در این مراسم شرکت پیدا کرده اند بازی FF vii Remake نیز دیده می شود و می توان انتظار عرضه تریلر جدیدی از این بازی را در این نمایشگاه داشت

Attachments

• 2370ac47d12d08c761f112380f2c30fb-768x576.jpg
    2370ac47d12d08c761f112380f2c30fb-768x576.jpg
    50 KB · مشاهده: 14

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر