Gears of War Ultimate Edition

Gears-of-War-ds1-670x377-constrain.jpg

مدتی پیش در کنفرانس مایکرو،کالکشن این فرانچیز محبوب تایید شد و بالاخره پس از ماه ها شایعات این کالکشن بصورت رسمی تایید شد.
از ویژگی های این ریسمتر میتوان به کیفیت 1080p و نرخ فریم 60FPS اشاره کرد.
این کالکشن در روز 26 ماه اکتبر منتشر خواهد شد.
اگر اشتباه نکرده باشم بتا بازی هم از امروز در دسترس خواهد بود.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
کسی دقیق میدونه این بتا تا کی خواهد بود ؟ با منبع بگید لطفا.
من کد رو گرفتم ولی هرچی سعی میکنم اصلا radeem نمیشه رو x1 هم جواب نمیده با همه چی تست کردم با چیز پی ان بازم نشد نمیدونم مشکل چیه ..

اپدیت

من یه سری توضیحات در مورد بتا تو این تاپیک دادم دیگه نخواستم اینجا همون پست رو بزارم اسپم شه
http://forum.bazicenter.com/thread96695/

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این ریمیک گیرز 1 واقعا بهترین ریمیکی هست که تا الان بین بازی ها دیدم فوق العادست رزولوشن 1080 با AA بسیار تروتمیز همراه با 60 فریم از طرفی تکسچرها فوق العاده بهتر شدند جزئیات محیط به شدت رفته بالا از طرفی DD بازی را بهتر کردن و بهترین چیزی هم که نگرانش بودم ولی بسیار خوب از پسش براومدن رنگ بندیه جدید هست با این که رنگبندی را تغییرش دادن و تنوع خیلی بیشتری دادن ولی تم رنگ تو این تنوع به قدری خوب کار شده که اون حس حال شماره اورجینال از بین نره .

دوتا تریلر دیدم تمام خاطرات خوب گذشته برگشت تا حالا نشده بود واسه یه بازی ریمیک اینطوری از خود بیخود بشم :D از الان واسش لحظه شماری میکنم برای بهترین شماره گیرز بین 3 گانه .

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
این نسخه اگه گیم پلی اش بخواد شبیه بتاش باشه واقعا نا امید کنندست ! امیدوارم تو این زمان باقیمونده تا میتونن گیم پلی رو شبیه گرز3 کنن ...

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
این نسخه اگه گیم پلی اش بخواد شبیه بتاش باشه واقعا نا امید کنندست ! امیدوارم تو این زمان باقیمونده تا میتونن گیم پلی رو شبیه گرز3 کنن ...
متین اگه مشکل fire rate گمشر رو حل کنن بازی بدی در نمیاد میشه ازش لدت برد ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر