Dishonored 2 | PC

بالاخره پس از مدت ها انتظار نسخه دوم بازی Dishonored برای PC، XOne و PS4 معرفی شد.

داستان بازی:
داستان بازی 15 سال بعد از نسخه قبل و در شهر Karnaca در کنار شهر
Dunwall می پیوندد. هنگامی که لرد Regent مرده و تاعون از بین رفته. حالا فردی از جهانی دیگر آمده و تاج و تخت Emily Kaldwin را گرفته و سرنوشت جزیره نامعلوم است.

اطلاعات تایید شده بازی:

# - شما در نقش Emily Kaldwin و Corvo Attano بازی را تجربه خواهید کرد.
# - هر کدام از این دو کرکتر دارای نشان مخصوص هستند و از سلاح ها، ابزار و جادوهای خاصی استفاده میکنند.
# - محیط بازی نسبت به نسخه ی قبل بزرگ تر گردیده.
# - آلمان های نسخه قبلی مانند خشونت بالا، دید اول شخص و مخفی کاری عمیق حفظ شده اند.
# - مانند نسخه قبل تصمیمات شما در بازی و کشتن ها و نکشتن هایتان در نتیجه ی هر مرحله و در نهایت بازی تاثیر خواهد داشت.
# - هنگامی که بین Emily یا Corvo یکی را به عنوان کرکتر اصلی خود انتخاب کنید امکان سویچ کردن بین این دو را نخواهید داشت.
# - قابلیت tendril-shooting (شلیکِ پیچک) امیلی عملکردی مانند Blink دارد با این تفاوت که به امیلی این اجازه را میدهد که به دیوارها بچسبد و همچنین دشمنان خود را از روی دیوار برای کشتن سریع تر به بالا بکشد.
*در صورت انتشار اطلاعات بیشتر بروزرسانی میگردد*

Developer: Arkane Studios
Publisher: Bethesda Softworks
Genre: Action-Adventure, Stealth
Platforms: XOne, PS4, PC
...:Release Date
Mods: Single-Player

تاپیک تصاویر بازی

|Dishonored 2 -- Official E3 2015 Announce Trailer|
vkae_screenshot_20150615004434.jpg

(1080p (86mb
دانلود

(720p (54mb
دانلود

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
سلام ، این مشکلات بازی حل شد یا نه ؟ من بازی رو بزنم دانلود کنه یا هنوز زود هست ؟ البته از نظر فنی و گرافیکی کاری ندارم ، فقط نمیخوام بازی رو دانلود کنم بعد یه اپدیت بیاد از اول بازی رو دانلود کنم !!!:)

32 گیگگگگگ ؟ :o مگه جنگه ؟ اینو دانلود کنم که کل حجم نت میره :| طبیعیه 32 گیگ ؟ بازی اول با کل دی ال سی هاش و .. 8 گیگ نمیشد جایی رو سراغ ندارید که بک اپ رو داشته باشه ؟

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بازی هر چقدر که جلوتر میره قشنگتر میشه فکر میکنم آخرین مراحل بازی جز زیباترین مراحلش هستند
چندتا عکس میذارم،این بازی هم باید کرک شه تا اینجا شلوغ شه XD

Attachments

• 20161124222201_1.jpg
    20161124222201_1.jpg
    340.8 KB · مشاهده: 43
  • 20161126001231_1.jpg
    20161126001231_1.jpg
    406.4 KB · مشاهده: 50
  • 20161126001218_1.jpg
    20161126001218_1.jpg
    310.2 KB · مشاهده: 45
  • Like
Reactions: morteza75 and uriel

omid1373

کاربر سایت
Apr 12, 2015
74
نام
Omid
این اپدیتش بلاخره چند گیگه 32 یا 4 یه سایت گزاشته بود 32 گیگ برای دانلود زیرش نوشته بود (اما اگه از طریق استیم دانلود کنید 4.2 گیگ حجمشه) یعنی چی این الان ؟!!!!

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
این اپدیتش بلاخره چند گیگه 32 یا 4 یه سایت گزاشته بود 32 گیگ برای دانلود زیرش نوشته بود (اما اگه از طریق استیم دانلود کنید 4.2 گیگ حجمشه) یعنی چی این الان ؟!!!!

حجمش 500 مگ هست با xdelta. تست کردم خودم. لینک دانلود:

آپدیت

• Like
Reactions: omid1373

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
سایت eurogame رسما با غلطک رفته روی پورت بازی. یعنی اینقدر پرفوامنس بازی افتضاحه ؟
Face-Off: Dishonored 2

حجمش 4.3 گیگ بود که من با خود استیم گرفتم.
32 گیگی نسخه ی کامل هست.

• Like
Reactions: omid1373

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
961
نام
pedram
سلام
من نسخه ای که شاتل لند گذاشته بود رو گرفتم
سی دی کی هم خریدم رفتم تو استیم بعد از دیسکاورینگ فقط 4.8 گیگ رو شناخت و بقیش رو میخواد اگدیت کنه حدودا 28 گیگ رو

باید نسخه ای که دوباره اومده رو خودم دان کنم ؟

سایتی جایی گذاشته ؟

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
سلام
من نسخه ای که شاتل لند گذاشته بود رو گرفتم
سی دی کی هم خریدم رفتم تو استیم بعد از دیسکاورینگ فقط 4.8 گیگ رو شناخت و بقیش رو میخواد اگدیت کنه حدودا 28 گیگ رو

باید نسخه ای که دوباره اومده رو خودم دان کنم ؟

سایتی جایی گذاشته ؟
همون شاتل نسخه کامل را گذاشه بگیر مجانی هم هست

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سایت eurogame رسما با غلطک رفته روی پورت بازی. یعنی اینقدر پرفومانس بازی افتضاحه ؟
Face-Off: Dishonored 2
دوست گرامی شما که اصلا بازی رو ندارید چندبار هم غصه فریم ریت رو خوردید میتونم به راحتی بگم در حال حاضر هیچ مشکلی وجود نداره
قبل اپدیت چرا وجود داشت ولی الان نه چند نفر از ادلیست منکه ریفاند کردن دوباره بازی رو خریدن و راضین

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
دوست گرامی شما که اصلا بازی رو ندارید چندبار هم غصه فریم ریت رو خوردید میتونم به راحتی بگم در حال حاضر هیچ مشکلی وجود نداره
قبل اپدیت چرا وجود داشت ولی الان نه چند نفر از ادلیست منکه ریفاند کردن دوباره بازی رو خریدن و راضین
توی سایت ها بیشتر نظرات در مورد پرفومانس و پورت بد بود. حتی همون لینک خبری که گذاشتم. منم از کسانی که بازی رو دارن پرسیدم. من کی چند بار غصه فریم ریت رو خوردم که خودم خبر ندارم؟ نمیدونم ولی فکر کنم دومین یا سومین باری بود که توی این تاپیک پست میدم. حالا بالفرض صدمین پست من در مورد فریم ریت باشه. میخوام تا وقتی بازی درست نشده اقدام به خریدش نکنم. حالا شما چرا اینقدر ناراحت میشید کسی از فریم و پرفومانس بازی سوال کنه؟ یه سوال در مورد پورت بازی پرسیدم. چون برام عجیب بود که این همه نظرات منفی میخونم حتی بعد از پچ که با عکس هایی که گذاشتن مشکلات تکسچر رو روی بعضی سیستم ها نشون میده. حرف من نه توهینی بود نه چیز خاصی.

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
سلام من فایل های بازی رو از این سایت گرفتم ، " |نسخه کاملا آپدیت شده بازی Dishonored.2.v1.2-DLHA جایگزین شد| " هست ;i حجمش هم 35.1 گیگ هست ! در صورتی که حجم خود بازی 32 گیگ هست و اون اپدیتی هم که اومده 4.3 گیگ هست به گفته دوستمون .

میخوام ببینم الان این 35.1 چی هست ؟

ویرایش :سلام چطوری باید بازی رو بشناسم به استیم ؟ از یه سایتی گرفتم هرچی میزنم restore کنه چیزی پیدا نمیکنه که restore کنه :| 32 گیگ بازی هست ولی چیزی نمیشناسه چیکار باید بکنم دقیقا ؟ ( dishonored 2 )

:||||

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام من فایل های بازی رو از این سایت گرفتم ، " |نسخه کاملا آپدیت شده بازی Dishonored.2.v1.2-DLHA جایگزین شد| " هست ;i حجمش هم 35.1 گیگ هست ! در صورتی که حجم خود بازی 32 گیگ هست و اون اپدیتی هم که اومده 4.3 گیگ هست به گفته دوستمون .

میخوام ببینم الان این 35.1 چی هست ؟

ویرایش :سلام چطوری باید بازی رو بشناسم به استیم ؟ از یه سایتی گرفتم هرچی میزنم restore کنه چیزی پیدا نمیکنه که restore کنه :| 32 گیگ بازی هست ولی چیزی نمیشناسه چیکار باید بکنم دقیقا ؟ ( dishonored 2 )

:||||
نباید ریستور رو بزنی. فایل های بازی رو در مسیر steam/steamapps/common/Dishonored 2 بریز خود استیم موقع نصب بازی فایل ها رو می شناسه و فقط اگر پدیتی لازم باشه انجام می ده.

• Like
Reactions: XMohsen

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
نباید ریستور رو بزنی. فایل های بازی رو در مسیر steam/steamapps/common/Dishonored 2 بریز خود استیم موقع نصب بازی فایل ها رو می شناسه و فقط اگر پدیتی لازم باشه انجام می ده.

این کار رو هم کردم ، میریزم تو همون فولدر میزنم install بعد میره که فضای دیسک رو شناسایی کنه و نصب کنه ! اون زیر هم دانلود میزنه 32 گیگ . اصلا هیچی نمیشناسه . یه گزینه play میاد که میزنم ولی بازم نمیشه میره سراغ 32 گیگه

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
این کار رو هم کردم ، میریزم تو همون فولدر میزنم install بعد میره که فضای دیسک رو شناسایی کنه و نصب کنه ! اون زیر هم دانلود میزنه 32 گیگ . اصلا هیچی نمیشناسه . یه گزینه play میاد که میزنم ولی بازم نمیشه میره سراغ 32 گیگه
رفیق اسم فولدر بازی Dishonored2 هستش . به هم چسبیده هستش . اینو امتحان کن ببین درست میشه.

• Like
Reactions: XMohsen

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
رفیق اسم فولدر بازی Dishonored2 هستش . به هم چسبیده هستش . اینو امتحان کن ببین درست میشه.
داداش یک ساعت زودتر انلاین میشدی ، اینو بهم میگفتی :*:x:* دمت گرم .. حسابی شادم کردی :D

@sms.moosavi از شما هم تشکر میکنم که وقت گذاشتی و راهنمایی کردی . :x

:D برم بعداز 2 سال انتظار بازی کنم

• Like
Reactions: Polaris

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر