Multi Platform Dark Souls III

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2016
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
01253489569887116258.png

بازی در تاریخ 24 فروردین 1395 عرضه خواهد شد

Informations

• بازی در جریان کنفرانس Xbox در E3 سال 2015 معرفی شد.
  • رئیس استودیو From Software، آقای Hidetaka Miyazaki بار دیگر کارگردانی بازی را بر عهده خواهد داشت.
  • آقای Isamu Okano به عنوان دستیار کارگردان انتخاب شده است.
  • ناشر بازی Namco Bandai است.
  • پلتفرم های بازی PC، Xbox One و PlayStation 4 خواهند بود.
  • طبق گفته های آقای میازاکی، بازی 2 سال است که در دست ساخت بوده است.
  • تیم سازنده Bloodborne هیچ نقشی در ساخت Dark Souls III نداشته است. فقط برخی از اعضای طراحی جلوه های بصری بر روی هر 2 عنوان مشغول کار بوده اند.
  • میازاکی به طور همزمان بر روی هر 2 عنوان در دو سال اخیر مشغول به کار بوده است.
  • بازی آخرین نسخه در تریلوژی Dark Souls نخواهد بود، بلکه به گفته آقای میازاکی، نقطه عطفی در این این سری خواهد. که بدین معناست در نسخه های آتی، شاهد دگرگونی هایی در ساختار بازی خواهیم بود.
  • بازی از نظر طراحی، شباهت های نزدیکی به Dark Soul II خواهد داشت و "چیزهای مفید و کارآمد" را نگه داشته اند.
  • مبارزات سریع تر از دو عنوان پیشین خود خواهد بود. آقای میازاکی گفت اما بازیکنان نباید انتظار سرعتی همانند Bloodborne را داشته باشند.
  • ساخت شخصیت و گزینه های تکتیکالی بدون قربانی کردن اتمسفر معروف سری، گسترش یافته اند.
  • World Hub در بازی وجود نخواهد داشت.
  • Spawn شدن دشمنان همانند نسخه اول به صورت نامحدود خواهد بود.
  • ریست کردن Stat ها همانند نسخه دوم امکان پذیر خواهد بود.
  • جا به جا شدن بین Bonfire ها امکان پذیر است اما ابتدا باید آن ها را پیدا کنید.
  • Co-op همانند عنوان Bloodborne، بر اساس سیستم پسوورد خواهد بود. به این صورت که برای مرتبط شدن به دوستان، از یک پسوورد مشترک که فقط شما از آن مطلع هستید، استفاده کرده و سیستم بازی شما را به هم متصل می‌کند.
  • المان های اکشن جدیدی به بازی اضافه شده اند که به کمک المان های نقش آفرینی خواهند آمد.
  • انیمیشن های راه رفتن و دویدن نرم تر شده اند.
  • نقشه های بازی "تا حدود کمی" کمتر از Dark Souls II خواهد بود، اما در عوض هر منطقه مقیاس بسیار بزرگ تری خواهد داشت.
  • داستان بازی در رابطه با "Lords of Cinder" خواهد بود. غولی که در نمایش بازی حضور داشت، "یکی" از آن ها خواهد بود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • شخصیت اصلی تحت نام "The Dark Hero" یاد می‌شود و در صدد کشتن "Lords of Cinder" است.
  • Estus flasks, bonfires, jump attacks, greatswords و dual-wielding weapons همگی در بازی حضور خواهند داشت.
  • قابلیت های جدید سلاح ها ویژگی های مختلفی به برخی سلاح ها اضافه خواهند کرد.
  • Long Sword ها حالتی به نام "آماده باش" دارند که طی آن سپر به کنار گذاشته شده و 2 ضربه مخصوص و سنگین پیاده شده که قابلیت شکستن دفاع حریف را دارد.
  • Greatsword ها قابلیت پرتاب دشمنان به هوا را دارد.
  • شوالیه ها (سیاه و سفید) به بازی باز خواهند گشت و قدرتمند تر و هجومی تر خواهند بود.
  • جادو ها در بازی حضور دارند. اما تغییراتی در پی نخواهد داشت.
  • جادویی تحت نام "Ash" به بازی اضافه شده است.
  • آقای میازاکی برای خلق Greatsword ها از مانگای "Berserk" و شخصیت اصلی آن الهام گرفته است.
  • Stat تحت نام "Agility" که در شماره دوم وجود داشت، در این نسخه حضور نخواهد داشت. به گفته آقای میازاکی چون اکشن بازی استرس زا خواهد کرد تا زمانی که شما Stat های خود را ارتقا دهید.
  • From Software در صدد است که تا 6 بازیکن را ساپورت کند.
  • به نظر می‌رسد بازی قبل از دو نسخه پیشین در جریان خواهد بود اگرچه آقای میازاکی چیزی را تایید نکرده است.
  • هدف آقای میازاکی گسترش گیم پلی و شخصیت پردازی با اعمال قابلیت های مختلف است.
  • قلعه دیده شده در تریلر معرفی، بسیار غول پیکر خواهد بود چنانچه گفته شده است این اندازه از فاصله دوری دیده شده است. قلعه جزئیات بسیار غنی در بر خواهد داشت و شباهت های بسیاری به Anor Londo از نسخه اول می‌دهد.
  • سازه های بزرگ تر و سیاه تر، حس تنهایی شماره اول را دوچندان خواهند کرد.
  • به گفته کسانی که موفق به دیدن دموی 30 دقیقه ای از بازی شده اند، گرافیک بازی را عالی توصیف کرده اند.
  • شخصیت ها جزئیاتی غنی خواهند داشت.
  • Boss دیده شده در دمو، Dancer of the Frigid Valley نام داشت. موجودی که بزرگ توصیف شده است و شمشیری بزرگ را حمل می‌کند.
  • بازی تحت DX 11 اجرا خواهد شد.
  • بازی بر روی 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.
  • بازی در حدود 10 کلاس مختلف برای شروع در بر دارد (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • نقشه بازی در حدود 12 منطقه مختلف را شامل می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 1-4 بازیکن قادر خواهند بود به صورت Co-op بازی را به پیش ببرند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • ویژگی PVP همچنان در بازی حضور خواهد داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 100 اسلحه جدید، 40 زره جدید و دیگر تجهیزات در سراسر دنیای بازی وجود خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 45 دشمن جدید، 15 Boss جدید در بازی حضور خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • قابلیت جدیدی تحت نام "Sacrifice Ceremonies" به بازی اضافه شده است که طی آن می‌توانید اجساد دیگر بازیکنان را به جاهای مختلف کشیده و با انجام تشریفاتی، به دنیای آن ها وارد شوید (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • Boss های بازی قابلیتی تحت نام "Heat Up" خواهند داشت که به وسیله آن در حین مبارزه، تغییر شکل یا تغییر رفتار داده و شیوه مبارزه را کاملا عوض می‌کنند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازی قابلیتی تحت نام "Sword Fighting Arts" خواهد داشت که خود به چندین بخش به نام های "Rush In" (که طی آن بازیکن می‌تواند در حین ضربه خوردن، ضربه های سنگینی به طور همزمان وارد کند) و "Circle" (که به نظر می‌رسد نوع خاصی از Dodge کردن باشد) تقسیم می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازیکنان قادر خواهند بود که Bonfire ها را بسازند (نیاز به شفاف سازی دارد)

Screenshots

Trailers

Dark Souls III
E3: Announcement trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

Dark Souls III
GC: Gameplay Reveal
1080p GamerSyde

با تشکر از .Evanescence. بابت همکاری.

آخرین ویرایش:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: emad-360

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
سلام دوستان من بازی رو تمام کردم تمام تروفیهارو گرفتم جز دوتا سه تا آیتم دوستانی که پلات کردن ممنون میشم کمک کنن
یکی اینکه چطور میتونم انگشتر سیلورکت رو بگیرم ایت علامت زرده رو زمین نمیاد
یکی اینکه تو گرفتن اون حرکات موندم دوستاش نیست چه کار کنم علامت زردا بیاد؟ حرکات مثل نشستن خوابیدن اینا منظورمه همه رو جز علامت زردا رو زمین که احضار میکنن گرفتم

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
سلام دوستان من بازی رو تمام کردم تمام تروفیهارو گرفتم جز دوتا سه تا آیتم دوستانی که پلات کردن ممنون میشم کمک کنن
یکی اینکه تو گرفتن اون حرکات موندم دوستاش نیست چه کار کنم علامت زردا بیاد؟ حرکات مثل نشستن خوابیدن اینا منظورمه همه رو جز علامت زردا رو زمین که احضار میکنن گرفتم
.
شما برای اینکه انگشتر سیلور کت رو بگیری باید کوئست لاین Sirris رو دنبال کنی و این انگشتر رو توی Irithyll بعد کشتن اون مارمولک بزرگه. اینکه اون ساین زرد نمیاد بخاطر اینکه شما احتمالا عضو فرقه ی Rosaria شدی که در این صورت کوئست لاین Sirris از بین میره و باید بگذاری برای نیو گیم پلاس بعدی...
.
اگر منظورت gestures هست دقیقا بگو کدوم اش تا بهت بگم. البته دقیق یادم نیست ....

• Like
Reactions: nimma

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
ممنون بابت اطلاع اره گستورا اونی که تو مرحله مردابه یه یارو کلاه بزرگ داره جلوت ظاهرش میکنی دوبار خم میشه این علامت زردش نمیاد برا من فقط گیر این دوتام

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
سلام
علامت زرد روی اون پل قبل از Irithyll منظورته؟ شما باید اول sulyvan's beast رو بکشی بعد بازی رو ریلود کنی. باس rotted grratwood رو کشتی؟ اگه علامت ظاهر نشد این باس رو بکش. اگه باز ظاهر نشد برو firelink shrine و دوباره برگرد دیگه باید ظاهر شده باشه.
البته قبل این ها هم یک سری کار باید انجام داده باشید که نمی دونم دادید یا نه. کویست sirris از اونجا شروع می شه که بعد از این که با horace و anri توی road of sacrifices حرف می زنید باید برید firelink shrine و باهاش صحبت کنید. بعد dreamchaser's ash رو به فروشنده شراین بدید و بعد تازه می رسه به پل irithyll.
در مورد اون آقای کلاه گنده هم شما بعد از اینکه شکستش می دی باید حداقل یک دونه pale tongue به rosarina بدی تا سامون ش ظاهر بشه. باس abyss رو هم نباید کشته باشی. در ضمن مواظب باش که با دادن pale tongue به rosarina کویست sirris می پره چون باهاتون دشمن می شه.

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
Proper bow gestures
Duel bow gestures
Silvercat ring
دوستان من تمام تروفیها رو باز کردم فقط این سه تا رو نگرفتم که پلاتیتیوم بشه
ممنون میشم یکبار دیگه به تفکیک گرفتن این سه تارو توضیح بدید
بازم تشکر

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان من که بلاد بورن رو تموم کردم میتونم این بازی رو هم بازی کنم؟
کدومش سختر بود؟
چند ساعت گیم پلی داره و داستانش مثل بلاد بورن خیلی چیز انچنانی نداره؟

• Like
Reactions: god of shadow

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
کدومش سختر بود؟

من خودم جفتشو بازی کردم و راستش یجورایی میشه گفت همدیگر رو کامل میکنن. مثلا من خودم سر بلادبورن تا مرز فروش بازی رفتم ولی تنها تمومش کردم ولی این دارک سولزو بعضی باس هاشو به کمک یکی از دوستانم رفتم. ولی اینجوری شد که باس های دارک سولزو قشنگ یاد گرفتم و میفرفتم به بقیه کمک میکردم. کلا به نظرم بلادبورن سخت تره مخصوصا اوایل بازی.
داستان هم من کلمه آنچنان رو متوجه نشدم. داستان جفتشون که شاهکاره قطعا و دارک سولز رو باید حتما تجربه کنید. ولی خب داستانشو نمیتونید به تنهای متوجه بشید و باید برید نظرات دیگران رو بخونید تا متوجه بشید.

• Like
Reactions: db07

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
:D
کدومش سختر بود؟
درود

والا واسه من بلاد سختتر بود. چون كلا شيلد واسه من يه نعمته و در بلاد شيلد هيچ مفهومي نداره و شما بايد با گان، پرى بكني ( شيلد در بازى وجود داره ولى خودت ميدونى كه نبودش بهتر از بودنشه :دى ). از طرفى در سولز ٣ شما با هر بار مردن يا رفتن به بونفاير، estus flask پر ميشه. ولى در بلاد شما هربار بايد blood vial رو بعد از تمام شدن يا مردن بخرى.
گيم پلى هم نميدونم بيشتره يا كمتر ولى من خودم چون در سولز ٣ كمتر مردم، زودتر تموم شد.:D
در مور داستان هم يه چيزى بهت ميگم. فقط خوره هاى سولز باز و بلادباز از داستان این سری بازىها سر در ميارن. از بس كه پيچيدس و فهمش به كلى تحقيق و پيگيرى نياز داره. پس حداقل من كه خوره نيستم، زياد دنبال جزئیات ماجراش نميرم. فقط در حد اينكه ماجرا چيه كلا. پس داستان و به نظرم زياد زوم نكن روش اگه وقتشو ندارى

• Like
Reactions: db07

Amirshoghi

کاربر سایت
Apr 25, 2016
32
با سلام
من غول مرحله cathedral of deep رو كشتم ولي راه رو نميتونم پيدا كنم حالا كجا بايد برم تا catacombs of carthos رو پيدا كنم
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
Proper bow gestures
Duel bow gestures
Silvercat ring
دوستان من تمام تروفیها رو باز کردم فقط این سه تا رو نگرفتم که پلاتیتیوم بشه
ممنون میشم یکبار دیگه به تفکیک گرفتن این سه تارو توضیح بدید
بازم تشکر
گرفتن Proper Bow gestures - duel bow gestures و silver cat ring :
برای گرفتن Proper Bow :
قدم اول :
شما طی داستان تو منطقه ی Road of Sacrifices رفیق امون Yellowfinger Heysel رو که به رنگ قرمز هست میکشی.
قدم دوم : شما باید بری به Rosaria's Bed Chamber و با اهدای یک عدد Pale Tongue عضو فرقه ی Rosaria's Fingers بشی . ((( توجه : با عضویت توی فرقه ی Rosaria's Fingers کوئست لاین
Sirris توی این نیوگیم از بین میره و برای گرفتن حلقه ی silver cat باید یه new game جدید شروع کنی)))

قدم سوم : اونوقت هست که امضای رفیق امون ظاهر میشه . بعد از اینکه سه تا شعله ارو توی Keep Ruins روشن کردید.(( توجه : برای اینکه امضای حاجی امون بیاد! باس Abyss Watchers باید زنده باشه. ))
.

برای گرفتن Duel bow : برای گرفتن این فیگور شما باید 5 بار dark sigil ات رو پیش yoel عزیز اپگرید کنی قبل باس abyss wacher میتونی Londor Pale Shade رو احضار کنی و این فیگور رو بگیری.
.
برای گرفتن silver cat ring : شما بعد اینکه Sirris of the Sunless Realms همون Sirris عزیز رو توی Road of Sacrifices میبینی باهاش حرف میزنی بعد مدتی میاد داخل Firelink Shrine باهاش حرف بزن هر جام دیدیش باهاش حرف بزن! فقط حواست باشه عضو فرقه ی
Rosaria's Fingers نشی , نهایتا توی Irithyll of the Boreal Valley میبینی اش وقتی اون مارمولک بزرگ ارو کشتی! تو بنفایر بشین دوباره که راه رو شروع کنی امضا اش میاد . کمک اش کن Creighton رو بکش. نهایتا بهت انگشتر رو میده. کوئست لاین ایشون کمی ریزه کاری های دیگه هم داره که همین قدر برای گرفتن انگشتر کفایت میکنه...

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان افتاد اخر اون صفحه
.
Small Doll :
شما باید ایتم Small Doll رو داشته باشی. برای این ایتم باید باس فایت Deacons of the Deep رو شکست بدی. برای رسیدن به این باس فایت اگه اشتباه نکنم به Road of Sacrifices که رسیدی باید مستقیم بندازی بری تا مسیر Cathedral of the Deep برسی...

• Like
Reactions: sm4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر