بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
110158

دوستان بازی Judgment که الان وارد شده و ورژن غربی هست، زبان اصلی ژاپنی هم داره تو آپشناش یا زبان ژاپنی فقط واسه اون ورژن بازی ـه که با اسم دیگه (judge Eyes اگه اشتباه نکنم) قبلا منتشر شد هست؟

• Like
Reactions: kamyy

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
سلام دوستان من میخاستم uncharted 4 ریجن 2 بخرم بخاطر زبان ترکیه بازی نه زیرنویس چون ریجن 2 زباتن ترکیه داره ولی چند جا پرسیدم کسی اطلاع نداشت و تو گیم نت هم تست کردیم زیرنویس ترکیه داشت اونم زبان ps4 رو گذاشتیم رو ترکیه و زیرنویس بازی فعال شد
فک کنم بعد اپدیت کردن بازی اضافه میشه چون تو یوتیوب سرچ کردم یه استریمر معروف ترکیه داشت بازی میکرد زبان بازی ترکیه بود
لطفا هرکسی 4 uncharted ریجن 2 داشت تست کنه تشکر
چه خوبه یه زبان دیگه بلدی شما!اره رفیق ریجن ۲ اروپاها انحصاریا زیر نویس ترک دارن all نداره

• Like

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
سلام دوستان
طبق عادت ۲۰ سال گذشته اوایل تابستون میخوام راه بیفتم چند تا بازی بگیرم تا سال اینده:D
ولی واقعا قیمتا جوری نیست به راحتی بازیارو جارو کنیم هرکدوم خوشمون نیومد بندازیم کنار ...الان بهترین بازیهای حال حاضر چیه؟
اخرین بازیهایی که انجام دادم bloodborne بود و اویل ۷...بتمنو هم گرفتم که باهاش ارتباط برقرار نکردم
الان بهترین بازیهای بازار کدوما هستند؟

لیست خودم این هست

Uncharted 4
Horizon
God of war 4
Red dead 2
Evil 2 remake
Mafia 3
The evil within 2
Rise of the tomb raider
Watch dogs 2

اول لطف کنید از لیست بالا بفرمایین کدوم بازیها در حد اسمشون نیستن و بهتر از لیست حذف بشن؟

لیست دوم هم این هست

The last guardian
Until dawn
Evil 4
Days gone
Crash team racing

از بین اینا کدوم ارزش خرید دارن؟

سلیقم بیشتر بازیهایی مثل انچارتد و اویل و god of war و gta و ایناست با این تفاسیر کدومارو به نظرتون بگیرم؟
بعد اگه بازی جدید دیگری هم اومده که در لیست خودم نیستو ازش بی خبرم معرفی کنید ممنون میشم چون واقعا چند سالی میشه نه e3 دنبال کردم نه اخبار بازیهارو و فقط بازیهای معروفو میشناسم

آخرین ویرایش:
  • Like

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
سلام دوستان
طبق عادت ۲۰ سال گذشته اوایل تابستون میخوام راه بیفتم چند تا بازی بگیرم تا سال اینده:D
ولی واقعا قیمتا جوری نیست به راحتی بازیارو جارو کنیم هرکدوم خوشمون نیومد بندازیم کنار ...الان بهترین بازیهای حال حاضر چیه؟
اخرین بازیهایی که انجام دادم bloodborne بود و اویل ۷...بتمنو هم گرفتم که باهاش ارتباط برقرار نکردم

لیست خودم این هست

Uncharted 4
Horizon
God of war 4
Red dead 2
Evil 2 remake
Mafia 3
The evil within 2
Rise of the tomb raider
Watch dogs 2

اول لطف کنید از لیست بالا بفرمایین کدوم بازیها در حد اسمشون نیستن و بهتر از لیست حذف بشن؟

لیست دوم هم این هست

The last guardian
Until dawn
Evil 4
Days gone
Crash team racing

سلیقم بیشتر بازیهایی مثل انچارتد و اویل و god of war و gta و ایناست با این تفاسیر کدومارو به نظرتون بگیرم؟
بعد اگه بازی جدید دیگری هم اومده که در لیست خودم نیستو ازش بی خبرم معرفی کنید ممنون میشم چون واقعا چند سالی میشه نه e3 دنبال کردم نه اخبار بازیهارو و فقط بازیهای معروفو میشناسم
سلام. راستیتش بهت حسودیم شد که انقدر بازی خوب بازی نکردی :D
از لیست اولت و با توجه به سلیقه ات U4 و GOW و RDR2 رو که حتماً بازی کن، Horizon هم اگر اهل بازی های RPG هستی و حوصله گشت و گذار داری فوق العاده ست. Rise و WD2 و Days Gone هم بازی های فوق العاده ای نیستن و صرفاً سرگرم کنندن ولی Mafia رو اصلاً سمتش نرو :D Until Dawn هم بازی جذاب و خاصیه که ارزش یکبار امتحان داره، بقیه بازی ها هم بازی نکردم. اگر با سری DMC آشنایی از DMC5 هم شاید خوشت بیاد.

• Like
Reactions: kamyy and crashh

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
سلام دوستان

لیست خودم این هست

Uncharted 4
Horizon
God of war 4
Red dead 2
Evil 2 remake
Mafia 3
The evil within 2
Rise of the tomb raider
Watch dogs 2

لیست دوم هم این هست

The last guardian
Until dawn
Evil 4
Days gone
Crash team racing

همین اول بهت بگم که قراره یه تابستون فوق العاده رویایی رو بگذرونی :D عالیه!
توی لیست اول همگی عالی هستن به جز
Mafia 3
The evil within 2
Rise of the tomb raider
Watch dogs 2
اینارو بزار وقتی دیگه هیچ بازی ای نداشتی :D
لیست دوم هم من سه تای وسط رو هیچوقت بازی نمیکنم اما شما تریلر هاشو ببین خوشت اومد برو سمتش

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان کسی که Metro Exodus رو بازی کرده ممنون میشم بگه نسبت به نسخه های قبل بهتر شده بازی؟ من نسخه 2033 رو بازی نکردم ولی نسخه لست لایت رو نزدیک 4 بار رو ایکس باکس 360 بازی کردم. به نظرتون این نسخه رو بگیرم؟

• Like

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
اینم از عجایب این مملکته که بازی 50 دلاری A Plague Tale توی بازار ایران از بازی های 60دلاری گرونتر فروخته میشه و البته کمیاب هم هست !

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دوستان کسی که Metro Exodus رو بازی کرده ممنون میشم بگه نسبت به نسخه های قبل بهتر شده بازی؟ من نسخه 2033 رو بازی نکردم ولی نسخه لست لایت رو نزدیک 4 بار رو ایکس باکس 360 بازی کردم. به نظرتون این نسخه رو بگیرم؟
از لحاظ گرافیکی خیلی پیشرفت عالیه کرده و تنوع محیط ها عالیه اما بازی خطی نیست و باید بگردی و ماموریت ها را پیدا کنی و همین از هیجان بازی کم کرده و کمی خسته کننده هست. بازی metro 2033 Redux بری خیلی عالی تر هستش

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
من تازه تمومش کردم . فوق العاده عالی و میخکوب کنندس .
داستان سه گانه آرتیوم هم به پایانش میرسه . تو خریدش شک نکن

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
درود دوستان بازی Need for Speed 2015 وNeed for Speed Payback 2017 آنلاین هستن یا بصورت داستانی هستن ؟؟؟ میشه دالنود کرد و تو کپی خور اجرا کرد ؟
سلام
۲۰۱۵ کلا آنلاین هست داستانی هم داره
payback ولی مثل بازی های عادی داستانی داره مولتی پلیر هم داره در مورد سوال آخر هم من اطلاعی ندارم

• Like
Reactions: satellitedvb

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
درود دوستان بازی Need for Speed 2015 وNeed for Speed Payback 2017 آنلاین هستن یا بصورت داستانی هستن ؟؟؟ میشه دالنود کرد و تو کپی خور اجرا کرد ؟
بله کپی خورش هست
کلا تمام بازیا که قبل گاد اومدن کپی خورن مثل همین بازی

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر