بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
بازي هاي cross gen مثل shadow of mordor و dragon age و farcry 4 رو نميخوام چون رو 360 بازي ميكنم من سبك action -adventure و hacknslash و tps خوشم مياد دركل بازي tps و اكشن خوبه از اينا دو تا بازي طولاني و خوب بگيد گرافيك مهم نيست فقط طولاني باشه

بنظرم اگر هاردکور هستی Bloodborne بهترین انتخابه

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
بازي هاي cross gen مثل shadow of mordor و dragon age و farcry 4 رو نميخوام چون رو 360 بازي ميكنم من سبك action -adventure و hacknslash و tps خوشم مياد دركل بازي tps و اكشن خوبه از اينا دو تا بازي طولاني و خوب بگيد گرافيك مهم نيست فقط طولاني باشه

شما همون ویچر یا بلاد ببورن یا اینفیموس رو بگیر، مدت زمان تموم کردنشون هم خیلی بالاست

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
بلودبورن بگیر
اینفیموس کوتاهه

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
اغامن میخواستم gta رو واسه انلاینش بگیرم، و چند تا سوال داشتم؟
1_برا انلاین بازی کردن ارزش داره بازی رو بگیرم?
2_ یه توضیحی در مورد انلاینش میدین، که چطوریه؟
3_ دستینی هر ساعت بیشتر از ٤٠٠ مگ مصرف ترافیک داشت اینم همینطور زیاد مصرف میکنه؟
4_ اغا الان بخوام انلاین بزنم چقدر باید اپدیت کنم بازیرو؟

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان من تو نسل جدید Assassins creed بازی نکردم، الان میخوام یه نسخه برا ps4 بگیرم کدوم نسخه بهتره، فقط مود داستانیش رو میخوام برم، انلاین نمیخوام

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
شما همون ویچر یا بلاد ببورن یا اینفیموس رو بگیر، مدت زمان تموم کردنشون هم خیلی بالاست
اينفيموس كوتاهه دوستان ميگن ولي بلادبورنم سخته و ما هاردكور نيستيم پدرم سر dark souls 2 دراومده بود:d همون ويچر عاليه ويچر رو ميگيرم از راهنماييتون ممنون

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
اينفيموس كوتاهه دوستان ميگن ولي بلادبورنم سخته و ما هاردكور نيستيم پدرم سر dark souls 2 دراومده بود:d همون ويچر عاليه ويچر رو ميگيرم از راهنماييتون ممنون

ویتچرم خیلی اسون نیستا :D

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان

بازي مترو ارزش خريدن داره؟
گرافيكش چطوري هست؟
اگه ميشه يكم توضيح بديد
ممنون

بله شدیدا ارزش خرید داره ;) گرافیکشم خیلی خوبه

کلا سبک بازی زمین تا اسمون با بتلفیلد و کالاف فرق داره ..یه جورایی خاصه :D

اتمفسر بینظری هم داره

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
دوستان من تو نسل جدید Assassins creed بازی نکردم، الان میخوام یه نسخه برا ps4 بگیرم کدوم نسخه بهتره، فقط مود داستانیش رو میخوام برم، انلاین نمیخوام
Unity رو بخر..یه اپدیت هم بکن که افت فریم نداشته باشه!

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دوستان بین این سه تا کدوم بهتره؟
farcry 4
battle hardline
cod advanced

اگه بخوام فارکرای بگیریم ریجن چند بگیرم؟ همراه بازی کد و دفترچه باید باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر