Magicka 2 | PC

magicka2.jpg

Title: Magicka 2
Gener: Action, Adventure
Developer: Pieces Interactive
Publisher: Paradox Interactive
Release Date: 26 May, 2015

دومین نسخه از بازی زیبا و خاطره انگیز Magicka که نسخه اول آن در سال 2011 عرضه شده است. بازی دارای سکانس های جالب و دیالوگ های خنده دار بسیاری است. به جرات میتوان گفت هیچ بازی پیدا نمیشود که به این صورت از عناصر جادو استفاده کرده باشد. شما باید با استفاده از 8 عنصر: آب، زندگی، سپر، سرما، برق، مرگ، سنگ و آتشها جادو ساخته و با استفاده از آنها دشمن را نابود کنید، به دوستان خود کمک کنید و یا حتی خودتان را به اشتباه به کشتن دهید. باید توجه کنید که بعضی از عناصر خنثی کننده یک دیگر هستند. برای مثال اگر شما خیس باشید و از عنصر برق استاده کنید جان شما کم میشود، بنابراین شما باید از عنصر آتش بر روی خود استفاده کنید و خود را خشک کنید سپس از عنصر برق استفاده کنید. برای انجام بازی باید از سرعت عمل بالایی بهره مند باشید بطوری که باشد 5 عنصر را در کمتر از 2 ثانیه با هم مخلوط و بر علیه دشمن استفاده نمایید. بازی دارای دوربین ایزومتریک است.

سایت رسمی بازی

تصاویری از محیط بازی:
M2%20Gamescom%202_0.jpg

M2%20Gamescom%203_0.jpg

M2%20Gamescom%204_0.jpg

vlc%202014-08-22%2011-08-14-43.jpg

vlc%202014-08-21%2014-54-14-63.jpg

M2%20Gamescom%205.jpg

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
شماره ی اول بازی رو که خودم تاپیکشو زدم, فوق العاده بود. مخصوصا چند نفری خیلی حال می داد. تنها مشکلش, سخت بودنِ زدن بعضی از این کمبوها بود. چون واقعا خیلی سخت بود که بعضیاشو حفظ کنی و بتونی تو نبردها سریع اجراشون کنی. امیدوارم که تو این شماره ی 2 یه کاری کرده باشن, اون قسمت رو یه جورایی آسونتر کرده باشن.

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
شماره ی اول بازی رو که خودم تاپیکشو زدم, فوق العاده بود. مخصوصا چند نفری خیلی حال می داد. تنها مشکلش, سخت بودنِ زدن بعضی از این کمبوها بود. چون واقعا خیلی سخت بود که بعضیاشو حفظ کنی و بتونی تو نبردها سریع اجراشون کنی. امیدوارم که تو این شماره ی 2 یه کاری کرده باشن, اون قسمت رو یه جورایی آسونتر کرده باشن.
متاسفانه من بخش چند نفره بازی رو تجربه نکردم اما تو قسمت تک نفره با اینکه میشد بیش از 10000 نوع جادو درست کرد شاید بگم 9000 تاشون بدون استفاده میموند.

- - -ویرایش - - -

2sry_snapshot_2015-05-27_233018.png
مثل اینکه این نسخه از بازی هم نتونست نمرات خوبی کسب کنه.
اما به هر حال اصل اون لذتیه که از بازی کردن یک عنوان نسیبتون میشه

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
نمرات رو ول کنید من دارم بازی میکنم مثل شماره قبلی خیلی عالی و اعتیاد آوره و از لحاظ تکنیکی خیلی هم بهتر شده و روون تره بازی

اگه از نسخه های قبلی خوشتون اومده تو خریدش شک نکنید

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
نمرات رو ول کنید من دارم بازی میکنم مثل شماره قبلی خیلی عالی و اعتیاد آوره و از لحاظ تکنیکی خیلی هم بهتر شده و روون تره بازی

اگه از نسخه های قبلی خوشتون اومده تو خریدش شک نکنید
والا ما میخواستیم اوریجینال بگیریم قسمت نشد
رفتیم کرکی دانلود کردیم خیلی هم داریم لذت میبریم
مهمتر از همه این که LOCAL Multiplayer هم میشه

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن

یک توانایی جدید به هر بازیکن اضافه شده که میتونه 4 تا از فن های سخت یا پرکاربرد خودش رو داخلش ضبط کنه تا بازدن یک دکمه اجراشون کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر