در خط بمان - stay in line

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
بازی stay in line یک بازی تفننی هست که برای پلتفرم آندروید ساخته شده.
هدف اصلی شما ماندن رو خط اصلی تا جای ممکن هست. کنترل بازی بسیار ساده و راحت هست و فقط به یک انگشت نیاز داره. بازی highest score و قابلیت ارتقا/تغییر رنگ توپ رو داره. مهم ترین نکته گیم پلی این هست که مسیر اصلی به صورت کاملا رندوم و غیر تکراری هست و هربار که شما بازی میکنید این مسیر هم عوض میشه.
تصاویر

بازی به صورت رایگان در استور کافه بازار قرار گرفته و از قسمت بازی ها -> تفننی -> تازه ها قابل دانلود هست.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازی خارجی رایگان مشابه همین تو appstore دیدم و دانلود کردم چند وقت پیش ولی از گیم پلی خوشم نیومد.

وقتی دو بازی رایگان, گیم پلی مشابه داشته باشن, اونی برنده هستش که یا زودتر منتشر شده باشه یا گرافیکش بهتر باشه که هیچ کدوم از این دو مورد در مورد بازیت صدق نمیکنه! نظرمو خواستم بگم فقط. ;)

هنوز بازی و امتحان نکردم ولی عکس ها بدجور شبیه zigzag از کمپانی ketchappه...

آره بازیش همین بود.

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
بازی خارجی رایگان مشابه همین تو appstore دیدم و دانلود کردم چند وقت پیش ولی از گیم پلی خوشم نیومد.

وقتی دو بازی رایگان, گیم پلی مشابه داشته باشن, اونی برنده هستش که یا زودتر منتشر شده باشه یا گرافیکش بهتر باشه که هیچ کدوم از این دو مورد در مورد بازیت صدق نمیکنه! نظرمو خواستم بگم فقط. ;)
الان فکر میکنی اینی که گفتی رو خودم نمیدونم ؟ :d
من چندتا بازی که تا الان توی بازار منتشر کردم همه حالت تمرین برنامه نویسی رو دارن کلا از چهارتاشون حتی 100 هزار تومن هم درآمد نداشتم |-)
من چون از بازی zigzag خیلی خوشم میاد برای تمرین نشستم یه clone ازش ساختم که شد این بازی.
بازم ممنون از نظرت.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
الان فکر میکنی اینی که گفتی رو خودم نمیدونم ؟ :d
من چندتا بازی که تا الان توی بازار منتشر کردم همه حالت تمرین برنامه نویسی رو دارن کلا از چهارتاشون حتی 100 هزار تومن هم درآمد نداشتم |-)
من چون از بازی zigzag خیلی خوشم میاد برای تمرین نشستم یه clone ازش ساختم که شد این بازی.
بازم ممنون از نظرت.

خب, اگه فقط برای تمرین نوشتی که هیچی. o:-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر